Medaliści XI OOM w sportach halowych „LUBELSZCZYZNA 2005”

 

Akrobatyka sportowa 7-8.05.2005 Biała Podlaska

 

dwójki dziewcząt

1.Nicol Baumgart, Roksana Radłowska (Zawisza Bydgoszcz)

2.Emilia Rudnicka, Agata Miketyńska (Zawisza Bydgoszcz)

3.Katarzyna Patalas, Monika Półgrabia (Gwardia Zielona Góra)

dwójki chłopców

1.Paweł Wróblewski, Szymon Wysocki (Olimpijczyk Toruń)

2.Damian Kaczmarek, Michał Puchalski (DKS Targówek Warszawa)

3.Nicola Baldacci, Filip Rawa (UMAKS Warszawa)

trójki dziewcząt

1.Emilia Rudnicka, Agnieszka Brzozowska, Agata Mikietyńska (Zawisza Bydgoszcz)

2.Joanna Tankielun, Katarzyna Maciejewska, Sandra Grabowska (AZS-AWF Gorzów)

3.Nicol Baumgart, Weronika Gajewska, Roksana Radłowska (Zawisza Bydgoszcz)

czwórki chłopców

1.Michał Puchalski, Michał Nowosadko, Patryk Potrzebowski, Damian Kaczmarek (DKS Targówek Warszawa)

2.Maciej Miecznikowski, Michał Miecznikowski, Maciej Sternik, Damian Szczepański (Akro-Bad Warszawa)

3.Jonas Al.-Hadad, Marcin Kalinowski, Mateusz Pawlos, Michał Skowron (Polonia Swidnica)

 

dwójki mieszane

1.Karolina Fiodorów, Nicola Baldacci, (UMAKS Warszawa)

2.Natalia Kowalska, Szymon Hulisz (Olimpijczyk Toruń)

3.Oliwia Sozańska, Piotr Wawrzynowicz (AZS-AWF Gorzów)

skok dziewcząt kl. II

1.Izabeka Kondraszuk (UMAKS Warszawa)

2.Agata Śledź (UKS As Zielona Góra)

3.Katarzyna Sobierajska (UKS Jedynka Leszno)

skok chłopców kl. II

1.Jacek Drausowski (AZS-AWF Poznań)

2.Mateusz Czarnota (MKS Nadzieja Olkusz)

3.Paweł Wróblewski (Olimpijczyk Toruń)

skok dziewcząt kl. III

1.Daria Matuszewska (AZS-AWF Poznań)

2.Zofia Berlikowska (Olimpijczyk Toruń)

3.Adrianna Szumska (Piramida Kielce)

skok chłopców kl. III

1.Maciej Horna (Piramida Kielce)

2.Wadim Chojnicki (AZS-AWF Wrocław)

3.Patryk Jaruzel (Zawisza Bydgoszcz)pijczyk Torun)

)

o)

ląska)w)

 

trampolina indyw. kl. II

1.Edyta Boczar (UKS As Zielona Góra)

2.Katarzyna Haśko (Stal Rzeszów)

3.Justyna Grutzman (AZS-AWF Poznań)

trampolina indyw. kl. II

1.Bartłomiej Hes (UKS As Zielona Góra)

2.Walter Pinto (AZS-AWF Poznań)

3.Krzysztof Walczak (UKS As Zielona Góra)

trampolina indyw. kl. III

1.Zofia Terlikowska (Olimpijczyk Toruń)

2.Natalia Kowalewska (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Sandra Ślesińska (AZS-AWF Poznań)

trampolina indyw. kl. III

1.Jakub Guzikowski (AZS-AWF Poznań)

2.Filip Tratwal (AZS-AWF Poznań)

3.Artur Zakrzewski (Olimpijczyk Toruń)

trampolina synchroniczna kl. II

1.Agnieszka Zawadzka, Marzena Żelazna (Victoria Jawor)

2.Kaja Koneczna, Oktawia Gazda (Olimpijczyk Toruń)

3.Martyna Grudzińska, Paulina Kasperek (Victoria Jawor)

trampolina synchroniczna kl. II

1.Walter Pinto, Bartosz Ciesielski (AZS-AWF Poznań)

2.Mikołąj Stołowski, Mikołaj Koperski (AZS-AWF Poznań)

3.Maciej Andreasik, Krzysztof Pawlikowski (Victoria Jawor)

trampolina synchroniczna kl. III

1.Julita Nowaczyk, Sandra Ślesińska (AZS-AWF Poznań)

2.Katarzyna Wiśniewska, Natalia Kowalewska (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Anna Sądej, Weronika Zawadzka (UKS Salto Jawor)

trampolina synchroniczna kl. III

1.Filip Trawal, Jakub Guzikowski (AZS-AWF Poznań)

2.Artur Zakrzewski, Michał Hulisz (Olimpijczyk Toruń)

3.Tomasz Krzemień, Maciej Zatyka (Victoria Jawor)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-145, 2.KPM-125,5, 3.WLP-114, 4.DŚL-103,5, 5.LBU-69, 6.PKR-58,

                                                           7.ŚL-27, 8.MŁP-19, 9.ŚWI-17, 10.ZPM-15, 11.OPO-8, 12.LUB-6

 

Badminton 30.04-2.05.2005 Zamość

 

gra pojedyncza dziewcząt
1.Małgorzata Gołębiowska (AZS-UW Warszawa)

2.Ewelina Sadłowska (SKB Suwałki)

3-4.Anna Suwald (AZS-UW Warszawa)

3-4.Katarzyna Nideraus (SKB Suwałki)

gra pojedyncza chłopców
1.Adrian Dziółko (UKS Podwórko Kielce)

2.Damian Broj (UKS 15 Kędzierzyn Koźle)

3-4.Krystian Żebrowski (UKS Hubal Białystok)

3-4.Piotr Typiak (UKS Kiko Zamość)

gra podwójna dziewcząt  

1.Małgorzata Gołębiowska, Anna Suwald (AZS-UW Warszawa)

2.Joanna Stobiecka (Orlicz Suchedniów), Agata Świst (UKS Kiko Zamość)

3-4.Joanna Kwidzyńska, Sylwia Lemanowicz (MUKBMDK Płock)

3-4.Katarzyna Nideraus, Ewelina Sadłowska (SKB Suwałki)

gra podwójna chłopców
1.Damian Broj (UKS 15 Kędzierzyn), Rafał Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)

2.Bartosz Bednarz, Łukasz Cichomski (Stal Sulęcin)

3-4.Daniel Chorab, Mateusz Czachor (Stal Nowa Dęba)

3-4.Dawid Miszczyszyn, Piotr Typiak (UKS Kiko Zamość)

gra mieszana

1.Adrian Dziółko (UKS Podwórko Kielce), Joanna Stobiecka (Orlicz Suchedniów)

2.Mateusz Czachor (Stal Nowa Dęba), Agnieszka Łapińska (UKS Kiko Zamość)

3-4.Maciej Adamczyk, Patrycja Leik (MKS Badminton Słupsk)

3-4.Mateusz Dynak (MKS Badminton Słupsk), Karolina Ludwikowska (UKS OSiR Badminton Sławno)

 

 

Klasyfikacja województw                      1.MAZ-48;  2.PDL-40;  3.POM-27,5;  4.ŚWI-26,5;  5.LUB-25;  6.OPO-21,5;

                                                           7.PKR-18;  8.LBU-15,5;  9.ZPM-13,5;  10.WM-12;  11.ŚL-11;  12.MŁP-7;

                                                           13.WLP-6,5;  14.ŁDZ-3;  15.DŚL-2;  16.KPM-1

 

Boks 3-8.05.2005 Zamość

 

46 kg
1.Mateusz Mazik (RMKS Rybnik)

2.Michał Ziomek (Hetman Zamość)

3-4.Tomasz Mazur (Czarni Słupsk)

3-4.Daniel Majka (Prosna Kalisz)

48 kg
1.Dariusz Moc (Czarni Góral Żywiec)

2.Adam Maziarz (AKS Strzegom)

3-4.Rafał Ciurski (MKS II LO Chełm)

3-4.Marcin Pyskło (MUKS Victoria Ostrołęka)

50 kg
1.Jacek Wyleżoł (Concordia Knurów)

2.Michał Cieślak (BTS 1926 Broń Radom)

3-4.Maciej Gołąb (BKS Gorzów)

3-4.Jarosław Turlewicz (Sokół Piła)

52 kg
1.Maciej Sułęcki (Gwardia Warszawa)

2.Mariusz Kacprzak (Start Włocławek)

3-4.Dawid Gajewski (Roleski Tarnów)

3-4.Adrian Stasiak (Natur Łódź)

54 kg
1.Paweł Kujawski (Gwardia Wrocław)

2.Damian Mielewczyk (Wisła Tczew)

3-4.Maciej Kulik (Kontra Elbląg)

3-4.Łukasz Krzemiński (MUKS Widzew Łódź)

57 kg
1.Krzysztof Gruchała (OSiR Chojnice)

2.Dariusz Kuntusz (AKS Strzegom)

3-4.Łukasz Rusin (Wisłok Rzeszów)

3-4.Patryk Nowicki (Walka Zabrze)

60 kg
1.Kamil Szeremeta (Hetman Białystok)

2.Dariusz Żołyniak (Carbo Gliwice)

3-4.Sebastian Szymowski (Sokół Piła)

3-4.Patryk Pudłowski (Start Włocławek)

63 kg
1.Tomasz Ferowicz (BKS Gorzów)

2.Arkadiusz Suchoparski (Ring Wolny Toruń)

3-4.Łukasz Maciec (Paco Lublin)

3-4.Jacek Piłka (Kontra Chorzów)

66 kg
1.Łukasz Janik (Kleofas 06 Katowice)

2.Bartłomiej Tomczyk (BTS 1926 Broń Radom)

3-4.Roman Orłowski (Sokół Słupca)

3-4.Mateusz Górski (Hetman Zamość)

70 kg
1.Łukasz Sławiński (Cristal Białystok)

2.Norbert Michalski (Orzeł Oleśnica)

3-4.Kamil Wicherek (Wisła Kraków)

3-4.Tomasz Gomółka (Górnik Sosnowiec)

75 kg
1.Kamil Goiński (Sokół Słupca)

2.Michał Łoniewski (Kontra Elbląg)

3-4.Damian Kasperek (Avia Świdnik)

3-4.Tomasz Panna (Polonia Swidnica)

80 kg
1.Artur Szpilka (Górnik Wieliczka)

2.Bartosz Szczygielski (Sokół Słupca)

3-4.Maciej Pawlak (Gwardia Warszawa)

3-4.Jakub Sosiński (Górnik Sosnowiec)

+ 80 kg
1.Maciej Falkowski (Natur Łódź)

2.Maciej Bogdała (BKS Gorzów)

3-4.Bartosz Czachorowski (AZS-PW Warszawa)

3-4.Łukasz Stasiowski (Sztorm Szczecin)

 


Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-72;  2.MAZ-50;  3.WLP-48;  3.DŚL-42;  5.LUB-39;  6.MŁP-34;  7.ŁDZ-34; 

8.POM-33;  9.KPM-31;  10.PDL-30;  11.LBU-29;  12.ŚWI-15;  13.WM-15; 

14.PKR-11;  15.ZPM-11; 

Brydż 1-2.05.2005 Kamionka

 

dziewczęta maxy
1.Aleksandra Górska, Danuta Kazucha (UKB Dąbrówka Poznań)

2.Maria Zadrożna, Urszula Kędzierska (AZS-UW Warszawa)

3.Angelika Ferrer-Lopez, Martyna Żmuda (CKiS Skawina)

chłopcy maxy
1.Artur Machno, Bartłomiej Igła (CKiS Skawina)

2.Piotr Zatorski, Łukasz Gaweł (AZS Politechnika Wrocław)

3.Grzegorz Szklarz (BUKS Bytom), Daniel Smaza (Beskid Skoczów)

dziewczęta impy
1.Angelika Ferrer-Lopez, Martyna Żmuda (CKiS Skawina)

2.Nina Krajewska, Kamila Wesołowska (UKS Jocker Oświęcim)

3.Małgorzata Mochon (Olimpijczyk Bielsko), Joanna Krawczyk (BUKS Bytom)

chłopcy teamy
1.Marcin Palmowski, Łukasz Jagielski (Gazeta Olsztyńska), Karol Gałązka, Piotr Kruszewski (UNTS Warszawa)

2.Piotr Tuczyński, Piotr Witaszek (UKB Dąbrówka Poznań), Michał Domagalski, Paweł Małecki (UKB Szamotuły)

3.Grzegorz Szklarz (BUKS Bytom), Daniel Smaza (Beskid Skoczów), Tomasz Kapera, Mateusz Mroczkowski (BUKS Bytom)


 Klasyfikacja województw                    1.MŁP-65;  2.ŚL-49,5;  3.WLP-47;  4.MAZ-41,5;  5.ŁDZ-18;  6.LBU-17;  7.DŚL-16; 

8.POM-10;  9.WM-9,5;  10.PDL-7,5;  11.ŚWI-5


Gimnastyka artystyczna 29.04-1.05.2005 Biała Podlaska

 

klasa II
układ ze skakanką
1.Zuzanna Klajman (UKS Jantar Gdynia)

2.Joanna Narolska (UKS Jantar Gdynia)

3.Maja Rochewicz (UKS Kopernik Wrocław)

klasa III
układ ze skakanką
1.Maja Kusiak (MUKS Widzew Łódź)

2.Judyta Tracz (UKS Kopernik Wrocław)

3.Klaudia Chmielecka (MKS Kusy Szczecin)

układ z obręczą
1.Ewelina Chorąży (MUKS Widzew Łódź)

2.Maja Rochewicz (UKS Kopernik Wrocław)

3.Katarzyna Żuchlińska (SGA Gdynia)

układ z obręczą
1.Judyta Tracz (UKS Kopernik Wrocław)

2.Joanna Cieślewicz (SGA Gdynia)

3.Maja Majerowska (UKS Kopernik Wrocław)

układ z piłką
1.Sonia Borkowicz (Energetyk Poznań)

2.Katarzyna Żołnowska (Hermes Gryfino)

3.Katarzyna Żuchlińska (SGA Gdynia)

układ taneczno-akrobatyczny
1.Anna Czarniecka (SGA Gdynia)

2.Maja Majerowska (UKS Kopernik Wrocław)

3.Maja Kusiak (MUKS Widzew Łódź)

układ z maczugami
1.Sonia Borkowicz (Energetyk Poznań)

2.Ewelina Chorąży (MUKS Widzew Łódź)

3.Monika Kubiak (MKS Dąbrówka Poznań)

 

wielobój
1.Sonia Borkowicz (Energetyk Poznań)

2.Ewelina Chorąży (MUKS Widzew Łódź)

3.Katarzyna Żołnowska (Hermes Gryfino)

wielobój
1.Maja Kusiak (MUKS Widzew Łódź)

2.Maja Majerowska (UKS Kopernik Wrocław)

3.Judyta Tracz (UKS Kopernik Wrocław)

 

klasyfikacja województw                      1.POM-77,5;  2.ŁDZ-60;  3.DŚL-55,5;  4.WLP-35,5;  5.ZPM-35;  6.MŁP-17;

                                                           7.ŚL-16;  8.MAZ-4;  9.OPO-2

              

Gimnastyka sportowa 2-4.05.2005 Biała Podlaska

 

dziewczęta - klasa II

skok
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

2.Dominika Czarkowska (TGS Olsztyn)

3.Ewelina Pienikorz (Iskra Zabrze)

dziewczęta - klasa III

skok
1.Anna Chrząstek (MKS Kusy Szczecin)

2.Marta Biskupiak (TGS Olsztyn)

3.Magdalena Drożdż (TGS Olsztyn)

poręcze
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

2.Sara Szczawińska (Pałac Młodzieży Katowice)

3.Izabela Waszkiewicz (Iskra Zabrze)

poręcze
1.Marta Biskupiak (TGS Olsztyn)

2.Dajana Ilnicka (Iskra Zabrze)

3.Małgorzata Miś (TGS Olsztyn)

równoważnia
1.Anna Libera (Wisła Kraków)

2.Anna Dejas (Pałac Młodzieży Katowice)

3.Kamila Zarzycka (TGS Olsztyn)

równoważnia
1.Adrianna Wujtowicz (Iskra Zabrze)

2.Małgorzata Miś (TGS Olsztyn)

3.Małgorzata Eland (TGS Olsztyn)

ćwiczenia wolne
1.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)

2.Anna Dejas (Pałac Młodzieży Katowice)

3.Magdalena Subotowicz (MKS Kusy Szczecin)

ćwiczenia wolne
1.Patrycja Kowal (Wisła Kraków)

2.Katarzyna Środoń (Iskra Zabrze)

3.Agata Barska (MKS Kusy Szczecin)

wielobój
1.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)

2.Anna Dejas (Pałac Młodzieży Katowice)

3.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

wielobój
1.Patrycja Nawrocka (MKS Kusy Szczecin)

2.Anna Chrząstek (MKS Kusy Szczecin)

3.Małgorzata Miś (TGS Olsztyn)

 

chłopcy - klasa II

skok
1.Oskar Baumgart (Zawisza Bydgoszcz)

2.Piotr Kiełbik (UKS Siódemka Łódź)

3.Kamil Krupa (Legia Warszawa)

chłopcy - klasa III

skok
1.Adrian Łopatyński (MKS Gdańsk)

2.Arkadiusz Cieślok (KG Radlin)

3.Sebastian Cecot (Orkan Piekary Śląskie)

poręcze
1.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

2.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

3.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

poręcze
1.Kuba Szymański (MKS Gdańsk)

2.Adrian Łopatyński (MKS Gdańsk)

3.Damian Glinkowski (UKS Siódemka Łódź)

drążek
1.Marcin Dmytrów (NTG Nysa)

2.Mateusz Słodkowski (NTG Nysa)

3.Piotr Szymański (NTG Nysa)

drążek
1.Sebastian Cecot (Orkan Piekary Śląskie)

2.Marek Prygiel (NTG Nysa)

3.Maksymilian Pujdak (MKS Gdańsk)

koń
1.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

2.Oskar Baumgart (Zawisza Bydgoszcz)

3.Marcin Szczepański (MKS Gdańsk)

koń
1.Łukasz Borkowski (MKS Gdańsk)

2.Sebastian Pyrz (NTG Nysa)

3.Piotr Uznański (AZS-AWF Kraków)

kółka
1.Piotr Kiełbik (UKS Siódemka Łódź)

2.Maciej Ćwierlikowski (Legia Warszawa)

3.Dawid Reginiak (MKS Gdańsk)

kółka
1.Adrian Łopatyński (MKS Gdańsk)

2.Adam Mielczarek (UKS Siódemka Łódź)

3.Michał Janasek (Zawisza Bydgoszcz)

ćwiczenia wolne
1.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

2.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

3.Maciej Ćwierlikowski (Legia Warszawa)

ćwiczenia wolne
1.Kamil Zoń (NTG Nysa)

2.Kuba Szymański (MKS Gdańsk)

3.Jakub Valles (Legia Warszawa)

wielobój
1.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

2.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

3.Oskar Baumgart (Zawisza Bydgoszcz)

wielobój
1.Sebastian Pyrz (NTG Nysa)

2.Kuba Szymański (MKS Gdańsk)

3.Adrian Łopatyński (MKS Gdańsk)

 

Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-177,5;  2.POM-110,5;  3.OPO-97,5;  4.MŁP-80,5;  5.WM-71,5;  6.ŁDZ-63,5; 

7.MAZ-60;  8.ZPM-49;  9.KPM-25,5; 

 

Judo K 1-2.05.2005 Chełm

 

40 kg
1.Ilona Ziembikiewicz (Gwardia Piła)

2.Izabela Sochacka (Czarni Bytom)

3-4.Aleksandra Major (AZS-AWF Wrocław)

3-4.Magdalena Biała (Jordan Kraków)

44 kg
1.Ewa Konieczny (Czarni Bytom)

2.Natalia Hulalka (MKS Czechowice Dziedzice)

3-4.Paulina Pacucha (Gryf 3 Słupsk)

3-4.Zofia Rogala (AZS Gliwice)

48 kg
1.Marta Kuban (Gwardia Warszawa)

2.Aleksandra Zofczak Juvenia Wrocław)

3-4.Karolina Pastuszak (Padwa Zamość)

3-4.Magdalena Baniewicz (Śląsk Wrocław)

52 kg
1.Ewelina Rządkowska (Koka Jastrzębie)

2.Aleksandra Babiarz (Błękitni Tarnów)

3-4.Katarzyna Juras (UKJ GKJ Głogów)

3-4.Milena Parcheta (Samuraj Koszalin)

57 kg
1.Hanna Las (Polonia Rybnik)

2.Agnieszka Bezrączko (Czarni Bytom)

3-4.Maria Anderwald (Gwardia Łódź)

3-4.Małgorzata Kałka (Olimpia Poznań)

63 kg
1.Agnieszka Raczyńska (Śląsk Wrocław)

2.Malwina Woch (Samuraj Koszalin)

3-4.Adriana Stawiarska (MOSiR Bochnia)

3-4.Ewa Majkowska (Gwardia Warszawa)

70 kg
1.Daria Pogorzelec (Wybrzeże Gdańsk)

2.Izabela Samsonowicz (Czarni Bytom)

3-4.Joanna Wojna (Pałac Młodzieży Tarnów)

3-4.Anna Szlęzak (UKS Ippon Tychy)

+ 70 kg
1.Maria Małyjasiek (UKS Viking Gdynia)

2.Katarzyna Gajda (Start Skierniewice)

3-4.Kamila Sidor (Górnik Konin)

3-4.Marta Rózga (Gwardia Łódź)

 

Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-115; 2.WLP-55; 3.DŚL-36;  4.POM-35;  5.ŁDZ-34;  6.MAZ-33;  7.MŁP-33; 

8.ZPM-19;  9.LUB-15;  10.WM-11;  11.KPM-9;  12.ŚWI-5;  13.PKR-3; 

14.OPO-3;  15.LBU-2; 

 

 

Judo M 29-30.04.2005 Chełm

 

46 kg

1.Mateusz Bołoz (Wybrzeże Gdańsk)

2.Borys Birkowski (Gwardia Łódź)

3-4.Piotr Gaszczyk (MOSiR Cieszyn)

3-4.Andrzej Rawiak (UKS Judo Pawłowice)

50 kg

1.Mateusz Gruszczyński (Gwardia Warszawa)

2.Dariusz Chełminiak (Olimpijczyk Włocławek)

3-4.Adam Drogowski (Koka Jastrzębie)

3-4.Grzegorz Wieczorek (Czarni Bytom)

55 kg
1.Marcin Partyka (MKS Czechowice Dziedzice)

2.Łukasz Urbański (AZS-AWF Warszawa)

3-4.Rafał Kłaczek (AZS-AWF Wrocław)

3-4.Jakub Raczyński (Czarni Bytom)

60 kg

1.Jacek Malczewski (AZS Gliwice)

2.Jakub Kubieniem (MKS Czechowice Dziedzice)

3-4.Sebastian Czorny (MKS Czechowice Dziedzice)

3-4.Grzegorz Dudek (Błękitni Tarnów)

66 kg
1.Piotr Kurkiewicz (UKS 7 Sochaczew)

2.Jacek Brysz (Czarni Bytom)

3-4.Robert Gawron (Czarni Bytom)

3-4.Marcin Ludwiniak (UKJ AON Warszawa)

73 kg
1.Patryk Pacer (UKS Tomita Elbląg)

2.Błażej Mielcarek (AZS-AWFiS Gdańsk)

3-4.Piotr Karolkowski (UKS 7 Mława)

3-4.Kamil Kozłowski (Gwardia Olsztyn)

81 kg
1.Tomasz Domański (Judo Toruń)

2.Michał Sobiegraj (AZS-AWF Wrocław)

3-4.Łukasz Zatyka (AZS-UW Warszawa)

3-4.Dawid Klim (Czarni Bytom)

90 kg

1.Rafał Filek (Wisła Kraków)

2.Jakub Wójcik (Juvenia Wrocław)

3-4.Piotr Osowski (UKS Busido Szczecin)

3-4.Michał Paszkiewicz (AZS-AWF Wrocław)

+90 kg
1.Paweł Dudek (Gwardia Jelenia Góra)

2.Bartosz Sarbiewski (UKS Shizoku Ostróda)

3-4.Mikołaj Szostak (UKS Sokół Myślenice)

3-4.Michał Grzegorczyk (UKS Spartakus Lublin)




 

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-132;  2.MAZ-82;  3.DŚL-64;  4.MŁP-35;  5.POM-35;  6.WM-23; 7. ŁDZ-21; 

8.WLP-21;  9.KPM-17;  10.ZPM-14;  11.LUB-12;  12.PKR-5;  13.ŚWI-3;  14.PDL-3; 

15.LBU-1; 

 

Koszykówka K 1-5.05.2005 Lublin

 

1.MUKS Poznań

Adrianna Najkowska, Żaneta Durak, Zofia Wrzesińska, Joanna Garstka, Patrycja Gorczak,

Joanna Ostrowska, Agnieszka Skobel, Magdalena Ignasiak, Paulina Rozwadowska,

Paulina Antczak, Paulina Miszczuk

2.MKS Kusy Szczecin

Hanna Steciuk, Magdalena Miłosz, Agnieszka Kaczmarczyk, Karolina Łodygowska,

Katarzyna Zaborowska, Paulina Kuchta, Hanna Szczombrowska, Justyna Siwek,

Monika Musiejuk, Marta Dzierzęcka, Klaudia Animucka

3.UKS MOSM Bytom

Anna Hajec, Katarzyna Juchniewicz, Katarzyna Kałuża, Agata Kowalska, Agnieszka Papaja,

Barbara Śmietana, Karolina Stanek, Agnieszka Strużyna, Karolina Wiewiórka,

Martyna Zielińska, Agata Zielonka, Justyna Zielonka

 

Klasyfikacja województw       1.WLP-60;  2.ZPM-50;  3.ŚL-45;  4.DŚL-40;  5.MAZ-35;  6.ŁDZ-32;  7.MŁP-28; 8.LUB-24               

Koszykówka M 30.04-4.05.2005 Bychawa

 

1.MKK Pyra Poznań

Jacek Łukomski, Paweł Mowlik, Maciej Sanocki, Rafał Szepelowski, Jakub Florek,

Krystian Bartkowski, Tomasz Narożny, Łukasz Dębicki, Artur Kurasiński,

Marcin Wielechowski, Mirosław Szymański, Damian Dawidziński

2.Prokom Trefl Sopot

Jakub Załucki, Jakub Kietliński, Denis Dobkowski-Ryłko, Łukasz Paul, Adam Waczyński,

Oskar Łuczak, Aleksander Krauze, Damian Tempski, Miłosz Tarnachowicz, Michał Kowalski,

Kryspin Kalski, Igor Trela

3.Polonia Warszawa

Kamil Łączyński, Marek Popiołek, Rafał Holnicki, Grzegorz Popis, Krystian Wojdak,

Piotr Kwasiborski, Jan Pawlak, Marcin Krajewski, Gedyminas Maskelis, Marcin Chojecki,

Artur Grzejszczyk, Mateusz Krawczyk

 

Klasyfikacja województw                     MŁP-63; WLP-60;  POM-50;  MAZ-45;  ŚWI-40;  ZPM-32;  ŚL-24; 

 

Kręglarstwo 1-3.05.2005 Leszno

 

juniorki młodsze indywidualnie
1.Karolina Serwińska (TKKF Dębinki Gdańsk)

2.Sylwia Lachendro (Polonia Łaziska Górne)

3.Monika Marażewska (Pilica Tomaszów Mazowiecki)

juniorzy młodsi indywidualnie
1.Przemysław Grzybowski (Polonia 1912 Leszno)

2.Mateusz Borowski (Wrzos Sieraków)

3.Marcin Grzesiak (Wrzos Sieraków)

juniorki młodsze sprint

1.Marta Woźniak (Dziewiątka Wronki)

2.Sylwia Lachendro (Polonia Łaziska Górne)

3.Natalia Szymoniak (TKKF Platan Pleszew)

juniorzy młodsi sprint

1.Krzysztof Simiński (Pilica Tomaszów Mazowiecki)

2.Maciej Chudy (Polonia 1912 Leszno)

3.Mateusz Borowski (Wrzos Sieraków)

pary juniorek młodszych
1.Marta Jakubczyk, Monika Marażewska (Pilica Tomaszów Mazowiecki)

2.Justyna Cholewińska, Karolina Serwińska (TKKF Dębinki Gdańsk)

3.Hanna Woźniak, Katarzyna Zaręba (Polonia 1912 Leszno)

pary juniorów młodszych
1.Szymon napierała, Bartłomiej Świdziński (Pilica Tomaszów Mazowiecki)

2.Patryk Wawrzyniak, Bartosz Włodarczyk (Polonia 1912 Leszno)

3.Jarosław Drobniak, Adrian Karch (Polonia 1912 Leszno)

miksty
1.Judyta Jóźwiak, Przemysław Grzybowski (Polonia 1912 Leszno)

2.Karolina Serwińska, Łukasz Kowalski (TKKF Dębinki Gdańsk)

3.Martyna Pilarska (Alfa Vector Tarnowo Podgórne), Mateusz Borowski (Wrzos Sieraków)

 

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-174,5;  2.ŁDZ-56,5;  3.POM-34,5;  4.ŚL-29,5;  5.DŚL-8;  6.KPM-4; 

 

Piłka ręczna K 24-29.05.2005 Lublin

 

1.UKS PTF Gdańsk

Dominika Brzezińska, Anna Cięciwa, Paulina Matejaszczyk, Barbara Kantor, Adrianna Kleister,

Aneta Kassin, Patrycja Kulawińska, Anna Łyczko, Aleksandra Mielczewska, Karolina Szwed,

Paulina Szymańska, Dorota Wojciechowska, Jolanta Rapiej

2.GZKS Sośnica II Gliwice

Agnieszka Delega, Kamila Jasińska, Patrycja Kazula, Edyta Krafczyk, Magdalena Lewandowska,

Anna Świt, Dagmara Troska, Agata Cebula, Iwona Gołębiowska, Agnieszka Kwiecień,

Sandra Szymańska, Katarzyna Sabała, Natalia Wojnowska, Dominika Samson,

3.MKS Jelfa Jelenia Góra

Anna Bukała, Marta Dąbrowska, Anna Gliniowiec, Aleksandra Grabas, Agnieszka Kocela,

Daria Krajewska, Magdalena Łoniewska, Marta Łoniewska, Malwina Rzeźnik,

Anna Stanisławiszyn, Aleksandra Struś, Aneta Superson, Anna Świdzińska, Monika Witukiewicz

 

Klasyfikacja województw                     1.SL-82;  2.DŚL-69;  3.POM-60;  4.ŚWI-40;  5.ZPM-35;  6.LUB-28

 

Piłka ręczna M 24-29.05.2005 Puławy

 

1.Wisła Płock

Damian Piórkowski, Marcin Kacprzak, Jarosław Suski, Paweł Krawczyk, Piotr Masłowski,

Radosław Turbak, Szymon Nowaliński, Piotr Pakulski, Radosław Woźniak, Artur Cieślak,

Daniel Skowron, Łukasz Skowron, Jakub Skowron, Tomasz Rybicki, Tomasz Zaręba

2.SPR Wisła Sandomierz

Hubert Dygas, Jakub Dragan, Mateusz Jagielski, Paweł Kwiatkowski, Przemysław Mazur,

Tomasz Nawrocki, Krzysztof Polit, Maciej Staszczyk, Maciej Stolarski, Tomasz Szklarski,

Krzysztof Tomczyk, Karol Zioło, Kacper Latos (VIVE Kielce), Kamil Zawada (VIVE Kielce)

3.MOSiR Zabrze

Kamil Buś, Dawid Chrapusta, Lesław Kąpa, Wojciech Klementowicz, Andrzej Kryński,

Adrian Kuchta, Dawid Lenartowicz, Filip Malinowski, Bartłomiej Niklasiński,

Paweł Owczarek, Łukasz Płonka, Sebastian Skopp, Łukasz Szlinger, Sebastian Zapora,

Dariusz Godzik

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-84;  2.SL-80;  3.ŚWI-50;  4.WLP-40;  5.POM-32;  6.WM-28

 

 

Piłka siatkowa K 29.04-3.05.2005 Biłgoraj

 

1.PTPS Nafta Gaz Piła

Marta Wellna, Katarzyna Graczyk, Natalia Wardzińska, Joanna Krawczyk, Justyna Jerzakowska,

Klaudia Kaczorowska, Daria Saberniak, Patrycja Stawik, Urszula Bejga, Natalia Krawulska,

Rozalia Niewierkiewicz, Natalia Piechowicz

2.Gwardia Wrocław

Joanna Kowalska, Aleksandra Krzos, Małgorzata Ślęzak, Agata Talisz, Zuzanna Efimienko,

Aleksandra Szafraniec, Marta Haładyn, Patrycja Stanecka, Katarzyna Świderska, Kamila Duda,

Małgorzata Lech (Gauda Trzebinia)

3.KKS Gedania Gdańsk

Aleksandra Drozd, Sandra Gagat, Alicja Gołaszewska, , Magda Lenz, Natalia Nuszel,

Magdalena Obłońska, Aleksandra Pasznik, Joanna Pomykacz, Żaneta Rzepnikowska,

Aleksandra Staszyńska, Maja Tokarska, Aleksandra Goździkiewicz (TPS Rumia)

 

Klasyfikacja województw                     1.SL-67;  2.WLP-60;  3.MŁP-52;  4.DŚL-50;  5.POM-45;  6.KPM-40

 

 

Piłka siatkowa M 29.04-3.05.2005 Świdnik

 

1.Metro Warszawa

Krzysztof Wierzbowski, Jakub Radomski, Andrzej Wrona, Paweł Mikołajczak, Adam Sotek,

Łukasz Wróbel, Barnaba Grzelecki, Michał Pietrewicz, Jan Król, Łukasz Grobelny,

Fabian Drzyzga (UKS MOS Wola Warszawa), Igor Łukasik (UKS MOS Wola Warszawa),

2.Delic Pol Norwid Częstochowa

Kacper Strzałkowski, Wojciech Bogusz, Bartłomiej Halama, Maciej Kusaj, Adrian Szlubowski,

Krystian Pachliński, Rafał Judek, Patryk Gadus, Bartosz Snowarki, Damian Zborowski (MMKS Dąbrowa Górnicza), Szymon Piórkowski (UKS TOP Jedynka Bielsko Biała), Michał Potera (TS Volley Rybnik)

3.MMKS Maraton Świnoujście

Marcin Nakonieczny, Arkadiusz Rauch, Marcin Patyk, Jakub Nowocień, Dawid Migdalski,

Łukasz Szablewski, Radosław Zbierski, Michał Żurek, Jakub Gąsiorowski, Dawid Michor,

Paweł Bońkowski, Michał Kubiak,

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-92;  2.ŚL-50;  3.ZPM-45;  4.LBU-40;  5.PKR-35;  6.DŚL-28;  7.WLP-24

 

 

Podnoszenie ciężarów 1-3.05.2005 Hrubieszów

 

dziewczęta (wyniki dwuboju)

48 kg
1.Izabela Jaszczyk (LKS Terespol)

2.Marzena Karpińska (Znicz Biłgoraj)

3.Agnieszka Zaorska (LKS Biłgoraj)

chłopcy (wyniki dwuboju)

50 kg
1.Kamil Gabrylewicz (AZS-AWF Biała Podlaska)

2.Bartosz Jędrusiak (LKS Myszków)

3.Kamil Jabłonowski (Start Maków Mazowiecki)

53 kg
1.Malwina Hetzyg (Tarpan Mrocza)

2.Magdalena Milczarek (UKS MOS Opole)

3.Joanna Łochowska (UKS MOSiR Zielona Góra)

56 kg
1.Robert Adamus (Hejnał Kety)

2.Wojciech Flora (UKS MOS Opole)

3.Mariusz Horoszkiewicz (Polwica Wierzbno)

58 kg
1.Justyna Skrzecz (Mazovia Ciechanów)

2.Paula Długołęcka (Mazovia Ciechanów)

3.Agnieszka Lutkiewicz (Atleta Gdańsk)

62 kg
1.Antoni Przybył (Żuławy Nowy Dwór Gd.)

2.Paweł Skrzypczyński (LKS Dobryszyce)

3.Emil Koszałka (Unia Hrubieszów)

63 kg
1.Anna Nurkiewicz (Tarpan Mrocza)

2.Katarzyna Skuza (UKS Talent Wrocław)

3.Olga Stanisławska (Atleta Gdańsk)

69 kg
1.Roman Kliś (Budowlani Opole)

2.Adam Bobiński (Mazovia Ciechanów)

3.Dawid Kosmala (AKS Myślibórz)

69 kg
1.Barbara Żak (Heros Legnica)

2.Ewa Mizdal (Unia Hrubieszów)

3.Sylwia Dorzak (Czarni Góral Żywiec)

77 kg
1.Ariel Hennig (Tarpan Mrocza)

2.Hubert Wawryniuk (LKS Terespol)

3.Paweł Wawrzeczko (LKS Dobryszyce)

75 kg
1.Ewelina Zaborowska (Atleta Gdańsk)

2.Marlena Zawadzka (UKS Talent Wrocław)

3.Ewa Jastrzębska (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

85 kg
1.Paweł Faraś (Legia Warszawa)

2.Kornel Czekiem (AZS-AWF Biała Podlaska)

3.Adrian Guzik (LKS Terespol)

+75 kg
1.Natalia Zabiszak (AKS Myślibórz)

2.Renata Ciżewska (MKS Oława)

3.Anna Pierz (Atleta Gdańsk)

94 kg
1.Sylwester Kołecki (MKS Oława)

2.Krzysztof Cieślik (LUKS Gryf Bujny)

3.Tomasz Magierowski (Nadwiślanin Kwidzyn)

 

+94 kg
1.Kamil Kulpa (Znicz Biłgoraj)

2.Grzegorz Parafiniuk (LKS Terespol)

3.Marek Kamiński (Start Grudziądz)

 

Klasyfikacja województw:                     1.MAZ-160;  2.LUB-126;  3.DŚL-77;  4.POM-61;  5.KPM-49;  6.ŁDZ-42;  7.ŚL-41; 

8.MŁP-34;  9.ZPM-30;  10.OPO-25;  11.WLP-14;  12.PKR-11;  13.WM-8;

14. LBU-7;  15.ŚWI-4

 

Pływanie synchroniczne 29-30.04.2005 Lublin

 

solo

1.Anna Klimaszyk (UKS Wanda Poznań)

2.Emilia Szczepaniak (UKS Wanda Poznań)

3.Sara Krawczyńska (UKS Wanda Poznań)

duety

1.Anna Klimaszyk, Emilia Szczepaniak (UKS Wanda Poznań)

2.Joanna Jaśkowiak, Olga Rusinek (UKS Wanda Poznań)

3.Sara Krawczyńska, Agata Jędrzychowska (UKS Wanda Poznań)

zespoły

1.Anna Klimaszyk, Emilia Szczepaniak, Joanna Jaśkowiak, Olga Rusinek, Sara Krawczyńska, Agata Jędrzychowska, Marta Janiszewska, Katarzyna Leśniak (UKS Wanda Poznań)

2.Magdalena Kalinowska, Dorota Kaźmierczak, Olga Stachowiak, Aleksandra Ratajczak (Akwawit Leszno)

3.Weronika Strugała, Joanna Olejniczak, Dagmara Kalinowska, Katarzyna Brzostowicz, Anna Madrzak (UKS Wanda Poznań). Katarzyna Brzostowicz, Marianna Gabryelczyk, Jagoda Górska, Marta Janiszewska, Agata Jędrychowska, Joanna Olejniczak, Weronik

 

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-119,55;  2.MAZ-9;  3.ŁDZ-1

 

 

Skoki do wody 1-2.05.2005 Rzeszów

 

trampolina 1 m dziewcząt gr. B

1.Anna Abramowicz (MKS PM Katowice)

2.Patrycja Pyrzak (Stal Rzeszów)

3.Katarzyna Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

trampolina 1 m chłopcy gr. B

1.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

2.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

3.Paweł Spadło (COSW Częstochowa)

trampolina 3 m dziewcząt gr. B

1.Anna Abramowicz (MKS PM Katowice)

2.Patrycja Pyrzak (Stal Rzeszów)

3.Katarzyna Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

trampolina 3 m chłopcy gr. B

1.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

2.Jakub Boguta (UKS PM Syrena Warszawa)

3.Paweł Spadło (COSW Częstochowa)

wieża dziewcząt gr. B

1.Anna Abramowicz (MKS PM Katowice)

2.Patrycja Pyrzak (Stal Rzeszów)

3.Katarzyna Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

wieża chłopcy gr. B

1.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

2.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

3.Jakub Boguta (UKS PM Syrena Warszawa)

trampolina 1 m dziewcząt gr. C

1.Paulina Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

2.Martyna Fiuk (MKS PM Katowice)

3.Sabina Kłeczek (Stal Rzeszów)

trampolina 1 m chłopcy gr. C

1.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

2.Artur Cisło (Stal Rzeszów)

3.Szymon Wąsowicz (COSW Częstochowa)

trampolina 3 m dziewcząt gr. C

1.Martyna Fiuk (MKS PM Katowice)

2.Sabina Kłeczek (Stal Rzeszów)

3.Kinga Juszczyk (COSW Częstochowa)

trampolina 3 m chłopcy gr. C

1.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

2.Piotr Kalwas (Stal Rzeszów)

3.Adrian Gierga (MKS PM Katowice)

wieża dziewcząt gr. C

1.Martyna Fiuk (MKS PM Katowice)

2.Angela Niedźwiecka (COSW Częstochowa)

3.Kinga Juszczyk (COSW Częstochowa)

wieża chłopcy gr. C

1.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

2.Piotr Kalwas (Stal Rzeszów)

3.Szymon Wąsowicz (COSW Częstochowa)

 

Klasyfikacja województw                     1.PKR-102;  2.ŚL-98;  3.MAZ-54; 

 

Szachy 29.04-5.05.2005 Janów Lubelski

 

D14

1.Klaudia Kulon (Hetman Politechnika Koszalin)

2.Magdalena Krasnodębska (AZS PŚl Gliwice)

3.Lidia Bryła (Amator Toruń)

C14

1.Maciej Kukła (El-TUR Bogatynia)

2.Piotr Nguyen (Polfa Grodzisk Mazowiecki)

3.Roman Mucha (PTSz Płock)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-29;  2.ŚL-22;  3.WLP-22;  4.MAZ-19;  5.KPM-16;  6.LBU-11;  7.PKR-10;

8.ŁDZ-9;  9.PDL-9;  10.ZPM-9;  11.POM-7;  12.MŁP-7;  13.ŚWI-4;  14.OPO-3; 

15.WM-3;  16.LUB-2                                         

 

Szermierka 4-9.05.2005 Zamość

 

floret dziewcząt

1.Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń)

2.Hanna Łyczbińska (Budowlani Toruń)

3-4.Karolina Dąbrowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

3-4.Emilia Rygielska (Budowlani Toruń)

floret chłopców

1.Antoni Barczuk (AZS-AWF Warszawa)

2.Miłosz Nuckowski (Kolejarz Wrocław)

3-4.Michał Kryczało (AZS-AWFiS Gdańsk)

3-4.Mikołaj Smura (Warta Poznań)

floret dziewcząt drużynowo

1. Marta Łyczbińska, Hanna Łyczbińska, Emilia Rygielska, Natalia Truszczyńska (Budowlani Toruń)

2.Karilina Siess, Karolina Dąbrowska, Katarzyna Klaman, Klaudia Kwiatkowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Joanna Polkowska, Ewelina Kaniecka, Martyna Malon, Marta Hausman (Budowlani Toruń)

floret chłopców drużynowo

1.Antoni Barczuk, Sebastian Lenkiewicz, Bartłomiej Kosik, Mateusz Ulanowski (AZS-AWF Warszawa)

2.Mateusz Klaman, Patryk Kozłowski, Michał Kryczało, Filip Płocharski (AZS-AWFiS Gdańsk)

3.Maciej Czajkowski, Łukasz Szmelc, Maciej Włosek (Budowlani Toruń)

szpada dziewcząt

1.Natalia Królak (UKS Zagłoba Warszawa)

2.Hanna Gotszalk (Pałac Młodzieży Katowice)

3-4.Ewelina Paciorkiewicz (Legia Warszawa)

3-4.Angelika Marszołek (AZS-AWF Katowice)

szpada chłopców

1.Filip Broniszewski (Muszkieter Gliwice)

2.Paweł Blank (Górnik Radlin)

3-4.Wojciech Sworowski (RMKS Rybnik)

3-4.Rafał Szwalbe (AZS-AWF Warszawa)

szpada dziewcząt drużynowo

1.Aleksandra Dobiesz, Karolina Holender, Natalia Królak (UKS Zagłoba Warszawa)

2.Hanna Gotszalk, Aleksandra Gruber, Joanna Kolbe, Marta Majcher (Pałac Młodzieży Katowice)

3.Blanka Blach, Anna Krawczuk, Joanna Dzikowska, Aleksandra Kalota (Kolejarz Wrocław)

szpada chłopców drużynowo

1.Filip Broniszewski, Przemysław Kucza, Radosław Łanowy, Tomasz Tkaczyk (Muszkieter Gliwice)

2.Adam Motyl, Jacek Rzeszutek, Marcin Smyczek, Marcin Opałka (Muszkieter Gliwice)

3.Wojciech Galas, Damian Merkel, Piotr Smółka (AZS-AWF Katowice)

szabla dziewcząt

1.Matylda Ostojska (Dragon Łódź)

2.Marta Puda (MOSiR Sosnowiec)

3-4.Beata Babińska (UKS 13 Białystok)

3-4.Barbara Mazur (AZS Poznań)

szabla chłopców

1.Maciej Regulewski (MOSiR Sosnowiec)

2.Jakub Kosiński (Jagiellonia Białystok)

3-4.Andrzej Wierzbowski (AZS-AWF Warszawa)

3-4.Bartosz Szmigielski (Legia Warszawa)

szabla dziewcząt drużynowo

1.Katarzyna Kędziora, Barbara Mazur, Paulina Kałka (AZS Poznań)

2.Zofia Chmielowska, Kaja Włodawska, Matylda Ostojska, Dominika Tondys (Dragon Łódź)

3.Marta Stefańska, Paulina Wagner, Julia Szczygielska (AZS-AWF Warszawa)

szabla chłopców drużynowo

1.Bartosz Koniusz, Marceli Majcherczyk, Maciej Regulewski, Piotr Koniusz (MOSiR Sosnowiec)

2.Mateusz Jasiński, Tomasz Rzemek, Andrzej Wierzbowski (AZS-AWF Warszawa)

3.Jakub Kacprzak, Bartosz Jastrzębski, Kacper Jaskólski, Wojciech Pychyński (KKSz Konin)

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-210;  2.MAZ-163;  3.WLP-108;  4.POM-84;  5.KPM-70;  6.DŚL-32;  7.PDL-28; 

8.MŁP-26; 9.ŁDZ-21 10.ZPM-13,33;  11.PKR-9;  12.LBU-7

 

 

Taekwondo ITF 30.04-2.05.2005 Lubartów

 

45 kg

1.Anna Pietkiewicz (Centrum TKD Wrocław)

2.Wioleta Kijewska (Matsogi Ciechanów)

3-4.Patrycja Mazińska (Matsogi Ciechanów)

3-4.Barbara Stykowska (MKST Bystrzyca Kł.)

48 kg

1.Kamil Raczyński (WAT Wrocław)

2.Rafał Misiak (WAT Wrocław)

3-4.Michał Oniszczuk (MKS Lewart Lubartów)

3-4.Dawid Wsiaki (KST Głubczyce)

49 kg

1.Paulina Milka (Dragon Janów)

2.Kamila Kubis (Dragon Janów)

3-4.Natalia Popek (RAT Radzyń)

3-4.Agnieszka Szymańska (KKSW Lubin)

54 kg

1.Michał Lenartowicz (KAT Kraśnik)

2.Michał Wawryniuk (MKS Lewart Lubartów)

3-4.Marcin Michalczuk (WAT Wrocław)

3-4.Dawid Pióro (Viking Kołobrzeg). Natalia Wyrzykowska (KKSW Legnica)ław)

 

53 kg

1.Monika Gzowska (Lotos Jabłonna)

2.Angelika Jędrzejewska (KKSW Legnica)

3-4.Izabela Dobrosz (ŁSKT Łódź)

3-4.Ewelina Masiuk (WAT Wrocław)

60 kg

1.Bartosz Bartecki (KKSW Lubin)

2.Michał Kopeć (Lotos Jabłonna)

3-4.Hubert Strzyżak (RAT Radzyń)

3-4.Marcin Wojtowicz (RKT Radom)

57 kg

1.Ilona Omiecińska (Matsogi Ciechanów)

2.Sylwia Fiedoruk (Stoczek 45 Białystok)

3-4.Dorota Jawor (WAT Wrocław)

3-4.Adrianna Kruk (WSKT Wrocław)

66 kg

1.Adrian Rogowski (KKSW Legnica)

2.Krzysztof Nawrocki (Taewo Warszawa)

3-4.Filip Pelc (Taewo Warszawa)

3-4.Piotr Smoczyński (KAT Krasnik)

+57 kg

1.Magdalena Radomiak (CzAT Częstochowa)

2.Katarzyna Cieślik (Lotos Jabłonna)

3-4.Zofia Chojnacka (Taewo Warszawa)

3-4.Marta Drogomirecka (KST Głubczyce)

+66 kg

1.Sławomir Ogłaza (CzAT Częstochowa)

2.Marcin Wojtaszczyk (MKST Mińsk Mazowiecki)

3-4.Marek Grzelak (MKST Bystrzyca Kł.)

3-4.Ryszard Mielczarski (Taewo Warszawa)T Wrocław)

 

układy

1.Monika Gzowska (Lotos Jabłonna)

2.Lolita Matyjaszczyk (MKS Lewart Lubartów)

3-4.Natalia Popek (RAT Radzyń)

3-4.Anna Szaniawska (RAT Radzyń)

układy

1.Paweł Latocha (MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice)

2.Adam Domański (KTT Łódź)

3-4.Kamil Raczyński (WAT Wrocław)

3-4.Radosław Kazulak (WSKT Wrocław)

techniki specjalne

1.Ewelina Masiuk (WAT Wrocław)

2.Ilona Śmiecińska (Matsogi Ciechanów)

3-4.Monika Kosior (MKS Lewart Lubartów)

3-4.Magdalena Kosobudzka (Matsogi Ciechanów)

techniki specjalne

1.Paweł Tracz (Taewo Warszawa)

2.Grzegorz Przyczka (MKST Mińsk Mazowiecki)

3-4.Piotr Pełka (Matsogi Ciechanów)

3-4.Marcin Wojtaszczyk (MKST Mińsk Mazowiecki)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-185;  2.MAZ-180;  3.LUB-129;  4.ŚL-84;  5.ZPM-39;  6.ŁDZ-37;

                                                           7.OPO-20;  8.PDL-16;  9.POM-13;  10.KPM-3;  11.WM-2

 

 

Taekwondo WTF 30.04-2.05.2005 Puławy

 

42 kg

1.Emilia Mańkowska (UKS ZS Bełżyce)

2.Anna Wilk (UKS LO Poniatowa)

===

45 kg

1.Dawid Mączyński (KKT Tygrys Kętrzyn)

2.Szymon Sychla (ULKS Borne Sulinowo)

3-4.Rafał Szczewczyk (KSW Szczecinek)

3-4.Patryk Mycyk (Centrum Bydgoszcz)

44 kg

1.Katarzyna Plona (Hwarang Pisz)

2.Angelika Rydlewska (UKS Feniks Srem)

3-4.Wioletta Sidor (Start Olsztyn)

3-4.Sylwia Bieniak (UKS ZS Bełżyce)

48 kg

1.Kamil Górski (UKS G-8 Bielany)

2.Andrzej Szewczyk (KSW Szczecinek)

3-4.Bartosz Zając (Rapid RMI FM Śrem)

3-4.Bartosz Schade (Rapid RMI FM Śrem)

46 kg

1.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

2.Alicja Podchyl (Hwarang Pisz)

3-4.Monika Wojtasińska (MUKS Piętnastka Bydgoszcz)

3-4.Aneta Rymian (Start Olsztyn)

51 kg

1.Artur Bochenko (Taekwondo Giżycko)

2.Marcin Lipiński (Hwarang Pisz)

3-4.Łukasz Szurgot (UKS Feniks Śrem)

3-4.Jakub Leszczyński (AZS Śr. Gdańsk)

49 kg

1.Dominika Rudnicka (UKS G-8 Bielany)

2.Monika Czerwińska (Start Olsztyn)

3-4.Anna Kasprzyk (MUKS Piętnastka Bydgoszcz)

3-4.Agata Drabarek (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

55 kg

1.Paweł Babynko (AZS UWM Olsztyn)

2.Krzysztof Leśniewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto L.)

3-4.Karol Goluch (MKS Huragan Międzyrzec Podl.)

3-4.Mateusz Ciesielski (Rapid RMI FM Śrem)

52 kg

1.Klaudyna Lubońska (Rapid RMI FM Śrem)

2.Urszula Lipińska (UKS ZS Bełżyce)

3-4.Ewelina Piankowska (Hwarang Pisz)

3-4.Beata Polak (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

59 kg

1.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

2.Mirosław Ziemnicki (KSW Szczecinek)

3-4.Łukasz Benedict (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Adam Sochowicz (TKKF Promyk Ciechanów)

55 kg

1.Katarzyna Wieczorek (UKS G-8 Warszawa)

2.Olga Baraniak (UKS G-8 Warszawa)

3-4.Katarzyna Bełdowicz (UKS Spartakus Gdańsk)

3-4.Agata Gołębiowska (UKS ZS Bełżyce)

63 kg

1.Mateusz Lasek (AZS UWM Olsztyn)

2.Karol Lasek (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Grzegorz Groszówka (MUKS Piętnastka Bydgoszcz)

3-4.Wojciech Krzykwa (AZS UWM Olsztyn)

59 kg

1.Martina Swojak (Rapid RMI FM Śrem)

2.Katarzyna Jurek (UKS Arcus Krynica)

3-4.Aldona Rynkiewicz (ULKS Borne Sulinowo)

3-4.Ewa Łukaszewska (AZS UWM Olsztyn) 

68 kg

1.Tomasz Prusaczyk (MLKS Wikingowie Pisz)

2.Bartosz Błażejczyk (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

3-4.Tomasz Pawłowicz (Taekwondo Giżycko)

3-4.Piotr Januszko (MLKS Wikingowie Pisz)

63 kg

1.Paulina Małek (UKS ZS Bełżyce)

2.Julia Piotrowicz (UKS Jedynka Jarocin)

3-4.Agnieszka Sadlak (KSW Szczecinek)

3-4.Dominika Kuta (Medyk Łomża)

73 kg

1.Łukasz Śmigaj (UKS Taekwondo Środa Wlkp.)

2.Adam Lasota (KKT Tygrys Kętrzyn)

3-4.Rafał Baydak (Kmicic Częstochowa)

3-4.Adrian Lenkiewicz (MLKS Wikingowie Pisz)

68 kg

1.Anita Pilarczyk (UKS Jedynka Jarocin)

2.Urszula Ciostek (UKS G-8 Warszawa)

3-4.Marta Chudy (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

3-4.Paula Maćko (UKS Bursztyn Gdańsk). (KSW Szczecinek)

(UKS Bełżyce)

k)oznań)

 

 

78 kg

1.Aleksander Rychlik (AZS UWM Olsztyn)

2.Mariusz Podgórski (TKKF Promyk Ciechanów)

3-4.Artur Łapacz (Kmicic Częstochowa)

3-4.Krzysztof Paternoga (KKT Tygrys Kętrzyn)

+68 kg

1.Justyna Achimowicz (KKT Tygrys Kętrzyn)

2.Justyna Kryszkiewicz (Hwarang Pisz)

3-4.Mariola Małyszek (UKS ZS Bełżyce)

3-4.Natalia Skwarek (Czerwony Smok Poznań)

+78 kg

1.Adam Chętnik (MLKS Wikingowie Pisz)

2.Kamil Koter (UKS Andros Puławy)

3-4.Maciej Buczkowski (MUKS Piętnastka Bydgoszcz)

3-4.Ariel Jabłoński (UKS Olimpijczyk Łomża)

poomse

1.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

2.Dominika Rudnicka (UKS G-8 Warszawa)

3.Katarzyna Wieczorek (UKS G-8 Warszawa)

poomse

1.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

2.Arkadiusz Homańczuk (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

3.Bartosz Błażejczyk (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

 

 

Klasyfikacja województw                     1.WM-240;  2.MAZ-118;  3.ZPM-116;  4.WLP-111;  5.LUB-64;  6.KPM-45; 

7.POM-39;  8.MŁP-17;  9.OPO-15;  10.PDL-13;  11.ŚL-13;  12.DŚL-3; 13.ŚWI-3

 

Tenis Stołowy 6-10.05.2005 Tomaszów Lubelski

 

gra pojedyncza
1.Anna Żak (MLKS Odra Głoska Księginice)

2.Joanna Ściślak (MRKS Gdańsk)

3-4.Agnieszka Sikorska (CKIS Skawina)

3-4.Adrianna Szulc (GLKS Nadarzyn)

gra pojedyncza
1.Patryk Chojnowski (ŁTSR Łask)

2.Piotr Chodorski (MLKS Odra Głoska Księginice)

3-4.Dawid Kurowski (MLKS Odra Głoska Księginice)

3-4.Maciej Karoliński (Stella Gniezno)

gra podwójna
1.Adrianna Szulc, Katarzyna Barańska (GLKS Nadarzyn)

2.Anna Żak, Anita Jaworska (MLKS Odra Głoska Księginice)

3-4.Ewa Olejarz (UKS Gim-Tim 5 Stalowa Wola), Ewelina Wojdyła (LKS Brzostowianka Brzostek)

3-4.Joanna Ściślak (MRKS Gdańsk), Agata Duda (GLKS Nadarzyn)

gra podwójna
1.Patryk Chojnowski (ŁTSR Łask), Piotr Chodorski (MLKS Odra Głoska Księginice)

2.Paweł Fertikowski (ZKS Zielona Góra), Maciej Karoliński (Stella Gniezno)

3-4.Witold Szylko (UKS Skoczek Sopot), Jacek Karcz (MLKS Ostródzianka Ostróda)

3-4.Mateusz Gołębiowski (MMKS Chełmno), Patryk Jendrzejewski (Gwiazda Bydgoszcz)

turniej drużynowy
1.Anna Żak, Anita Jaworska, Izabela Jaworska (MLKS Odra Głoska Księginice)

2.Adrianna Szulc, Agata Duda, Katarzyna Barańska (GLKS Nadarzyn)

3.Katarzyna Studniarczyk, Ewa Mazur (AZS AE Wrocław)

turniej drużynowy
1.Piotr Chodorski, Dawid Kurowski (MLKS Odra Głoska Księginice)

2.Paweł Fertikowski, Karol Żarski (ZKS Zielona Góra)

3.Maciej Karoliński, Michał Cygan (Stella Gniezno)

 

gra mieszana
1.Patryk Chojnowski (ŁTSR Łask), Katarzyna Barańska (GLKS Nadarzyn)

2. Piotr Chodorski, Anna Żak (MLKS Odra Głoska Księginice)

3-4. Dawid Kurowski, Anita Jaworska (MLKS Odra Głoska Księginice)

3-4.Patryk Jendrzejewski (Gwiazda Bydgoszcz), Monika Derkowska (Elektryk Toruń)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-73,5;  2.MAZ-47,5;  3.KPM-29,83;  4.WLP-28,5;  5.ŁDZ-28,32; 

6.POM-27;  7.ŚL-26,5;  8.PKR-25,5;  9.MŁP-22;  10.PDL-21;  11.LBU-20; 

12.LUB-18,5;  13.WM-16,5;  14.ZPM-9; 


Zapasy styl klasyczny 5-7.05.2005 Chełm

 

42 kg
1.Arkadiusz Bohm (Orzeł Namysłów)

2.Wojciech Kulas (Agros Żary)

3-4.Maciej Rejmicz (AKS Piotrków Trybunalski)

3-4.Patryk Wilamowski (Cement Gryf Chełm)

46 kg
1.Marcin Wierzchoń (Cement Gryf Chełm)

2.Radosław Bierzanowski (Bielawianka Bielawa)

3-4.Artur Kleina (Cartusia Kartuzy)

3-4.Jacek Tomaszewski (AKS Piotrków Trybunalski)

50 kg
1.Marcin Kunysz (Agros Żary)

2.Przemysłąw Kraczkowski (Śląsk Wrocław)

3-4.Dawid Spallek (Pogoń Ruda Śląska)

3-4.Łukasz Konera (AKS Piotrków Trybunalski)

54 kg
1.Bartosz Sikora (Sobieski Poznań)

2.Daniel Rutkowski (RTZ Radom)

3-4.Sebastian Klaja (Budowlani Olsztyn)

3-4.Jakub Szczepaniak (Śląsk Wrocław)

58 kg
1.Łukasz Kowal (Olimp Janów Lubelski)

2.Damian Zoryczkowski (Podlasie Białystok)

3-4.Damian Janikowski (Śląsk Wrocław)

3-4.Michał Pietrzak (Sobieski Poznań)

63 kg
1.Tomasz Rogisz (Mamry Giżycko)

2.Artur Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

3-4.Krzysztof Adamczyk (Śląsk Wrocław)

3-4.Andrzej Tracz (Heros Czarny Bór)

69 kg
1.Jacek Kneć (Unia Racibórz)

2.Michał Dulewicz (Herkules Łomża)

3-4.Rafał Pawlikowski (AKS Piotrków Trybunalski)

3-4.Krzysztof Granda (MMKS Dąbrowa Górnicza)

76 kg
1.Dariusz Bujnarowski (Śląsk Wrocław)

2.Damian Duduś (Bielawianka Bielawa)

3-4.Piotr Cichoń (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3-4.Jakub Dziura (Slavia Ruda Śląska)

85 kg
1.Paweł Poślad (Śląsk Wrocław)

2.Robert Świerblewski (Gwiazda Bydgoszcz)

3-4.Tomasz Kondraciuk (Sobieski Poznań)

3-4.Marcin Sadal (RTZ Radom)

100 kg
1.Stanisław Bartkiewicz (Rokita Brzeg olny)

2.Marcin Matacki (Granica Gdańsk)

3-4.Paweł Szafnicki (AKS Piotrków Trybunalski)

3-4.Kamil Błoński (Tytan 92 Katowice)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-90;  2.LBU-68;  3.ŁDZ-64;  4.LUB-58;  5.ŚL-57;  6.MAZ-53,5;  7.WLP-51; 

8.POM-45;  9.PDL-25;  10.WM-23;  11.PKR-21;  12.OPO-20;  13.MŁP-15,5; 

14.KPM-8;  15.ŚWI-1

 

 

Zapasy styl wolny kobiet 2-3.05.2005 Kraśnik

 

38 kg

1.Agata Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

2.Monika Kędrak (Cement Gryf Chełm)

3-4.Magdalena Piątkowska (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

3-4.Katarzyna Szafraniak (Ceramik Krotoszyn)

40 kg

1.Jolanta Rakoczy (Szczyt Boguszów Gorce)

2.Natalia Kuśmińska (Szczyt Boguszów Gorce)

3-4.Angelika Kotyna (KS 20 Łódź)

3-4.Katarzyna Wojtysiak (Bielawianka Bielawa)

43 kg

1.Sandra Pachnik (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

2.Ewelina Tokarska (Orlęta Łuków)

3-4.Marzena Grund (Slavia Ruda Śląska)

3-4.Anna Kazimierczak (Hutnik Pieńsk)

46 kg

1.Katarzyna Pieprzak (LUKS Suples Kraśnik)

2.Malwina Czaja (Heros Czarny Bór)

3-4.Anna Arbuzińska (Orlęta Łuków)

3-4.Wiktoria Szypowicz (Granica Gdańsk)

49 kg

1.Ewelina Kowalczyk (LUKS Suples Kraśnik)

2.Angelika Głąb (Cement Gryf Chełm)

3-4.Renata Omilusik (Heros Czarny Bór)

3-4.Dominika Osocka (Agros Żary)

52 kg

1.Agata Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

2.Anna Kowalczyk (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

3-4.Natalia Krzemińska (GLKS Osielsko)

3-4.Anna Zielińska (Budowlani Łódź)

56 kg

1.Agata Strzelczyk (Gwardia Warszawa)

2.Magda Skrzypek (LUKS Suples Kraśnik)

3-4.Karolina Banaszek (Mazowsze Teresin)

3-4.Agnieszka Marciniak (Ceramik Krotoszyn)

60 kg

1.Karina Pach (Sobieski Poznań)

2.Joanna Struszewska (Cement Gryf Chełm)

3-4.Magda Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

3-4.Monika Skiba (Cement Gryf Chełm)

65 kg

1.Paulina Grabowska (Gwardia Warszawa)

2.Emilia Szafrańska (Cement Gryf Chełm)

3-4.Weronika Kister (Sokół Lublin)

3-4.Edyta Wąsowska (Wiatr Wołów)

70 kg

1.Karolina Dziechcierewicz (Sokół Lublin)

2.Katarzyna Jurkiewicz (Agros Zamość)

3-4.Joanna Przewoźna (Samson Kobylin)

3-4.Klaudyna Przybylska (Feniks Stargard Szczeciński)

 

Klasyfikacja województw                     1.LUB-129;  2.DŚL-115;  3.MAZ-103;  4.WLP-61,5;  5.KPM-42;  6.ŚWI-21; 

7.LBU-17;  8.ŁDZ-16;  9.ŚL-16;  10.ZPM-16;  11.PKR-14,5;  12.PDL-10; 

13.WM-9;  14.POM-6;  15.MŁP-4;  16.OPO-1

 

 

 

 

Zapasy styl wolny M 28.04-1.05.2005 Włodawa

 

42 kg

1.Tadeusz Gemeła (Włodawianka Włodawa)

2.Arkadiusz Bohm (Orzeł Namysłów)

3-4.Mateusz Jakóbczyk (Suples Kraśnik)

3-4.Adrian Cygańczuk (Włodawianka Włodawa)

46 kg

1.Adam Słowiński (Ceramik Krotoszyn)

2.Michał Lelek (Stal Rzeszów)

3-4.Ariel Michalski (Włodawianka Włodawa)

3-4.Adam Bieńkowski (AKS Białogard)

50 kg

1.Adrian Hajduk (Slavia Ruda Śląska)

2.Erwin Kubiczak (MUKS MOS Sieradz)

3-4.Roman Głąb (Piast Wola)

3-4.Paweł Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

54 kg

1.Kordian Bohm (Orzeł Namysłów)

2.Tomasz Jonkisz (Slavia Ruda Śląska)

3-4.Adrian Łukomski (AKS Białogard)

3-4.Maciej Jakóbczyk (Suples Kraśnik)

58 kg

1.Kamil Skaskiewicz (AKS Białogard)

2.Artur Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

3-4.Tomasz Janiak (Włodawianka Włodawa)

3-4.Grzegorz Pyzel (Gwardia Warszawa)

63 kg

1.Tomasz Rogisz (Mamry Giżycko)

2.Piotr Zapolski (AKS Białogard)

3-4.Patryk Nowak (Orzeł Namysłów)

3-4.Paweł Borowski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

69 kg

1.Maciej Balawender (Budowlani Łódź)

2.Dariusz Jędroszka (Śląsk Milicz)

3-4.Michał Suchorowiec (Ołów Ryn)

3-4.Andrzej Grzelak (Korona Koronowo)

76 kg

1.Piotr Cichoń (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Damian Duduś (Bielawianka Bielawa)

3-4.Robert Świerblewski (Gwiazda Bydgoszcz)

3-4.Łukasz Kubat (Podlasie Białystok)

85 kg

1.Bogdan Krzyżański (KS Górażdże)

2.Dariusz Łukojko (Rokita Brzeg Dolny)

3-4.Łukasz Duda (Stal Rzeszów)

3-4.Jakub Dziura (Slavia Ruda Śląska)

100 kg

1.Szymon Stasierski (Ceramik Krotoszyn)

2.Stanisław Bartkiewicz (Rokita Brzeg Dolny)

3-4.Marcin Marcinkowski (AKS Białogard)

3-4.marcin Matacki (Granica Gdańsk)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-95;  2.LUB-90;  3.ŚL-74;  4.ZPM-74;  5.WLP-43;  6.OPO-42;  7.PKR-36; 

8.WM-34;  9.ŁDZ-32;  10.KPM-28;  11.PDL-23;  12.MAZ-17;  13.POM-9; 

14.ŚWI-3