Medaliści XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów w sportach zimowych „Podkarpacie 2005”

 

Biathlon 4-9.02.2005 Kościelisko – Kiry

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

6 km sprint

  1. Jadwiga Galica (BKS WP Kościelisko/ZSMS)
2. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko/ZSMS)

3. Marcelina Cygal (MKS Karkonosze JG/SMS Szklarska Poręba)

7,5 km sprint

  1. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko/ZSMS)
2. Wojciech Maryniarczyk (BKS WP Kościelisko/ZSMS)

3. Mateusz Szulc (MKS Duszniki Zdrój/SMS)

7,5 km dochodzenie
1. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko/ZSMS) 29.36,6
2. Jadwiga Galica (BKS WP Kościelisko/ZSMS) 31.07,0
3. Patrycja Hojnisz (UKS Lider Katowice) 31.46,0

10 km dochodzenie
1. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko/ZSMS) 38.22,3
2. Wojciech Maryniarczyk (BKS WP Kościelisko/ZSMS) 42.40,7
3. Adrian Maciulewicz (MKS Karkonosze JG) 42.56,4

juniorki młodsze - 10 km
1.Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko/ZSMS)

2.Katarzyna Jakieła (BKS WP Kościelisko/ZSMS)

3.Joanna Grzeszczak (MKS Karkonosze JG/SMS Szklarska Poręba)

juniorzy młodsi - 12,5 km
1.Łuksz Szczurek (BKS WP Kościelisko)

2.Adrian Pitoń (BKS WP Kościelisko)

3.Przemysław Grzeszczak (MKS Karkonosze JG)

sztafeta juniorki młodsze 3x6 km
1.Jadwiga Galica, Katarzyna Jakieła, Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko)

2.Ewa Wronecka, Joanna Grzeszczak, Marcelina Cygal (MKS Karkonosze JG)

3.Brygida Kokott, Halina Klejka, Katarzyna Gąsienica (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorzy młodsi 3x7,5 km
1.Adrian Pitoń, Wojciech Maryniarczyk, Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)

2.Damian Marcinkowski, Przemysław Grzeszczak, Adrian Maculewicz (MKS Karkonosze JG)

3.Krzysztof Piątek, Mateusz Roman, Mateusz Szulc (MKS Duszniki Zdrój)

 

juniorki

juniorzy

7,5 km sprint

  1. Paulina Bobak (AZS AWF Katowice)
2. Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze JG)
3. Tiffany Tyrała (AZS AWF Katowice)
10 km sprint

1. Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko/ZSMS)
2. Sebastian Witek (MKS Duszniki Zdrój/SMS)
3. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko/ZSMS)

10 km dochodzenie
1. Paulina Bobak (AZS AWF Katowice) 40.41,6
2. Weronika Nowakowska (MKS Duszniki Zdrój) 43.36,2
3. Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze JG) 45.00,0

12,5 km dochodzenie
1. Krzysztof Uklejewicz (AZS AWF Katowice) 41.02,02
2. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko/ZSMS) 41.23,0
3. Mirosław Kobus (AZS AE Wrocław) 42.29,6

juniorki - 12,5 km
1.Paulina Bobak (AZS-AWF Katowice)

2.Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze JG)

3.Izabela Hobot (BKS WP Kościelisko)

juniorzy - 15 km
1.Krzysztof Uklejewicz (AZS-AWF Katowice)

2.Mirosław Kobus (AZS AE Wrocław)

3.Paweł Lasek (AZS AE Wrocław)

sztafeta juniorki 3x6 km
1.Paulina Bobak, Tiffany Tyrała, Angelika Szrubianiec (AZS-AWF Katowice)

2.Celina Szymkiewicz, Kamila Czerniak, Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze JG)

3.Dominika Kuflowska, Marta Koza, Mirosława Gregorczyk (AZS AE Wrocław)

sztafeta juniorzy 3x7,5 km
1.Kazimierz Obrochta, Adam Kwak, Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko)

2.Mirosław Kobus, Paweł Czerniak, Paweł Lasek (AZS AE Wrocław)

3.Łukasz Witek, Daniel Gasienica, Krzysztof Uklejewicz (AZS-AWF Katowice)

 

Klasyfikacja województw              1. DŚL- 407,28;  2.MŁP-264;  3.SL-218,62;  4.MAZ-13,66;  5.PKR-8,99

 

 

Hokej na lodzie 1-6.03.2005 Sanok
Końcowa kolejność:

1.MUKS Naprzód Janów

Kamil Kosowski, Bartłomiej Sasim, Tomasz Peksa, Grzegorz Pawłowski, Błażej Salamon, Michał Gryc,

Artur Tomczyk, Michał Działo, Michał Gnyp, Mateusz Maryniok, Marcin Fereiheer, Tomasz Rasikoń,

Patryk Strzałka, Krzysztof Bułka, Tomasz Socha, Dawid Zioła, Karol Koszowski, Piotr Krzesak, Rafał Mironuk,

Adrian Lipiński

2.KTH KM Krynica

Mateusz Orzeszek, Kamil Skórski, Maciej Kruczek, Tadeusz Czuba, Tadeusz Leśniak, Łukasz Czech, Marcin Papież,

Sebastian Rząca, Bartosz Pióro, Dawid Bulanda, Szymon Magdziak, Andrzej Stoch, Piotr Pach, Łukasz Dudzik,

Aleksander Dulak, Jan Kachniarz, Mateusz Mizera, Kamil Papież, Grzegorz Myjak, Tomasz Bulanda,

Tomasz Cieślicki, Grzegorz Pasiut

3.Stoczniowiec Gdańsk

Cezary Maza, Konrad Rostkowski, Patryk Dittmer, Adam Tchórzewski, Łukasz Kaczorowski, Jakub Jędrzejczyk,

Rafał Balcewicz, Michał Olender, Piotr Moczułko, Bartosz Szypszyno, Damian Czaja, Tomasz Surgot,

Marcin Kabat, Tomasz Ziółkowski, Stanisław Cyława, Marek Wróbel, Dawid Maj, Andrzej Piotrowski



 

Klasyfikacja województw              1.MŁP-88;  2.ŚL-45; 3.POM-36;  4.MAZ-28;  5.PKR-24;  6.OPO-20

 

 

Łyżwiarstwo figurowe 18-20.02.2005 Dębica

 

solistki - junior młodszy A
1.Agata Srokowska (MKS Axel Toruń)

2.Ewa Słupianek (UKŁF Piast Opole)

3.Julia Szczerbowska (UKŁF Unia Oświęcim)

solistki - junior młodszy B
1.Katarzyna Dusik (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Krystyna Klimczak (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Aneta Michałek (UKŁF Unia Oświęcim)

soliści - junior młodszy A
1.Maciej Cieplucha (ŁTŁF Łódź)

2.Janusz Karweta (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Tomasz Grajcar (UKŁF Piast Opole)

soliści - junior młodszy B
1.Sebastian Iwaski (Marymont Warszawa)

2.Kamil Białas (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Jakub Tyc (Marymont Warszawa)

pary sportowe junior młodszy A
1.Krystyna Klimczak, Janusz Karweta (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Aneta Michałek, Bartosz Paluchowski (UKŁF Unia Oświęcim)

===

 

pary taneczne junior młodszy A
1.J.Plutowska, M.Krupowies (Stoczniowiec Gdańsk)
2.K.Jóźwiak, M.Krupowies (Stoczniowiec Gdańsk)

3.M.Lenczewska, J.Butowski (Stoczniowiec Gdańsk)

pary taneczne junior młodszy B
===

 

Klasyfikacja województw              1.MŁP-76;  2.MAZ-65;  3.POM-45;  4.KPM-28;  5.OPO-22;  6.ŁDZ-20;  7.ŚL-11

 

 

Łyżwiarstwo szybkie 26-28.02.2005 Sanok

 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Luiza Złotowska (MKS MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Joanna Sopyło (Marymont Warszawa)

500 m

1.Artur Waś (Marymont Warszawa)

2.Daniel Zajączkowski (Górnik Sanok)

3.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

1000 m
1.Luiza Złotowska (MKS MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Magdalena  Konstanty (AZS Zakopane)

1500 m
1.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

2.Roman Krzeptowski (AZS Zakopane)

3.Piotr Bluj (Zryw Sanok)

1500 m
1.Luiza Złotowska (MKS MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Hanna Cudzich (AZS Zakopane)

3000 m
1.Sebastian Druszkiewicz (AZS Zakopane)

2.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

3.Dariusz Stanuch (AZS Zakopane)

3000 m
1.Luiza Złotowska (MKS MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Hanna Cudzich (AZS Zakopane)

5000 m
1.Sebastian Druszkiewicz (AZS Zakopane)

2.Roman Krzeptowski (AZS Zakopane)

3.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa

wielobój
1.Luiza Złotowska (MKS MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Hanna Cudzich (AZS Zakopane)

wielobój
1.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

2.Sebastian Druszkiewicz (AZS Zakopane)

3.Roman Krzeptowski (AZS Zakopane)

drużyna

1.Hanna Cudzich, Magdalena Konstanty, Patrycja Grabowska (AZS Zakopane)

2.Beata Bordzoł, Katarzyna Bielesz, Marta Woźniak (WTŁ Stegny Warszawa)

===

drużyna

1.Sebastian Druszkiewicz, Roman Krzeptowski, Dariusz Stanuch (AZS Zakopane)

2.Daniel Plewiński, Rafał Białkowski, Pafał Chmielewski (Pilica Tomaszów)

3.Piotr Bluj, Jakub Wanienko, Michał Ciuk (Zryw Sanok)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków)

2.Natalia Czerwonka (Cuprum Lubin)

3.Magdalena Koźma (Górnik Sanok)

500 m
1.Mateusz Stasiowski (SNPTT Zakopane)

2.Maciej Biega (Zryw Sanok)

3.Paweł Augulewicz (Cuprum Lubin)

1000 m
1.Natalia Czerwonka (Cuprum Lubin)

2.Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków)

3.Ewelina Przeworska (Orzeł Elbląg)

1500 m
1.Paweł Augulewicz (Cuprum Lubin)

2.Mateusz Stasiowski (SNPTT Zakopane)

3.Maciej Biega (Zryw Sanok)

1500 m
1.Natalia Czerwonka (Cuprum Lubin)

2.Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków)

3.Ewelina Przeworska (Orzeł Elbląg)

3000 m
1.Paweł Augulewicz (Cuprum Lubin)

2.Mateusz Bajer (AZS Zakopane)

3.Maciej Biega (Zryw Sanok)

3000 m
1.Ewelina Przeworska (Orzeł Elbląg)

2.Natalia Czerwonka (Cuprum Lubin)

3.Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków)

5000 m
1.Paweł Augulewicz (Cuprum Lubin)

2.Mateusz Pisarek (Marymont Warszawa)

3.Ronald Cieślak (Pilica Tomaszów)

wielobój
1.Natalia Czerwonka (Cuprum Lubin)

2.Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków)

3.Ewelina Przeworska (Orzeł Elbląg)

wielobój
1.Paweł Augulewicz (Cuprum Lubin)

2.Mateusz Stasiowski (SNPTT Zakopane)

3.Ronald Cieślak (Pilica Tomaszów)

drużyna

1.Iga Łakomska, Marta Warych, Janusza Stys (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Nieznańska (Zryw Sanok), Magdalena Koźma, Sylwia Pomykała (Górnik Sanok)

===

drużyna

1.Mateusz Stasiowski, Andrzej Bieniek, Dariusz Nosal (SNPTT Zakopane)

2.Maciej Biega, Grzegorz Binowski, Piotr Sobczak (Górnik Sanok)

3.Paweł Augulewicz, Tomasz Tursa, Sławomir Czerep (Cuprum Lubin)


Klasyfikacja województw              1.MŁP-214,5  2.MAZ-191,66  3.ŁDZ-122  4.PKR-105,81  5.DŚL-43  6.WM-34

 

Short track 16-18.05.2005 Sanok

 

juniorki

juniorzy

500 m
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

500 m
1. Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)
2. Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)
3. Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

800 m
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

800 m
1. Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)
2. Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)
3. Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

1000 m
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

1000 m
1. Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)
2. Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)
3. Roman Izbicki (Juvenia Białystok)

1500 m
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)
3. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

1500 m
1. Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)
2. Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)
3. Stefan Soszka (Juvenia Białystok)

wielobój
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

wielobój
1. Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)
2. Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)
3. Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

sztafeta 3000 m
1.Agnieszka Bawerna, Karolina Regucka, Magdalena Sidorczuk, Monika Romanowicz (Juvenia Białystok I)
2.Agnieszka Kuklik, Magdalena Sienkiewicz, Monika Naliwajko, Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok II)
3.Agnieszka Olechnicka, Anna Romanowicz, Joanna Adamska, Joanna Aztecka (Juvenia Białystok III)

sztafeta 3000 m
1.Bartosz Zawiślak, Jakub Jaworski, Piotr Gniedziejko, Stefan Soszka (Juvenia Białystok I)
2.Dariusz Kulesza, Jerzy Rainko, Paweł Doliński, Paweł Maciejczuk, (Juvenia Białystok II)
3.Adam Filipowicz, Cyryl Piela, Przemysław Mańkowski (Błyskawica Toruń)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok)

2.Malwina Zawada (OMKŁS Opole)

3.Magdalena Sidorczyk (Juvenia Białystok)

500 m
1.Dariusz Kulesza (Juvenia Białystok)

2.Michał Furch (OMKŁS Opole)

3.Maciej Kierski (Juvenia Białystok)

800 m
1.Malwina Zawada (OMKŁS Opole)

2.Joanna Antecka (Juvenia Białystok)

3.Magdalena Sidorczyk (Juvenia Białystok)

800 m
1.Dariusz Kulesza (Juvenia Białystok)

2.Paweł Doliński (Juvenia Białystok)

3.Michał Furch (OMKŁS Opole)

1000 m
1.Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok)

2.Malwina Zawada (OMKŁS Opole)

3.Joanna Antecka (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Paweł Doliński (Juvenia Białystok)

2.Bartosz Nalewajko (Juvenia Białystok)

3.Dariusz Kulesza (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok)

2.Malwina Zawada (OMKŁS Opole)

3.Joanna Antecka (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Dariusz Kulesza (Juvenia Białystok)

2.Bartosz Nalewajko (Juvenia Białystok)

3.Michał Furch (OMKŁS Opole)

wielobój
1.Patrycja Maliszewska (Juvenia Białystok)

2.Malwina Zawada (OMKŁS Opole)

3.Joanna Antecka (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Dariusz Kulesza (Juvenia Białystok)

2.Paweł Doliński (Juvenia Białystok)

3.Bartosz Nalewajko (Juvenia Białystok)


Klasyfikacja województw              1.KPM-440,33;  2.KPM-90,33;  3.ŁDZ-77,67;  4.OPO-32;  5.MŁP-12;  6.WM-4;  7.PKR-1

 

 

Narciarstwo alpejskie

junior młodszy  23-26.02.2005 Ustrzyki Dolne                   junior 3-6.03.2005 Ustrzyki Dolne

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant I

1. Natalia Puszkiel (KS Śnieżka Karpacz)
2. Dorota Kaczmarek (KS Śnieżka Karpacz)
3. Anita Tabaszewska (KN Gondola Krynica)

slalom gigant I

1. Michał Kłusak (AZS Zakopane)
2. Tomasz Jędrysiak (AZS Zakopane)
3. Mateusz Garniewicz (Malta Ski Poznań)

slalom gigant II
1. Natalia Puszkiel (KS Śnieżka Karpacz)
2. Anita Tabaszewska (KN Gondola Krynica)
3. Dorota Kaczmarek (KS Śnieżka Karpacz)

slalom gigant II
1. Michał Kłusak (AZS Zakopane)
2. Tomasz Jędrysiak (AZS Zakopane)
3. Mateusz Garniewicz (Malta Ski Poznań)

slalom otwarty

1. Karolina Mrózek (KS Fero Korbielów)
2. Natalia Puszkiel (KS Śnieżka Karpacz)
3. Dorota Kaczmarek (KS Śnieżka Karpacz)


lalom otwarty - 112 tw  ek)
slalom otwarty

1. Mateusz Habrat (MKS Śmig Zakopane)
2. Michał Kłusek (AZS Zakopane)
3. Tomasz Jędrysiak (AZS Zakopane)
kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant) 

  1. Karolina Mrózek (KS Fero Korbielów)
2. Natalia Puszkiel (KS Śnieżka Karpacz)
3. Dorota Kaczmarek (KS Śnieżka Karpacz)
kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant) 

  1. Michał Kłusek (AZS Zakopane)
2. Mateusz Garniewicz (Malta Ski Poznań)
3. Mateusz Habrat (MKS Śmig Zakopane)

 

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant I

1.Katarzyna Leszczyńska (Live Bielsko Biała)

2.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

3.Anna Buczek (MKS Piwniczna)

slalom gigant I

1.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

2.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

3.Tomasz Plan (Śnieżka Karpacz)

slalom gigant II

1.Katarzyna Leszczyńska (Live Bielsko Biała)

2.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

3.Anna Buczek (MKS Piwniczna)

slalom gigant II

1.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

2.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

3.Tomasz Plan (Śnieżka Karpacz)

slalom

1.Katarzyna Małysa (Ikatur Kraków)

2.Hanna Majlert (Deski Warszawa)

3.Urszula Horeczy (BBTS Bielsko Biała)

slalom

1.Maciej Kominko (Frin Zakopane)

2.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

3.Krzysztof Mazurek (AZS-AWF Katowice)

dwubój slalomowy

1.Agnieszka Schwenk (AZS Zakopane)

2.Anna Buczek (MKS Piwniczna)

3.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

dwubój slalomowy

1.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

2.Maciej Wadrzyk (BBTS Bielsko Biała)

3.Maciej Kominko (Firn Zakopane)

 

Klasyfikacja województw j. młodsi                  1.MŁP-131;  2.ŚL-107;  3.DŚL-80;  4.WLP-22;  5.MAZ-21;  6.PKR-16

Klasyfikacja województw juniorzy                   1.MŁP-220; 2.DŚL-187;  3.ŚL-171,5;  4.MAZ-34;  5.WLP-34; 6.PKR-2

 

 

Narciarstwo klasyczne

biegi narciarskie 24.02-1.03.2005 Ustrzyki Dolne                            skoki i kombinacja 22-27.02.2005 Szczyrk

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

1000 m sprint

1.Małgorzata Jamróz (LKS Wiśniowa)

2.Marcelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Kinga Bieszczad (LKS Klimczok Bystra)

1000 m sprint
1.Bartosz Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

2.Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Artur Smuda (UMKS Marklowice)

5 km techniką klasyczną
1.Aleksandra Prokurat (UKS Rawa Siedlce)

2.Anna Starga (UKS Rawa Siedlce)

3.Kinga Bieszczad (LKS Klimczok Bystra)

5 km techniką klasyczną
1.Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

2.Daniel Sas (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Andrzej Leśnik (LKS Poroniec Poronin)

7,5 km techniką dowolną
1.Anna Starga (UKS Rawa Siedlce)

2.Marcelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Aleksandra Prokurat (UKS Rawa Siedlce)

10 km techniką dowolną
1.Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

2.Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Andrzej Leśnik (LKS Poroniec Poronin)

sztafeta

1.Aleksandra Prokurat, Natalia Grzebisz, Anna Starga (UKS Rawa Siedlce)

2.Urszula Cioć, Monika Długa, Marcelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Kamila Brygoła, Beata Hodurek, Małgorzata Jamróz (LKS Wisniowa)

sztafeta

1.Daniel Sas, Bartosz Fundanicz, Piotr Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

2.Sławomir Dziedzic, Mariusz Michałek, Sławomir Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Artur Smuda, Artur Radecki, Krzysztof Hluchnik (UMKS Marklowice)

 

 

skoki I
1.Artur Broda (Wisła Ustronianka)

2.Jakub Kot (Start Krokiew)

3.Piotr Byrt (Wisła Ustronianka)

skoki II
1.Artur Broda (Wisła Ustronianka)

2.Piotr Byrt (Wisła Ustronianka)

3.Jakub Kot (Start Krokiew Zakopane)

drużynowy konkursu skoków
1.Jarosław Poloczek, Piotr Byrt, Artur Broda (Wisła Ustronianka)

2.Kacper Skrobol, Andrzej Kos, Dawid Kubacki (Wisła Zakopane)

3.Marcin Kulig, Kamil Kowal, Jakub Kot (Start Krokiew Zakopane)

 

kombinacja norweska
1.Adam Gała (Wisła Ustronianka)

2.Przemysław Stebel (Wisła Ustronianka)

3.Robert Dziurkiewicz (Sokół Szczyrk)

kombinacja norweska sprint

1.Adam Gała (Wisła Ustronianka)

2.Robert Dziurkiewicz (Sokół Szczyrk)

3.Piotr Burnus (LKS Poroniec Poronin)

kombinacja norweska – start masowy
1.Adam Gała (Wisła Ustronianka)

2.Grzegorz Podżorski (Wisła Ustronianka)

3.Robert Dziurkiewicz (Sokół Szczyrk)

 

 

juniorki

juniorzy

1000 m sprint

1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

2.Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna

3.Kornelia Marek (AZS-AWF Katowice)

1000 m sprint

1.Mariusz Zowada (AZS-AWF Katowice)

2.Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Szymon Zubek (AZS Zakopane)

5 km techniką klasyczną
1.Kornelia Marek (AZS-AWF Katowice)

2.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

3.Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin)

10 km F
1.Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze)

2.Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Mariusz Zowada (AZS-AWF Katowice)

bieg podwójny (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną
1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

2.Kornelia Marek (AZS-AWF Katowice)

3.Urszula Zapotoczna (LKS Poroniec Poronin)

bieg podwójny (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną
1.Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

2.Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze)

3.Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice)

sztafeta

1.Małgorzata Sroka, Katarzyna Gucia, Monika Napora (LKS Witów Mszana Górna)

2.Karolina Krężelok, Magdalena Michałek, Weronika Kubalok (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Izabela Partyka, Magdalena Handermander, Katarzyna Kucińska (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

sztafeta

1.Szymon Zubek, Wojciech Biskup, Grzegorz Kucek (AZS Zakopane)

2.Wiktor Kubiański, Marcin Branas, Mateusz Nuciak (LKS Poroniec Poronin)

3.Mariusz Zowada, Dawid Waluś, Paweł Fundanicz (AZS-AWF Katowice)

 

 

skoki I
 1.Piotr Żyła (Wisła Ustronianka)

2.Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane)

3.Paweł Urbański (Start Krokiew Zakopane)

skoki II
1. Wojciech Topór
(Start Krokiew Zakopane)

2.Marek Michniak (Start Krokiew Zakopane)

3.Mateusz Wantulok (Wisła Ustronianka)

drużynowy konkursu skoków

1.Grzegorz Podżorski, Mateusz Wantulok, Piotr Żyła (Wisła Ustronianka)

2.Marek Michniak, Paweł Urbański, Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane)

3.Andrzej Pawlak, Sebastian Toczek, Dawid Kowal (Start Krokiew Zakopane)

 

kombinacja norweska juniorzy
1.Sławomir Hankus (Klimczok Bystra)

2.Wojciech Cieślar (AZS-AWF Katowice)

3.Marcin Mąka (Wisła Zakopane)

kombinacja norweska sprint

1.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

2.Wojciech Cieślar (AZS-AWF Katowice)

3.Sławomir Hankus (Klimczok Bystra)

 

kombinacja norweska - start masowy:
1.Wojciech Cieślar (AZS-AWF Katowice)

2.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

3.Marcin Mąka (Wisła Zakopane)


skoki                              klasyfikacja województw               1.MŁP-186,62;  2.SL-154,31;  3.DŚL-1

kombinacja                   klasyfikacja województw               1.ŚL-150;  2.MŁP-141;  3.DŚL-22

biegi                               klasyfikacja województw               1.MŁP-379,64;  2.Śl-269,66;  3.PKR-182,99;  4.MAZ-41,5;  5.PDL-26,97;  6.DŚL-18,98; 

                                                                                                  7.LBU-17,99;  8-ŚWI-7,99

                                                                                                 
Saneczkarstwo lodowe 9-11.02.2005 Krynica

 

jedynki - juniorki młodsze
1. Sandra Kowalczyk (MKS Karkonosze)
2. Kamila Czerniak (LKS Nowiny Wielkie)
3. Agnieszka Poręba (ULKS Halny Krynica)

jedynki - juniorzy młodsi
1. Ernest Markowski (LKS Nowiny Wielkie)
2. Piotr Łątka (UKS Parkowa Góra)
3. Jakub Ławniczak (KS Śnieżka Karpacz)

 

dwójki - juniorzy młodsi
1. Piotr Łątka, Tomasz Kafel (UMKS Parkowa Krynica Zdrój)
2. Ernest Markowski, Marek Mazurowski (UKS Nowiny Wielkie)
3. Kamil Piwowar, Szymon Zych (UMKS Parkowa Krynica Zdrój)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.
1. Ernest Markowski, Magdalena Lewczuk, dwójka Ernest Markowski, Marek Mazurowski (UKS Nowiny Wielkie)
2. Szymon Zych, Anna Żabińska, dwójka Piotr Łątka, Tomasz Kafel (UMKS Parkowa Krynica Zdrój)
3. Arkadiusz Kamiński (UKS Łoś Gołdap), Katarzyna Glińska (UKS Boćwinka Gołdap), dwójka Kamiński, Glińska.

 

jedynki - juniorki
1. Karina Kamińska (ULKS Łoś Gołdap)
2. Iwona Piec (ULKS Zryw Pszczyna)
3. Agnieszka Grudzińska (UKS Nowiny Wielkie)

jedynki - juniorzy
1. Marcin Kurc (ULKS Halny Krynica)
2. Łukasz Firlej (ULKS Halny Krynica)
3. Paweł Mizerski (ULKSA Halny Krynica)

 

dwójki
1. Marcin Kurc, Łukasz Firlej (ULKS Halny Krynica Zdrój)
2. Paweł Mizerski (ULKS Halny Krynica Zdrój), Paweł Kruczek (UKS Nowiny Wielkie)
3. Piotr Pielach (ULKS Łoś Gołdap), Adam Wanielista (KS Śnieżka Karpacz)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.

1. Marcin Kurc, Agnieszka Poręba, dwójka Marcin Kurc, Łukasz Firlej (ULKS Halny Krynica Zdrój)
2. Jacek Józefowicz, Marta Pryszcz, dwójka Jacek Józefowicz, Adrian Kubiak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
3. Adrian Kowalski, Iwona Piec, dwójka Adrian Kowalski (ULKS Zryw Pszczyna), Katarzyna Glińska (UKS Boćwinka Gołdap)

 

Klasyfikacja województw                      1.MŁP-123,5;  2.DŚL-89;  3.LBU-63;  4.WM-45,99;  5.ŚL-34,99

 

 

 

Saneczkarstwo naturalne 5-8.02.2005 Krynica

 

juniorki młodsze
1. Kinga Gawlas (UKS Sopotnia)
2. Marzena Kobielus (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Danuta Pogwizd (LKS Jastrząb Szczyrk)

juniorzy młodsi
1. Sławomir Jędrzejko (UKS Sopotnia)
2. Piotr Kobza (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Mateusz Kobielus (KSS Beskidy Bielsko-Biała)

 

drużynowo (jeden przejazd zawodniczki i jeden zawodnika)
1. Kinga Gawlas, Sławomir Jędrzejko (UKS Sopotnia)
2. Marzena Kobielus, Piotr Kobza (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Danuta Pogwizd, Jakub Tarnawa (LKS Jastrząb Szczyrk)

 

juniorki
1. Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)
2. Magdalena Krupa (UKS Sopotnia)
3. Judyta Ruszewska (ULKS Łoś Gołdap)

juniorzy
1. Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia)
2. Tobiasz Pieszko (LKS Jastrząb Szczyrk)
3. Robert Duraj (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

 

dwójki
1. Sławomir Jędrzejko, Piotr Kobza (UKS Sopotnia/KKS Beskidy Bielsko-Biała)
2. Tobiasz Pieszko, Sebastian Marek (LKS Jastrząb Szczyrk)
3. Robert Duraj, Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

 

drużynowo (dwa przejazdy jedynek oraz dwójki)
1. Magdalena Krupa, Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia), Piotr Kobza (KKS Beskidy Bielsko-Biała)
2. Marzena Goryl, Robert Duraj (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)
3. Judyta Ruszewska (ULKS Łoś Gołdap), Mariusz Wawrzyn, Krystian Matławski (ULKS Boćwinka Gołdap)

 

Klasyfikacja województw              1.ŚL-242,5; 2.WM-47

 

 

Snowboard 18-20.02.2005 Ustrzyki Dolne

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom równoległy

1. Karolina Winkowska (WTW Warszawa)
2. Olga Niemiec (K.S. Dawidek Team)
3. Emilia Ptaszek (KKS Norrys Krynica)

slalom równoległy
1. Filip Orliński (KS Spójnia Warszawa)
2.
Marcin Woźniak (UKS Board Shop)
3.
Aleksander Kosacki (KS Spójnia Warszawa)

snowcross

1. Karolina Winkowska (WTW Warszawa)
2. Olga Niemiec (KS Dawidek Team)
3. Aleksandra Król (MKS MOS Rabka)

snowcross

1. Jan Urbański (WTW Warszawa)
2. Mateusz Hallala (UKS Beskidy)
3. Piotr Gryzło (KKS Krynica)

halfpipe

1. Joanna Zając (KKS Krynica)
2. Emilia Ptaszek (KKS Krynica)
3. Aleksandra Król (MKS MOS Rabka)

halfpipe

1. Wojciech Wojtyła (KKS Krynica)
2.
Marcin Woźniak (UKS Board Shop)
3.
Bartłomiej Mróz (UKS Beskidy)

kombinacja

 

kombinacja

 

 

 

juniorki

juniorzy

slalom równoległy

1. Karolina Hula (UKS Beskidy)
2. Paulina Woźniak (UKS Board Shop)
3.
Karolina Stokwisz (AZS Zakopane)

slalom równoległy

1. Marcin Frycz (UKS Beskidy)
2. Marcin Bocian (WTW Warszawa)
3. Michał Goły (BSS Bielsko-Biała)

snowcross

1. Karolina Hula (UKS Beskidy)
2.
Natalia Hula (UKS Beskidy)
3. Karolina Bieniek (BSS Bielsko-Biała)

snowcross

1. Andrzej Jękot (BSS Bielsko-Biała)
2. Michał Goły (BSS Bielsko-Biała)
3. Marcin Frycz (UKS Beskidy)

halfpipe

1. Małgorzata Kołacz (UKS Beskidy)
2. Ewa Jabłońska (KKS Krynica)
3. Karolina Bieniek (BSS Bielsko-Biała

halfpipe

1. Bartosz Rusin (BSS Bielsko-Biała)
2. Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)
3. Tomasz Tylka (AZS Zakopane)

kombinacja

 

kombinacja

 


Klasyfikacja województw              1.ŚL-436,39;  2.MŁP-314,59;  3.MAZ-180,66;  4.WLP-60,99; 5.PKR-2