Medaliści X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „Lubuskie 2004”

 

 

Biathlon letni 15-18.07.2004 Duszniki Zdrój

 

Bieg indywidualny

1. Karolina Pitoń (BKS WP Kościelisko)

2. Weronika Nowakowska (MKS Duszniki)

3. Monika Skoczeń (UKN Melafir Czarny Bór)

Bieg indywidualny

1. Sebastian Witek (MKS Duszniki)

2. Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

3. Patryk Lejda (UKS G-8 Warszawa)

Bieg sprinterski

1. Kamila Czerniak (MKS Karkonosze JG)

2. Monika Skoczeń (UKN Melafir Czarny Bór)

3. Mirosława Grzegorczyk (UKN Melafir Czarny Bór)

Bieg sprinterski

1. Adrian Maculewicz (MKS Karkonosze JG)

2. Adam Górzyński (UKS G-8 Warszawa)

3. Sebastian Witek (MKS Duszniki)

Bieg sztafetowy

1. Joanna Grzeszczak, Kamila Czerniak, Agnieszka Rybak (MKS Karkonosze JG)

2. Dominika Kuflewska, Monika Skoczeń, Mirosława Gregorczyk (UKN Melafir Czarny Bór)

3. Aleksandra Paszkowska, Iwona Floryszczuk, Paulina Dobrowolska (UKS G-8 Warszawa)

Bieg sztafetowy

1. Grzegorz Ponikwa, Adrian Kubik, Tomasz Puda (KKS Bielsko Biała)

2. Krzysztof Ptaszkowski, Adam Kwak, Łukasz Szczurek (BKS WP Kościelisko)

3. Mateusz Radwański, Sebastian Witek, Mateusz Szulc (MKS Duszniki)

 

Klasyfikacja województw – 1.DŚL-155,97; 2.ŚL-52,31; 3.MŁP-41,66; 4.MAZ-37,66; 5.ŚWI-5,99; 6.LUB-2

 

Bieg na orientację 13-16.07.2004 Skwierzyna

 

Bieg klasyczny dziewczęta (5,9 km, 15 punktów kontrolnych)
1. Natalia Najman (WKS Gwardia Warszawa)
2. Amelia Ewiak (UKS Orientuś Łódź)
3. Marlena Wieleba (GKS Luzino)

Bieg klasyczny chłopcy (8 km, 18 punktów kontrolnych)
1. Maciej Jasiński (Azymek Zdzieszowice)
2. Karol Myszkowski (UKS OSiR Góra Kalwaria)
3. Dawid Stefański (Grunwald Poznań)

Sprint dziewczęta (2,2 km, 17 punktów kontrolnych)
1. Lucyna Drewniowska (Śląsk Wrocław)
2. Katarzyna Pitura (Modrzew Skwierzyna)
3. Natalia Najman (WKS Gwardia Warszawa)

Sprint chłopcy (3,2 km, 21 punktów kontrolnych)
1. Łukasz Zawodnik (Oleśniczanka)
2. Maciej Jasiński (Azymek Zdzieszowice)
3. Witold Mikielski (Orkan-Logistyk)

Bieg krótkodystansowy

1. Magdalena Leśniak (Wawel Kraków)

2. Katarzyna Pitura (Modrzew Skwierzyna)

3. Natalia Najman (Gwardia Warszawa)

Bieg krótkodystansowy

1. Sebastian Banaszek (UKS Jedynka Nowt Dwór Maz)

2. Michał Nowak (MKS Paulinum JG)

3. Jacek Morawski (Flota Gdynia)

Bieg sztafetowy

1. Marlena Wieleba, Sylwia Wicon, Angelika Schmidt (GKS Luzino)

2. Patrycja Kazimierska, Justyna Tynelska, Natalia Najman (Gwardia Warszawa)

3. Karolina Kołodziejska, Anna Stróżyk, Agnieszka Piotrowska (Grunwald Poznań)

Bieg sztafetowy

1. Jakub Strzębicki, Szymon Strzębicki, Karol Myszkowski (UKS OSiR Góra Kalwaria)

2. Łukasz Gryzio, Przemysław Pawłowski, Wojciech Wróblewski (Azymut Pabianice)

3. Łukasz Roda, Witold Mikielski, Adrian Graczyk (Orkan Logistyk Ostróda)

 

 

Klasyfikacja województw – 1.DŚL-83;  2.MAZ-69;  3.ŁDZ-63,64;  4.POM-53,3;  5.WLP-32,66;  6.WM-22;  7.MŁP-20;

8.OPO-19,66;  9.LUB-17;  10.LBU-14;  11.ŚL-10;  12.KPM-5;  13.ZPM-4

 

Jeździectwo          ujeżdżenie, WKKW 16-18.07.2004 Drzonków                              skoki 13-14.07.2004 Drzonków

 

Ujeżdzenie duże konie

1. Justyna Sobczak (KJ Pony Klub Bartoszewo)

2. Joanna Jasińska (JKS Łoś Wola Prażmowska)

3. Nina Wandel (KJ Aromer Warszawa)

Ujezdzenie pony

1. Aleksandra Piatkowska (JKS Łoś Wola Prażmowska)

2. Iga Wróblewska (JKS Lotna Warszawa)

3. Katarzyna Kamola (KJ Deresz Siemianowice Śląskie)

Skoki duże konie

1. Marta Drzymała (ZKS Drzonków)

2. Agata Bochenek (WLKS Krakus Swoszowice)

3. Agnieszka Nurkowska (KKJ Kielce)

Skoki pony

1. Piotr Sikorski (ŁKJ Łódź)

2. Agata Szymoniak (KJ Hubertus Lusowo

3. Alina Hrynczuk (KKJK Kraków)

WKKW duże konie

1. Anna Mayer (ZKS Drzonków)

2. Agnieszka Mierzwińska (KS Pegaz Chwałkowice)

3. Marta Drzymała (ZKS Drzonków)

WKKW pony

1. Iga Wróblewska (JKS Lotna Warszawa)

2. Agata Szymoniak (KJ Hubertus Lusowo)

3. Jan Kurek (JUKS Abakus Kaczyna)

 

Klasyfikacja województw - 1.MAZ-69;  2.WLP-45;  3.LBU-43;  4.ŚL-29;  5.ŁDZ-24;  6.DŚL-22;  7.MŁP-23;  8.POM-21;

9.ZPM-18;  10.OPO-11;  11.ŚWI-8;  12.KPM-5;  13.LUB-5;  14.WM-5; 15.PKR-2



 

 

Kajakarstwo klasyczne 30.07-1.08.2004 Poznań

 

k-1 500 k

1. Ewa Grala (Baza Mrągowo)

2. Zyta Zydorczak (Posnania)

3. Renata Klekotko (Sparta Augustów)

k-1 500 m

1. Michał Puchacz (OKS Olsztyn)

2. Michał Nowakowski (Błyskawica Rokietnica)

3.Bartosz Woźniak (Posnania)

k-2 500 k

1. Karolina Walkowiak, Zyta Zydorczak (Posnania)

2. Joanna Pietrzykowska, Joanna Solarek (MKK Gorzów)

3. Małgorzata Jackowiak, Agnieszka Pyrka (Błyskawica Rokietnica)

k-2 500 m

1. Grzegorz Krulikowski, Michał Szymański (MKK Gorzów)

2. Paweł Dudko, Robert Hermanowicz (OKS Olsztyn)

3. Jakub Dąbrowski, Tomasz Olszewski (Spójnia Warszawa)

k-4 500 k

1. Renata Klekotko, Katarzyna Klekotko, Anna Ryszkiewicz, Julia Wawiórko (Sparta Augustów)

2. Katarzyna Chmielewska, Małgorzata Kubalczyk, Kinga Kwasiżur, Paulina Czysz (Posnania)

3. Małgorzata Borowska, Agnieszka Jakubowska, Ewelina Staniszewska, Wiktoris Śliwińska (Spójnia Warszawa)

k-4 500 m

1. Jakub Dąbrowski, Tomasz Olszewski, Amadeusz Rymkowski, Robert Sadowski (Spójnia Warszawa)

2. Dariusz Miński, Mateusz Olejniczak, Mateusz Oracz, Artur Przybył (Posnania)

3. Mateusz Dunajewski, Sebastian Koszewski, Dariusz Piekarski, Adam Radzewicz (Asturia Bydgoszcz)

k-1 3000 k

1. Izabela Pituła (MKK Gorzów)

2. Anna Grodziecka (Spójnia Warszawa)

3. Ewa Grala (Baza Mrągowo)

c-1 500 m

1. Tomasz Kaczor (Warta Poznań)

2. Marcin Frączek (MKSW Trzebinia)

3. Jakub Koźbiał (Wel Lidzbark Welski)

k-2 3000 k

1. Joanna Pietrzykowska, Joanna Solarek (MKK Gorzów)

2. Małgorzata Jackowiak, Agnieszka Pyrka (Błyskawica Rokietnica)

3. Kinga Kwasiżur, Karolina Walkowiak (Posnania)

c-2 500 m

1. Dawid Postrożny, Artur Zając (MKSW Trzebinia)

2. Maciej Kubicz, Damian Zuchowa (MOS Wrocław)

3. Michał Lukas, Rafał Stachura (Gwarek Czechowice Dz.)

-

c-4 500 m

1. Mateusz Kotowski, Adam Kotowski, Karol Kozłowski, Adam Pachowicz (Posnania)

2. Bartłomiej Borowski, Rafał Ciebiada, Michał Hertel, Radosław Kułaga (Orzeł Wałcz)

3. Damian Kaczmarek, Maciej Olejniczak, Jacek Pasiński, Łukasz Siatkowski (Posnania)

-

k-1 1000 m

1. Michał Szymański (MKK Gorzów)

2. Piotr Siemianowski (Baza Mrągowo)

3. Michał Nowakowski (Błyskawica Rokietnica)

-

k-2 1000 m

1. Paweł Dudko, Robert Hermanowicz (OKS Olsztyn)

2. Dominik Chojnacki, Bartosz Radomski (Polonia Elbląg)

3. Łukasz Jędrzejczak, Mateusz Krzempek (UKS Świerklaniec)

-

k-4 1000 m

1. Mateusz Olejniczak, Adrian Wilkowski, Przemysław Banach, Rafał Bruczkowski (Posnania)

2. Igor Presach, Bartłomiej Walerczuk, Łukasz Szczepanik, Piotr Siennicki (WTW Warszawa)

3. Mateusz Dunajewski, Sebastian Koszewski, Dariusz Piekarski, Adam Radzewicz (Asturia Bydgoszcz)

-

c-1 1000 m

1. Tomasz Kaczor (Warta Poznań)

2. Marcin Frączek (MKSW Trzebinia)

3. Jakub Koźbiał (Wel Lidzbark Welski)

-

c-2 1000 m

1. Tomasz Tomalak, Krzysztof Rożek (Posnania)

2. Dawid Postrożny, Artur Zając (MKSW Trzebinia)

3. Maciej Kubicz, Damian Zuchowa (MOS Wrocław)

-

k-1 5000 m

1. Piotr Siemianowski (Baza Mrągowo)

2. Grzegorz Krulikowski (MKK Gorzów)

3. Grzegorz Wrzeszcz (KKS Nowa Sól)

-

k-2 5000 m

1. Rafał Maroń, Adrian Wilkowski (Posnania)

2. Krzysztof Dudek, Michał Majdak (Gwarek Czechowice Dz.)

3. Karol Marcinkjan, Krzysztof Wroniewicz (Baza Mrągowo)

-

c-1 5000 m

1. Rafał Stachura (Gwarek Czechowice Dz.)

2. Bartosz Pławski (Admira Gorzów)

3. Hubert Stankowski (Orzeł Wałcz)

-

c-2 5000 m

1. Mateusz Kotowski, Karol Kozłowski (Posnania)

2. Michał Maroszek, Jarosław Węgierski (Asturia Bydgoszcz)

3. Cezary Domżalski, Jakub Sławiński (Wel Lidzbark Welski)

 

Klasyfikacja województw – 1.WLP-226;  2.WM-179;  3.LBU-90,;  4.MAZ-68;  5.ZPM-65;  6.KPM-59;  7.POM-57;  8.SL-52;

                              9.MŁP-49;  10.PDL-43;  11.DŚL-33;  12.OPO-13;  13.LUB-3;  14.ŁDZ-2

 

 

Kajakarstwo górskie 17-18.07.2004 Zabrzeż

 

k-1 slalom k

1. Agnieszka Nosal (Spływ Sromowce)

2. Justyna Wartacz (LKK Drzewica)

3. Dorota Znaniec (Spływ Sromowce)

k-1 slalom m

1. Mateusz Polaczyk (Pieniny Szczawnica)

2. Jakub Chojnowski (Start Nowy Sącz)

3. Łukasz Polaczyk (Pieniny Szczawnica)

 

c-1 slalom m

1. Dawid Bartos (LKK Drzewica)

2. Grzegorz Hedwig (Start Nowy Sącz)

3. Piotr Szczepański (LKK Drzewica)

 

c-2 slalom m

1. Dawid Bartos, Piotr Szczepański (LKK Drzewica)

2. Michał Salamon, Grzegorz Kwiatek (Pieniny Szczawnica)

3. Karol Kasprzak, Marcin Kasprzak (Pieniny Szczawnica)

 

Klasyfikacja województw – 1.MŁP-144, 2.ŁDZ-37; 3.DŚL-23

 

Kolarstwo szosowe 9-11.07.2004 Międzyrzecz

 

Wyścig ze startu wspólnego dziewczęta - 72 km
1. Anna Gromaszek (MKS Start Peugeot Lublin) 2:06.18 (przeciętna 34,2 km/godz.)
2. Natalia Frączek (KKS Górnik Wałbrzych) strata 6 s
3. Justyna Kuna (WLKS Scout Witkowice) 8 s
(wystartowały i ukończyły 44 zawodniczki)

Wyścig ze startu wspólnego chłopcy - 104 km
1. Kajetan Skrobich (MGKK Ziemia Brzeska Brzeg) 2:33.05 (przeciętna 40,76 km/godz.)
2. Kamil Zieliński (MKS Cyclo Korona Kielce)
3. Marcin Urbanowski (WKK Wrocław) obaj ten sam czas
(wystartowało 128, ukończyło 82 zawodników)

Jazda indywidualna na czas dziewcząt 10 km
1. Renata Dąbrowska (Bakoma Cyklista Żyrardów) 15.18
2. Angelika Kulisch (Cross Ziemia Darłowska) 15.51
3. Agnieszka Ryczek (Sokół Ryczek Jerzmanowa) 16.04

Jazda indywidualna na czas chłopcy 15 km
1. Maciej Ułanowski (KTK Bike Sport Kalisz) 21.28
2. Michał Nawrocki (KTK Bike Sport Kalisz) 21.29
3. Piotr Kasperkiewicz (KTK Bike Sport Kalisz) 21.33

 

Klasyfikacja województw – 1.WLP-71;  2.DŚL-51;  3.KPM-42;  4.MAZ-29;  5.ZPM-25;  6.OPO-17;  7.LUB-15;  8.ŁDZ-14;

               9.LUB-13;  9.ŚWI-13;  11.ŚL-10;  12.WM-5;  13.POM-4;  14.PKR-2

 

 

Kolarstwo MTB 17.07.2004 Zielona Góra

 

MTB k

1. Marta Sułek (MKS Karolina Jaworzyna  Śl)

2. Katarzyna Solus (KCP Górskie Orły Raba Wyżna)

3. Anna Bazan (Trasa Zielona Góra)

MTB m

1. Sylwester Janiszewski (LKS Bizon Bieganów)

2. Marcin Sobiepanek (KK Góra Kalwaria)

3. Kornel Osicki (MGLKS Koziegłowy)

 

Klasyfikacja województw – 1.LBU-25;  2.DŚL-23;  3.ŚL-22;  4.MŁP-21;  5.WLP-16;  6.ŁDZ-7;  6.MAZ-7;  8.POM-4;  9.WM-2

 

 

Kolarstwo torowe 30.07-1.08.2004 Kalisz

 

Sprint k

1. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

2. Marta Jankowiak (KK Ziemia Darłowska)

3. Małgorzata Wojtyra (Bo-Go Szczecin)

Sprint m

1. Sebastian Genach (KLTC Konin)

2. Łukasz Kuchta (UKS Jedynka Kórnik)

3. Dawid Wylęgała (WKK Wrocław)

500 m k

1. Dominika Maczka (KK Ziemia Darłowska)

2. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

3. Patrycja Wiśniewska (Stal Grudziądz)

Sprint drużynowy m

1. Dawid Pawlak, Maciej Ulanowski, Michał Nawrocki (KTK Kalisz)

2. Paweł Sarnecki, Adrian Kurek, Juliusz Polak (Stal Grudziądz)

3. Łukasz Kuchta, Piotr Antkowiak, Robert Małyszem (UKS Jedynka Kórnik)

2000 m k

1. Dominika Maczka (KK Ziemia Darłowska)

2. Renata Dąbrowska (Cyklista Żyrardów)

3. Marta Bronkau (Stal Grudziądz)

500 m m

1. Łukasz Kuchta (UKS Jedynka Kórnik)

2. Paweł Sarnecki (Stal Grudziądz)

3. Sebastian Genach (KLTC Konin)

Wyścig punktowy k

1. Natalia Frączek (Górnik Wałbrzych)

2. Monika Adamska (UKS Jedynka Kórnik)

3. Katarzyna Marcinkowska (GUKS Sokół Jerzmanowa)

2000 m m

1. Michał Nawrocki (KTK Kalisz)

2. Maciej Ulanowski (KTK Kalisz)

3. Adrian Kurek (Stal Grudziądz)

 

Drużyna m

1. Mateusz Stasiak, Piotr Kasperkiewicz, Maciej Ulanowski, Michał Nawrocki (KTK Kalisz)

2. Bartosz Miller, Tomasz Krzysztofik, Marceli Trzciński, Michał Michalak (Społem Łódź)

3. Adrian Kurek, Krzysztof Skrzyński, Bartosz Zadykowicz, Radosław Zadykowicz (Stal Grudziądz)

 

Wyścig punktowy m

1. Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz)

2. Mateusz Stasiak (KTK Kalisz)

3. Michał Nawrocki (KTK Kalisz)

 

Madison

1. Kamil Dominiak, Kamil Pawelec (Cyklista Żyrardów)

2. Mateusz Stasiak, Piotr Kasperkiewicz (KTK Kalisz)

3. Grzegorz Stępniak, Jakub Dec (LUKS Duet Goleniów)

 

Klasyfikacja województw – 1.WLP-169;  2.ZPM-91;  3.KPM-91;  4.DŚL-41;  5.MAZ-31;  6.ŁDZ-21;  7.LBU-14;  8.POM-11;                                        9.MŁP-6;  10.OPO-5;  11.LUB-2

 

 

Lekka atletyka 23-25.07.2004 Zielona Góra

 

100 m

1. Marika Popowicz (Zawisza Bydgoszcz)

2. Agnieszka Ceglarek (Olimpia Poznań)

3. Katarzyna Paluch (Wawel Kraków)

100 m

1. Mateusz Pluta (BKL Bełchatów)

2. Jakub Lewandowicz (Lubusz Słubice)

3.Maciej Samborski (AZS-AWF Kraków)

200 m

1. Marika Popowicz (Zawisza Bydgoszcz)

2. Agnieszka Ceglarek (Olimpia Poznań)

3. Ewelina Klocek (Śląsk Wrocław)

200 m

1. Maciej Samborski (AZS-AWF Kraków)

2. Mateusz Pluta (BKL Bełchatów)

3. Artur Noga (Victoria Racibórz)

400 m

1. Agnieszka Sowińska (KB Storting Międzyzdroje)

2. Angelika Błoniarz (LKS Mielec)

3. Tina Polak (MKS Budomark Mysłowice)

400 m

1. Paweł Dobek (MKS Mechanik Włodawa)

2. Damian Rożej (STS Skarzysko Kamienna)

3. Piotr Brzozowski (BKS Bydgoszcz)

800 m

1. Magdalena Deptuła (Piast Gliwice)

2. Anna Pruszkowska (LUKS Prefbet Śniadowo)

3. Monika Głuchowska)

800 m

1. Przemysław Lidmann (Zawisza Bydgoszcz)

2. Marcin Nikiel (Victoria Racibórz)

3. Mariusz Gmerek (Stal Ostrów Wlkp.)

1500 m

1. Agnieszka Miernik (MKS Parasol Wrocław)

2. Monika Piątek (Budowlani Częstochowa)

3. Ewelina Wołos (Agros Chełm)

1500 m

1. Marcin Lewandowski (Błękitni Osowa Sień)

2. Dariusz Złotek (Talex Borzytuchom)

3. Arkadiusz Mostrąg (SKB Kraśnik)

3000 m

1. Magdalena Zdrojewska (RKS Rumia)

2. Sylwia Bień (UKS Barnim Goleniów)

3. Pamela Glondalska (Budowlani Czestochowa)

3000 m

1. Oskar Lipiec (Mikst Astra Nowa Sól)

2. Stanisław Kokot (MKS Budomark Mysłowice)

3. Maciej Muślewski (Olimpia Poznań)

100 pł

1. Katarzyna Paluch (Wawel Kraków)

2. Katarzyna Janecka (AZS-AWF Kraków)

3. Ewelina Klocek (Śląsk Wrocław)

110 pł

1. Wojciech Jurkowski (Olimpia Poznań)

2. Bojan Winkler (MMKS Dabrowa Górnicza)

3. Tadeusz Hyży (UKS 19 Bojary Białystok)

400 pł

1. Sandra Mazan (AZS Łódź)

2. Gabriela Blicharska (AZS-AWF Warszawa)

3. Anna Roczniak (Olimpia Grudziądz)

400 pł

1. Wojciech Jurkowski (Olimpia Poznań)

2. Grzegorz Pawłowski (ULKS Lipinki)

3. Jarosław Cichosz (MLKS Baszta Bytów)

1500 prz

1. Ewa Gielec (Juventa Starachowice)

2. Joanna Drobiec (MKS Budomark Mysłowice)

3. Judyta Apolinarska (Nadodrze Powodowo)

2000 prz

1. Kamil Krauze (UKS MOSiR Działdowo)

2. Marcin Urbanowski (Victoria Sztum)

3. Grzegorz Szczecha (MKS Centrum Dzięgielów)

4x100 m

1. Katarzyna Świstek, Edyta Kąkol, Sylwia goławska, Gabriela Blicharska (AZS-AWF Warszawa)

2. Anna Jaksa, Paulina Wysokińska, Kamila Łącka, Patrycja Jagieła (AZS-AWF Katowice)

3. Roksana Zuziak, Barbara Śliwa, Barbara Olechowska, Joanna Kucharska (Sprint Bielsko Biała)

4x100 m

1. Michał Świerczyński, Tomasz Śliwowski, Radosław Kopecki, Tomasz Drążkiewicz (Zawisza Bydgoszcz)

2. Mateusz Łosoś, Jakub Lewandowicz, Mariusz Ignaś, Marek Hudziak (Lubusz Słubice)

3. Jakub Prystrom, Karol Kamieński, Kamil Waszczuk, Tadeusz Hyży (UKS 19 Bojary Białystok)

4x400 m

1. Malwina Wantoch, Marika Popowicz, Marta Kicińska, Marta Janik (Zawisza Bydgoszcz)

2. Paulina Siemieniako, Joanna Sieczkowska, Joanna Kobeszko, Magdalena Kalinowska (Podlasie Białystok)

3. Dagmara Sygdziak, Sandra Mazan, Barbara Jurkowska, Olga Groblińska (AZS Łódź)

4x400 m

1. Michał Świerczyński, Tomasz Śliwowski, Przemysław Lidmann, Łukasz Gumański (Zawisza Bydgoszcz)

2. Piotr Michalewski, Łukasz Kucharski, Paweł Dubas, Radosław Cieplak (Agros Zamość)

3. Mateusz Gościniak, Łukasz Żak, Krzysztof Tylkowski, Artur Ostrowski (Olimpia Poznań)

Chód 5 km

1. Agnieszka Sambor (Sokół Mielec)

2. Barbara Narkun (Start Lublin)

3. Anna Bartkowiak (Orkan Wielkopolska)

Chód 10 km

1. Rafał Sikora (Sokół Mielec)

2. Michał Dominiak (UKS 12 Kalisz)

3. Krzysztof Augustyn (Sokół Mielec)

Skok wzwyż

1. Urszula Domel (Hańcza Suwałki)

2. Dominika Jaczynowska (AZS-AWF Biała Podlaska)

3. Justyna Kasprzycka (Victoria Racibórz)

Skok wzwyż

1. Michał Szczepański (Orkan Wielkopolska)

2. Tomasz Weczera (Hermes Gryfino)

3=. Piotr Śleboda (Olimpia Grudziądz)

3=. Konrad Owczarek (BKL Bełchatów)

Skok o tyczce

1. Justyna Adamczak (ZLKL Zielona Góra)

2. Paulina Handzlik (Sprint Bielsko Biała)

3. Agata Sznyr (UKS Olimp Mazanowie)

Skok o tyczce

1. Mateusz Didekow (KL Gdynia)

2. Łukasz Michalski (Zawisza Bydgoszcz)

3. Łukasz Rutkowski (Start Łódź)

Skok w dal

1. Sandra Chukwu (Pomorze Stargard)

2. Agnieszka Cichowlas (Orkan Wielkopolska)

3. Monika Olkiewicz (AZS-AWF Gorzów)

Skok w dal

1. Damian Szade (Olimpia Poznań)

2. Cezary Leśniak (MLKS Krajna Sępólno)

3. Mariusz Lewandowski (Vektra Włocławek)

Trójskok

1. Aleksandra Kaduszkiewicz (AZS-AWF Kraków)

2. Anna Kuba (RKS Rumia)

3. Monika Przestrzelska (IKLA Ostrołęka)

Trójskok

1. Cezary Pierzchała (UKS Technik Jarocin)

2. Mateusz Kustra (RMKS Rybnik)

3. Mariusz Lewandowski (Vectra Włocławek)

Pchnięcie kulą

1. Magdalena Kocima (Sprint Bielsko Biała)

2. Marta Jaworowska (OKLA Ostrołęka)

3. Justyna Supińska (Gwardia Olsztyn)

Pchnięcie kulą

1. Tobiasz Frątczak (UKS Ilno Torzym)

2. Kamil Zbroszczyk (Budowlani Kielce)

3. Piotr Radziwon (Podlasie Białystok)

Rzut dyskiem

1. Marta Jaworowska (OKLA Ostrołęka)

2. Urszula Kuncewicz (Sambor Tczew)

3. Justyna Dąbrowska (Lubusz Słubice)

Rzut dyskiem

1. Robert Urbanek (MKLA Łęczna)

2. Piotr Radziwon (Podlasie Białystok)

3. Przemysław Czajkowski (Podlasie Białystok)

Rzut młotem

1. Alicja Filipkowska (Podlasie Białystok)

2. Renata Wensierska (Hermes Gryfino)

3. Katarzyna Kopeć (Budowlani Kielce)

Rzut młotem

1. Michał Mosso (ULKS Zielony Dąb Zarów)

2. Radosław Ogonowski (Wisła Puławy)

3. Bartłomiej Molenda (Zawisza Bydgoszcz)

Rzut oszczepem

1. Anna Urbicka (Iskra Białogard)

2. Urszula Kuncewicz (Sambor Tczew)

3. Agnieszka Lewandowska (AZS-AWFiS Gdańsk)

Rzut oszczepem

1. Paweł Roziński (SKLA Sopot)

2. Mateusz Markiewicz (Polonia Pasłęk)

3. Mateusz Łosoś (Lubusz Słubice)

7-bój

1. Olimpia Nowak (MUKS Kadet Rawicz)

2. Ilona Bock (ULKS Ilno Torzym)

3. Roksana Zuziak (Sprint Bielsko Biała)

10-bój

1. Krzysztof Łupkowski (SKLA Sopot)

2. Dawid Pyra (MKS-MOS Wrocław)

3. Damian Celmer (Olimpia Grudziądz)

 

Klasyfikacja województw – 1.ŚL-369;  2.WLP-341;  3.POM-265;  4.LBU-249;  5.MAZ-248;  6.KPM-200;  7.ŁDZ-193;  8.PDL-188;            9.DŚL-161;  10.ZPM-123;  11.MŁP-118;  12.LUB-105;  13.WM-101;  14.PKR-96;  15.ŚWI-61;  16OPO-28

 

 

 

 

Łucznictwo 23-25.07.2004 Gorzów

 

IOR FIT

1.Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)

2.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

3.Justyna Mierzwa (Stella Kielce)

IOR FIT

1.Rafał Murawski (Łączność Bydgoszcz)

2.Arkadiusz Greszta (Agros Zamość)

3.Piotr Bilski (Społem Łódź)

ŁAB

1.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

2.Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)

3.Karolina Fąfara (Olimpia Suchedniów)

ŁAB

1.Piotr Bilski (Społem Łódź)

2.Przemysław Sułek (Sokół Radom)

3.Rafał Murawski (Łączność Bydgoszcz)

ŁA

1.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

2.Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)

3.Karolina Fąfara (Olimpia Suchedniów)

ŁA

1.Piotr Bilski (Społem Łódź)

2.Przemysław Sułek (Sokół Radom)

3.Mateusz Mamcarczyk (Zamek Suski Sucha Beskidzka)

ŁB

1.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

2.Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa)

3.Magdalena Dziergas (Łucznik Żywiec)

ŁB

1.Rafał Murawski (Łączność Bydgoszcz)

2.Piotr Bilski (Społem Łódź)

3.Edwin Zieliński (Sokół Radom)

Zespołowa runda FIT

1.Urszula Niemiec, Karolina Fąfara, Aleksandra Młynarczyk (Olimpia Suchedniów)

2.Justyna Janik (Zamek Suski Sucha Beskidzka), Sara Soldan (Zamek Suski Sucha Beskidzka), Agnieszka Uniwersał (Łysa Góra Zawadka), Ewelina Barcik (Łysa Góra Zawadka) (małopolskie II)

3.Jagoda Płażewska (Drukarz Warszawa), Agata Piróg (ŁKS Radom), Anna Adamiec (ŁKS Radom), Klaudyna Kwiecińska (Drukarz Warszawa) (mazowieckie)

Zespołowa runda FIT

1.Sebastian Barcik (Łysa Góra Zawadka), Paweł Grodniewicz Płaszowianka Kraków), Mateusz Mamcarczyk (Zamek Suski Sucha Beskidzka), Jacek Szajner (Zamek Suski Sucha Beskidzka) (małopolskie)

2.Przemysław Sułek, Edwin Zieliński, Mateusz Czechowski, Mateusz Grzyb (Sokół Radom)

3.Piotr Bilski, Tomasz Klimczak, Robert Barylski (Społem Łódź)

 

Klasyfikacja województw – 1.ŚWI-61;  2.MAZ-56,99;  3.MŁP-51,63;  4.DŚL-43,98;  5.ŁDZ-40;  6.ŚL-28,31;  7.KPM-24,66;

               8.LUB-23,64;  9.WLP-6,99;  10.ZPM-6,66;  11.OPO-3;  12.PKR-2;  13.POM-2

 

 

 

Pięciobój 24-25.07.2004 Drzonków

 

Dwubój

1. Joanna Gogolińska (UKS Żoliborz Warszawa)

2. Ewa Orłowska (UKS G-8 Warszawa)

3. Oktawia Nowacka (Ósemka Starogard Gdański)

Dwubój

1. Szymon Trojak (ZKS Drzonków)

2. Adam Magowski (UTS Orlik Lublin)

3. Michał Stefański (UKS Żoliborz Warszawa)

Trójbój

1. Aleksandra Chrzuszcz (Start Łódź)

2. Aleksandra Skarzyńska (UKS G-8 Warszawa)

3. Emilia dresu (UKS Piątka Konstantynów)

Trójbój

1. Witold Welfel (Start Łódź)

2. Michał Kacer (Delfin Tarnów)

3. Krzysztof Staszak (UKS Piątka Konstantynów)

Sztafety

1. Magdalena Iciachowska (UKS Piątka Konstantynów), Aleksandra Chrzuszcz (Start Łódź), Emilia Druse (UKS Piątka Konstantynów)

2. Zuzanna Biesiakirska, Aleksandra Skarzyńska, Dominika Dalba (UKS G-8 Warszawa)

3. Joanna Grzanka (UKS Świt Drzonków), Marika Florczak (ZKS Drzonków), Paulina Słońska (UKS Świt Dronków)

Sztafety

1. Witold Welfel (Start Łódź), Krzysztof Staszak (Start Łódź), Antoni Zaleski (UKS Piątka Konstantynów)

2. Adam Kobus (UKS G-8 Warszawa), Mariusz Baran (Legia Warszawa), Wojciech Konieczny (UKS G-8 Warszawa)

3. Mateusz Pośnik (UKS G-8 Warszawa), Damian Pora (UKS G-8 Warszawa), Michał Burdzy (UKS G-8 Warszawa)

 

Klasyfikacja województw – 1.MAZ-111,97;  2.ŁDZ-71;  3.LBU-44,99;  4.ŚL-28,98;  5.LUB-23,98;  6.MŁP-13,99;  7.DŚL-11; 

               8.POM-6;  8.WM-3,97

 

 

 

Pływanie 23-25.07.2004 Drzonków

 

50 m stylem dowolnym

1.Agata Korc (Śląsk Wrocław)

2.Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

3.Marta Kosowicz (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

50 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Krzysztof Gawłowicz (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

3.Kajetan Załuski (Delfin Połaniec)

100 m stylem dowolnym

1.Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

2.Weronika Zwolińska (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

3.Agnieszka Kalska (MKP Szczecin)

100 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Piotr Karpeta (Śląsk Wrocław)

3.Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

200 m stylem dowolnym

1.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

2.Weronika Zwolińska (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

3.Anna Nowakowska (Trójka Łódź)

200 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Krzysztof Gawłowicz (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

3.Kajetan Załuski (Delfin Połaniec)

400 m stylem dowolnym

1.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Weronika Zwolińska (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

400 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

2.Mateusz Sawrymowicz (MKP Szczecin)

3.Piotr Karpeta (Śląsk Wrocław)

800 m stylem dowolnym

1.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin)

800 m stylem dowolnym

1.Mateusz Sawrymowicz (MKP Szczecin)

2.Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

3.Łukasz Ochmański (Trójka Łódź)

4x100 m stylem dowolnym

1.Krystyna Wieczerzak, Katarzyna Jędrzycka, Anna Nowakowska, Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

2.Agata Zalewska, Marlena Masloch, Barbara Bartoszek, Agnieszka Zielińska (AZS-AWF Katowice)

3,Małgorzata Szymczyńska, Katarzyna Dulian, Karolina Mołdrzyk, Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

4x100 m stylem dowolnym

1.Jan Chmura, Łukasz Gąsior, Bartosz Krawczyk, Jacek Kaczyński (Polonia Warszawa)

2.Jakub Jasiński, Paweł Popek, Marek Siudyła, Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

3. Patryk Wakuła, Rafał Kuchta, Szymon Jędrzejczak, Marcin Unold (AZS-AWF Katowice)

4x200 m stylem dowolnym

1.Krystyna Wieczerzak, Żaklina Lewandowska, Anna Nowakowska, Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

2.Zofia Kidoń, Marta Kosowicz, Julia Zborowska, Weronika Zwolińska (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

3.Agnieszka Kalska, Ewelina Jańczuk, Paulina Kotfica, Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin)

4x200 m stylem dowolnym

1.Mateusz Sławiński, Paweł Handke, Kamil Ruta, Piotr Karpeta (Śląsk Wrocław)

2.Rafał Kuchta, Ireneusz Psota, Szymon Jędrzejczak, Marcin Unold (AZS-AWF Katowice)

3.Jakub Jasiński, Paweł Popek, Robert Wilk, Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

50 m stylem grzbietowym

1.Elżbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

2.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

3.Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

50 m stylem grzbietowym

1.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Marcin Unold (AZS-AWF Katowice)

3.Andrzej Dubiel (Dziewiątka Dzierżoniów)

100 m stylem grzbietowym

1.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

2.Elżbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

3.Agnieszka Solan (Wisła Puławy)

100 m stylem grzbietowym

1.Marcin Unold (AZS-AWF Katowice)

2.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3.Aleksander Nitka (Dwory Unia SSA Oświęcim)

200 m stylem grzbietowym

1.Katarzyna Staszak (Jordan Kraków)

2.Krystyna Wieczerzak (Trójka Łódź)

3.Elżbieta Dąbrowska (Polonia Warszawa)

200 m stylem grzbietowym

1.Aleksander Nitka (Dwory Unia SSA Oświęcim)

2.Jakub Jasiński (Jordan Kraków)

3.Andrzej Dubiel (Dziewiątka Dzierżoniów)

50 m stylem klasycznym

1.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

2.Katarzyna Dulian (Victoria Racibórz)

3.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

50 m stylem klasycznym

1.Damian Paczkowski (Polonia Warszawa)

2.Łukasz Przybysz (Trójka Łódź)

3.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

100 m stylem klasycznym

1.Katarzyna Dulian (Victoria Racibórz)

2.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

3.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

100 m stylem klasycznym

1.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

2.Damian Paczkowski (Polonia Warszawa)

3.Łukasz Przybysz (Trójka Łódź)

200 m stylem klasycznym

1.Katarzyna Dulian (Victoria Racibórz)

2.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

3.Nina Burghardt (AZS-AWF Wrocław)

200 m stylem klasycznym

1.Tomasz Sobek (Wodnik Siemianowice)

2.Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa)

3.Łukasz Przybysz (Trójka Łódź)

50 m stylem motylkowym

1.Aleksandra Urbańczyk (Trójka Łódź)

2.Agata Nowak (Kormoran Olsztyn)

3.Agata Korc (Śląsk Wrocław)

50 m stylem motylkowym

1.Krzysztof Gawłowicz (Korner-Novita 10 Zielona Góra)

2.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3.Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

100 m stylem motylkowym

1.Agata Nowak (Kormoran Olsztyn)

2.Żaklina Lewandowska (Trójka Łódź)

3.Marlena Masloch (AZS-AWF Katowice)

100 m stylem motylkowym

1.Bartosz Wiśniewski (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Patryk Wakuła (AZS-AWF Katowice)

3.Wojciech Bziuk (MUKS Płock)

200 m stylem motylkowym

1.Agata Nowak (Kormoran Olsztyn)

2.Żaklina Lewandowska (Trójka Łódź)

3.Marlena Masloch (AZS-AWF Katowice)

200 m stylem motylkowym

1. Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

2.Rafał Kuchta (AZS-AWF Katowice)

3.Adrian Styrzyński (Delfin Połaniec)

200 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin)

2.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

3.Agata Nowak (Kormoran Olsztyn)

200 m stylem zmiennym

1.Adrian Styrzyński (Delfin Połaniec)

2.Paweł Popek (Jordan Kraków)

3.Marek Jaworowski (Juvenia Wrocław)

400 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Baranowska (MKP Szczecin)

2.Agnieszka Zielinska (AZS-AWF Katowice)

3.Justyna Jusiewicz (Ikar Mielec)

400 m stylem zmiennym

1.Adrian Styrzyński (Delfin Połaniec)

2.Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

3.Mateusz Kierzkowski (Delfin Toruń)

4x100 m stylem zmiennym

1.Krystyna Wieczerzak, Aleksandra Urbańczyk, Żaklina Lewandowska, Anna Nowakowska (Trójka Łódź)

2.Karolina Mołdrzyk, Katarzyna Dulian, Małgorzata Szymczyńska, Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

3.Agnieszka Zielińska, Justyna Jurczyk, Marlena Masloch, Barbara Bartoszek (AZS-AWF Katowice)

4x100 m stylem zmiennym

1.Jacek Kaczyński, Mariusz Winogrodzki, Jan Peńsko, Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Patryk Wakuła, Sebastian Majewski, Szymon Jędrzejczak, Marcin Unold (AZS-AWF Katowice)

3.Jakub Jasiński, Paweł Popek, Marek Siudyła, Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzelectwo 22-27.07.2004 Zielona Góra                        śrut 22-27.07.2004 Poznań

 

Karabin sportowy 50 m

1.Paulina Sidorczyk (Śląsk Wrocław)

2.Magdalena Król (Vetrim Opole)

3.Karolina Pisarek (AZS LOK Częstochowa)

Karabin sportowy 50 m

1.Mirosław Szymanek (Górnik Katowice)

2.Konrad Pytlos (Gryf Słupski Słupsk)

3.Michał Moćko (HKS-47 Kielce)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Paulina Sidorczyk (Śląsk Wrocław)

2.Magdalena Janecka (Śląsk Wrocław)

3.Magdalena Król (Vetrim Opole)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Dawid Poklękowski (Zawisza Bydgoszcz)

2.Marek Miśniakiewicz (Vetrim Opole)

3.Mirosław Szymanek (Górnik Katowice)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Malwina Misiewicz (Gwardia Olsztyn)

2.Magdalena Czupryniak (UKS Delfin Biedrusko)

3.Agata Jokiel (Baszta Ostrzeszów)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Maciej Korpusiński (Kadet Gorzów Wlkp.)

2.Tomasz Moderny (Elita Szczecin)

3.Mateusz Skoczek (ULKS Jedlińsk)

Pistolet sportowy 30+30

1.Aleksandra Maciejewska (Śląsk Wrocław)

2.Magdalena Żak (Kaliber Białystok)

3.Milena Szustrowska (Gwardia Warszawa)

Pistolet dowolny

1.Paweł Niedzielski (Hejnał Kraków)

2.Dawid Uszyński (Vetrim Opole)

3.Łukasz Partyka (UKS Lisek Lisia Góra)

Pistolet pneumatyczny 10 m

1.Agnieszka Pielacha (Zawisza Bydgoszcz)

2.Dorota Saide (Zawisza Bydgoszcz)

3.Judyta Igras (Tarcza Goleniów)

Pistolet szybkostrzelny 2x30

1.Krzysztof Cisek (Śląsk Wrocław)

2.Dawid Szulc (Zawisza Bydgoszcz)

3.Ryszrd Ziołek (Zawisza Bydgoszcz)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Katarzyna Piecielska (Kaliber Białystok)

2.Karolina Kusińska (Śląsk Wrocław)

3.Milena Bonio (Świt Starachowice)

Pistolet sportowy 30+30

1.Andrzej Kwarciński (Hejnał Kraków)

2.Bartłomiej Kurnik (Gwardia Warszawa)

3.Oskar Kępa (Świt Starachowice)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix 10 m

1.Karolina Kusińska (Śląsk Wrocław)

2.Katarzyna Piecielska (Kaliber Białystok)

3.Natalia Utkin (LC Piła)

Pistolet pneumatyczny

1.Łukasz Stanisz (Regalia Gryfino)

2.Dawid Uszyński (Vetrim Opole)

3.Paweł Niedzielski (Hejnał Kraków)

Skeet 75

1.Marta Remiszewska (Legia Warszawa)

2.Anna Słabczyk (Wawel Kraków)

3.Joanna Szymkowska (Legia Warszawa)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

2.Paweł Ciepliński (Śląsk Wrocław)

3.Maciej Szumkowski (Gwardia Zielona Góra)

Trap 75

1.Olga Klimowska (Śląsk Wrocław)

2.Agata Kiszkurno (Legia Warszawa)

3.Emilia Mirek (Neptun Gdynia)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix

1.Maciej Szumkowski (Gwardia Zielona Góra)

2.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

3.Dawid Sadowski (IC Piła)

DT 80

1.Olga Klimowska (Śląsk Wrocław)

2.Agata Kiszkurno (Legia Warszawa)

3.Magda Kijania (Wawel Kraków)

Ruchoma tarcza 20+20 50 m

1.Paweł Kierkowski (Świt Starachowice)

2.Jacek Resler (Gwardia Zielona Góra)

3.Maciej Tusiński (Świt Starachowice)

 

Skeet 75

1.Maciej Pszczółka (Diana Poznań)

2.Andrzej Uhl (Wawel Kraków)

3.Marcin Senger (Diana Poznań)

 

Trap 75

1.Piotr Kowalczyk (Diana Poznań)

2.Marek Chodorowski (Śląsk Wrocław)

3.Jakub Jakubowski (Śląsk Wrocław)

 

DT 120

1.Jan Paul (Diana Poznań)

2.Piotr Kowalczyk (Diana Poznań)

3.Hubert Weiss (Diana Poznań)

 

Klasyfikacja województw – 1.MAZ-290,25;  2.ŚL-368;  3.DŚL-216,5;  4.ŁDZ-202,5;  5.MŁP-191,5;  6.LBU-184;  7.ZPM-138,5;      8.LUB-88;  9.ŚWI-53;  10.WM-48;  11.KPM-35;  12.WLP-29;  13.POM-25;  14.PKR-18;  15.PDL-8

 

 

 

 

Tenis 11-16.07.2004 Zielona Góra

 

Gra pojedyncza

1.Alina Orchowska (Start Wisła Toruń)

2.Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice)

3-4.Maria Spenceley (SKT Sopot)

3-4.Sylwia Zagórska (AZS Śr. Poznań)

Gra pojedyncza

1.Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

2.Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

3-4.Marcin Gawron (STT Nowy Sącz)

3-4.Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

Gra podwójna

1.Alina Orcholska, Ewa Szatkowska (Start Wisła Toruń)

2.Joanna Dobrowolska, Ewa Kopczyńska (Okęcie Warszawa)

3-4.Sylwia Humińska, Magdalena Zduń (Nafta Zielona Góra)

3-4.Urszula Fijołek, Katarzyna Jasińska (Masters Szczecin)

Gra podwójna

1.Grzegorz Panfil (Górnik Bytom), Błażej Koniusz (ChTT Chorzów)

2.Michał Sekuła, Mateusz Szmigiel (Górnik Bytom)

3-4.Aleksander Allecou (AZS Śr. Poznań), Jakub Piter (UKS Sokół Ceradz Kościelny)

3-4.Marcin Omieciński, Kacper Procki (UKS Radość 90 Warszawa)

 

Gra mieszana

1.Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice), Paweł Turzański (MKT Łódź)

2.Sylwia Zagórska, Przemysław Wawrzyniak (AZS  Sr.Poznań)

3-4.Dagmara Siara (Return Radom, Piotr Jasielski (UKS Radość 90 Warszawa)

3-4.Dominika Koćwin (Victoria Częstochowa), Tomasz Cichy (ChTT Chorzów)

 

Klasyfikacja województw – 1.ŚL-63;  2.MAZ-55;  3.WLP-50;  4.KPM-38;  5.POM-37;  6.ŁDZ-30;  7.LBU-21;  8.MŁP-20; 

               9.ZPM-16;  10.DŚL-13;  11.WM-11;  12.LUB-10;  13.ŚWI-6

 

 

Triatlon 22.08.2004 Lubniewice

 

K

1. Anna Grzesiak (Delfina Kalisz) - 57.19
2. Katarzyna Gaudaniec (Ironman Szczecin) - 58.03
3. Marzena Dudzińska (MKS Olimpijczyk Rydułtowy) - 1:00.06

M

1. Piotr Grzegórzek (Ironman Szczecin) - 48.21
2. Adrian Szczepański (UKS Tornado Szczecin) - 48.29
3. Marcin Kołoczek (MKS Olimpijczyk Rydułtowy) - 49.26


Klasyfikacja województw – 1.WLP-66;  2.ZPM-52;  3.ŚL-43;  4.WM-12;  5.DŚL-11;  6.MŁP-9;  7.POM-4;  8.ŚWI-4;  9.MAZ-1

 

 

Wioślarstwo 23-25.07.2004 Opatówek

 

Jedynka

1.Marta Betlejewska (Wir Iława)

2.Natalia Madaj (Orzeł Wałcz)

3.Anna Andrzejak (KTW Kalisz)

Jedynka

1.Ariel Makowski (CHTW Chełmża)

2.Lucjan Walczak (AZS-PW Wrocław)

3.Piotr Abrahamczyk (Posnania)

Dwójka podwójna

1.Natalia Madaj, Magda Korczak (Orzeł Wałcz)

2.Sylwia Kalet, Marta Wojtkowiak (KW-04 Poznań)

3.Kamila Soćko, Joanna Leszczyńska (WTW Warszawa)

Dwójka podwójna

1.Piotr Abrahamczyk, Rafał Fabian (Posnania)

2.Grzegorz Stypiński, Marcin Najder (Wir Iława)

3.Ariel Makowski, Michał Bator (CHTW Chełmża)

Dwójka bez sterniczki

1.Kinga Mikołajczyk, Marta Liniewska (WTW Włocławek)

2.Agnieszka Dolińska, Marta Kaluzińska (WTW Włocławek)

3.Kinga Koprowska, Marta Perlik (AZS UMK Toruń) (WTW Włocławek)

 (WTW Warszawa)

Dwójka bez sternika

1.Wojciech Jaźwiński, Paweł Zajdenc (BTW Bydgoszcz)

2.Paweł Lewandowski, Jakub Sykuła (WTW Włocławek)

3.Adam Lewandowski, Bartosz Tomkiewicz (BTW Bydgoszcz)

Czwórka bez sterniczki

1.Katarzyna Bronowska, Marta Kołaczyńska, Martyna Pyrgała, Zuzanna Bujko (MKS-MOS Dwójka Warszawa)

2.Dalia Maciakiewicz, Dorota Lewandowska, Marta Dzwoniarkiewicz, Monika Rosińska (Gopło Kruszwica)

3.Karolina Łapińska, Katarzyna Dziewiczyńska, Anna Banach, Adrianna Czajkowska (Bydgostia Bydgoszcz)

Czwórka ze sternikiem

1.Łukasz Brzeziński, Piotr Grabowski, Hubert Różański, Paweł Siemiński, st. Dawid Rydzewski (PTW Płock)

2.Michał Szpakowski, Bartosz Przydanek, Krystian Aranowski, Tomasz Nakonowski, st. Piotr Królikiewicz (AZS UMK Toruń)

3.Damian Lewandowski, Łukasz Klockowski, Rafał Podlasiak, Krzysztof Gradowski, st. Bartosz Pszczółkowski (WTW Włocławek)

Czwórka podwójna bez sterniczki

1.Kamila Soćko, Joanna Leszczyńska, Julia Jazgierska, Klara Sójka (WTW Warszawa)

2.Dorota Kordulasińska, Joanna Kołpak, Monika Tomaszewska, Ewelina Sławińska (PTW Płock)

3.Aleksandra Wesołowska, Anna Majchrzak, Anna Tkaczuk, Zuzanna Sójka (WTW Warszawa)

Czwórka bez sternika

1.Adam Lewandowski, Bartosz Tomkiewicz, Wojciech Jaźwiński, Paweł Zajdenc (BTW Bydgoszcz)

2.Paweł Kubański, Robert Janikowski, Bartosz Kubach, Michał Gralewicz (Wir Iława)

3.Mieszko Łanduch, Filip Kaczkowski, Paweł Pilarczyk, Piotr Juszczak (KTW Kalisz)

Ósemka

1.Agnieszka Dolińska, Ewelina Dębicka, Teresa Nowacka, Marlena Ertman, Agata Bajer, Marta Kaluzińska, Marta Liniewska, Kinga Mikołajczyk, Katarzyna Kołodziejczak (WTW Warszawa)

2.Aleksandra Ruszkawska, Olga Szulc, Angelika Igras, Sara Lewicka, Katarzyna Strycharz, Patrycja Kułtoniak, Adrianna Czajkowska, Paulina Guzińska, Maria Andrzejewska (Bydgostia Bydgoszcz)

3.Dalia Maciakiewicz, Dorota Lewandowska, Marta Dzwoniarkiewicz, Monika Rosińska, Anna Sibiga, Monika Hermanowska, Joanna Chuda, Marta Springer, Julia Kaźmierczak (Gopło Kruszwica)

Czwórka podwójna bez sternika

1.Jerzy Kowalski, Dariusz Ettinger, Tomasz Rogoziński, Tomasz Majchrzak (Gopło Kruszwica)

2.Adrian Jaglarski, Artur Auguścik, Paweł Cieszkowski, Kamil Tarnowski (AZS Szczecin)

3.Michał Chrustowski, Dawid Mazurek, Filip Żdan, Tomasz Kwarciński (AZS-AWF Gorzów)

 

Czwórka podwójna ze sternikiem

1.Grzegorz Widun, Jerzy Lipiński, Wojciech Błotny, Lucjan Walczak, st. Karol Szymerowski (AZS-PW Wrocław)

2.Rafał Łuczak, Marcin Czarkowski, Dawid Grabowski, Arkadiusz Adamski, st. Maciej Tronowski (Posnania)

3.Przemysław Kosiński (AZS UMK Toruń), Mateusz Wyrwicki (Wisła Grudziądz), Łukasz Rosochowicz, Jakub Mueller, st. Piotr Zgliczyński (AZS UMK Toruń) 

 

Ósemka

1.Tomasz Sochacki, Jakub Kłuba, Marcin Rolnicki, Piotr Grabowski, Łukasz Brzeziński, Paweł Siemiński, Hubert Różański, Bartosz Niedzielski, st. Dawid Rydzewski (PTW Płock)

2.Paweł Przepiórski, Łukasz Klockowski, Damian Lewandowski, Krzysztof Gradowski, Paweł Lewandowski, Jakub Sykuła, Rafał Podasiak, Mateusz Płaskowski, st. Bartosz Pszczółkowski (WTW Włocławek)

3.Michał Szpakowski, Bartosz Przydanek, Krystian Aranowski, Tomasz Nakonowski (wszyscy AZS UMK Toruń), Mateusz Wyrwicki (Wisła Grudziądz), Przemysław Kosiński, Łukasz Rosochowicz, Joachim Niedlich, st. Piotr Zgliczyński (AZS UMK Toruń)

 

Klasyfikacja województw – 1.KPM-202;  2.MAZ-99,4;  3.WLP-99;  4.ZPM-46;  5.WM-34;  6.DŚL-22;  7.LBU-12;  8.POM-5; 

                              9.MŁP-2

 

 

Żeglarstwo 19-22.08.2004 Puck

 

Cadet

1. Małgorzata Patroś, Nikoleta Warachowska (MKS Szkuner Myślibórz)
2. Katarzyna Bartoniek, Małgorzata Gans (RKS Energetyk Rybnik)
3. Magdalena Blusiewicz, Katarzyna Bulik (UKŻ Grot OSiR Suwałki)

Cadet

1. Piotr Patelka, Natalia Wierzbicka (ŻLKS Kiekrz)
2. Rafał Roszczuk, Szymon Warniak (MKŻR Świebodzin)
3. Piotr Kasprzak, Eryk Firlej (ŻMKS Poznań)

 

Mistral

1. Małgorzata Białecka (SKŻ Hestia Sopot)
2. Iga Perzyna (SKŻ Hestia Sopot)
3. Nina Szymczyk (Baza Mrągowo)

Mistral

1. Michał Przybytek (DKŻ Anwil Dobrzyń)
2. Jan Suliński (SKŻ Hestia Sopot)
3. Jakub Raszkowski (MOS Iława)

Optymist

1. Olga Sabok (Spójnia Warszawa)
2. Anna Kula (WTW Warszawa)
3. Agnieszka Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin)

Optymist

1. Wojciech Zemke (Stal Gdynia)
2. Łukasz Przybytek (DKŻ Anwil Dobrzyń)
3. Jakub Krawczyk (UKS Łeba)


 

L’Equipe

1. Wojciech Artyniew, Justyna Bartosiewicz (Spójnia Warszawa)
2. Damian Popławski, Paweł Ptaszyński (Baza Mrągowo)
3. Adrian Palus, Paweł Choroba (Spójnia Warszawa)

Laser 4,7

1. Michał Gryglewski (Pogoń Szczecin)
2. Piotr Mrowiński (WTW Warszawa)
3. Mateusz Hanke (Baza Mrągowo)

 


Klasyfikacja województw – 1.POM-141;  2.MAZ-104;  3.WM-96;  4.ZPM-56;  5.WLP-53;  6.KPM-40;  7.ŚL-31;  8.PDL-16;

               9.LBU-12;  10.MŁP-6;  11.DŚL-5, 12.OPO-1;  13.PKR-1

 

 

 

 

Baseball 12-14.07.2004 Miejska Górka

 

1. BUKS Żory (ŚL)

Julian Rotter, Łukasz Bracha, Tomasz Hałucha, Mateusz Bryk, Grzegorz Kołodziej, Mariusz Paprocki, Ariel Rainko, Mateusz Bronek, Paweł Krawczyk, Zachariasz Chłodny, Wojciech Tomaszewski, Daniel Teska

2. TSB Demony Miejska Górka (WLP)

Krzysztof Kusztelak, Michał Łakomy, Daniel Szlachetka, Czarek Hryniowski, Daniel Poprawa, Marcin Czwojdrak, Krzysztof Nowak, Patryk Pawlicki, Michał Nowak, Mikołaj Nowak, Marcin Kusztelak, Dawid Nowak

3. MSZS Kutno (ŁDZ)

Łukasz Jeziorski, Konrad Juszczyk, Wojciech Kawczyński, Mariusz Konarski, Tomasz Konopka, Artur Krasiński, Przemysław Pawłowski, Maciej Postolski, Rafał Puścian, Rafał Rybski, Łukasz Strawiak, Krzysztof Wiśniewski

 

Klasyfikacja województw – 1.ŚL – 77;  2.WLP – 40;  3.ŁDZ – 36

 

Hokej na trawie K 27-31.07.2004 Poznań

 

1.GHKS Jemy-Polar Łozina

Iwona Pycyk, Monika Sobieraj, Ewa Szymczyk, Anna Schmidt, Emilia Dubiel, Karolina Wójcik,

Dorota Ilków-Gołąb, Maria Szulga, Patrycja Wójcik, Natalia Polańska, Wioleta Miziniak,

Anna Kusiak, Patrycja Weyer, Sylwia Sobieraj, Malwina Chrąchol, Katarzyna Kwaśniak

2.Start Brzeziny

Izabela Korzeniowska, Paulina Polewczak, Karolina Dębska, Małgorzata Wojtal, Agata Orłowska,

Joanna Lechańska, Donata Walczak, Anna Klimczak, Katarzyna Wybieralska, Ewelina Grzelak,

Anna Grzanka, Joanna Zamachowska, Marlena Kiełczewska, Anna Jastrzębska, Eliza Dyguda,

Katarzyna Budziarek

3.Sparta Gniezno

Natalia Zacholska, Ewelina Lisiecka, Patrycja Goździk, Monika Karpińska, Monika Krause,

Adrianna Nowacka, Katarzyna Szymańska, Michalina Tomkowiak, Martyna Domagalska,

Emilia Binkowska, Anna Mierkiewicz, Dorota Wierzbińska, Sara Borecka, Paulina Eichstadt,

Sylwia Abrożak, Joanna Walkowiak

 

Klasyfikacja województw – 1.ŁDZ-100;  2.DŚL-45;  WLP-36;  4.OPO-24

 

Hokej na trawie M 26-31.07.2004 Poznań

 

1.LKS Gąsawa

Bartosz Chęś, Oskar Kazik, Maciej Piotrowski, Tobiasz Krygier, Robert Maciejewski, Łukasz Kulas,

Michał Szmiel, Paweł Krupiński, Michał Warkoczewski, Kacper Karge, Szymon Budzicki,

Michał Zajączkowski, Mariusz Gwiazda, Adrian Strzemkowski, Dawid Szczęsny,

Łukasz Karczewski,

2.UKS Bałagany Łubianka

Łukasz Kotkiewicz, Paweł Poszytek, Dariusz Matłosz, Tomasz Nowicki, Bartosz Dawid,

Marek Dąbrowski, Łukasz Janiszewski, Maciej Janiszewski, Michał Raciniewski, Mariusz Matłosz,

Marcin Norkowski, Andrzej Demicki, Jakub Gurczyński, Wojciech Żądło, Marcin Domagalski,

Paweł Chmielewski

3.LKS Rogowo

Błażej Jelonek, Łukasz Mikulski, Oliwer Jasek, Karol Majchrzak, Piotr Kozłowski, Adrian Kubiak,

Paweł Bratkowski, Krystian Dembny, Denis Kałczyński, Michał Górny, Grzegorz Kapuściński,

Błażej Wilkoński, Marcel Kuczkowski, Radosław Pracowiak, Krzysztof Popiołek, Artur Wypijewski

 

Klasyfikacja województw – 1.KPM-121;  2.WLP-84;  3.ŚL-20;  4.OPO-16

 

 

Piłka nożna K 12-18.07.2004 Gorzów

 

1. UKS Victoria SP 2 Sianów

Anna Bocian, Natalia Chodzik, Małgorzata Chwastek, Małgorzata Cyzman, Magdalena Dróżdż,

Anna Dusza, Marta Haczykowska, Anna Kałdowska, Żaneta Kłos, Anna Królikowska,

Agata Michalak, Aleksandra Pabiaszczyk, Urszula Pawłowska, Natalia Sitarek,

Karolina Struszczyk, Maria Sznajderowska, Katarzyna Ulikowska, Joanna Wojda

2. UKS Zamłynie Radom

Weronika Aszkiełowicz, Magdalena Chrzanowska, Anna Ciupińska, Justyna Frąckiewicz, Barbara Grochal, Beata Janicka, Klaudia Jurczak, Barbara Korycka, Anna Kosiacka,

Wmilia Kuśmierczyk, Katarzyna Liwanowska, Sandra Mazurek, Klaudia Pil, Monika Soboń,

Sandra Wachowicz, Aneta Zychla, katarzyna Żak

3. MUKS Praga Warszawa

Beata Andrzejewska, Klaudia Barcik, Klaudia Błaszkowska, Martyna Chojnacka,

Aleksandra Dąbrowska, Agnieszka Domańska, Beata Gos, Agnieszka Goszczycka,

Maria Jezierska, Alekasndra Klimek, Dominika Machnacka, Magdalena Mateńko,

Monika Michel, Martyna Milewska, Patrycja Mroczek, Magdalena Okraska, Joanna Polowczyk,

Paulina Rutkowska, Dorota Wierzbicka, Magdalena Zduńczyk, Olga Ziętek

 

 

Klasyfikacja województw – 1.MAZ-76; 2.ZPM-45; 3.WLP-32; 4.ŁDZ-28; 5.OPO-24; 6.ŚL-20; 7.DŚL-16

 

 

Piłka nożna M 17-21.07.2004 Zielona Góra

 

1.Lechia Gdańsk

Michał Banasik, Bartosz Bogun, Mariusz Dąbkiewicz, Marcin Dampc, Marek Dębski, Gracjan Gacek, Damian Kirsz, Jakub Kawa, Grzegorz Kuczyński, Krzysztof Leszek, Mateusz Osewski, Łukasz Pacocha, Damian Piestrzyński, Marcin Pietrowski, Paweł Piotrowski, Daniel Romanowski, Łukasz Świostek, Łukasz Szalewski,

2. Zagłębie Lubin

Marcin Kamieniarz, Paweł Pisarski, Jarosław Jeśman, Piotr Kowalski, Kamil Wałowski, Paweł Ochota, Kamil Pilarski, Piotr Kulesza, Damian Piotrowski, Dominik Wojtera, Paweł Tobiasz, Michał Szulc, Patryk Sygnat, Mateusz Milkowski, Piotr Haluch, Michał Pęk, mateusz Żebrowski, Tomasz Gąsiorek

3. SMS Łódż

Paweł Adamiec, Mateusz Aina, Łukasz Januszewski, Mariusz Bochenek, Mateusz Centarski, Mateusz Chudziński, Jakub Feter, Michał Ulanowski, Piotr Gląba, Wojciech Jędrzejczak, Marcin Kaczmarek, Mikołaj Kałuda, Maciej Kołacz, Dawid Korona, Grzegorz Krystosiak, Tomasz Lewandowski, Dawid Nieścior

 

Klasyfikacja województw – 1.POM-75; 2.DŚL-60; 3.ŁDZ-45; 4.WM-40; 5.MŁP-35; 6.LBU-32; 7.ŚL-28; 8.PDL-24

 

 

Piłka siatkowa plażowa K 21-22.07.2004 Nowa Sól

 

1.MMKS Dąbrowa Górnicza

Katarzyna Urban, Joanna Wiatr

2.PSPS Chemik Police

Katarzyna Ciesielska, Wiktoria Staszak-Staszków

3.MMKS Dąbrowa Górnicza

Patrycja Gajdzik, Krystyna Tkaczewska

 

 

Klasyfikacja województw – 1.ŚL-39; 2.ZPM-16; 3.POM-14; 4.MŁP-12; 5.WM-10; 6 ŁDZ-7; 7.MAZ-6; 8.KPM-5; 9.LBU-3

 

Piłka siatkowa plażowa M 21-22.07.2004 Gubin

 

1.AZS Częstochowa

Grzegorz Pająk, Grzegorz Fijałek

2.UMKS MOS Wola Warszawa

Zbigniew Bartman, Dominik Wójcicki

3.MMKS Kędzierzyn Koźle

Michał Żurek, Radosław Zbierski

 

Klasyfikacja województw – 1.MAZ-23; 2.ŚL-23; 3.OPO-16; 4.ZPM-16; 5.ŁDZ-9; 6.POM-8; 7.MŁP-6; 8.WM-4; 9.WLP-4;

10.LUB-3;

 

Piłka wodna 19-20.07.2004 Gorzów

 

1.ŁSTW Łodź

Jakub Bednarek, Maciej Harasimiuk, Radosław Karczko, Maciej Kwiatkowski, Michał Rospierski, Adrian Rutkowski, Artur Soból, Tomasz Stopczyński, Marcin Ścierwicki, Tomasz Wachnik, Michał Wagner, Adrian Wiosna, Piotr Zatorski

2.KSZO Ostrowiec

Marcin Bar, Michał Bar, Piotr Cichocki, Paweł Domagała, Jakub Janik, Jarosław Janik, Patryk Jareński, Grzegorz Jędrzejewski, Karol Kencel, Hubert Kieloch, Szymon Pacocha, Michał Poznański, Robert Pożoga

3.Arkonia Szczecin

Tomasz Bączkowski, Bartłomiej Gierałtowski, Tomasz Humiczewski, Kamil Karapuda, Wojciech Leszek, Jan Martinek, Paweł Maślanka, Jacek Paź, Marek Samborski, Rafał Stroński, Piotr Szymański, Dorian Szypłowski, Paweł Ulchurski

 

Klasyfikacja województw – 1.ŁDZ – 45;  2.ŚWI – 40;  3.ZPM – 36;  4.ŚL – 32

 

 

Rugby 14-18.07.2004 Gubin

 

1. Skra Warszawa

Marcin Jóźwik, Kamil Roszkowski, Michał Majcher, Wojciech Kucharek, Tomasz Szumski,

Filip Malarski, Maciej Łukasiak, Konrad Jakubczak, Paweł Banaszyński, Michał Biedka,

Tomasz Budka, Tomasz Bogucki, Adam Bremer, Maciej Wróblewski, Rafał Kukulski,

Kuba Woźniakowski, Filip Zubowski, Łukasz Szymański, Michał Małek, Kamil Konarzewski,

Piotr Pomorski, Daniel Kazimierczuk-Kongot, Konrad Bednarski, Grzegorz Kliś

2. Budowlani Lublin

Stanisław Niedźwiecki, Kamil Marciniak, Piotr Psuj, Rafał Janeczko, Adam Olszewski,

Rafał Borkowski, Adrian Pawlik, Łukasz Jabłoński, Michał Jabłoński, Bartłomiej Mazur,

Maksymilian Błachnio, Piotr Barcz, Rafał Kamiński, Marcin Wilczopolski, Krzysztof Banaszek,

Wojciech Król, Paweł Olszewski, Mirosław Lubański, Marcin Pijan, Maciej Mańkowski,

Mateusz Dardziński, Tobiasz Galiński, daniel Opaliński

3. Budowlani Łódź

Jakub Andrzejczak, Łukasz Bąk, Artur Boczkowski, Grzegorz Dułka, Łukasz Filipiak, Michał Gałka,

Michał Grabarczyk, Paweł Grabski, Piotr Karpiński, Karol Krakowiak, Radosław Kubiński,

Arkadiusz Kukulski, Piotr Kuźniarek, Adrian Nowacki, Damian Plich, Radosław Praski,

Marcin Rusin, Łukasz Rydzyński, Marcin Sadok, Konrad Sobczak, Marcin Zakrzewski, Michał Zys,

Łukasz Żórawski

 

 

Klasyfikacja województw – 1.MAZ – 97;  2.LUB – 40;  3.ŁDZ – 36;  4.POM – 28;  5.WLP – 24;  6.WM – 16

 

 

Klasyfikacja województw po rozegraniu 21 dyscyplin:
1. Mazowieckie - 1580,26 pkt
2. Wielkopolskie - 1571,73
3. Śląskie - 1400,60
4. Dolnośląskie - 1194,45
5. Łódzkie - 1017,97
6. Kujawsko-Pomorskie - 940,87
7. Małopolskie - 880,26
8. Pomorskie - 879,30
9. Lubuskie - 872,31
10. Zachodniopomorskie - 779,74
11. Warmińsko-Mazurskie - 597,97
12. Podlaskie - 363
13. Lubelskie - 337,62
14. Świętokrzyskie - 322,99
15. Opolskie - 217,66
16. Podkarpackie - 130

Klasyfikacja klubowa:
1. WKS Śląsk Wrocław - 325,5 pkt
2. AZS AWF Katowice - 221,5
3. KS Posnania Poznań - 215
4. Trójka Łódź - 202,5
5. KS Polonia Warszawa - 201,25
6. WKS Zawisza Bydgoszcz - 173
7. Korner Novita 10 Zielona Góra - 162
8. Jordan Kraków - 152,5
9. MKS Victoria Racibórz - 144,5
10. MKP Szczecin - 121,5

Klasyfikacja medalowa:
złote srebrne brązowe razem
1. Mazowieckie 29 37 26 92
2. Wielkopolskie 27 22 31 80
3. Dolnośląskie 21 15 18 54
4. Kujawsko-Pomorskie 21 14 25 60
5. Łódzkie 19 14 17 50
6. Małopolskie 18 21 15 54