Medaliści XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „MAZOWSZE 2005”

 

 

Biathlon letni 19-23.07.2005 Warszawa

 

Bieg indywidualny 4 km

1.Joanna Grzeszczak (MKS Karkonosze JG)

2.Monika Bielak (MKS Karkonosze JG)

3.Aleksandra Paszkowska (UKS G-8 Warszawa)

Bieg indywidualny 5 km

1.Grzegorz Ponikwia (BLKS Żywiec)

2.Adrian Maciulewicz (MKS Karkonosze JG)

3.Wojciech Maryniarczyk (BKS WP Kościelisko)

Bieg sprinterski 3 km

1.Jadwiga Galica (BKS WP Kościelisko)

2.Aleksandra Paszkowska (UKS G-8 Warszawa)

3.Paulina Dobrowolska (UKS G-8 Warszawa)

Bieg sprinterski 3,750 km

1.Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)

2.Adrian Maciulewicz (MKS Karkonosze JG)

3.Mariusz Leja (UKN Melafir Czarny Bór)

Bieg na dochodzenie 3,750 km

1.Aleksandra Paszkowska (UKS G-8 Warszawa)

2.Joanna Grzeszczak (MKS Karkonosze JG)

3.Irena Bukacka (MKS Duszniki Zdrój)

Bieg na dochodzenie 4 km

1.Adrian Maciulewicz (MKS Karkonosze JG)

2.Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)

3.Mariusz Leja (UKN Melafir Czarny Bór)

Bieg sztafetowy 3x3 km

1.Karolina Pitoń, Jadwiga Galica, Katarzyna Jakieła (BKS WP Kościelisko)

2.Aleksandra Paszkowska, Aleksandra Skarżyńska, Paulina Dobrowolska (UKS G-8 Warszawa)

3.Monika Bielan, Marcelina Cygal, Joanna Grzeszczak (MKS Karkonosze JG)

Bieg sztafetowy 3x3,750 km

1.Łukasz Szczurek, Grzegorz Penar, Wojciech Maryniarczyk (BKS WP Kościelisko)

2.Michał Krystkiewicz, Przemysław Grzeszczak, Adrian Maciulewicz (MKS Karkonosze JG)

3.Krzysztof Piątek, Mateusz Roman, Kamil Połeć (MKS Duszniki Zdrój)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-145,3;  2.MŁP-80;  3.ŚL-69,7;  4.MAZ-49,3;  5.LUB-4;  6.ŚWI-1

 

Bieg na orientację 11-15.07.2005 Pułtusk

 

Bieg klasyczny dziewczęta
1.Agnieszka Wrzesińska (Śląsk Wrocław)

2.Ewa Gwóźdź (UKS Orientuś Łódź)

3.Ewelina Wegiera (Flota Gdynia)

Bieg klasyczny chłopcy
1.Jacek Morawski (Flota Gdynia)

2.Paweł Konieczny (Paulinum Jelenia Góra)

3.Mariusz Jaros (Śląsk Wrocław)

Sprint dziewczęta
1.Magdalena Hełminiak (
UKS Dwójka Morena Gdańsk)

2.Marta Majchrzak (UKS Azymut Pabianice)

3.Monika Gajda (UNTS Warszawa)

Sprint chłopcy
1.
Maciej Hewelt (UKS Dwójka Morena Gdańsk)

2.Daniel Mikielski (UMKS Orkan Ostróda)

3.Mateusz Miśtal (Wawel Kraków)

Bieg średniodystansowy

1.Angelika Schmidt (GKS Luzino)

2.Kamila Opanowicz (UKS Siódemka Rumia)

3.Dorota Ruchała (Strzała Wielogłowy)

Bieg średniodystansowy

1.Jacek Morawski (Flota Gdynia)

2.Dawid Stefański (Grunwald Poznań)

3.Maciej Hewelt (UKS Dwójka Morena Gdańsk)

Bieg sztafetowy

1.Urszula Morawska, Monika Szemplińska, Agnieszka Chomka (Flota Gdynia)

2.Anna Karpacz, Marta Kapuścińska, Magdalena Hełminiak (UKS Dwójka Morena Gdańsk)

3.Angelika Frąckiewicz, Joanna Polewska, Oliwia Kot (Azymek Zdzieszowice)

Bieg sztafetowy

1.Paweł Nosal, Michał Kalata, Paweł Konieczny (Paulinum Jelenia Góra)

2.Mateusz Raca, Dariusz Pająk, Maciej Jasiński (Azymek Zdzieszowice)

3.Tomasz Ślazik, Krzysztof Ślazik, Dawid Stefański (Grunwald Poznań)

 

Klasyfikacja województw                     1.POM-123,2;  2.DŚL-75,5;  3.MAZ-61,7;  4.WLP-47,5;  5.ŁDZ-46,8;  6.OPO-29,7;

                                                           7.MŁP-21;  8.WM-13;  9.PKR-7;  10.ŚL-3;  11.ZPM-2;  12.LUB-2

 

Jeździectwo 18-24.07.2005 Warszawa

 

Ujeżdzenie duże konie

1.Natalia Markowska (WKJ Lublin)

2.Dorota Drożdż (KJ Pony Bartoszewo)

3.Aleksandra Tomczyk (AKU Thomson Wrocław)

Ujezdzenie kuce

1.Anna Szlezinger (Legia Warszawa)

2.Ewa Iwaszkiewicz (KS Poster Piaseczno)

3.Michał Piątkowski (Trawers Warszawa)

Skoki duże konie

1.Jan Kurek (JUKS Abakus Kaczyna)

2.Joanna Rosicka (JKS Brzózki)

3.Monika Jackiewicz (KJ Jackiewiczów Rumia)

Skoki kuce

1.Marta Pacholska (WLKS Krakus Swoszowice)

2.Natalia Koziarowska (WLKS Krakus Swoszowice)

3.Aleksandra Dąbkowska (Trawers Warszawa)

WKKW duże konie

1.Agnieszka Mierzwińska (Pegaz Chwałowice)

2.Joanna Pawlak (AKU Thomson Wrocław)

3.Maciej Haręzga (ZKJ Przylep Lotnisko)

WKKW kuce

1.Marta Osadzińska (Gaz Polski Drzonków)

2.Justyna Kamińska (Dominata Kicin)

3.Aleksandra Dąbkowska (Trawers Warszawa)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-63;  2.WLP-53;  3.DŚL-38;  4.POM-33,5;  5.MŁP-30,5;  6.SL-28;  7.ZPM-26,5;

                                                           8.LBU-22,5;  9.LUB-13;  10.KPM-12;  11.ŁDZ-8;  12.PKR-3;  13.WM-2

 

Kajakarstwo klasyczne 10.13.08.2005 Poznań

 

k-1 500 k

1.Zyta Zydorczak (Posnania)

2.Joanna Pietrzakowska (MKKS Gorzów Wlkp)

3.Agnieszka Kowalczyk (Energetyk Gryfino)

k-1 500 m

1.Jacek Skowroński (UKS MOS Opole)

2.Adrian Wilkowski (Posnania)

3.Artur Kulwikowski (MOSW Choszczno)

k-2 500 k

1.Paulina Wiewióra, Agnieszka Kowalczyk (Energetyk Gryfino)

2.Małgorzata Jackowiak, Agnieszka Pyrka (UKS Błyskawica Rokietnica)

3.Magdalena Androwska, Dorota Androwska (Piast Człuchów)

k-2 500 m

1.Marcin Kujawa, amteusz Bochenek (Orzeł Wałcz)

2.Patryk Grygo, Michał Poniatowski (Sparta Augustów)

3.Michał Zwoliński, Damian Lewandowski (OKS Olsztyn)

k-4 500 k

1.Joanna Pietrzakowska, Joanna Wójcik, Natalia Zgubilat, Sylwia Gąsiorowska (MKKS Gorzów Wlkp.)

2.Karolina Walkowiak, Agnieszka Kaczmarek, Agnieszka Krupa, Katarzyna Chmielewska (Posnania)

3.Eliza Bielawa, Natalia Wittmann, Sylwia Tomaszewska, Nadia Bolewska (Warta Poznań)

k-4 500 m

1.Grzegorz Żech, Tomasz Stochmal, Tomasz Parys, Radosław Parys (Łączność Bydgoszcz)

2.Dariusz Miński, Przemysław Szafrański, Jakub Borowiak, Łukasz Łakomy (Posnania)

3.Mirosław Błażejewski, Paweł Osmański, Jakub Drzazga, Piotr Pawlaczyk (Sokół Ostróda)

k-1 3000 k

1.Anna Ryszkiewicz (Sparta Augustów)

2.Eliza Bielawa (Warta Poznań)

3.Agnieszka Pyrka (UKS Błyskawica Rokietnica)

c-1 500 m

1.Tomasz Kaczor (Warta Poznań)

2.Piotr Kuleta (MKSW Trzebinia)

3.Tomasz Sobiechowski (Astoria Bydgoszcz)

k-2 3000 k

1.Karolina Walkowiak, Kinga Kwasiżur (Posnania)

2.Paulina Łobacz, Sandra Męczkowska (Baza Mrągowo)

3.Antonina Siwińska, Anna Sadowska (Spójnia Warszawa)

c-2 500 m

1.Jarosław Węgierski, Daniel Kurantkiewicz (Astoria Bydgoszcz)

2.Damian Zuchowa, Łukasz Zuchowa (MKS-MOS Wrocław)

3.Arkadiusz Dąbrowski, Mateusz Dąbrowski (Wiskord Szczecin)

-

c-4 500 m

1.Rafał Muż, Adrian Kozon, Łukasz Zieliński, Karol Sołtysiak (OKS Olsztyn)

2.Marcin Szybaj, Patryk Buszkiewicz, Maciej Olejniczak, Jerzy Tomicki (Posnania)

3.Tomasz Sobiechowski, Damian Baran, Michał Ruczyński, Przemysław Herman (Astoria Bydgoszcz)

-

k-1 1000 m

1.Grzegorz Wrzeszcz (KKS Nowa Sól)

2.Adrian Wilkowski (Posnania)

3.Rafał Soiński (KTW Kalisz)

-

k-2 1000 m

1.Łukasz Łakomy, Rafał Boruczkowski (Posnania)

2.Kamil Karkowski, Jacek Skowroński (UKS MOS Opole)

3.Marcin Barański, Łukasz Zieliński (Włókniarz Chełmża)

-

k-4 1000 m

1.Mateusz Handshuh, Przemysław Szafrański, Jakub Borowiak, Przemysław Banach (Posnania)

2.Grzegorz Milewski, Michał Nikoluk, Damian Lewandowski, Michał Zwoliński (OKS Olsztyn)

3.Grzegorz Żech, Tomasz Stochmal, Tomasz Parys, Radosław Parys (Łączność Bydgoszcz)

-

c-1 1000 m

1.Tomasz Kaczor (Warta Poznań)

2.Bartosz Pławski (Admira Gorzów)

3.Piotr Kuleta (MKSW Trzebinia)

-

c-2 1000 m

1.Jarosław Węgierski, Daniel Kurantkiewicz (Astoria Bydgoszcz)

2.Adam Kotowski, Arkadiusz Skręty (Posnania)

3.Damian Zuchowa, Łukasz Zuchowa (MKS-MOS Wrocław)

-

k-1 5000 m

1.Grzegorz Wrzeszcz (KKS Nowa Sól)

2.Paweł Florczak (OKS Olsztyn)

3.Jerzy Kaczorek (Spójnia Warszawa)

-

k-2 5000 m

1.Przemysław Banach, Rafał Boruczkowski (Posnania)

2.Dominik Sakowicz, Mateusz Cieśliński (MKKS Gorzów Wlkp.)

3.Grzegorz Milewski, Michał Nikoluk (OKS Olsztyn)

-

c-1 5000 m

1.Bartosz Pławski (Admira Gorzów)

2.Jakub Siatkowski (Orzeł Wałcz)

3.Wojciech Gałecki (UKS Dojlidy Białystok)

-

c-2 5000 m

1.Jacek Szymański, Bartosz Reich (Warta Poznań)

2.Jarosław Bruch, Krzysztof Rujna (Posnania)

3.Karol Woskowicz, Przemysław Postrożny (MKSW Trzebinia)

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-227;  2.WM-97;  3.KPM-95;  4.ZPM-90;  5.POM-83;  6.LBU-71;  7.PDL-50; 

8.DŚL-39;  9.MAZ-37; 10.MŁP-35;  11.ŚL-28;  12.OPO-18;  13.LUB-15;  14.ŁDZ-1

 

 

Kajakarstwo górskie 15-17.07.2005 Drzewica

 

k-1 slalom k

1.Agnieszka Nosal (UKS Spływ Sromowce Wyżne)

2.Maria Nosal (UKS Spływ Sromowce Wyżne)

3.Justyna Wartacz (LKK Drzewica)

k-1 slalom m

1.Łukasz Polaczyk (Pieniny Szczawnica)

2.Jakub Chojnowski (Start Nowy Sącz)

3.Chrystian Półchłopek (UKS Spływ Sromowce Wyżne)

 

c-1 slalom m

1.Dawid Dobrowolski (UKS Kwisa Leśna)

2.Grzegorz Kwiatek (Pieniny Szczawnica)

3.Albert Kowalczyk (UKS Spływ Sromowce Wyżne)

 

c-2 slalom m

1.Michał Salamon, Grzegorz Kwiatek (Pieniny Szczawnica)

2.Sławomir Janczyk, Albert Kowalczyk (UKS Spływ Sromowce Wyżne)

3.Bartłomiej Klimek, Damian Klimek (LKK Drzewica)

 

Klasyfikacja województw                     1.MŁP-123;  2.DŚL-43;  3.ŁDZ-22

 

Kolarstwo szosowe 19-22.07.2005 Siedlce

 

Wyścig ze startu wspólnego dziewczęta
1.Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

2.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

3.Kornelia Mączka (Ziemia Darłowska)

Wyścig ze startu wspólnego chłopcy
1.Rafał Gorczyca (Pacyfik Toruń)

2.Piotr Kasperkiewicz (KTW Kalisz)

3.Mateusz Działo (LKS POM Strzelce Krajeńskie)

Jazda indywidualna na czas dziewcząt
1.Eugenia Alickun (LUKS Feniks Rydułtowy)

2.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

3.Marzena Koniak (UKS Koźminianka Koźminek)

Jazda indywidualna na czas chłopcy
1.Michał Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

2.Kamil Pawelec (Cyklista Żyrardów)

3.Grzegorz Stępniak (LUKS Duet Goleniów)

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-66;  2.KPM-62;  3.ZPM-62;  4.MAZ-29;  5.LBU-22;  6.DŚL-18;  7.ŚL-17;  8.LUB-8; 

9.ŁDZ-8;  10.POM-5;  11.OPO-5;  12.MŁP-4;  13.WM-4;  14.PDL-1

 

 

Kolarstwo MTB 1-2.08.2005 Kozienice

 

MTB k

1.Debora Jaworska (Adventure Łódź)

2.Marta Sułek (RMF FM Kraków)

3.Monika Wdówka (Optex Opoczno)

MTB m

1.Marek Konwa (Trasa Zielona Góra)

2.Grzegorz Tomczak (Techpak Września)

3.Mirosław Frąckowiak (LUKS Iskra Przytoczna)

 

Klasyfikacja województw                     1.MŁP-34;  2.ŁDZ-22;  3.WLP-21;  4.LBU-16;  5.DŚL-10;  6.POM-8;  7.ŚL-7;  8.OPO-3;

                                                           9.KPM-2;  10.ŚWI-2;  11.PDL-1;  12.WM-1;  13.MAZ-1

 

 

Kolarstwo torowe 12-14.08.2005 Żyrardów

 

Sprint k

1.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

2.Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

3.Żaneta Komoś (Ziemia Darłowska)

Sprint m

1.Konrad Dąbkowski (Cyklista Żyrardów)

2.Adrian Tekliński (LMGKK Ziemia Brzeska)

3.Grzegorz Dreiger (Cyklista Żyrardów)

500 m k

1.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

2.Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

3.Dominika Mączka (Ziemia Darłowska)

Sprint olimpijski m

1.Kamil Pawelec, Adam Stachowiak, Konrad Dąbkowski (Cyklista Żyrardów)

2.Juliusz Polak, Paweł Gawron, Rafał Sarnecki (Stal Grudziądz)

3.Dawid Wylęgała, Konrad Stasiewicz, Dawid Piechnik, (Wrocławski Klub Kolarski)

2000 m k

1.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

2.Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

3.Dominika Mączka (Ziemia Darłowska)

500 m m

1.Grzegorz Dreiger (Cyklista Żyrardów)

2.Kamil Pawelec (Cyklista Żyrardów)

3.Adrian Tekliński (LMGKK Ziemia Brzeska)

Wyścig punktowy k

1.Małgorzata Wojtyra (BO-GO Szczecin)

2.Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

3.Diana Szczuko (BO-GO Szczecin)

2000 m m

1.Michał Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

2.Kamil Pawelec (Cyklista Żyrardów)

3.Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz)

 

Drużyna m

1.Arkadiusz Reczkowski, Łukasz Owsian, Michał Kwiatkowski, Przemysław Wódecki (Pacyfik Totuń)

2.Mateusz Stasiak, Piotr Kasperkiewicz, Kornel Sójka, Przemysław Bednarczyk (KTK Kalisz)

3.Grzegorz Stępniak, Paweł Borucki, Tomasz Jędrzejczak, Aleksander Babicz (LUKS Duet Goleniów)

 

Wyścig punktowy m

1.Michał Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

2.Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz)

3.Paweł Szczepaniak (LKS POM Strzelce Krajeńskie)

 

Madison

1.Grzegorz Stępniak, Tomasz Jędrzejczak (LUKS Duet Goleniów)

2.Piotr Typek, Piotr Gawroński (Baszta Golczewo)

3.mateusz Stasiak, Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz)

 

Klasyfikacja województw                     1.ZPM-133;  2.MAZ-98;  3.WLP-96;  4.KPM-84;  5.LBU-28;  6.DŚL-15;  7.OPO-13;

                                                           8.ŁDZ-10;  9.ŚL-6;  10.POM-4;  11.MŁP-1

 

 

 

 

Lekka atletyka 22-24.07.2005 Warszawa

 

100 m

1.Agata Jankowska (ZLKL Zielona Góra)

2.Paulina Klawiter (Olimpia Grudziądz)

3.Katarzyna Paluch (Wawel Kraków)

100 m

1.Karol Zawiślak (AZS-AWF Warszawa)

2.Jakub Prystrom (UKS 19 Bojary Białystok)

3.Daniel Karwina (Agros Zamość)

200 m

1.Agata Jankowska (ZLKL Zielona Góra)

2.Paulina Klawiter (Olimpia Grudziądz)

3.Angelika Wrona (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl)

200 m

1.Jakub Prystrom (UKS 19 Bojary Białystok)

2.Maciej Samborski (AZS-AWF Kraków)

3.Paweł Stachowiak (MLKS Sokół Lubin)

400 m

1.Tina Polak (MKS Budomark Mysłowice)

2=.Joanna Trawińska (Echo Twardogóra)

2=.Angelika Wrona (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl)

400 m

1.Marcin Kłaczański (Zawisza Bydgoszcz)

2.Paweł Dubas (Agros Zamość)

3.Krzysztof Tylkowski (Olimpia Poznań)

800 m

1.Agata Dudek (MMKS Kędzierzyn)

2,Magdalena Stankiewicz (LUKS Prefbet Śniadowo)

3.Paulina Paradowska (MUKS Płock)

800 m

1.Artur Ostrowski (Olimpia Poznań)

2.Marcin Stolc (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Kamil Wyrzykowski (LLKS Gubin)

1500 m

1.Kamila Zglejc (AZS-UWM Olsztyn)

2.Angelika Cichocka (ULKS Talex Borzytuchom)

3.Danuta Urbanik (Victoria Stalowa Wola)

1500 m

1.Grzegorz Sitek (LKS Ostrowiania Ostrów Maz.)

2.Mateusz Napieraj (MKS-MOS Wrocław)

3.Paweł Polechoński (Pomorze Stargard)

3000 m

1.Magdalena Zdrojewska (RKS Rumia)

2.Sylwia Bień (Barnim Goleniów)

3.Eliza Gawryluk (AZS-UWM Olsztyn)

3000 m

1.Łukasz Kujawski (KS Żukowo)

2.Kamil Zieliński (LKS Mielec)

3.Dawid Szewczyk (Budowlani Częstochowa)

100 pł

1.Katarzyna Paluch (Wawel Kraków)

2.Marzena Kościelniak (UKS Przełaj Żerków)

3.Katarzyna Gronau (AZS-AWFiS Gdańsk)

110 pł

1.Tadeusz Hyży (UKS 19 Bojary Białystok)

2.Maciej Wojtkowski (AZS-AWF Warszawa)

3.Michał Mróz (MMKS Dąbrowa Górnicza)

400 pł

1.Marzena Kościelniak (UKS Przełaj Żerków)

2.Anna Waligórska (UKS Wir Łopuszno)

3.Justyna Domańska (MKS-MOS Płomień Sosnowiec)

400 pł

1.Łukasz Świetłowicz (MLKS Sokół Lubin)

2.Przemysław Michalski (MKLA Łęczyca)

3.Wojciech Jarosz (Juventa Starachowice)

1500 prz

1.Ewa Gielec (Juventa Starachowice)

2.Agnieszka Pałuszka (Budowlani Częstochowa)

3.Paulina Urbanowicz (Rodło Kwidzyn)

2000 prz

1.Daniel Woch (Budowlani Częstochowa)

2.Łukasz Kleban (Osowa Sień)

3.Michał Buda (Olimpia Poznań)

4x100 m

1.Żaklina Senderek, Monika Romanowska, Agata JAnkowska, Małgorzata Stroka (ZLKL Zielona Góra)

2.Malwina Wantoch-Rekows, Agnieszka Kaniecka, Marta Janik, Karolina Gruszka (Zawisza Bydgoszcz)

3.Matra Odrzywołek, Katarzyna Gronau, Karmen Bunikowska, Izabela Borkowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

4x100 m

1.Karol Zawiślak, Maciej Wojtkowski, Daniel Sołodko, Rafał Bielecki (AZS-AWF Warszawa)

2.Michał Szkopiak, Fabian Lewandowski, Marcin Kłaczański, Jakub Chrzanowski (Zawisza Bydgoszcz)

3.Marcin Tomkiewicz, Maciej Samborski, Rafał Nowak, Jan Ciepiela (AZS-AWF Kraków)

4x400 m

1.Danuta Urbanik, Sylwia Ziarno, Barbara Kasperkiewicz, Monika Flis (Victoria Stalowa Wola)

2.Joanna Trawińska, Anna Supeł, Klaudia Kałwińska, Aleksandra Dąbrowska (Echo Twardogóra)

3.Agnieszka Kaniecka, Marta Janik, Malwina Wantoch-Rekows, Małgorzata Reszka (Zawisza Bydgoszcz)

4x400 m

 1.Paweł Dubas, Kamil Fijałkowski, Daniel Karwina, Radosław Podgajny (Agros Zamość)

2.Patryk Dacka, Wojciech Szczotka, Jarosław Nowak, Karol Grzybowski (Gwda Piła)

3.Przemysław Marć, Tomasz Maciaszek, Marcin Kłaczański, Jakub Chrzanowski (Zawisza Bydgoszcz)

Chód 5 km

1.Katarzyna Golba (LKS Mielec)

2.Lucyna Chruściel (Agros Zamość)

3.Barbara Narkun (Start Lublin)

Chód 10 km

1.Maciej Kubiak (UKS Zagórzanka Rumia)

2.Michał Stasiewicz (Konradia Gdańsk)

3.Rafał Goławski (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

Skok wzwyż

1.Magdalena Ogrodnik (Osa Zgorzelec)

2.Urszula Domel (Hańcza Suwałki)

3.Katarzyna Wychowaniec (AZS-AWF Kraków)

Skok wzwyż

1.Sylwester Bednarek (RKS Łódź)

2.Konrad Kruszyński (MUKS Płock)

3.Paweł Tarnowski (Victoria Racibórz)

Skok o tyczce

1.Natalia Ilkowska (ZLKL Zielona Góra)

2.Karmen Bunikowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Patrycja Moskała (KS Kuźnia Ustroń)

Skok o tyczce

1.Łukasz Michalski (Zawisza Bydgoszcz)

2.Tomasz Łado (ZLKL Zielona Góra)

3.Jakub Lewandowski (MKL Szczecin)

Skok w dal

1.Marzena Banach (Narew Łomża)

2.Małgorzata Reszka (Zawisza Bydgoszcz)

3.Dagmara Sygdziak (AZS Łódź)

Skok w dal

1.Łukasz Mateusiak (OKLA Ostrołęka)

2.Sebastian Pachura (LKS Orkan Wlkp. Poznań)

3.Damian Szade (Olimpia Poznań)

Trójskok

1.Katarzyna Bereżanska (Victoria Racibórz)

2.Katarzyna Płonka (MKS Żywiec)

3.Klaudia Zapalska (Olimpia Grudziądz)

Trójskok

1.Mateusz Kustra (RMKS Rybnik)

2.Grzegorz Duda (RMKS Rybnik)

3.Meriusz Kucharski (Podlasie Białystok)

Pchnięcie kulą

1.Beata Garczarek (ULKS Ilno Torzym)

2.Agnieszka Bieluk (ULKS Ilno Torzym)

3.Anna Gubańska (WLKS Wrocław)

Pchnięcie kulą

1.Łukasz Haratyk (Sprint Bielsko Biała)

2.Łukasz Kutek (RMKS Rybnik)

3.Damian Kusiak (LKS Znicz Biłgoraj)

Rzut dyskiem

1.Marta Odrobna (WMLKS Nadodrze Powodowo)

2.Urszula Kuncewicz (Sambor Tczew)

3.Ewelina Misiarz (UKS Junior Kamesznica)

Rzut dyskiem

1.Michał Pietraszko (UKS-MOS Opole)

2.Kamil Krysiuk (Podlasie Białystok)

3.Łukasz Steć (Nadodrze Powodowo)

Rzut młotem

1.Katarzyna Kopeć (KKL Kielce)

2.Agnieszka Sieluk (ULKS Ilno Torzym)

3.Ewa Pietrzak (MUKS Park Zduńska Wola)

Rzut młotem

1.Bartłomiej Molenda (Zawisza Bydgoszcz)

2.Łukasz Kozłowski (Skra Warszawa)

3.Paweł Fajdek (ULKS Zielony Dąb Żarów)

Rzut oszczepem

1.Urszula Kuncewicz (MKS Sambor Tczew)

2,Agnieszka Lewandowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Joanna Sowól (UKS Technik Augustów)mbor Tczew)

la)hom)

pl)

Rzut oszczepem

1.Piotr Hajdysz (AZS-AWFiS Gdańsk)

2.Cezary Hołubowicz (Hańcza Suwałki)

3.Robert Szpak (Sztorm Kołobrzeg)

7-bój

1.Katarzyna Mueller (AZS-AWFiS Gdańsk)

2.Martyna Mazurek (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Karolina Szablewska (RKS Łódź)

10-bój

1.Marcin Przybył (ULKS Ilno Torzym)

2.Mateusz Wdowski (Echo Twardogóra)

3.Milan Makuch (KKL Kielce)

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-322,3;  2.MAZ-286;  3.WLP-280;  4.POM-254;  5.KPM-248;  6.PDL-242;

                                                           7.LUB-226,5;  8.DŚL-189;  9.ZPM-149;  10.PKR-135,5;  11.ŁDZ-119;  12.LUB-117; 

                                                           13.MŁP-108,3;  14.WM-83;  15.ŚWI-80;  16.OPO-55,3

 

Łucznictwo 21-24.07.2005 Warszawa

 

IOR FIT

1.Anna Skłodowska (Stella Kielce)

2.Gabriela Dutka (Łucznik Żywiec)

3.Iwona Witos (Łucznik Żywiec)

IOR FIT

1.Andrzej Wojciechowski (Czarna Strzała Bytom)

2.Grzegorz Zapiór (Strzelec Legnica)

3.Jakub Gucz (Agros Zamość)

ŁAB

1.Anna Skłodowska (Stella Kielce)

2.Joanna Jurasz (Łucznik Żywiec)

3.Paulina Bednarczyk (Stella Kielce)

ŁAB

1.Marcin Kłoda (Agros Zamość)

2.Andrzej Wojciechowski (Czarna Strzała Bytom)

3.Damian Goły (Łucznik Żywiec)

ŁA

1.Anna Skłodowska (Stella Kielce)

2.Agnieszka Gut (Płaszowianka Kraków)

3. Joanna Jurasz (Łucznik Żywiec)

ŁA

1.Marcin Kłoda (Agros Zamość)

2.Andrzej Wojciechowski (Czarna Strzała Bytom)

3.Damian Goły (Łucznik Żywiec)

ŁB

1.Paulina Bednarczyk (Stella Kielce)

2.Anna Skłodowska (Stella Kielce)

3.Joanna Jurasz (Łucznik Żywiec)

ŁB

1.Marcin Kłoda (Agros Zamość)

2.Adam Baś (Społem Łodź)

3.Andrzej Wojciechowski (Czarna Strzała Bytom)

Zespołowa runda FIT

1.Anna Skłodowska, Paulina Bednarczyk, Izabela Rzepecka, Joanna Kędracki (Stella Kielce)

2.Joanna Jurasz, Iwona Witos, Anna Śliwa, Gabriela Dutka (Łucznik Żywiec)

3.Ewa Strzelczyk, Magdalena Mruk, Natalia Mruk (Strzelec Legnica)

Zespołowa runda FIT

1.Andrzej Wojciechowski (Czarna Strzała Bytok), Kamil Socha (UKS Dziesiątka Jaworze), Robert Przybyło (Łucznik Żywiec)

2.Bartosz Grzeszykowski (Marymont Warszawa), Szymon Wilman (Marymont Warszawa), Łukasz Nowakowski (Sokół Radom), Marcin Cukiernik (Drukarz Warszawa)

3.Marcin Kłoda, Jakub Gucz, Piotr Leśniak (Agros Zamość)

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-93;  2.ŚWI-68,3;  3.LUB-35;  4.MŁP-34,7;  5.DŚL-34;  6.MAZ-28,5;  7.ŁDZ-24,5;

                                                           8.OPO-9,3;  9.ZPM-7;  10.KPM-6;  11.POM-4;  12.PKR-4;  13.WLP-2

 

Pięciobój 4-5.08.2005 Warszawa

 

Dwubój

1.Oktawia Nowacka („8” Starogard Gdański)

2.Aneta Bzikowska (Skra Bełchatów)

3.Katarzyna Kwapisiewicz (MUKS Lider Chełm)

Dwubój

1.Mateusz Gralewski (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Piotr Krogulec (Pirania Częstochowa)

3.Paweł Witkowski (Orzeł Elbląg)

Trójbój

1.Joanna Gomolińska (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Klaudia Czyż (UKS Żoliborz Warszawa)

3.Emilia Dresu (UKS Piątka Konstantynów)

Trójbój

1.Michał Stefański (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Karol Borecki (UKS 48 Częstochowa)

3.Szymon Trojak (ZKS Drzonków)

Sztafety

1.Klaudia Suchożerrska, Joanna Gomolińska, Klaudia Czyż (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Karolina Korzeniewska, Marika Florczak, Paulina Słońska (ZKS Drzonków)

3.Emilia Dresu (UKS Piątka Konstantynów), Marlena Rutkowska (UKS Nawa Skierniewice), Justyna Perdas (Start Łódź)

Sztafety

1.Maciej Dobrogost (UKS Żoliborz Warszawa), Adam Kobus (UKS G-8 Warszawa), Michał Stefański (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Szymon Trojak, Łukasz Klekot, Michał Bajan (ZKS Drzonków)

3.Piotr Pietrasik (UKS Piątka Konstantynów), Witold Welfel (Start Łódź), Robert Halicki (UKS Piątka Konstantynów)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-122;  2.LUB-61;  3.ŚL-51;  4.ŁDZ-46;  5.LUB-32;  6.POM-20;  7.DŚL-14;

                                                           8.MŁP-9;  9.WM-7

 

 

Pływanie 19-22.07.2005 Warszawa

 

50 m stylem dowolnym

1.Beata Suchorska (Olimpia Poznań)

2.Ewa Posacka (Zryw Opole)

3.Elzbieta Dabrowska (Polonia Warszawa)

50 m stylem dowolnym

1.Kajetan Załuski (Korner Novita Zielona Góra)

2.Jakub Jasiński (Jordan Kraków)

3.Adrian Pawlak (Trójka Łódź)

100 m stylem dowolnym

1.Beata Suchorska (Olimpia Poznań)

2.Alina Biskupska (Akwawit Leszno)

3.Ewa Posacka (Zryw Opole)

100 m stylem dowolnym

1.Kajetan Załuski (Korner Novita Zielona Góra)

2.Krzysztof Gawłowicz (Korner Novita Zielona Góra)

3.Mateusz Haas (Jordan Kraków)

200 m stylem dowolnym

1.Alina Biskupska (Akwawit Leszno)

2.Kornelia Rutkowska (MKP Szczecin)

3.Patrycja Gaj (Jordan Kraków)

200 m stylem dowolnym

1.Kajetan Załuski (Korner Novita Zielona Góra)

2.Piotr Karpeta (Śląsk Wrocław)

3.Bartosz Czarnecki (MKP Szczecin)

400 m stylem dowolnym

1.Patrycja Gaj (Jordan Kraków)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Alina Biskupska (Akwawit Leszno)

400 m stylem dowolnym

1.Piotr Karpeta (Śląsk Wrocław)

2.Bartosz Czarnecki (MKP Szczecin)

3.Łukasz Ochmański (Trójka Łódź)

800 m stylem dowolnym

1.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

2.Patrycja Gaj (Jordan Kraków)

3.Anna Mierzejewska (MOSiR Sopot)

800 m stylem dowolnym

1.Łukasz Ochmański (Trójka Łódź)

2.Paweł Rurak (MUKS Olimpijczyk Suwałki)

3.Ireneusz Psota (AZS-AWF Katowice)

4x100 m stylem dowolnym

1.Agata Zalewska, Sandra Cepa, Justyna Jurczyk, Sylwia Kula (AZS-AWF Katowice)

===

===

4x100 m stylem dowolnym

1.Adrian Styrzyński, Łukasz Wysocki, Kajetan Załuski, Krzysztof Gawłowicz (Korner Novita Zielona Góra)

2.Jakub Jasiński, Filip Dąbrowski, Marek Siudyła, Mateusz Haas (Jordan Kraków)

3.Jan Konarzewski, Mariusz Winogrodzki, Jan Peńsko, Szymon Rutkowski (Polonia Warszawa)

4x200 m stylem dowolnym

1.Agata Zalewska, Marlena Masloch, Barbara Bartoszek, Sylwia Kula (AZS-AWF Katowice)

===

===

4x200 m stylem dowolnym

1.Jakub Jasiński, Filip Dąbrowski, Marek Siudyła, Mateusz Haas (Jordan Kraków)

2.Alan Meller, Jakub Starzyński, Krzysztof Choroszucha, Michał Żarczyński (Kormoran Olsztyn)

3.Paweł Ruda, Kamil Samul, Patryk Religa, Bartosz Wiśniewski (MMKS Dabrowa Górnicza)

50 m stylem grzbietowym

1.Elzbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

2.Patrycja Bajerkiewicz (Unia Dwory Oświęcim)

3.Paulina Kret (MUKS Płock)

50 m stylem grzbietowym

1.Andrzej Dubiel (MKS 9 Dzierżoniów)

2.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3.Rafał Fedorowicz (Lublinianka Lublin)

100 m stylem grzbietowym

1.Elzbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Paulina Kret (MUKS Płock)

100 m stylem grzbietowym

1.Jakub Jasiński (Jordan Kraków)

2.Andrzej Dubiel (MKS 9 Dzierżoniów)

Mariusz Rusin (Polonia Warszawa)

200 m stylem grzbietowym

1.Elzbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Anna Mierzejewska (MOSiR Sopot)

200 m stylem grzbietowym

1.Jakub Jasiński (Jordan Kraków)

2.Jan Konarzewski (Polonia Warszawa)

3.Michał Winiewicz (Śląsk Wrocław)

50 m stylem klasycznym

1.Anna Kowalczyk (Trójka Częstochowa)

2.Urszula Fiedorowicz (Korner Novita Zielona Góra)

3.Ewelina Górecka (Arka Kielce)

50 m stylem klasycznym

1.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

2.Damian Paczkowski (Polonia Warszawa)

3.Sławomir Wolniak (AZS-AWF Katowice)

100 m stylem klasycznym

1.Anna Kowalczyk (Trójka Częstochowa)

2.Ewelina Górecka (Arka Kielce)

3.Emilia Szymoniak (MOSiR Sopot)

100 m stylem klasycznym

1.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

2.Piotr Gałka (MUKS Płock)

3. Sławomir Wolniak (AZS-AWF Katowice)

200 m stylem klasycznym

1.Marta Stępień (MMKS Kędzierzyn)

2.Ewelina Górecka (Arka Kielce)

3.Emilia Szymoniak (MOSiR Sopot)

200 m stylem klasycznym

1.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

2.Mariusz Michalik (Victoria Racibórz)

3.Tomasz Sobek (Unia Dwory Oświęcim)

50 m stylem motylkowym

1.Agata Nowak (Słowianka Gorzów)

2.Beata Suchorska (Olimpia Poznań)

3.Paulina Zbucka (Huragan Międzyrzecz)

50 m stylem motylkowym

1.Krzysztof Gawłowicz (Korner Novita Zielona Góra)

2.Kajetan Załuski (Korner Novita Zielona Góra)

3.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

100 m stylem motylkowym

1.Agata Nowak (Słowianka Gorzów)

2.Beata Suchorska (Olimpia Poznań)

3.Patrycja Bajerkiewicz (Unia Dwory Oświęcim)

100 m stylem motylkowym

1.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Wojciech Bziuk (MUKS Płock)

3.Krzysztof Gawłowicz (Korner Novita Zielona Góra)

200 m stylem motylkowym

1.Agata Nowak (Słowianka Gorzów)

2.Patrycja Bajerkiewicz (Unia Dwory Oświęcim)

3.Agata Zalewska (AZS-AWF Katowice)

200 m stylem motylkowym

1.Michał Żarczyński (Kormoran Olsztyn)

2.Mateusz Kierzkowski (Delfin Toruń)

3.Adrian Styrzyński (Korner Novita Zielona Góra)

200 m stylem zmiennym

1.Anna Kowalczyk (Trójka Częstochowa)

2.Sylwia Kula (AZS-AWF Katowice)

3.Justyna Jusiewicz (Ikar Mielec)

200 m stylem zmiennym

1.Jakub Jasiński (Jordan Kraków)

2.Adrian Styrzyński (Korner Novita Zielona Góra)

3.Mateusz Kierzkowski (Delfin Toruń)

400 m stylem zmiennym

1.Anna Kowalczyk (Trójka Częstochowa)

2.Marta Stępień (MMKS Kędzierzyn)

3.Sylwia Kula (AZS-AWF Katowice)

400 m stylem zmiennym

1.Mateusz Kierzkowski (Delfin Toruń)

2.Adrian Styrzyński (Korner Novita Zielona Góra)

3.Michał Żarczyński (Kormoran Olsztyn)

4x100 m stylem zmiennym

1.Marlena Matloch, Justyna Jurczyk, Barbara Bartoszek, Sandra Cepa (AZS-AWF Katowice)

===

===

4x100 m stylem zmiennym

1.Mariusz Rusin, Mariusz Winogrodzki, Jan Peńsko, Szymon Rutkowski (Polonia Warszawa)

2.Jakub Jasiński, Krzysztof Zawadzki, Marek Siudyła, Mateusz Haas (Jordan Kraków)

3.Mateusz Micel, Paweł Zieliński, Krzysztof Gawłowicz, Kajetan Załuski (Korner Novita Zielona Góra)

 

Klasyfikacja województw                     1.Śl-302;  2.MAZ-297,75;  3.LBU-261,75;  4.MŁP-236,75; 5.ŁDZ-120;  6.DŚL-99;

                                                           7.OPO-93;  8.WLP-92;  9.WM-67;  10.POM-66;  11.ZPM-53;  12.LUB-51;  13.ŚWI-40,5;

                                                           14.PKR-40;  15.KPM-39;  16.PDL-32

 

 

 

 

 

Strzelectwo 21-26.07.2005 Wrocław

 

Karabin sportowy 50 m

Lena Olejnik (Gryf Słupski Słupsk)

2.Magdalena Janecka (Śląsk Wrocław)

3.Joanna Melach (Tarcza Bydgoszcz)

Karabin sportowy 50 m

1.Robert Mąkol (Zawisza Bydgoszcz)

2.Marcin Fedro (Gwardia Zielona Góra)

3.Hubert Panasewicz (Kaliber Bydgoszcz)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Joanna Nowakowska (Zawisza Bydgoszcz)

2.Martyna Krzak (Grunwald Poznań)

3.Magdalena Wesołowska (Hamer Kozienice)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Artur Masłowski (Śląsk Wrocław)

2.Rafał Łukaszyk (Technik Zamość)

3.Mariusz Bujakowski (Górnik Katowice)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Magdalena Wesołowska (Hamer Kozienice)

2.Marta Dalasińska (Zawisza Bydgoszcz)

3.Karolina Kondracka (Śląsk Wrocław)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Artur Masłowski (Śląsk Wrocław)

2.Rafał Łukaszyk (Technik Zamość)

3.Łukasz Poliszuk (Dragon Chełm)

Pistolet sportowy 30+30

1.Katarzyna Dubicka (Gwardia Zielona Góra)

2.Olga Guzik (Wawel Kraków)

3.Marta Taborska (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet dowolny

1.Łukasz Stanisz (Regalia Gryfino)

2.Paweł Niedzielski (Wawel Kraków)

3.Łukasz Partyka (UKS Lisek Lisia Góra)

Pistolet pneumatyczny 10 m

1.Angelika Błażejewska (Walter Rzeszów)

2.Katarzyna Dubicka (Gwardia Zielona Góra)

3.Marta Taborska (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet szybkostrzelny 2x30

1.Krzysztof Krasowski (Gwardia Zielona Góra)

2.Ryszard Ziołek (Zawisza Bydgoszcz)

3.Dawid Szulc (Zawisza Bydgoszcz)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Karolina Kusińska (Śląsk Wrocław)

2.Olga Drożdż (IC Piła)

3.Milena Lisek (Śląsk Wrocław)

Pistolet sportowy 30+30

1.Krzysztof Krasowski (Gwardia Zielona Góra)

2.Piotr Bolewski (Świt Starachowice)

3.Ryszard Ziołek (Zawisza Bydgoszcz)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix 10 m

1.Karolina Kusińska (Śląsk Wrocław)

2.Olga Drożdż (IC Piła)

3.Ewa Czarna (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet pneumatyczny

1.Paweł Niedzielski (Wawel Kraków)

2.Mariusz Musioł (Gwardia Zielona Góra)

3.Łukasz Partyka (UKS Lisek Lisia Góra)

Skeet 75

1.Agnieszka Sieradzka (Diana Poznań)

2.Joanna Włodarczyk (Gzella Osie)

3.Aleksandra Jarmolińska (Legia Warszawa)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Grzegorz Lewoc (Kaliber Białystok)

2.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

3.Ryszard Jodajtis (Gwardia Zielona Góra)

Trap 75

1.Beata Oseńko (Neptun Gdynia)

2.Kamila Bryda (Legia Warszawa)

3.Emilia Mirek (Neptun Gdynia)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix

1.Grzegorz Lewoc (Kaliber Białystok)

2.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

3.Piotr Żarnowski (Flota Gdynia)

DT 80

1.Kamila Statucka (Diana Poznań)

2.Magda Kijania (Wawel Kraków)

3.Katarzyna Węgrzecka (Świt Starachowice)

Ruchoma tarcza 20+20 50 m

1.Daniel Chojniak (Śląsk Wrocław)

2.Maciej Szumkowski (Gwardia Zielona Góra)

3.Maciej Kurpiel (Gwardia Zielona Góra)

 

Skeet 75

1.Krzysztof Gocałek (Diana Poznań)

2.Andrzej Uhl (Wawel Kraków)

3.Konrad Bryda (Legia Warszawa)

 

Trap 75

1.Krzysztof Demps (Centrum Gdańsk)

2.Jan Paul (Diana Poznań)

3.Piotr Kierznowski (Diana Poznań)

 

DT 120

1.Damian Raczyński (Świt Starachowice)

2. Jan Paul (Diana Poznań)

3.Jacek Radzimski (Śląsk Wrocław)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-177;  2.LBU-166;  3.WLP-152;  4.MAZ-141;  5.POM-123;  6.KPM-97;  7.MŁP-90;

                                                           8.ŚWI-68;  9.PDL-59;  10.ŚL-33;  11.LUB-32;  12.ZPM-25;  13.PKR-18;  14.OPO-14;

                                                           15.ŁDZ-11

 

 

 

 

Tenis 10-15.07.2005 Warszawa

 

Gra pojedyncza

1.Sylwia Zagórska (AZS Śr. Poznań)

2.Joanna Szymczyk (UKT Radość 90 Warszawa)

3-4.Hanna Kapustka (Start Wisła Toruń)

3-4.Ewa Kopczyńska (Okęcie Warszawa)

Gra pojedyncza

1.Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

2.Jerzy Janowicz (Start Łódź)

3-4.Szymon Tatarczyk (Arka Gdynia)

3-4.Marcin Chlebowski (Atrii Wałbrzych)

Gra podwójna

1.Sylwia Zagórska, Barbara Sobaszkiewicz (AZS Śr. Poznań)

2.Anna Mysłowska (Mera Warszawa), Ewa Kopczyńska Okęcie Warszawa)

3-4.Marietta Bigus, Joanna Zwirbulis (Arka Gdynia)

3-4.Natalia Głódkowska, Paulina Łoś (Arka Gdynia)

Gra podwójna

1.Szymon Tatarczyk, Paweł Poziomski (Arka Gdynia)

2.Filip Rams (ChTT Chorzów) , Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

3-4.Kacper Rams ChTT Chorzów), Damian Bartosiak (UKS PSTG Gliwice)

3-4.Kajetan Osuch, Andrzej Hantke (AZS Śr. Poznań)

 

Gra mieszana

1.Sara Czubak Progres Wrocław), Marcin Chlebowski (Atrii Wałbrzych)

2.Maja Kazimieruk, Hubert Gąsiorek (Warta Poznań)

3-4.Edyta Cieplucha, Jerzy Janowicz (AZS Łódź)

3-4.Paulina Klimkiewicz (KT 4Hand Lublin), Bartłomiej Marzec (Górnik Łęczna)

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-70;  2.POM-64;  3.MAZ-59;  4.DŚL-42;  5.ŚL-35;  6.KPM-21;  7.MŁP-18;

                                                           8.ŁDZ-16;  9.LUB-15;  10.ZPM-9;  11.WM-9;  12.LBU-6;  13.PKR-3;  14.OPO-2;

                                                           15.ŚWI-1

Triatlon 17.07.2005 Radom

 

K

1.Katarzyna Gudaniec (Ironman Szczecin)

2.Justyna Keler (Olimpijczyk Rydułtowy)

3.Agnieszka Cieślak (MLUKS Koło)

M

1.Tomasz Malak (Olimpia Poznań)

2.Adam Giza (Olimpijczyk Rydułtowy)

3.Jędrzej Przybylski (Diament Gniezno)


Klasyfikacja województw                     1.WLP-71;  2.ŚL-44;  3.DŚL-29;  4.ZPM-25;  5.WM-15;  6.POM-9;  7.ŚWI-6;  8.MAZ-4;

                                                           9.PDL-1;  10.ŁDZ-1

 

Wioślarstwo 21-24.07.2005 Kruszwica

 

Jedynka

1.Marta Rychert (Drakkar Gdańsk)

2.Anna Andrzejak (KTW Kalisz)

3.Izabela Słoma (UKS MOS Ełk)

Jedynka

1.Maciej Głowicki (UKS MOS Ełk)

2.Robert Rybak (MKS-MOS Dwójka Warszawa)

3.Filip Żdan (AZS-AWF Gorzów)

Dwójka podwójna

1.Natalia Penar, Marta Rychert (Drakkar Gdańsk)

2.Anna Andrzejak, Ewelina Sławińska (KTW Kalisz)

3.Natalia Przyborowska, Izabela Słoma (UKS MOS Ełk)

Dwójka podwójna

1.Dawid Grabowski, Arkadiusz Adamski (Posnania)

2.Paweł Cieszkowski, Adrian Jaglarski (AZS Szczecin)

3.Marcin Osajda, Adam Wicenciak (KW-04 Poznań)

Dwójka bez sterniczki

1.Katarzyna Dziewieczyńska, Anna Mocna (Bydgostia Bydgoszcz)

2.Marta Perlik, Kinga Koprowska (AZS-UMK Toruń)

3.Anna Sit, Magdalena Książek (UKS 93 Kraków)

Dwójka bez sternika

1.Bartosz Przydanek, Michał Szpakowski (AZS-UMK Toruń)

2.Michał Gałan, Radosław Kuncewicz (AZS Szczecin)

3.Rafał Podlasiak, Marcin Bohdanowicz (WTW Włocławek)

Czwórka bez sterniczki

1.Alicja Dańkowska, Dominika Pyrzak, Joanna Hanc, Marta Konieczna (AZS-PW Wrocław)

2.Anna Banach, Adrianna Czajkowska, Natalia Kuligowska, Sylwia Kalocińska (Bydgostia Bydgoszcz)

3.Małgorzata Dudek, Joanna Kołpak, Izabela Jóźwik, Aldona Penkala (KTW Kalisz)

Czwórka ze sternikiem

1.Wojciech Syrocki, Łukasz Rosochowski, Michał Radkowski, Przemysław Kosiński, st. Piotr Zgliczyński (AZS-UMK Toruń)

2.Jakub Zawadzki, Michał Radziejewski, Dariusz Paszkowski, Michał Szajer, st Łukasz Zwierzchowski (WTW Warszawa)

3.Wojciech Wojciechowski, Paweł Gostomski, Kamil Jóźwiak, Bartosz Kondrat, st Piotr Klak (PTW Płock)

Czwórka podwójna bez sterniczki

1.Alicja Dańkowska, Joanna Hanc, Marta Konieczna, Kamila Zajączkowska (AZS-PW Wrocław)

2.Paulina Staszewska, Małgorzata Pryszmont, Anna Karpowicz, Ewa Skotnicka (Orzeł Wałcz)

3.Katarzyna Walentynowicz, Marta Kowalska, Ewa Tymoszewska, Julia Jazgierska (WTW Warszawa)

Czwórka bez sternika

1.Marcin Sochacki, Bartosz Niedzielski, Krzysztof Lewandowski, Łukasz Karpiński (PTW Płock)

2.Jakub Jabłoński, Adam Lewandowski, Rafał Wentowski, Paweł Janiszewski (BTW Bydgoszcz)

3.Miłosz Jankowski, Łukasz Mierzejewski, Robert Janikowski, Marcin Najder (Wir Iława)

Ósemka

1.Anna Banach, Adrianna Czajkowska, Natalia Kuligowska, Sylwia Kalocińska, Agnieszka Malińska, Anna Zdziebłowska, Katarzyna Dziewiczyńska, Anna Mocna, st Paulina Górska (Bydgostia Bydgoszcz)

2.Katarzyna Milczarek, Anna Malendowicz, Agata Bajer, Marta Adamska, Natalia Olejnik, Marlena Ertman, Teresa Nowacka, Ewelina Dębicka, st Justyna Tylczyńska (WTW Włocławek)

3.Martyna Banach, Kinga Biedrzycka, Marta Perlik, Marta Guzińska, Agata Winczura, Magdalena Bojanowska, Magdalena Zawadzka, Kinga Koprowska, st Daria Lisewska (AZS-UMK Toruń)

Czwórka podwójna bez sternika

1.Paweł Cieszkowski, Adrian Jaglarski, Kamil Tarnowski, Bartosz Burak (AZS Szczecin)

2.Grzegorz Widun, Jerzy Lipiński, Rafał Serwiak, Marcin Błotny (AZS-PW Wrocław)

3.Jacek Majewski (Budowlani Toruń), Mateusz Banasiak, Bartosz Modrzejewski, Mateusz Lewandowski (AZS-UMK Toruń)

 

Czwórka podwójna ze sternikiem

1.Tomasz Kwarciński, Michał Chrustowski, Dawid Mazurek, Filip Żdan, st. Michał Warfoluk (AZS-AWF Gorzów)

2.Jacek Majewski (Budowlani Toruń), Mateusz Banasiak, Bartosz Modrzejewski, Mateusz Lewandowski, st. Piotr Królikiewicz (AZS-UMK Toruń)

3.Mateusz Kusiak, Mateusz Hamerski, Amadeusz Pietrzak, Adrian Łuczak, st. Jakub Krawczyk (Bydgostia Bydgoszcz)

 

Ósemka

1.Michał Szajer, Michał Radziejewski, Michał Spanier, Jakub Kocerka, Bartłomiej Byczuk, Dariusz Zawadzki, Dariusz Paszkowski, Michał Jeżewski, st Kacper Rudziński (WTW Warszawa)

2.Chrystian Lasecki, Dariusz Juręczyk, Wojciech Syrocki, Łukasz Rosochowicz, Michał Radkowski, Przemysław Kosiński, Bartosz Przydanek, Michał Szpakowski, st Piotr Zgliczyński (AZS-UMK Toruń)

3.Grzegorz Mądry, Artur Auguścik, Michał Gałan, Grzegorz Kalisz, Marcin Pałka, Krzysztof Antoniuk, Adam Łopuszko, Wojciech Fiderek, st Piotr Zawieja (AZS Szczecin)

 

 

Klasyfikacja województw                     1.KPM-165;  2.MAZ-97;  3.WLP-89;  4.ZPM-53;  5.DŚL-39;  6.WM-37;  7.POM-26;

                                                           8.LBU-20;  9.MŁP-18

 

 

Żeglarstwo 11-15.08.2005,  17-21.08.2005 Nieporęt/Zegrze

 

Cadet

1.Małgorzata Patroś, Angelika Frańczuk (Szkuner Myślibórz)

2.Magdalena Blusiewicz, Magdalena Nosorowska (UKŻ Grot Suwałki)

3.Daria Brodniewicz, Marta Czerska (Elektryk Grudziądz)

Cadet

1.Damian Rzepkowski, Mateusz Anuszkiewicz (UKŻ Grot Suwałki)

2.Artur Ponieczyński, Mateusz Laskowski (MKS-MOS Dwójka Warszawa)

3.Filip Piecha, Mateusz Kozłowski (Energetyk Rybnik)

Mistral

1.Nina Szymczyk (Baza Mrągowo)

2.Maja Dziarnowska (SKŻ Sopot)

3.Ewelina Andrzejczak (UJKS Szturwał Kalisz)

Mistral

1.Piotr Myszkowski (JKW Poznań)

2.Jan Suliński (SKŻ Sopot)

3.Marek Zengteler (UJKS Szturwał Kalisz)

Optymist

1.Weronika Fogel (Spójnia Warszawa)

2.Martyna Wałczyk (YKP Gdynia)

3.Ewa Ilska (SEJK Pogoń Szczecin)

Optymist

1.Tadeusz Kubiak (SEJK Pogoń Szczecin)

2.Kacper Staniul (YKP Gdynia)

3.Mateusz Wilkiewicz (SEJK Pogoń Szczecin)

Laser 4,7

1.Agnieszka Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin)

2.Izabela Wilk (MKS-MOS Dwójka Warszawa)

3.Olga Sabok (Spójnia Warszawa)

Laser 4,7

1.Mateusz Hanke (Baza Mrągowo)

2.Rafał Malinowski (MKS-MOS Dwójka Warszawa)

3.Wojciech Zemle (YK Stal Gdynia)

L’Equipe

1.Wojciech Artyniew, Filip Orliński (Spójnia Warszawa)

2.Mateusz Giemza, Michał Kołodziej (Energetyk Rybnik)

3.Joanna Pyrlik, Natalia Gralak (MKS-MOS Dwójka Warszawa)



 


Klasyfikacja województw                     1.POM-130;  2.MAZ-119;  3.ZPM-105;  4.WM-90;  5.WLP-67;  6.SL-32;  7.PDL-24;

                                                           8.KPM-21;  9.MŁP-8;  10.LBU-7;  11.OPO-1;  12.ŚWI-1;  13.PKR-1

 

Baseball 13-16.07.2005 Piaseczno

 

1.TSB Demony Miejska Górka

Krzysztof Nowak, Michał Nowak, Piotr Szlachetka, Patryk Pawlicki, Marcin Czwojdrak,

Dawid Jankowiak, Mikołaj Nowak, Marcin Kusztelak, Dawid Kussy, Jakub Paszyński,

Dawid Sulikowski

2.Gepardy Żory

Mateusz Pawlaszczyk, Przemysław Bobusia, Daniel Teska, Wojciech Tomaszewski, Ariel Rainko,

Grzegorz Kołodziej, Mariusz Paprocki, Paweł Krawczyk, Mateusz Bronek, Adam Cholewka,

Kamil Wołoszyn, Bartłomiej Kotwicki

3.Miejski SZS W Kutnie

Paweł Agacki, Łukasz Jeziorski, Jakub Kolasiński, Mariusz Konarski, Adam Konopek,

Artur Krasiński, Mateusz Łubiński, Przemysław Pawłowski, Maciej Postolski, Mateusz Serafin,

Dominik Strawiak, Łukasz Strawiak

 

Klasyfikacja województw.                    1.WLP-45;  2.ŚL-40;  3.ŁDZ-36;  4.OPO-32

 

Hokej na trawie K 27-31.07.2005 Siemianowice Śląskie

 

1.GHKS „Jemy-Polar” Łozina

Malwina Chrachol, Ewa Szymczyk, Paulina Okaj, Magdalena Skrzyńska, Emilia Dubiel, Patrycja Wójcik, Dorota Ilków-Gołąb, Anna Kusiak, Karolina Wójcik, Barbara Wieloch, Anna Mierkiewicz, Aleksandra Korus, Agata Raszka, Beata Miziniak, Magdalena Malec, Monika Sobieraj

2.ULKS Dwójka Nysa

Dominika Nowicka, Katarzyna Giecewicz, Paulina Górska, Sandra Ostrowska, Agnieszka Borodacz,

Elżbieta Zagajska, Olga Stano, Aleksandra Bugała, Monika Juszczyk, Paulina Piechocka,

Agata Hawrot, Joanna Hawrot,  Natalia Gierjatowicz, Marta Borucińska, Justyna Nakonieczna

3.Start Brzeziny

Karolina Winkler, Paulina Polewczak, Karolina Dębska, Paulina Skibińska, Agata Orłowska,

Ewelina Grzelak, Michalina Wawrzonek, Agata Klimczak, Joanna Pietrasik, Anna Grzanka,

Krzysztofa Bartnicka, Joanna Zamachowska, Marlena Kiełczowska, Anna Jastrzębska,

Eliza Dyguda

 

Klasyfikacja województw                     1.ŁDZ-64;  2.WLP-56;  3.DŚL-45;  4.OPO-40

 

Hokej na trawie M 18-24.07.2005 Siemianowice Śląskie

 

1.Pomorzanin Toruń

Łukasz Domachowski, Paweł Murszewski, Krystian Makowski, Michał Nowakowski,

Arkadiusz Tarka, Artur Chłopecki, Artur Żółtowski, Bartosz Dawid, Andrzej Demicki,

Jakub Jankowski, Damian Kłaniecki, Wojciech Zadka, Tomasz Bednarski, Łukasz Kulpa,

Maciej Janiszewski, Łukasz Głowacki

2.LKS Gąsawa

Szymon Budzicki, Łukasz Kulas, Tobiasz Krygier, Bartosz Chęć, Adria Strzemkowski,

Kacper Karge, Marcin Warkoczewski, Oskar Kazik, Dawid Szczęsny, Mariusz Gwiazda,

Marcin Ulatowski, Maciej Piotrowski, Michał Szmiel, Michał Czub, Mateusz Kulas, Michał Misiak

3.UKH Start 1954 Gniezno

Damian Jaszcz, Arkadiusz Brożek, Piotr Baniewicz, Patryk Antczak, Michał Poltaszewski,

Adrian Szymański, Aleksy Szymański, Mariusz Papiórkowski, Mateusz Poltaszewski,

Patryk Nowaczyk, Grzegorz Jankowski, Szymon Gozdowski, Dariusz Różewski,

Miłosz Kasprzyk, Robert Walczak, Bartłomiej Staszak

 

Klasyfikacja województw                     1.KPM-113;  2.WLP-68;  3.ŚL-36;  4.OPO-24

 

Piłka nożna K 11-17.07.2005 Radom

 

1.UKS Victoria SP 2 Sianów

Chwastek, Michalak, Kałkowska, Kłos, Małgorzata Cyzman, Siwińska, Natalia Chudzik, Anna Królikowska, Sylwia Gajewska, Dusza, Angelika Lewicka, Pasek, Magdalena Drożdż, Karolina Staszczyk, Kornacka, Życińska

2.UKS Olimpijczyk Częstochowa

Małgorzata Gajda, Radomiak, Matczak, Trzepizór, Bojakowska, Mysłek, Paulina Majorek, Bąk, Kulczak, Joanna Hetner, Karolina Ziębicka, Gagla, Bojakowska

3.LUKS Promień Mosty

J Piotrowska, Minda, Gatkowska, Kmietczyk, Wypych, Buczma, Rembiś, Jeż, Kamila Matuszewska, Żyła, Anita Piotrowska, Aleksandra Sikora, Paula Śliwa, Lewandowska, Wasilewska, Gralikowska

 

Klasyfikacja województw                     1.ZPM-81;  2.MAZ-56;  3.ŚL-40;  4.LBU-28;  5.OPO-20;  6.ŁDZ-16

 

Piłka nożna M 11-17.07.2005 Płock/Gostynin (rep. wojewódzkie)

 

1.mazowieckie

Piotr Białek (AON Rembertów); Maciej Buszko (SEMP Warszawa), Łukasz Gałczyński (Polonia Warszawa), Michał Jagodziński (Agrykola Warszawa), Michał Kaleta (Ursus Warszawa), Fabian Kotarski (Świt Nowy Dwór Maz.), Kamil Majkowski (AON Rembertów), Bartłomiej Makowski (Polonia Warszawa), Damian Makowski (Tęcza Płońsk), Michał Milczarek (SEMP Warszawa), Arkadiusz Oziewicz (Beniaminek Radom), Radosław Rowicki (AON Rembertów), Michał Siwik (Polonia Warszawa), Piotr Sobótka (Drukarz Warszawa), Michał Tokaj (AON Rembertów), Wojciech Trockim (AON Rembertów), Paweł Wysocki (Okęcie Warszawa), Przemysław Wysocki (Świt Nowy Dwór Maz.)

2.dolnośląskie

Marcin Baran (ASPN Miedź Legnica), Wojciech Biernat (Śląsk Wrocław), Edwin Frey (Śląsk Wrocław), Bogdan Gul (Śląsk Wrocław), Michał Kasprzycki (Parasol Wrocław), Paweł Kowal (LZS Polar II Łazy), Marek Krzymowski (Konfeks Legnica), Radosław Lisowski (UKP Wrocław), Paweł Łodyga (ASPN Miedź Legnica), Patryk Musiakowski (Pogoń Góra), Adrian Olejnik (Śląsk Wrocław), Andrzej Roman (Parasol Wrocław), Damian Serwatka (KP Brzeg Dolny), Łukasz Stepokura (Zagłebie Lubin), Maciej Sztochel (Pogoń Oleśnica), Damian Szydziak (Strzelinianka Strzelin), Andrzej Wiszowaty (Orzeł Ząbkowice Śląskie), Krzysztof Wołkanowski (Śląsk Wrocław)

3.łódzkie

Piotr Turek (LKS Bałucz), Grzegorz Robakiewicz (UKS SMS Łódź), Andrzej Niewulis (UKS SMS Łódź), Radosław Kursa (LKS Bałucz), Mateusz Turek (Widzew Łódź), Maciej Makuszewski (LKS Bałucz), Konrad Zezula (LKS Bałucz), Marcin Gałązka (LKS Bałucz), Karol Dąbrowski (LKS Bałucz), Dawid Żłobiński (LKS Bałucz), Rafał Sadowski (LKS Bałucz), Łukasz Frątczak (UKS SMS Łódź), Mateusz Tywoniuk (UKS SMS Łódź), Jakub Wasilewski (ŁKS Łódź), Emil Janas (ŁKS Łódź), Mariusz Zawodziński (GKS Bełchatów), Krystian Pieczara (GKS Bełchatów), Dariusz Słomian (GKS Bełchatów)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-60; 2.DŚL-50; 3.ŁDZ-45;  4.ZPM-40;  5-8.MŁP-30;  PKR-30;  WLP-30;  LBU-30

 

Piłka siatkowa plażowa K 15-17.07.2005 Kozienice

 

1.UKS 179 Łódź

Karolina Michalkiewicz, Karolina Sowała

2.MMKS Dąbrowa Górnicza

Katarzyna Madejska, Agata Wójcik

3.UKS Grom Rybnik

Monika Brzostek, Weronika Kurek

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-28;  2.ŁDZ-26;  3.POM-16;  4.WM-12;  5.MŁP-9;  6.KPM-7;  7.DŚL-7;  8.LUB-4; 

9.MAZ 3

 

 

Piłka siatkowa plażowa M 29-31.07.2005 Warszawa

 

1.MMKS Maraton Świnoujście

Michał Żurek, Radosław Zbierski

2.MMKS Maraton Świnoujście

Dawid Migdalski, Paweł Bońkowski

3.MKS Korab Puck

Szymon Nadolny, Artur Szmidtka

 

Klasyfikacja województw                     1.ZPM-36;  2.ŚL-14;  3.POM-12;  4.WM-11;  5.LBU-8;  6.ŚWI-8;  7.MAZ-7;  8.OPO-6;

                                                           9.WLP-4;  10.ŁDZ;  11.PKR-3

 

Piłka wodna 13-15.07.2005 Łódź

 

1.ŁSTW Pocztowiec Łódź

Adrian Wiosna, Maciej Kwiatkowski, Kamil Dąbrówka, Krzysztof Bednarek, Tomasz Stopczyński,

Patryk Nałęcz, Marcin Ścierwicki, Łukasz Wójcik, Dawid Cybulski, Michał Bąk, Artur Harasimiuk,

Marcin Piątek, Piotr Michalski, Krystian Piotrusiak

2.KSZO Ostrowiec Św.

Marcin Bar, Michał Bar, Karol Czajkowski, Bartosz Derlatka, Paweł Domagała, Karol Kencel,

Hubert Kieloch, Karol Kienig, Patryk Lasocki, Krzysztof Miechowicz, Hubert Pawełczak,

Robert Pożoga, Oliver Wyrwiński,

3.UKS MOSM Bytom

Dawid Łukomski, Przemysław Nylec, Maciej Wężykowski, Piotr Skowronek, Adam Ciepliński,

Marcin Bżdziuła, Bartłomiej Wolicki, Patryk Cziok, Adam Wróblewski, Tomasz Witek,

Maciej Lentnier, Damian Leśniak, Paweł Lis

 

Klasyfikacja województw                     1.ŁDZ-45;  2.ŚWI-40;  3.ŚL-36;  4.ZPM-32

 

 

Rugby 12-17.07.2005 Sochaczew

 

1.Pogoń Siedlce

Marek Balaweder, Kamil Biernadzki, Paweł Borkowski, Karol Denisiuk, Piotr Dzierżanowski,

Przemysław Ilczuk, Łukasz Iwanowski, Piotr Kalicki, Paweł Konteluk, Mateusz Korneć,

Paweł Kozieł, Dawid Lorentowicz, Michał Mirosz, Sebastian Mróz, Przemysław Nasiłowski,

Karol Olek, Łukasz Pawałka, Paweł Plichta, Krzysztof Sadowski, Andrzej Teodorczuk,

Michał Wierzejski, Jarosław Żukowski

2.Budowlani Lublin

Krzysztof Banaszek, Adam Bobruk, Mateusz Dardziński, Tobiasz Galiński, Przemysław Jaroszek,

Rafał Kamiński, Patryk Kościelniak, Wojciech Król, Tomasz Kucharczyk, Bartłomiej Łukaszek,

Maciej Mańkowski, Tomasz Miłoszewicz, Jarosław Niedźwiedź, Paweł Olszewski, Daniel Opaliński,

Marcin Pijan, Wojciech Piotrowicz, Bartłomiej Staszak, Jacek Szopa, Przemysław Wociór,

Dawid Wojtaszek, Hubert Wojtowicz, Karol Zams

3.Skra Warszawa

Przemysław Bawolski, Konrad Bednarski, Piotr Beksa, Daniel Bieliński, Tomasz Bogucki,

Tomasz Budka, Artur Hoppe, Łukasz Jaros, Grzegorz Kliś, Kamil Konarzewski, Wojciech Kucharek,

Paweł Litwinow, Bartłomiej Łazarski, Michał Majcher, Krzysztof Majcher, Patryk Majcher,

Pomorski Piotr, Przemysław Rutkowski, Tomasz Szumski, Łukasz Szymański, Tomasz Uszyński,

Jakub Woźniakowski, Marcin Zieliński

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-109;  2.LUB-40;  3.POM-36;  4.ŁDZ-32;  5.WLP-24