Medaliści X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów

w sportach zimowych „Śląsk 2004”:

 

Biathlon 7-12.02.2004 Duszniki Zdrój

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

6 km sprint
1. Weronika Nowakowska (MKS Duszniki SMS)
2. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko ZSMS)
3. Iga Kaczmarczyk (BKS WP Kościelisko ZSMS)

7,5 km sprint
1. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Mateusz Szulc (MKS Duszniki SMS)
3. Stanisław Tylka-Suleja (BKS WP Kościelisko ZSMS)

7,5 km dochodzenie
1. Iga Kaczmarczyk (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Weronika Nowakowska (MKS Duszniki SMS)
3. Katarzyna Jakiela (BKS WP Kościelisko ZSMS)

10 km dochodzenie
1. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko ZSMS)
3. Sebastian Witek (MKS Duszniki SMS)

juniorki młodsze - 10 km
1. Weronika Nowakowska (MKS Duszniki SMS)
2. Mirosława Gregorczyk (UKN Melafir Czarny Bór)
3. Patrycja Hojnisz (UKS Lider Katowice)

juniorzy młodsi - 12,5 km
1. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)
3. Jarosław Popłoński (MKS Karkonosze/SMS Szklarska)

 

 

sztafeta juniorki młodsze 3x6 km
1. BKS WP Kościelisko
2. UKN Melafir Czarny Bór k.Wałbrzycha
3. MKS Duszniki SMS

sztafeta juniorzy młodsi 3x7,5 km
1. MKS Duszniki SMS
2. BKS WP Kościelisko
3. MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska

 

juniorki

juniorzy

7,5 km sprint
1. Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki SMS)
2. Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko ZSMS)
3. Tiffany Tyrała (AZS AWF Katowice)

10 km sprint
1. Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Łukasz Witek (MKS Duszniki SMS)
3. Mirosław Kobus (MKS Duszniki SMS)

10 km dochodzenie
1. Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki SMS)
2. Tifany Tyrała (AZS AWF Katowice)
3. Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko ZSMS)

12,5 km dochodzenie
1. Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko ZSMS)
2. Mirosław Kobus (MKS Duszniki SMS)
3. Adam Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko ZSMS)

juniorki - 12,5 km
1. Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki SMS)
2. Izabela Hrobot (BKS WP Kościelisko)
3. Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

juniorzy - 15 km
1. Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko)
2. Krzysztof Uklejewicz (AZS AWF Katowice)
3. Krzysztof Pływaczek (AZS AWF Wałbrzych)

sztafeta juniorki 3x6 km
1. MKS Duszniki SMS
2. MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska
3. BKS WP Kościelisko

sztafeta juniorzy 3x7,5 km
1. AZS Akademia Ekonomiczna Wałbrzych
2. BKS WP Kościelisko
3. MKS Karkonosze Jelenia Góra/SMS Szklarska

 

Klasyfikacja województw              1. DŚL – 450 pkt., 2. MŁP – 301,34 pkt., 3. ŚL – 150,32 pkt., 4. MAZ – 17 pkt., 5. PKR – 10 pkt.

 

 

Hokej na lodzie 17-22.02.2004 Sosnowiec
Końcowa kolejność:

1. GKS Stoczniowiec Gdańsk
2. MMKS Podhale Nowy Targ
3. KTH KM MOSiR Krynica
4. UKH Unia Oświęcim
5. MKH Sanok
6. UKS Sielec Sosnowiec
7. TKH Toruń
8. MOSM Tychy

 

Olimpiada Młodzieży: Dyskwalifikacja hokeistów Podhala
Młodzi hokeiści MMKS Podhale Nowy Targ zostali pozbawieni tytułu wicemistrza Polski juniorów młodszych.
Kapitan tej drużyny, Kamil Puławski za uderzenie sędziego został zdyskwalifikowany na dwa lata, postanowił w środę w Warszawie Wydział Gier i Dyscypliny PZHL.
W wyniku tej decyzji zmieniła się kolejność drużyn turnieju finałowego mistrzostw Polski - Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sosnowcu. Tytuł wicemistrzowski przypadł KTH KM MOSiR Krynica, a trzecie miejsce zajął UKS Unia Oświęcim. Mistrzostwo kraju wywalczył Stoczniowiec Gdańsk.
Do incydentu doszło 22 lutego podczas meczu finałowego, w którym Podhale przegrało ze Stoczniowcem 2:6. Po zakończeniu gry hokeiści z Nowego Targu otoczyli sędziów, wyrażając dezaprobatę z prowadzenia meczu. Uderzali kijami hokejowymi o taflę, słownie ubliżali arbitrowi. W pewnym momencie Puławski, kapitan drużyny, uderzył sędziego kijem hokejowym.
WGiD nałożył na Puławskiego dwuletnią dyskwalifikację, odebrał tytuł wicemistrzowski jego zespołowi, ukarał dyscyplinarnie także kierownika drużyny i trenerów.

Końcowa kolejność MP juniorów młodszych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży po decyzji WGiD PZHL:
1. Stoczniowiec Gdańsk
2. KTH KM MOSiR Krynica
3. UKS Unia Oświęcim
4. MKH Sanok
5. UKS Sielec Sosnowiec
6. TKH Toruń
7. MOSM Tychy

MMKS Podhale Nowy Targ nie został sklasyfikowany.

 

Klasyfikacja województw              1. MŁP – 76 pkt., 2. ŚL – 48 pkt., 3. POM – 45 pkt., 4. PKR – 32 pkt., 5. KPM – 24 pkt.

 

 

Łyżwiarstwo figurowe 20-22.02.2004 Katowice

 

solistki - junior młodszy A
1. Ilona Senderek (Marymont Warszawa)
2. Ewa Słupianek (Piast Opole)
3. Karolina Bulak (Marymont Warszawa)

solistki - junior młodszy B
1. Julia Szczerbowska (Unia Oświęcim)
2. Katarzyna Dusik (Unia Oświęcim)
3. Krystina Klimczak (Unia Oświęcim)

soliści - junior młodszy A
1. Mateusz Chruściński (Unia Oświęcim)
2. Janusz Karweta (Unia Oświęcim))
3. Tomasz Grajcar (Piast Opole)

soliści - junior młodszy B
1. Sebastian Iwasaki (Marymont Warszawa)
2. Kamil Białas (Unia Oświęcim)
3. Edwin Siwkowski (Marymont Warszawa)

pary sportowe junior młodszy A
1. Aneta Michałek, Mariusz Świerguła (Unia Oswięcim)

 

pary sportowe junior młodszy B
1. Julia Szczerbowska, Łukasz Chluba (Unia Oświęcim)
2. Krystina Klimczak, Janusz Karweta (Unia Oświęcim)
3. Agnieszka Klimek, Bartosz Paluchowski (Unia Oświęcim)

pary taneczne junior młodszy A
1. Patrycja Petrus, Robert Chudziński (Stoczniowiec Gdańsk)
2. Izabela Brzozowska, Łukasz Dzióbek (Stoczniowiec)

 

pary taneczne junior młodszy B
1. Milena Szymczyk, Maciej Bernakowski (ŁTŁF Łódź)
2. Emilia Jaranowska, Michał Więcek (Stoczniowiec Gdańsk)
3. Natalia Helszer, Patryk Habrat (ŁTŁF Łódź)

 

Klasyfikacja województw              1. MŁP – 96,5 pkt., 2. MAZ – 94 pkt., 3. POM – 30,5 pkt., 4. KPM – 24 pkt., 5. OPO – 21 pkt., 6. ŁDZ – 16 pkt.,

                                                           7. ŚL – 10 pkt.,

 

 

 

Łyżwiarstwo szybkie 7-8.02.2004 Tomaszów Mazowiecki

 

juniorki

juniorzy

500 m
1. Karolina Ksyt (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Luiza Złotkowska (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)
3. Marta Skonieczna (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)

500 m

1. Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)
2. Artur Waś (RKS Marymont Warszawa)
3. Daniel Załączkowski (SKŁ Górnik Sanok)

1000 m
1. Luiza Złotkowska (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)
2. Karolina Ksyt (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Magdalena Konstanty (ZSMS AZS Zakopane)

1500 m
1. Piotr Puszkarski (RKS Marymont Warszawa)
2. Artur Waś (RKS Marymont Warszawa)
3. Bartosz Pisarek (RKS Marymont Warszawa)

1500 m
1. Luiza Złotkowska (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)
2. Karolina Ksyt (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1. Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)
2. Robert Kustra (SKŁ Górnik Sanok)
3. Sebastian Druszkiewicz (ZSMS AZS Zakopane)

3000 m
1. Luiza Złotkowska (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)
2. Karolina Ksyt (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Marta Skonieczna (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)

5000 m
1. Dariusz Stanuch (ZSMS AZS Zakopane)
2. Artur Waś (RKS Marymont Warszawa)
3. Bartosz Pisarek (RKS Marymont Warszawa)

wielobój
1. Luiza Złotkowska (MKS MOS Pruszków ZSMS Milanówek)
2. Karolina Ksyt (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Marta Skonieczna (MKS MOS Pruszków ZSMS Milanówek)

wielobój
1. Artur Waś (RKS Marymont Warszawa)
2. Piotr Puszkarski (RKS Marymont Warszawa)
3. Daniel Załączkowski (SKŁ Górnik Sanok)

drużyna

1. (MKS-MOS Pruszków Milanówek)

2. (Pilica Tomaszów)

3. (AZS Zakopane)

drużyna

1. (Marymont Warszawa)

2. (AZS Zakopane)

3. (Górnik Sanok)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1. Kamila Danaj (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Marzena Szczepanik (ZSMS MKS MOS Pruszków Milanówek)
3. Joanna Sopyło (UKS Ślizg Warszawa)

500 m
1. Tomasz Budz (ZSMS SNPTT Zakopane)
2. Roman Krzeptowski (ZSMS AZS Zakopane)
3. Łukasz Łukasiewicz (MKS Cuprum Lubin)

1000 m
1. Kamila Danaj (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Joanna Sopyło (UKS Ślizg Warszawa)
3. Ewelina Przeworska (KS Orzeł Elbląg)

1500 m
1. Rafał Białkowski (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Roman Krzeptowski (ZSMS AZS Zakopane)
3. Bartłomiej Haduch (SKŁ Górnik Sanok)

1500 m
1. Kamila Danaj (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Joanna Sopyło (UKS Ślizg Warszawa)
3. Beata Bordzoł (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1. Roman Krzeptowski (ZSMS AZS Zakopane)
2. Rafał Białkowski Rafał (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Bartłomiej Haduch (SKŁ Górnik Sanok)

3000 m
1. Kamila Danaj (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Ewelina Przeworska (KS Orzeł Elbląg)
3. Joanna Sopyło (UKS Ślizg Warszawa)

5000 m
1. Rafał Białkowski (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Roman Krzeptowski (ZSMS AZS Zakopane)
3. Maciej Gąsienica (ZSMS AZS Zakopane)

wielobój
1. Kamila Danaj (KS Pilica Tomaszów Maz.)
2. Joanna Sopyło (UKS Ślizg Warszawa)
3. Marzena Szczepanik (MKS MOS Pruszków ZSMS Milanówek)

wielobój
1. Roman Krzeptowski (ZSMS AZS Zakopane)
2. Rafał Białkowski (KS Pilica Tomaszów Maz.)
3. Bartłomiej Haduch (SKŁ Górnik Sanok)

drużyna

1. (WTŁ Stegny Warszawa)

2. (Orzeł Elbląg)

3. (Pilica Tomaszów)

drużyna

1. (Pilica Tomaszów)

2. (AZS Zakopane)

3. (Cuprum Lubin)


Klasyfikacja województw              1. MAZ – 320,5 pkt., 2. MŁP – 205,36 pkt., 3. ŁDZ – 143 pkt., 4. PKR – 86,01 pkt., 5. DŚL – 44 pkt.,

                                                           6. WM – 22,34 pkt.

 

 

 

Short track 13-15.02.2004 Sosnowiec

 

juniorki

juniorzy

500 m
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)
3. Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

500 m
1. Tomasz Wróblewski
2. Zbigniew Bródka
3. Paweł Ostrowski (wszyscy Juvenia Białystok)

800 m
1. Aida Popiołek (OMKŁS Opole)
2. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
3. Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)

800 m
1. Łukasz Fabiański (Błyskawica Domaniewice)
2. Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)
3. Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

1000 m
1. Aida Popiołek (OMKŁS Opole)
2. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
3. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

1000 m
1. Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)
2. Łukasz Fabiański (Błyskawica Domaniewice)
3. Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

1500 m
1. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)
2. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
3. Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

1500 m
1. Łukasz Fabiański (Błyskawica Domaniewice)
2. Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)
3. Przemysław Mańkowski (Błyskawica Toruń)

wielobój
1. Karolina Regucka (Juvenia Białystok)
2. Aida Popiołek (OMKŁS Opole)
3. Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

wielobój
1. Łukasz Fabiański (Błyskawica Domaniewice)
2. Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)
3. Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

sztafeta 3000 m
1. Juvenia Białystok I (Joanna Antecka, Karolina Regucka, Monika Naliwajko, Patrycja Maliszewska)
2. Juvenia II
3. Juvenia III

sztafeta 3000 m
1. Juvenia Białystok III (Łukasz Muczyń, Paweł Ostrowski, Stefan Soszka, Tomasz Wróblewski)
2. Juvenia II
3. Elcom MOSiR Sanok

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)
2. Natalia Grajcar (OMKŁS Opole)
3. Joanna Bródka (Błyskawica Domaniewice)

500 m
1. Dariusz Kulesza
2. Jakub Jaworski
3. Roman Izbicki (wszyscy Juvenia Białystok)

800 m
1. Natalia Grajcar (OMKŁS Opole)
2. Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

800 m
1. Dariusz Kulesza
2. Jakub Jaworski
3. Roman Izbicki (wszyscy Juvenia Białystok)

1000 m
1. Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)
2. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)
3. Natalia Grajcar (OMKŁS Opole)

1000 m
1. Dariusz Kulesza
2. Jakub Jaworski
3. Roman Izbicki (wszyscy Juvenia Białystok)

1500 m
1. Natalia Grajcar (OMKŁS Opole)
2. Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)
3. Aleksandra Urban (Błyskawica Toruń)

1500 m
1. Dariusz Kulesza
2. Roman Izbicki
3. Jakub Jaworski (wszyscy Juvenia Białystok)

wielobój
1. Natalia Grajcar (OMKŁS Opole)
2. Aleksandra Urban (Blyskawica Toruń)
3. Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

wielobój
1. Dariusz Kulesza
2. Jakub Kaworski
3. Roman Izbicki (Juvenia Białystok)


Klasyfikacja województw              1. PDL – 393,5 pkt., 2. ŁDZ – 112 pkt., 3. OPO – 77 pkt., 4. KPM – 73,5 pkt., 5. PKR – 19 pkt., 6. WM – 2 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

Narciarstwo alpejskie

juniorzy młodsi 17-20.02.2004 Szczyrk                  juniorzy 25-28.02.2004 Szczyrk

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant

1. Anna Berezik (MKS Śmig Zakopane 1.05,87
2. Anita Tabaszewska (KN Gondola Krynica) 1.07,06
3. Karolina Mrózek (KS Fero Korbielów) 1.07,84
slalom otwarty

1. Anna Berezik (MKS Śmig Zakopane) - 1.22,61
2. Anna Rajpold (KS Firn Zakopane) - 1.23,02
3. Karolina Chrapek (KS Ustronianka Wisła) - 1.23,79

slalom gigant

1. Marcin Gajewski (KN Gondola Krynica) 1.06,95
2. Mateusz Garniewicz (Malta-Ski Poznań) 1.07,73
3. Michał Nikliński (KS Firn Zakopane) 1.07,84


lalom otwarty - 112 tw  ek)
slalom otwarty

1. Michał Rajzer (KS Live Bielsko Biała) - 1.18,66
2. Dawid Haratyk (KS As Bielsko Biała) - 1.18,74
3. Jakub Karpiel (MKS Śmig Zakopane) - 1.18,80

supergigant
1. Anna Berezik (MKS Śmig Zakopane) - 58,06
2. Karolina Chrapek (KS Ustronianka Wisła) - 58,49
3. Karolina Mrózek (KS Fero Korbielów) - 58,88

supergigant
1. Michał Rajzer (KS Live Bielsko-Biała) - 58,25
2. Marcin Gajewski (KS Gondola Krynica) - 58,94
3. Jan Dębski (SKS Aeskulap Jelenia Góra) - 59,37

kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant)
1. Anna Berezik (MKS Śmig Zakopane) - 2.20,67
2. Karolina Chrapek (KS Ustronianka Wisła) - 2.22,28
3. Anna Rajpold (KS Firn Zakopane) - 2.22,47

kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant)
1. Michał Rajzer (KS Live Bielsko-Biała) - 2.16,91
2. Jakub Karpiel (MKS Śmig Zakopane) - 2.18,62
3. Dawid Haratyk (KS As Bielsko-Biała) - 2.19,12

 

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant

1. Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane)

2. Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane) 1.30,28
3. Ogarzyńska Anna (Malta Ski Poznań)

slalom gigant

1. BartłomieKwiek j (Śnieżka Karpacz)

2. Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk)

3. Maciej Kominko (WKS Zakopane)

supergigant

1. Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane) 1.29,71
2. Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane) 1.30,28
3. Anna Buczek (MKS Beskid Piwniczna) 1.32,47

supergigant

1. Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk) 1.27,95
2. Jacek Gizicki (BBTS Włókniarz Bielsko-Biała) 1.28,23
3. Krzysztof Mazurek (KS Rafa Bielsko-Biała) 1.28,39

slalom specjalny

1. Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2. Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane)

3. Agnieszka Schwenk (AZS Zakopane)

slalom specjalny

1. Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk)

2. Jakub Gajewski-Głodek (Śnieżka Karpacz)

3. Lech Kaczmarek (Śnieżka Karpacz)

kombinacja

1. Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane) 3.11,75
2. Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane) 3.12,46
3. Anna Buczek (MKS Beskid Piwniczna) 3.16,97

kombinacja

1. Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk) 2.55,33
2. Bartłomiej Kwiek (KS Śnieżka Karpacz) 3.07,21
3. Tomasz Plan (KS Śnieżka Karpacz) 3.07,66

 

Klasyfikacja województw              1. MŁP – 388 pkt., 2. ŚL – 356 pkt., 3. DŚL – 203 pkt., 4. MAZ – 32 pkt., 5. WLP – 30 pkt.,  6. PKR – 8 pkt.,

                                                           7. POM – 1 pkt.,

 

 

Narciarstwo klasyczne

biegi narciarskie 19-24.02.2004 Wisła

skoki i kombinacja 17-22.02.2004 Szczyrk - Wisła

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

1000 m sprint

1. Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)
2. Joanna Gulbierz (LKS Klimczok Bystra)
3. Marcelina Marcisz (Halicz Ustrzyki Dolne)

1000 m sprint
1. Kamil Fundanicz (Halicz Ustrzyki Dolne)
2. Artur Smuda (UMKS Marklowice)
3. Sławomir Dziedzic (Trójwieś Beskidzka)

5 km techniką klasyczną
1. Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa-SMS Szczyrk) 17.29,8
2. Joanna Gulbierz (LKS Klimczok Bystra-SMS Szczyrk) strata 43,2
3. Marcelina Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) strata 54,4

 

5 km techniką klasyczną
1. Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne-SMS Szczyrk) 14.49,5
2. Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze-SMS Szczyrk) strata 33,7
3. Mariusz Hluchnik (UMKS Marklowice-SMS Szczyrk) strata 39,1

7,5 km techniką dowolną
1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa-SMS Szczyrk) 24.41,7
2.Anna Staręga (UKS Rawa Siedlce-SMS Szczyrk) strata 1.17,5
3.Joanna Gulbierz (LKS Klimczok Bystra-SMS Szczyrk) 1.22,8

 

10 km techniką dowolną
1.Kamil Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne-SMS Szczyrk) 29.11,0
2.Wojciech Biskup (LKS Naroże Juszczyn-ZSMS Zakopane) strata 16,0
3.Grzegorz Bril (MUKS Podkarpacie Jedlicze-SMS Szczyrk) 47,1

sztafeta

1. (LKS Wiśniowa)

2. (MKS Halicz Ustrzyki)

3. (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta

1. (LKS Poroniec)

2. NKS Trójwieś Beskidzka)

3. (MKS Halicz Ustrzyki)

 

 

skoki I
1. Dawid Kowal (Start Krokiew Zakopane) 228,8 pkt (64,5 i
65 m)
2. Robert Staszel (UKS Regle Kościelisko) 224,1 (64,5 i
64,5 m)
3. Piotr Chowaniec (TS Wisła Zakopane) 208,2 (61,5 i
61,5 m)

 

skoki II
1. Dawid Kowal (Start Krokiew Zakopane-ZSMS Zakopane) 245,5 (87,5 i 92,5 m)
2. Sebastian Toczek (Start Krokiew Zakopane-ZSMS Zakopane) 223 (84,5 i 85,0 m)
3. Robert Staszek (UKS Regle Kościelisko-ZSMS Zakopane) 181,5 (73,0 i 78,5 m)

drużynowy konkursu skoków
 1. Start Krokiew Zakopane - ZSMS - 560,5 pkt (Andrzej Pawlak - 126,0 pkt, Sebastian Toczek - 230,0 pkt, Dawid Kowal - 204,5 pkt)
2. KS Wisła Ustronianka I - 442,0 pkt (Piotr Byrt - 126,0, Artur Broda - 144,5, Jarosław Poloczek - 171,5)
3. TS Wisła Zakopane - ZSMS - 386,0 pkt (Jan Handzel - 140,0, Andrzej Kos - 158,0, Piotr Chowaniec - 88,0)

 

kombinacja norweska (skoki K-85, bieg 7.5 km)
1. Adam Gała (KS Wisła Ustronianka) - skoki 202,7 pkt (4 miejsce), bieg 24.18,9 (1)
2. Sławomir Hankus (LKS Klimczok Bystra) skoki 200,7 (5), bieg 24.33,7 (2)
3. Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka) skoki 224,8 (1), bieg 26.33,5 (6)

kombinacja norweska sprint

1. Sławomir Hankus (LKS Klimczok Bystra)
2. Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka)
3. Adam Gała (KS Wisła Ustronianka)

kombinacja norweska – start masowy
1. Adam Gała (KS Wisła Ustronianka-SMS Szczyrk)
2. Sławomir Hankus (LKS Klimczok Bystra-SMS Szczyrk)
3. Piotr Żyła (KS Wisła Ustronianka-ZSMS Zakopane)

 

 

juniorki

juniorzy

1000 m sprint

1. Weronika Przyczynek (AZS AWF Katowice)
2. Anna Kohut (AZS AWF Katowice)
3. Kornelia Marek (UMKS Marklowice)

1000 m sprint

1. Stanisław Żyrek (MMKS Istebna)
2. Szymon Zubek (MMKS Nowy Targ)
3. Piotr Pilch (KS Wisła Ustronianka)

10 km techniką klasyczną
1.Kornelia Marek (UMKS Marlowice-SMS Szczyrk) 37.13,9
2.Agnieszka Szymańczak (AZS AWF Katowice) strata 5,0
3.Weronika Przyczynek (AZS AWF Katowice) 52,9

15 km techniką klasyczną
1.Paweł Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne-SMS Szczyrk) 48.29,9
2.Dawid Waluś (KS Wisła Ustronianka-SMS Szczyrk) strata 28,6
3.Mariusz Zowada (MKS Istebna-SMS Szczyrk) 43,8

bieg podwójny (5 km techniką klasyczną + 5 km techniką dowolną
1. Kornelia Marek (UMKS Marklowice-SMS Szczyrk) 35.07,5
2. Agnieszka Szymańczak (ASZ AWF Katowice) strata 42,4 s
3. Weronika Przyczynek (AZS AWF Katowice) strata 1.16,0

bieg podwójny (10 km techniką klasyczną + 10 km techniką dowolną
1. Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka) 1:01.17
2. Paweł Fundanicz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne-SMS Szczyrk) strata 22,1 s
3. Mariusz Zowada (MKS Istebna-SMS Szczyrk) strata 2.01,6

sztafeta

1. (AZS-AWF Katowice)

2. (AZS Zakopane)

3. (LKS Witów Mszana Dolna)

sztafeta

1. (UKS Hubal Białystok)

2. (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3. (MKS Halicz Ustrzyki)

 

 

 

 

skoki I
1. Kamil Stoch (LKS Poroniec) - 241,5 pkt (88 i
88,5 m)
2. Stanisław Świder (LKS Poroniec) - 219,0 pkt (80,5 i
85 m)
3. Stefan Hula (Sokół Szczyrk) - 215,0 pkt (85,5 i
78 m)

skoki II (skocznia Skalite w Szczyrku, K-85 m)
1. Kamil Stoch (LKS Poroniec-ZSMS Zakopane) 226,5 pkt (83,5 i
84,5 m)
2. Stefan Hula (Sokół Szczyrk-SMS Szczyrk) 217 (83 i 82 m)
3. Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane-ZSMS Zakopane) 213,5 (84,5 i 80 m)

drużynowy konkursu skoków

1. Start Krokiew Zakopane - ZSMS - 638,0 pkt (Paweł Urbański - 220,0, Wojciech Topór - 205,0, Krzysztof Styrczula - 213,0)
2. Sokół Szczyrk - SMS Szczyrk - 601,0 pkt (Fabian Malik - 151,5, Wojciech Pawlusiak - 223,0, Stefan Hula - 226,5)
3. LKS Poroniec - 579,0 pkt (Piotr Burnus - 131,5. Stanisław Świder - 218,5, Kamil Stoch - 229,0)

 

kombinacja norweska juniorzy
1. Janusz Zygmuntowicz (TS Wisła Zakopane) skoki 193,5 pkt (4), bieg 31.26,6 (1)
2. Mariusz Gomola (KS Wisła Ustronianka) skoki 197,0 ( 3), bieg 31.55,8 (3)
3. Andrzej Dorula (UKS Regle Kościelisko) skoki 178,5 (5), bieg 31.39,1 (2)

kombinacja norweska sprint

1. Janusz Zygmuntowicz (TS Wisła Zakopane)
2. Mariusz Gomola (KS Wisła Ustronianka)
3. Andrzej Dorula (UKS Regle Kościelisko)

 

kombinacja norweska - start masowy:
1. Janusz Zygmuntowicz (TS Wisła Zakopane-ZSMS)
2. Andrzej Dorula (UKS Regle Kościelisko)
3. Mariusz Gomola (KS Wisła Ustronianka-SMS Szczyrk)


skoki                              klasyfikacja województw               1. MŁP – 205,83 pkt., 2. Śl – 131,5 pkt.

kombinacja                   klasyfikacja województw               1. MŁP – 164 pkt., 2. ŚL – 152 pkt., 3. DŚL – 12 pkt.

biegi                               klasyfikacja województw               1. ŚL – 368,68 pkt., 2. MŁP – 254,34 pkt., 3. PKR – 142,34 pkt., 4. DŚL – 54,67 pkt.,

                                                                                                  5. PDL – 53 pkt., 6. MAZ – 27,68 pkt., 7. LUB – 14 pkt., 8. ŚWI – 11 pkt.

 

 

 

 

Saneczkarstwo lodowe 16-18.02.2004 Szczyrk

 

jedynki - juniorki młodsze
1. Agnieszka Poręba (UMKS Parkowa Krynica)
2. Małgorzata Baran (UMKS Parkowa Krynica)
3. Sandra Kowalczyk (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

jedynki - juniorzy młodsi
1. Łukasz Lewczuk (UKS Nowiny Wielkie, woj. lubuskie)
2. Piotr Pielach (ULKS Łoś Gołdap)
3. Norbert Żelasko (ULKS Łoś Gołdap)

 

dwójki - juniorzy młodsi
1. Piotr Łątka, Tomasz Kafel (UMKS Parkowa Krynica)
2. Artur Gutowski, Paweł Więckowski (KS Śnieżka Karpacz)
3. Kamil Dobrzeniecki, Sandra Kowalczyk (MKS Karkonosze J.Góra)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.
1. Małopolskie I (UMKS Parkowa Krynica)
2. Lubuskie (UMKS Nowiny Wielkie)
3. Małopolskie II (UMKS Parkowa/UKS Tajfun Nowy Sącz)

 

 

jedynki - juniorki
1. Sabina Dobija (KKS Beskidy Bielsko-Biała)
2. Agnieszka Pawliszak (UMKS Parkowa Krynica)
3. Iwona Piec (ULKS Zryw Pszczyna)

jedynki - juniorzy
1. Maciej Kurowski (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
2. Marcin Kurc (UMKS Parkowa Krynica)
3. Bartosz Hutor (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

 

dwójki
1. Marcin Kurc, Łukasz Firlej (UMKS Parkowa Krynica)
2. Grzegorz Piekarski, Maja Potrubacz (UKS Nowiny Wielkie)
3. Wacław Łatka, Karol Siedlarz (UMKS Parkowa Krynica)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.

1. Małopolskie (UMKS Parkowa Krynica)
2. Dolnośląskie (Śnieżka Karpacz/MKS Karkonosze Jelenia Góra)
3. Lubuskie (UKS Nowiny Wielkie)

 

Klasyfikacja województw       1. DŚL – 135,51 pkt., 2. MŁP – 130 pkt., 3. LBU – 64 pkt., 4. ŚL – 40 pkt., 5. WM – 24,5 pkt.
 

 

Saneczkarstwo naturalne 26-28.02.2004 Szczyrk

 

juniorki młodsze
1. Marzena Kobielus (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
2. Magdalena Krupa (UKS Sopotnia Mała k. Żywca)
3. Danuta Pogwizd (LKS Jastrząb Szczyrk)

juniorzy młodsi
1. Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia Mała k. Żywca
2. Piotr Kobza (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Sebastian Marek (LKS Jastrząb Szczyrk)

 

 

 

drużynowo (jeden przejazd zawodniczki i jeden zawodnika)
1. Magdalena Krupa, Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia Mała k. Żywca)
2. Marzena Kobielus, Piotr Kobza (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Izabela Urbaniec, Karol Sikora (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

 

 

juniorki
1. Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)
2. Sylwia Zarzycka (UKS Boćwinka Gołdap)
3. Judyta Ruszewska (ULKS Łoś Gołdap)

juniorzy
1. Tobiasz Pieszko (LKS Jastrząb Szczyrk)
2. Ludwik Kobielus (KSS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Robert Duraj (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)

 

dwójki
1. LKS Jastrząb Szczyrk (Tobiasz Pieszko, Sebastian Marek)
2. ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice (Marzena Goryl, Robert Duraj)
3. OLKS Zryw Pszczyna (Grzegorz Bobeł, Łukasz Dobrowolski)

 

drużynowo (dwa przejazdy jedynek oraz dwójki)
1. Śląskie I (ULKS Lipowiec Czechowice-Dziedzice)
2. Warmińsko-Mazurskie (ULKS Łoś Gołdap)
3. Śląskie II (ULKS Zryw Pszczyna)

 

Klasyfikacja województw              1. ŚL – 242 pkt., 2. WM – 85 pkt.

 

 

Snowboard 20-22.02.2004 Szczyrk

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom równoległy

1. Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)
2. Agata Buga (UKS Board Shop Warszawa)
3. Karolina Winkowska (UKS Marina Warszawa)

slalom równoległy
1. Maciej Baraniak (Malta Ski Poznań)
2. Filip Orliński (UKS Żagielek Warszawa)
3. Piotr Kłyszejko (UKS Żagielek Warszawa)

snowcross

1. Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)
2. Joanna Zając (KKS Norlys Krynica)
3. Anna Weinzieher (UKS Żagielek Warszawa)

snowcross

1. Marcin Woźniak (UKS Board Shop Warszawa)
2.
Aleksander Kosacki (UKS Żagielek Warszawa)
3. Wojciech Wojtyła (KKS Norlys Krynica)

halfpipe

1. Joanna Zając (Norlys Krynica)
2. Emilia Ptaszek (Norlys Krynica)
3. Agata Buga (Board Shop Warszawa)

halfpipe

1. Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)
2. Wojciech Wojtyła (Norlys Krynica)
3. Marcin Woźniak (Board Shop Warszawa)

kombinacja

1. Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)
2. Joanna Zając (KKS Norlys Krynica)
3. Agata Buga (UKS Board Shop Warszawa)

kombinacja

1. Marcin Woźniak (UKS Board Shop Warszawa)
2. Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)
    Wojciech Wojtyła (KKS Norlys Krynica)

 

 

juniorki

juniorzy

slalom równoległy

1. Aleksandra Buczyńska (AZS Zakopane)
2. Dorota Żyła (KS Wisła Utronianka)
3. Karolina Hula (UKS Beskidy Bielsko-Biała)

slalom równoległy

1. Marcin Szeja (Kuźnia Ustroń)
2. Mariusz Kołodziejczak (UKS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Piotr Pinkas (Kuźnia Ustroń)

snowcross

1. Dorota Żyła (KS Kuźnia Ustroń)
2. Karolina Hula (UKS Beskidy Bielsko-Biała)
3. Magda Urbańska (UKS 16 Poznań)

snowcross

1. Michał Goły (BSS Bielsko-Biała)
2. Jan Poniński (Malta Ski Poznań)
3. Marcin Szeja (KS Kuźnia Ustroń)

halfpipe

1. Monika Sądelska (Norlys Krynica)
2. Karolina Bieniek (BSS Bielsko-Biała)
3. Agnieszka Rusin (BSS Bielsko-Biała)

halfpipe

1. Michał Ligocki (CCS Cieszyn)
2. Andrzej Jękot (BSS Bielsko-Biała)
3. Marcin Kordek (Norlys Krynica)

kombinacja

1. Dorota Żyła (KS Kuźnia Ustroń)
2. Aleksandra Buczyńska (AZS Zakopane)
3. Karolina Hula (UKS Beskidy Bielsko Biała)

kombinacja

1. Marcin Szeja (KS Kuźnia Ustroń)
2. Michał Ligocki (CCS Cieszyn)
3. Michał Goły (BSS Bielsko-Biała)


Klasyfikacja województw              1. ŚL – 430,5 pkt., 2. MŁP – 298,06 pkt., 3. MAZ 177,23 pkt., 4. WLP – 84,4 pkt., 5. DŚL – 22 pkt.