Medaliści X Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Wielkopolska 2004”

 

Akrobatyka sportowa 2-3.05.2004 Poznań

 

dwójki dziewcząt

1. Joanna Wachniew, Agnieszka Banaszyńska (Zawisza Bydgoszcz)

2. Katarzyna Bednarczyk, Zuzanna Drozd (UKS Sokół Gorzyce)

3. Justyna Belak, Małgorzata Jurczek (Start Bielsko Biała)

dwójki chłopców

1. Patryk Potrzebowski, Michał Nowosadko (DKS Targówek Warszawa)

2. Adrian Nasuciński, Bruno Wałaszewski (Zawisza Bydgoszcz)

3. Tomasz Antonowicz, Patryk Karpiński (Aurum Złotoryja)

trójki dziewcząt

1. Magdalena Krupa, Małgorzata Pazdyka, Agnieszka Kieres (Nadzieja Olkusz)

2. Zuzanna Drozd, Dominika Flisek, Katarzyna Bednarczyk (UKS Sokół Gorzyce)

3. Katarzyna Maciejewska, Paulina Beker, Kinga Beker (AZS-AWF Gorzów)

czwórki chłopców

1. Michał Puchalski, Michał Nowosadko, Patryk Potrzebowski, Damian Kaczmarek (DKS Targówek Warszawa)

2. Michał Kazubek, Daniel Mauricz, Przemysław Rojewski, Łukasz Szpanka (MDK Świnoujście)

3. Adrian Rogalski, Bartłomiej Nowakowicz, Maciej Sternik, Damian Szczepański (UTS Akro-Bad Warszawa)

 

dwójki mieszane

1. Mateusz Rzeźnikiewicz, Magdalena Helon (Stal Rzeszów)

2. Nicola Baldacci, Karolina Fiedorów (UMAKS Warszawa)

3. Piotr Bota, Daria Karamarczyk (MAKS Ruda Śląska)

skok dziewcząt kl. II

1. Joanna Jagoda (LCK Libiąż)

2. Monika Kondraszuk (UMAKS Warszawa)

3. Izabela Kondraszuk (UMAKS Warszawa)

skok chłopców kl. II

1. Wojciech Sobierajski (UKS Jedynka Leszno)

2. Wojciech Drausowski (UKS Tramp Poznań)

3. Adrian Bryłka (AZS-AWF Katowice)

skok dziewcząt kl. III

1. Zofia Berlikowska (Olimpijczyk Toruń)

2. Aleksandra Różańska (UMAKS Warszawa)

3. Małgorzata Marszałek (Piramida Kielce)

skok chłopców kl. III

1. Artur Zakrzewski (Olimpijczyk Toruń)

2. Mateusz Bołądź (Olimpijczyk Toruń)

3. Łukasz Jaworski (Olimpijczyk Toruń)pijczyk Torun)

)

o)

ląska)w)

 

trampolina indyw. kl. II

1. Emilia Zawadzka (Victoria Jawor)

2. Marzena Żelazna (Victoria Jawor)

3. Joanna Lesniewska (AZS-AWF Poznań)

trampolina indyw. kl. II

1. Jakub Kubiak (AZS-AWF Poznań)

2. Przemysław Wójcik (Victoria Jawor)

3. Robert Faraś (AZS-AWF Poznań)

trampolina indyw. kl. III

1. Beata Wojtyniak (AZS-AWF Poznań)

2. Justyna Grutzman (AZS-AWF Poznań)

3. Kamila Wietecka (Olimpijczyk Toruń)

trampolina indyw. kl. III

1. Przemysław Ciesielski (AZS-AWF Poznań)

2. Nikodem Kuszyński (Olimpijczyk Toruń)

3. Mikołaj Koperski (AZS-AWF Poznań)

trampolina synchroniczna kl. II

1. Natalia Pietrucha, Katarzyna Haśko (Stal Rzeszów)

2. Oktawia Pawlaczyk, Joanna Czubryj (AZS-AWF Poznań)

3. Marzena Żelazna, Paulina Kasperek (Victoria Jawor)

trampolina synchroniczna kl. II

1. Jakub Kubiak, Robert Faraś (AZS-AWF Poznań)

2. Walter Pinto, Bartosz Ciesielski (AZS-AWF Poznań)

3. Przemysław Wójcik, Michał Szyfer (Victoria Jawor)

trampolina synchroniczna kl. III

1. Justyna Grutzman, Beata Wojtyniak (AZS-AWF Poznań)

2. Oktawia Gazda, Kamila Wietecka (Olimpijczyk Toruń)

3. Zofia Berlikowska, Marta Dyczek (Olimpijczyk Toruń)

trampolina synchroniczna kl. III

1. Adam Suzin, Aleksander Szczepanowski (AZS Sr. Warszawa)

2. Nikodem Kuszyński, Michał Hulisz (Olimpijczyk Toruń)

3. Damian Figaj, Mikołaj Koperski (AZS-AWF Poznań)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-160, 2.KPM-138, 3.WLP-131;  4.DŚL-91;  5.PKR-73;  6.ŚL-54;  7.LBU-52; 8.MŁP-40; 

        9.ZPM-32;  10.OPO-18;  11.ŚWI-12;  12.LUB-7;  13.POM-4

 

 

Badminton 1-3.05.2004 Konin

 

gra pojedyncza dziewcząt
1. Marzena Markiewicz (SKB Suwałki)

2. Klaudia Rogalska (UKS 2 Sobótka)
3-4. Anna Narel (SLKS Tramp Orneta)

3-4.Anna Najdienowa (AZS UW Warszawa)

gra pojedyncza chłopców
1. Maciej Kowalik (MKS Badminton Słupsk)

2. Łukasz Barszczewski (LKS Naprzód Zielonki)
3-4. Sławomir Gąsior (UKS Orbitek Straszęcin)

3-4.Maciej Ociepa (KS Kolejarz Częstochowa)

gra podwójna dziewcząt  

1. Monika Cichoń, Klaudia Rogalska (UKS 2 Sobótka) 2. Małgorzata Gołębiowska, Anna Suwald (AZS UW Warszawa)

3-4. Anna Najdienowa (AZS UW Warszawa), Kamila Walińska (MKS Badminton Słupsk)

3-4. 3.  Warszawa) 15awa) 15:12, 15:9Marlena Flis, Mariola Grządzielska (MKS Badminton Słupsk)

gra podwójna chłopców
1. Łukasz Barszczewski (LKS Naprzód Zielonki), Piotr Jankowski (MUKB MDK Płock)

2. Paweł Drożdż (MKS Badminton Słupsk), Hubert Jaworski (SKB Suwałki)

3-4. Damian Broj, Paweł Kopiczko (UKS 15 Kędzierzyn K)

3-4. Piotr Cichocki, Sebastian Polkowski (UKS Hubal Białystok)

gra mieszana

1. Maciej Kowalik, Marlena Flis (MKS Badminton Słupsk)

2. Kamil Raszkiewicz, Karolina Neska (SKB Suwałki)
3-4. Daniel Krzych (UKS Orbitek Straszęcin), Monika Cichoń (UKS 2 Sobótka)

3-4. Adrian Wasilewski (MUKB MDK Płock), Natalia Pocztowiec (LKS Technik Głubczyce)

 

 

Klasyfikacja województw                      1.PDL-50,5; 2.MAZ-49; 3.POM-46;  4.OPO-21,5; 5.DŚL-20,5; 6.ŚL-18; 7.PKR-14,5;    8.ZPM-14; 
            9.LUB-8;  10.ŁDZ-8;  11.WLP-7;  12.WM-7;  13.ŚWI-6;  14.MŁP-4;  15.LBU-2; 16.KPM-2

 Boks 29.04-4.05.2004 Gniezno

 

46 kg
1.Bartosz Gorlewski (Olimpia Poznań)
2.Damian Mielewski (Wisła Tczew)
3-4.Leszek Tokarz (Concordia Knurów)

3-4.Mariusz Piasecki (Zagłębie Konin)

48 kg
1.Maciej Sulęcki (Gwardia Warszawa)
2.Maciej Kulik (Start Elbląg)
3-4.Przemysław Mazierczuk (Hetman Zamość)

3-4.Marcin Szubert (Polonia Świdnica)

50 kg
1.Mariusz Burzyński (AKS Strzegom)
2.Krzysztof Gruchała (OSiR Chojnice)
3-4.Przemysław Lewandowski (Start Włocławek)

3-4.Michał Michalski (Gwardia Łódź)

52 kg
1.Tomasz Piątek (Broń Radom)
2.Maciej Mierzyński (Cristal Białystok)
3-4.Arkadiusz Styk (Czarni Słupsk)

3-4.Mateusz Depczyński (RMKS Rybnik)

54 kg
1.Paweł Białasik (Polonia Leszno)
2.Kamil Szermeta (Hetman Białystok)
3-4.Hubert Żmijewski (Broń Radom)

3-4.Marcin Adaszyński (Concordia Knurów)

57 kg
1.Daniel Szynkiewicz (Walka Makoszowy Zabrze)
2.Sylwester Zieliński (Mazur Ełk)
3-4.Piotr Grobel (Widzew Łódź)

3-4.Adrian Treczyński (Polonia Świdnica)

60 kg
1.Paweł Wernik (Polonia Świdnica)
2.Przemysław Górny (Zawisza Bydgoszcz)
3.Dawid Ciążyński (Stella Gniezno)

3-4.Marcin Napieralski (RKS Łódź)

63 kg
1.Mateusz Szramke (Altex Stargard Gdański)
2.Piotr Żurek (Polonia Świdnica)
3.Daniel Bogacki (Sztorm Szczecin)

3-4.Daniel Kwiatkowski (Iskra Brzezinka)

66 kg
1.Daniel Ustarbowski (Czarni Słupsk)
2.Rafał Grzegorek (Olimp Szczecin)
3.Sebastian Ernest (CHYB Chełmno) i Łukasz Gawrysiak (Concordia Knurów)

70 kg
1.Norbert Dąbrowski (Gwardia Warszawa)
2.Maciej Małecki (Sztorm Szczecin)
3.Artur Łazarian (Champion Kraków) i Marek Lech (Widzew Łódź)

75 kg
1.Marcin Adamczak (Stella Gniezno)
2.Grzegorz Szkurłat (Walka Makoszowy Zabrze)
3-4.Krzysztof Galant (Czarni Słupsk)

3-4.Arkadiusz Zalewski (MKS II LO Chełm)

80 kg
1.Radosław Czaja (Górnik Wieliczka)
2.Radosław Kolec (Sztorm Szczecin)
3-4.Artur Cieplik (Polonia Świdnica)

3-4.Mariusz Czul (Góral Żywiec)

+ 80 kg
1.Adam Kurpiewski (Viktoria Ostróda)
2.Dawid Leszek (Kleofas Katowice)
3-4.Michał Jabłoński (Wisłok Rzeszów)

3-4.Maciej Falkowski (LEDTUR Łódź)

 


Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-63;  2.WLP-52;  3.POM-51;  4.DŚL-49;  5.MAZ-47;   6.ŁDZ-40;  7.MŁP-34;               

            8.ZPM-32;  9.KPM-29;  10.PDL-26;  11.LUB-25;  12.WM-14;  13.LBU-12;  14.ŚWI-9;  15.PKR-8;
 

 

Brydż 1-3.05.2004 Szamotuły

 

dziewczęta maxy
1.Joanna Cora, Martyna Żmuda (CKiS Skawina)
2.Angelika Ferrer-Lopez (CKiS Skawina), Joanna Krawczyk (BUKS MDK MOSN Bytom)
3.Marta Kondraciuk, Olga Zabulewicz (MOSiR Sopot)

chłopcy maxy
1.Artur Machno, Bartłomiej Igła (CKiS Skawina)
2.Artur Wasiak, Michal Wosik (UKS 179 Łódź)
3.Łukasz Jagielski, Marcin Palmowski (Gazeta Olsztyńska)

dziewczęta impy
1.Angelika Ferrer-Lopez (CKiS Skawina), Joanna Krawczyk (BUKS MDK MOSK Bytom)
2.Agata Choniawko, Judyta Golińska (GSBS Mestil Gorzów)
3.Katarzyna Górniak, Paulina Chodakowska (MDK Słupsk)

 

chłopcy teamy
1.Bartosz Onisk, Filip Domagalski, Piotr Jassem, Rafał Nowak (UKB Szamotuły)
2.Artur Machno, Bartłomiej Igła, Czesław Sikorski, Michał Stefanów (CKiS Skawina)
3.Daniel Smaza, Przemysław Reclik (Olimpijczyk Bielsko-Biała), Grzegorz Szołucha, Piotr Mierzejewski (BUKS MDK MOSM Bytom)


 Klasyfikacja województw                    1.MŁP-57;  2.ŚL-47,5;  3.MAZ-43;  4.WLP-26;  5.POM-25,5;  6.ŁDZ-25,5;

               7.LBU-19,5;  8.WM-16;  9.ZPM-11;  10.ŚWI-7,5;  11. DŚL-7;  12. PDL-4,5
 


Gimnastyka artystyczna 24-26.04.2004 Szamotuły

 

klasa II
układ ze skakanką
1.Marta Witowska (CWKS Legia Warszawa)
2.Karolina Kotowska (UKS Jantar Gdynia)
3.Sonia Borkowicz (KS Energetyk Poznań)

klasa III
układ ze skakanką
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)
2.Maja Majerowska (UKS Kopernik Wrocław)
3.Angelika Szerszeń (SGA Bielsko-Biała)

układ z obręczą
1.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)
2.Sonia Borkowicz (KS Energetyk Poznań)
3.Ewelina Chorąży (Widzew Łódź)

układ z obręczą
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)
2.Katarzyna Żuchlińska (SGA Gdynia)
3.Aleksandra Jach (UKS Kopernik Wrocław)

układ z piłką
1.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)
2.Sonia Borkowicz (KS Energetyk Poznań)
3.Karolina Kotowska (UKS Jantar Gdynia)

układ taneczno-akrobatyczny
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)
1.Joanna Filipowska (UKS Kopernik Wrocław)
3.Angelika Szerszeń (SGA Bielsko-Biała)

układ ze wstążką
1.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)
2.Sonia Borkowicz (KS Energetyk Poznań)
3.Karolina Kotowska (UKS Jantar Gdynia)

 

wielobój
1.Karolina Kotowska (UKS Jantar Gdynia)
2.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)
3.Malwina Sideropulu (UKS Kopernik Wrocław)

wielobój
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)
2.Aleksandra Jach (UKS Kopernik Wrocław)
3.Maja Majerowska (UKS Kopernik Wrocław)


klasyfikacja województw                      1.POM-74,5;  2.DŚL-53,5;  3.ZPM-32;  4.WLP-27;  5.MAZ-25;  6.ŚL-24;

                7.ŁDZ-20;  8.MŁP-3

 

 

 

Gimnastyka sportowa 23-25.04.2004 Nysa

 

dziewczęta - klasa II

skok
1.Iza Waszkiewicz (KG Iskra Zabrze)
2.Dominika Czarkowska (TGS SMS Olsztyn)
3.Ada Zawadzka (TGS SMS Olsztyn)

dziewczęta - klasa III

skok
1.Anna Libera (Wisła Kraków)
2.Anna Dejas (MKS Pałac Młodzieży Katowice)
3.Paulina Puzia (NTG Nysa)

poręcze
1.Agnieszka Piątek (KG Iskra Zabrze)
2.Gabriela Janik (Wisła Kraków)
3.Marzena Białogrzywa (TGS SMS Olsztyn)

poręcze
1.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)
2.Magdalena Subotowicz (MKS Kusy Szczecin)
3.Dominika Pytlasińska (KG Iskra Zabrze)

równoważnia
1. Agnieszka Czerwińska (TGS SMS Olsztyn)
2. Kinga Rojek (Wisła Kraków)
3. Marta Frąckiewicz (MKS Kusy Szczecin)

równoważnia
1.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)
2.Anna Libera (Wisła Kraków)
3.Anna Dejas (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

ćwiczenia wolne
1. Agnieszka Czerwińska (TGS SMS Olsztyn)
2. Marzena Białogrzywa (TGS SMS Olsztyn)
3. Ada Zawadzka (TGS SMS Olsztyn)

ćwiczenia wolne
1.Magdalena Subotowicz (MKS Kusy Szczecin)
2.Olga Grymek (Wisła Kraków)
3.Ewa Solik (KG Iskra Zabrze)

wielobój
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)
2.Agnieszka Piątek (KG Iskra Zabrze)
3.Agnieszka Czerwińska (TGS SMS Olsztyn)

wielobój
1.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)
2.Magdalena Subotowicz (MKS Kusy Szczecin)
3.Anna Libera (Wisła Kraków)

 

chłopcy - klasa II

skok
1.Krzysztof Janasek (Zawisza Bydgoszcz)
2.Mateusz Słodkowski (NTG Nysa)
3.Jan Zajdel (NTG Nysa)

chłopcy - klasa III

skok
1.Jakub Teleon (CKWS Legia Warszawa)
2.Grzegorz Serdyński (Zawisza Bydgoszcz)
3.Piotr Uznański (AZS AWF Kraków)

poręcze
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)
2.Tomasz Nowak (CWKS Legia Warszawa)
3.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

poręcze
1.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)
2.Karol Kowalczyk (MKS Gdańsk)
3.Robert Mańk (CKWS Legia Warszawa)

drążek
1.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)
2.Piotr Sawicki (MKS Gdańsk)
3.Piotr Szymański (NTG Nysa)

drążek
1.Mateusz Fekner (NTG Nysa)
2.Patryk Grech (NTG Nysa)
3.Damian Kiciński (Tęcza Łódź)

koń
1.Bartosz Bojar (Zawisza Bydgoszcz)
2.Marcin Szczepański (MKS Gdańsk)
3.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

koń
1.Artur Drzeniek (KG Radlin)
2.Przemysław Gniewisz (Tęcza Łódź)
3.Adrian Rudnicki (Tęcza Łódź)

kółka
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)
2.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)
3.Piotr Sawicki (MKS Gdańsk)

kółka
1.Kacper Kończyk (MKS Gdańsk)
2.Adam Mielczarek (Tęcza Łódź)
3.Maciej Ćwierlikowski (CKWS Legia Warszawa)

ćwiczenia wolne
1.Mariusz Kazimierczak (KG Radlin)
2.Przemysław Kuhn (KG Radlin)
3.Krzysztof Janasek (Zawisza Bydgoszcz)

ćwiczenia wolne
1.Artur Drzeniek (KG Radlin)
2.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)
3.Robert Mańk (CKWS Legia Warszawa)

wielobój
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)
2.Adam Rzepa (WKS Zawisza Bydgoszcz)
3.Tomasz Nowak (CWKS Legia Warszawa)

wielobój
1.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)
2.Maciej Ćwierlikowski (CWKS Legia Warszawa)
3.Artur Drzeniek (KG Radlin)

 

Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-185;  2.POM-104;  3.MŁP-85;  4.OPO-78,5; 5.WM-75,5;   6.KPM-66,5;

               7.ŁDZ-57,8;  8.MAZ-48,5; 9.ZPM-38,5

 

 

Judo K 2-3.05.2005 Suchy Las

 

40 kg
1.Katarzyna Wilczyńska (AZS Łódź)
2.Natalia Hulalka (MKS Czechowice-Dziedzice)
3-4.Ilona Ziembikiewicz (KS Gwardia Piła)

3-4.Milena Łapa (MKS Padwa Zamość)

44 kg
1.Martyna Prawdzik (Śląsk Wrocław)
2.Karolina Pastuszak (MKS Padwa Zamość)
3-4.Marta Kubań (Gwardia Warszawa)

3-4.Ewa Konieczny (GKS Czarni Bytom)

48 kg
1.Sylwia Borawska (AZS UW Warszawa)
2.Ewelina Rządkowska (KJ Koka Jastrzębie)
3-4.Gabriela Narloch (GKS Czarni Bytom)

3-4Ewelina Lech (MKS Juvenia Wrocław)

52 kg
1.Natalia Maślińska (PTS Gwardia Bydgoszcz)
2.Angelika Bezrączko (GKS Czarni Bytom)
3-4.Marta Bochenek (UKS Bushido-Morus Szczecin)

3-4.Paulina Zubrzycka (KJ Samuraj Koszalin

57 kg
1.Agnieszka Benert (GKS Wybrzeże Gdańsk)
2.Agata Ozdoba (AZS Opole)
3-4.Agnieszka Krzisczyk (GKS Czarni Bytom)

3-4Stefania Szostak (TS Hejnał Kęty)

63 kg
1.Anita Rutkowska (Gwardia Warszawa)
2.Katarzyna Kupiec (KS Błękitni Tarnów)
3-4.Malwina Woch (KJ Samuraj Koszalin)

3-4.Kinga Pastuszek (MKS Jordan Kraków)

70 kg
1.Kornelia Kretynin (BKS Hetman Białystok)
2.Anna Kmetko (MKS Juvenia Wrocław)
3-4.Katarzyna Bochniak (OPKS Gwardia Olsztyn)

3-4.Maria Małyjasiak (UKS Viking Gdynia)

+ 70 kg
1.Wioletta Nasiadko (GKS Wybrzeże Gdańsk)
2.Barbara Tołścik (OPKS Gwardia Olsztyn)
3-4.Anna Jochemczyk (KS Polonia Rybnik)

3-4.Katarzyna Mędykowska (AZS AWF Gorzów W)

 

Klasyfikacja województw:                     1.ŚL-89;  2.DŚL-40;  3.MAZ-35;  4.MŁP-34;  5.WLP 34;  6.POM-32;  7.WM-30;                

            8.ZPM-28;  9.ŁDZ-19; 10.PDL-18;  11.KPM-14;  12.LUB-12;  13.OPO-11;  14.LBU-10;  15.ŚWI-2; 16.PKR-2

 

 

Judo M 30.04-1.05.2004 Suchy Las

 

50 kg
1.Szczepaniak Jarosław (UKJ Ryś Warszawa)
2.Kuzera Artur (MKS Juwenia Wrocław)
3-4.Giłowejno Sebastian (OPKS Gwardia Olsztyn)
3-4.Najmowicz Łukasz (OPKS Gwardia Olsztyn)

55 kg
1.Rajda Kacper (TS Hejnał Kęty)
2.Jurowski Krystian (TS Hejnał Kęty)
3-4.Raczyński Jakub (GKS Czarni Bytom)
3-4.Gajewski Rafał (GKS Wybrzeże Gdańsk)

60 kg
1.Brysz Jacek (GKS Czarni Bytom)
2.Kurkiewicz Piotr (UKS Siódemka Sochaczew)
3-4.Atrachimowicz Piotr (UKS Dwunastka Leszno)
3-4.Staśkiewicz Tomasz (UKJ Ryś Warszawa)

66 kg
1.Kowalski Marcin (UKJ Ryś Warszawa)
2.Niedzielski Marcin (AZS Gliwice)
3-4.Stanaszek Damian (MOSiR Mysłowice)
3-4.Boksa Rafał (MKS Juwenia Wrocław)

73 kg
1.Larem Kacper (WKS Gwardia Warszawa)
2.Szot Bartłomiej (WKS Gwardia Warszawa)
3-4.Perskawiec Artur (UKS Bushido-Morus Szczecin)
3-4.Karolkowski Piotr (UKS Siódemka Mława)

81 kg
1.Laskowski Łukasz (KS Judo Gwardia Koszalin)
2.Łapski Maciej (MKS Zryw Łowicz)
3-4.Owsianko Piotr (WKS Gwardia Warszawa)
3-4.Siarkowski Jacek (KS Gwardia Bielsko-Biała)

90 kg
1.Stebnicki Zbigniew (GKS Czarni Bytom)
2.Stypułkowski Mateusz (AZS Łódź)
3-4.Filek Rafał (TS Wisła Kraków)
3-4.Anderwald Bartłomiej (ŁPKS Gwardia Łódź)

+90 kg
1.Chebda Jakub (UKS Kata Pruszków)
2.Mycek Adam (MKS Juwenia Wrocław)
3-4.Janik Bartosz (AZS AWF Gdańsk)
3-4.Jędraszek Rafał (UKS Tomita Elbląg)

 

Klasyfikacja województw                     1. MAZ-108 pkt, 2. ŚL-81 pkt, 3. DŚL-45 pkt, 4. MŁP-38 pkt, 5. ŁDZ-33 pkt,

                                                           6. WM-30 pkt, 7. POM-28 pkt, 8. ZPM-17 pkt, 9. WLP-7 pkt, 10. OPO-5 pkt

                                                           11. LUB-4 pkt, 12. PKR-2 pkt, 13. LBU-2 pkt, 14. KPM-2 pkt.

 

 

Koszykówka K 30.04-4.05.2004 Tarnowo Podgórne

 

1.MUKS Poznań

Adrianna Najtkowska, Joanna Ostrowska, Zofia Wrzesińska, Angelika Swierzewska,

Joanna Garstka, Patrycja Gorczak, Daria Adamska, Agnieszka Skobel, Paulina Antczak,

Dominika Bździak, Monika Jankowiak, Monika Pecold

2.Osa Zgorzelec

Elżbieta Paździerska, Beata Andrzejczak, Paula Żbikowska, Katarzyna Muskała,

Agnieszka Włudarczyk, Anna Marciniak, Myriam Danesi, Monika Białkoz, Kamila Kabała,

Oliwia Atlak, Elini Siskos-Ostrowska, Katarzyna Zienkiewicz

3.Olimpia Poznań

Katarzyna Kalka, Paulina Nieć, Żaneta Durak, Karolina Budeń, Natalia Sęk,

Weronika Idczak, Katarzyna Białasik, Olga Pacyńska, Bogna Pacyńska, Magdalena Ignasiak,

Bogna Grochowska, Anna Bartuś

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-105;  2.ŁDZ-64;  3.DŚL-50;  4.PKR-35;  5.MŁP-32;  6.LBU-28

 

 

 

Koszykówka M 30.04-4.05.2004 Ostrów Wlkp.

 

1.Śląsk Wrocław

Artur Grygiel, Grzegorz Łaszkiewicz, Michał Drobiński, Robert Cieśla, Michał Winnicki,

Tomasz Prostak, Mateusz Mikołajczuk, Mateusz Jarmakowicz, Łukasz Bochenkiewicz,

Patryk Rudnicki, Michał Latoś, Michał Korniewicz, Bartosz Duda, Tomasz Brzezinski,

Bartosz Langowski

2.Pyra Poznań

Filip Góralski, Jakub Smoliński, Tomasz Gierwazik, Sebastian Maćkowiak,

Albert Skowronski, Tomasz Kałka, Krystian Bartkowiak, Mateusz Sulowski,

Hubert Kurasinski, Jakub Jurkowski, Jakub Florek, Tomasz Henke, Borys Wrzeszcz,

Mikołaj Majkowski

3.Kusy Szczecin

Krzysztof Andrzejczak, Michał Opoń, Paweł Podgalski, Igor Trela, Łukasz Trzeciak,

Jarosław Wojnicz, Krzysztof Wojtowicz, Sebastian Żelazny, Wojciech Żurawik,

Przemysław Cebrat, Maciej Kwietniewski, Adrian Kuklinowski

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-60;  2.WLP-50;  3.ZPM-45;  4.MAZ-40;  5.MŁP-35;  6.PKR-32;

               7.ŚWI-28;  8.POM-24

 

 

Kręglarstwo 1-3.05.2004 Gostyń

 

juniorki młodsze indywidualnie
1.Sylwia Lachendro (KS Polonia Łaziska Górne)
2.Judyta Jóźwiak (KS Polonia 1912 Leszno)
3.Natalia Skrzypczak (KK Dziewiątka Wronki)

juniorzy młodsi indywidualnie
1.Przemyslaw Grzybowski (KS Polonia 1912 Leszno)
2.Jakub Czyżewski (KS Start Gostyń)
3.Kamil Kosiński (ZKS Zatoka Puck)

pary juniorek młodszych
1.Sylwia Lachendro, Sylwia Szczepek (KS Polonia Łaziska Górne)
2.Marta Dyzert, Parycja Opała (KS Czarna Kula Poznań)
3.Judyta Jóźwiak, Anna Tomowiak (KS Polonia 1912 Leszno)

pary juniorów młodszych
1.Szymon Napierała, Bartłomiej Świdziński (Pilica Tomaszów Maz.)
2.Jakub Czyżewski, Piotr Stachowiak (KS Start Gostyń)
3.Piotr Katarzyński, Piotr Mendyka (KS Start Gostyń)

miksty
1.Monika Marażewska, Konrad Mocarski (Pilica Tomaszów Maz.)
2.Natalia Skrzypczak, Michał Drobny (KK Dziewiątka Wronki)
3.Dorota Nowak,Michał Pipowski (MLKS Tucholanka-Hydrobis Tuchola)

 


Klasyfikacja województw                     1.WLP-133;  2.ŁDZ-40,5;   3.ŚL-30,5;   4.POM-23;  5.DŚL-15; 6.KPM-7; 7.MŁP-2

 

 

 

 

Piłka ręczna K 5-9.05.2004 Wągrowiec

 

1.Zgoda Ruda Śląska

Kinga Baryłka, Barbara Knebel, Katarzyna Surosz, Marzena Obruśnik, Emilia Galczewska,

Karolina Pasieka, Katarzyna Galuch, Agnieszka Herud, Dorota Rutkowska,

Anna Brachmańska, Dorota Ruckert, Hanna Brehmer, Anna Deptuch.

2.SKS Kusy Kraków

Paulina Gralewicz, Maja Kruszak, Ewelina Litwin, Anna Bogusławska, Aneta Kopeć,

Lilit Mnatsakanin, Klaudia Raszczyc, Agata Czekaj, Katarzyna Pietras, Marta Tymkowska,

Karolina Płaszewska, Ewelina Gruchała, Roksana Przybysz, Maria Chrzan

3.UKS Olimpia Nowy Sącz

Zofia Hruby, Magdalena Lorek, Sabina Szczygieł, Anna Hajduk, Magdalena Poręba,

Alina Wojtas, Agnieszka Jędrusik, Katarzyna Kij, Małgorzata Horwath, Joanna Ciesielka,

Katarzyna Rolewicz, Marta Szewczak

 

Klasyfikacja województw                     1.MŁP-105;  2.ŚL-92;  3.DŚL-52;  4.POM-40;  5.ZPM-35

 

 

Piłka ręczna M 6-10.05.2004 Leszno

 

1.ChKS Łódź

Marcin Kacprzak, Wiktor Jędrzejewski, Tomasz Rybicki, Adrian Piórkowski,

Tomasz Kaźmierkiewicz, Artur Kwiatkowski, Piotr Masłowski, Jarosław Suski,

Piotr Pakulski, Radosław Turbak, Michał Walaszek, Piotr Kałodzieżny,

Przemysław Witkowski, Damian Piórkowski.

2.Wisła Płock

Tomasz Wężyk, Kacper Łuczyński, Daniel Wójcik, Michał Bartczak, Andrzej Liwiński,

Radosław Walczak, Michał Marszałek, Kamil Pawlak, Piotr Florczak, Łukasz Kwieciński,

Michał Kulisz, Marek Urbański, Kamil Steglinski, Daniel Darnowski

3.MKS Jurand Ciechanów

Sławomir Dmowski, Robert Graboń, Maciej Grygorowicz, Przemysław Krajewski,

Paweł Kurzęcki, Adam Milewski, Szymon Mroziński, Dariusz Olszewski, Mariusz Podlaski,

Michał Prątnicki, Marek Rytkowski, Łukasz Głowacki, Przemysław Płatek,

Przemysław Sarnowski

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-95;  2.WLP-63;  3.ŁDZ-60;  4.ŚL-40;  5.ŚWI-32;  6.POM-24

 

 

Piłka siatkowa K 30.04-4.05.2004 Kalisz

 

1.MMKS Dąbrowa Górnicza     

Katarzyna Urban, Patrycja Gajdzik, Joanna Wiatr, Judyta Czajkowska, Paulina Kawka,    

Ewelina Sieczka, Jadwiga Tkaczewska, Krystyna Tkaczewska, Katarzyna Madejska,

Małgorzata Bojko (MCKiS Jaworzno), Magda Piela, Ewelina Sieczka, Agata Wójcik

2.ŁKS Łódź

Paulina Rolińska, Natalia Wojtczak, Julia Gruszecka, Aleksandra Kuźmin,

Dominika Nowakowska (MMKS Łęczyca), Katarzyna Łubis, Katarzyna Ciesielska,

Joanna Mikołajczyk, Beata Brzezińska, Ewa Kaczmarek (Mazovia Rawa Maz.),

Marta Koperek (Skra Bełchatów)

3.PTPS Nafta Gaz Piła

Urszula Bejga, Justyna Jerzakowska, Klaudia Kaczorowska, Joanna Krawczyk,

Natalia Krawulska, Emilia Lewandowska, Michalina Liss, Natalia Piechowicz,

Daria Saberniak, Patrycja Stawik, Natalia Wardzyńska, Paulina Maj (Sparta Złotów)

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-88;  2.ŁDZ-50;  3.WLP-45;  4.DŚL-40;  5.KPM-35;  6.POM-32;  7.PKR-24

 

 

Piłka siatkowa M 30.04-4.05.2004 Piła

 

1.AZS Norwid Częstochowa      

Grzegorz Pająk, Wojciech Janas, Krzysztof Orman, Michał Kamiński (Rafko Racibórz),

Tomasz Burchart, Grzegorz Fijałek, Krzysztof Ferek, Bartosz Janeczek, Jakub Blachura,

Tomasz Urbaniak, Bartosz Sufa, Michał Sikora;

2.KS Metro Warszawa

Bartłomiej Jajszczak, Tomasz Walendzik, Jacek Koźmian, Piotr Kopaniewski,

Krzysztof Wierzbowski, Łukasz Grobelny, Adam Sotek, Jakub Radomski,

Paweł Mikołajczak, Marcin Drewin (RTS Radom), Adrian Stańczak (RTS Radom),

Michał Chabetek (UKS Junior Stolarka Wołomin).

3.UMKS MOS Wola Warszawa    

Grzegorz Łomacz, Jan Świercz, Dominik Wójcicki, Jakub Kiszka, Michał Stępień,

Zbigniew Bartman, Piotr Laudański, Paweł Kowal, Fabian Drzyzga,

Michał Fijałkowski (RTS Radom), Paweł Kaczorowski (MKS-MDK Warszawa),

Łukasz Kaczorowski (MKS-MDK Warszawa)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-95;  2.OPO-63;  3.ŚL-60;  4.ZPM-40;  5.ŁDZ-32;  6.WM-24

 

 

 

 

 

Podnoszenie ciężarów 1-3.05.2004 Poznań

 

dziewczęta (wyniki dwuboju)

48 kg
1.Izabela Jaszczyk (LKS Terespol) 117,5 kg
2.Wetonika Labudda (MKS Atleta Gdańsk) 107,5
3.Sylwia Lalik (Unia Hrubieszów) 87,5

chłopcy (wyniki dwuboju)

50 kg
1.Sylwester Załuski (Unia Hrubieszów) 147,5 kg
2.Kamil Gabrylewicz (AZS AWF Biała Podlaska) 142,5
3.Tomasz Dzienis (KS Burza Wrocław) 140

53 kg
1.Paula Długołęcka (LSSS Maków) 157,5
2.Magdalena Milczarek (MOS Opole) 157,5
3.Wioletta Jasińska (Rzemieślnik Malbork) 125

56 kg
1.Jarosław Holik (LKS Pogórze Gorlice) 185
2.Dariusz Szymura (KS Ruch Chorzów) 180
3.Adam Bobiński (CLKS Mazovia Ciechanów) 177,5

58 kg
1.Anna Nurkiewicz (Tarpan Mrocza) 155
2.Justyna Skrzecz (CLKS Mazovia Ciechanów) 145
3.Paulina Szmatuła (Promień Opalenica) 127,5

62 kg
1.Piotr Leonienko (LKS Terespol) 230
2.Grzegorz Szymura (Budowlani Opole) 225
3.Damian Kuczyński (Włókniarz Konstantynów) 225

63 kg
1.Małgorzata Daszkiewicz (WLKS Siedlce) 155
2.Olga Stranisławska (MKS Atleta Gdańsk) 140
3.Paulina Cichowska (Strzelec Strzelin) 137,5

69 kg
1.Radosław Chlebosz (Śląsk Wrocław) 255
2.Piotr Och (Polonia Elbląg) 252,5
3.Rafał Jasiński (Górnik Polkowice) 235

69 kg
1.Katarzyna Ostapska (MKS Oława) 182,5
2.Dominika Świercz (Śląsk Wrocław) 135
3.Aneta Nowak (Walka Ostrów Mazowiecka) 132,5

77 kg
1.Tadeusz Biega (Budowlani Opole) 280
2.Krzysztof Gugnacki (Krajna Sępólno) 275
3.Mariusz Szafrański (RKS Radomsko) 265

75 kg
1.Ewelina Zaborowska (MKS Gdańsk) 175
2.Barbara Żak (Heros Legnica) 170
3.Marta Tatkiewicz (LKS Terespol) 150

85 kg
1.Paweł Faraś (Legia Warszawa) 307,5
2.Sylwester Kołecki (MKS Oława) 267,5
3.Stanislaw Ulrych (MOS Opole) 252,5

+75 kg
1.Renata Cieżewska (MKS Oława) 150
2.Kamila Łojko (AKS Myślibórz) 137,5
3.Agnieszka Sterniczuk (LKS Terespol) 135

94 kg
1.Karol Kaczmarek (RKS Radomsko) 332,5
2.Michał Ryznar (Lechia Sędziszów) 277,5
3.Damian Kulpa (Budowlani Opole) 267,5

 

+94 kg
1.Tomasz Siwczyk (LKS Dobryszyce) 287,5
2.Grzegorz Parafiniuk (LKS Terespol) 285
3.Sławomir Sterna (Start Otwock) 282,5


Klasyfikacja województw:                     1.MAZ-136;  2.LUB-111;  3.DŚL-76;  4.POM-53;  5.ŁDZ-52;   6.KPM-44;

                7.ŚL-43;   8.OPO-35;  9.WM-24;  10.MŁP-21;  11.ZPM-21;  12. WI-17;  13.WLP-12;  14.PKR-6;  15.LBU-5

 

Pływanie synchroniczne 7-8.05.2004 Leszno

 

solo

1.Agnieszka Dankowska (UKS Pałac Syrena Warszawa)

2.Marta Myszkowska (Akwawit Leszno)

3.Anna Klimaszyk (UKS Wanda Poznań)

duety

1.Anna Klimaszyk, Dagmara Kowalska (UKS Wanda Poznań)

2.Karolina Kajca, Marta Myszkowska (Akwawit Leszno)

3.Adrianna Borowiak, Monika Kuncewicz (UKS Wanda Poznań)

zespoły

1.Joanna Andrzejak, Joanna Jaśkowiak, Adrianna Borowiak, Anna Klimaszyk, Dagmara Kowalska, Monika Kuncewicz, Katarzyna Leśnik Emilia Szczepanik (UKS Wanda Poznań)

2.Weronika Janik, Agnieszka Kotecka, Karolina Kajca, Natalia Koscielska, Barbara Mendyka, Marta Myszkowska, Olga Stachowiak, Agnieszka Suwiczak (Akwawit Leszno)

3.Katarzyna Brzostowicz, Marianna Gabryelczyk, Jagoda Górska, Marta Janiszewska, Agata Jędrychowska, Joanna Olejniczak, Weronika Strugala, Sara Krawczyńska (UKS Szóstka Poznań). Katarzyna Brzostowicz, Marianna Gabryelczyk, Jagoda Górska, Marta Janiszewska, Agata Jędrychowska, Joanna Olejniczak, Weronik

 

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-122,25;  2.MAZ-12;  3.DŚL-1

 

 

Skoki do wody 1-2.05.2004 Częstochowa

 

trampolina 1 m dziewcząt gr. B

1.Anna Abramowicz (MKSPM Katowice)

2.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

3.Karolina Sołtysik (MKS PM Katowice)

trampolina 1 m chłopcy gr. B

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

3.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m dziewcząt gr. B

1.Anna Abramowicz (MKS PM Katowice)

2.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

3.Karolina Sołtysik (MKS PM Katowice)

trampolina 3 m chłopcy gr. B

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

3.Jakub Boguta (UKS PM Syrena Warszawa)

wieża dziewcząt gr. B

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Anna Abramowicz (MKS PM Katowice)

3.Katarzyna Braja (Stal Rzeszów)

wieża chłopcy gr. B

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

3.Jakub Boguta (UKS PM Syrena Warszawa)

trampolina 1 m dziewcząt gr. C

1.Patrycja Pyrcak (Stal Rzeszów)

2.Martyna Fiuk (MKS PM Katowice)

3.Paulina Plesińska (MKS PM Katowice)

trampolina 1 m chłopcy gr. C

1.Paweł Spadło (COSW Częstochowa)

2.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

3.Szymon Wąsowicz (COSW Częstochowa)

trampolina 3 m dziewcząt gr. C

1.Katarzyna Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

2.Patrycja Pyrcak (Stal Rzeszów)

3.Martyna Fiuk (MKS PM Katowice)

trampolina 3 m chłopcy gr. C

1.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

2.Paweł Spadło (COSW Częstochowa)

3.Tomasz Rolański (UKS PM Syrena Warszawa)

wieża dziewcząt gr. C

1.Katarzyna Trochimczuk (UKS PM Syrena Warszawa)

2.Patrycja Pyrcak (Stal Rzeszów)

3.Agnieszka Wolińska (COSW Częstochowa)

wieża chłopcy gr. C

1.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

2.Szymon Wąsowicz (COSW Częstochowa)

3.Marcin Zamła (MKS PM Katowice)

 

Klasyfikacja województw                     1.ŚL-103;  2.PKR-97;  3.MAZ-55

 

 

Szachy 29.04-6.05.2004 Turek

 

D14

1.Wioletta Sobierska (Jarociński Klub Szachowo-Warc.)

2.Katarzyna Radziewicz (LUKS Set Lesznowola)

3.Magdalena Krasnodębska (AZS Pol.Śl. Gliwice)

C14

1.Arkadiusz Leniart (Damis Warszawa)

2.Mateusz Bobula (KSz MDK Jasło)

3.Jacek Tomczak (LKS Piast Śrem)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-43;  2.WLP-34;  3.SL-20;  4.PKR-19;  5.DSL-17;  6.ZPM-14;  7.PDL-9;

               8.LBU-7;  9.MLP-6;  10.POM-5;  11.ŁDZ-4;  12.KPM-3;  13.SWI-1                              

 

 

Szermierka           szabla 3-4.05.2004 Konin                  floret, szpada 29.04-4.05.2004

 

floret dziewcząt

1.Justyna Januszewska (AZS-AWFiS Gdańsk)

2.Marta Łyczbińska (Budowlani Toruń)

3-4.Sylwia Kurowska (UKS Korona Wrocław)

3-4.Emilia Rygielska (Budowlani Toruń)

floret chłopców

1.Paweł Osmański (AZS-AWFiS Gdańsk)

2.Piotr Naruszewicz (AZS-AWFiS Gdańsk)

3-4.Paweł Turbański (UKS Korona Wrocław)

3-4.Tomasz Sinoracki (Budowlani Toruń)

szpada dziewcząt

1.Anna Pietrzak (UKS Zagłoba Warszawa)

2.Ewa Neli (MKS PM Katowice)

3-4.Dominika Mosler (Górnik Radlin)

3-4.Hanna Gotszaik (MKS PM Katowice)

szpada chłopców

1.Mateusz Nycz (Piast Gliwice)

2.Piotr Maciejczyk (Piast Gliwice)

3-4.Łukasz Rokosz (Muszkieter Gliwice)

3-4.Paweł Osmański (AZS-AWFiS Gdańsk)

szabla dziewcząt

1.Matylda Ostojska (Włókniarz Łódź)

2.Katarzyna Kędziora (AZS Śr. Poznań)

3-4.Agata Grodzka (KKSz Konin)

3-4.Justyna Mirkiewicz (KKSz Konin)

szabla chłopców

1.Damian Skubiszewski (KKSz Konin)

2.Paweł Krzywdziak (MKS PM Katowice)

3-4.Patryk Borowski (KKSz Konin)

3-4.Szymon Żelichowski (AZS Śr. Poznań)

 

Klasyfikacja województw                     1.WLP-131;  2.ŚL-115;  3.MAZ-81;  4.POM-75;  5.DŚL-43;  6.KPM-42;

               7.MŁP-17;  8.ŁDZ-16;  9.PDL-14;  10.ZPM-6;  11.LBU-6;  12.PKR-6

 

 

Taekwondo ITF 2-3.05.2004 Wolsztyn

 

45 kg

1.Julia Wacek (Hwarang Brzeg Dolny)

2.Anna Pietkiewicz (Centrum TKD Wrocław)

3-4.Diana Gierej (Żak Biała Podlaska)

3-4.Natalia Wyrzykowska (KKSW Legnica)

48 kg

1.Maciej Guz (Lewart Lubartów)

2.Leszek Kulik (RKT Radom)

3-4.Mikołaj Iwanow (MKST Bystrzyca Kł.)

3-4.Kamil Raczyński (WAT Wrocław)

49 kg

1.Monika Gzowska (Lotos Jabłonna)

2.Kaja Piorunowska (Taewo Warszawa)

3-4.Monika Kosior (Lewart Lubartów)

3-4.Agnieszka Szymańska (KKSW Lubin)

54 kg

1.Marcjan Pluta (KKSW Legnica)

2.Michał Cieslik (Lotos Jabłonna)

3-4.Robert Jarosz (Lotos Jabłonna)

3-4.Maciej Kowalczyk (MKST Mińska Mazowiecki). Natalia Wyrzykowska (KKSW Legnica)ław)

 

53 kg

1.Ewelina Masiuk (WAT Wrocław)

2.Marta Wsiaki (KST Głubczyce)

3-4.Izabela Dobrosz (ŁSKT Łódź)

3-4.Żaneta Urbaniak (ŁSKT Łódź)

60 kg

1.Maciej Żuk (KKSW Legnica)

2.Kacper Rutkowski (KST Tornado Szczecin)

3-4.Adrian Rogowski (KKSW Legnica)

3-4.Mateusz Szachtsznajder (Lewart Lubartów)

57 kg

1.Magdalena Radomiak (CzAT Częstochowa)

2.Katarzyna Cieslik (Lotos Jabłonna)

3-4.Magdalena Mazur (Taewo Warszawa)

3-4.Marta Woch (KST Głubczyce)

66 kg

1.Damian Iwaniuk (MKST Mińsk Mazowiecki)

2.Bartosz Marciniak (MKST Bystrzyca Kł.)

3-4.Dawid Lipiński (LSKT Lublin)

3-4.Paweł Tracz (Taewo Warszawa)

+57 kg

1.Julia Sakowska (KST Tornado Szczecin)

2.Izabela Wilińska (ŁSKT Łódź)

3-4.Zofia Chojnacka (Taewo Warszawa)

-43.Marta Drogomirecka (KST Głubczyce)

+66 kg

1.Łukasz Borowski (WAT Wrocław)

2.Rafał Włoch (Lewart Lubartów)

3-4.Konrad Cichocki (RKT Radom)

3-4.Patryk Jackiewicz (CzAT Częstochowa)T Wrocław)

 

układy

1.Monika Kosior (Lewart Lubartów)

2.Lolita Matyjaszczyk (Lewart Lubartów)

3-4.Angelika Jędrzejewska (KKSW Legnica)

3-4.Wioleta Kijewska (Matsogi Ciechanów)

układy

1.Maciej Żuk (KKSW Legnica)

2.Marcjan Pluta (KKSW Legnica)

3-4.Andrzej Mieszczakowski (KKSW Legnica)

3-4.Łukasz Podsiadły (RAT Radzyń)

techniki specjalne

1.Ewelina Masiuk (WAT Wrocław)

2.Ilona Omiecińska (Matsogi Ciechanów)

3-4.Magdalena Radomiak (CzAT Częstochowa)

3-4.Julia Sakowska (KST Tornado Szczecin)

techniki specjalne

1.Paweł Tracz (Taewo Warszawa)

2.Rafał Włoch (Lewart Lubartów)

3-4.Piotr Bieńko (KT ITF Szczecin)

3-4.Arkadiusz Ciskowski (Posejdon Gdynia)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-175;  2.MAZ-155;  3.LUB-131;  4.Śl-62;  5.ZPM-57;  6.ŁDZ-49;  7.OPO-28;

               8.POM-21;  9.PDL-17;  10.WM-8; 11.MŁP-4;  12.KPM-2

 

 

 

 

Taekwondo WTF2-3.05.2004 Śrem

 

42 kg

1.Karolina Mosko (Bałtyk Koszalin)

2.Agata Urban (Gwardia Warszawa)

3-4.Anna Sobczak (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

45 kg

1.Andrzej Szewczyk (KSW Szczecinek)

2.Marcin Lipiński (Hwarang Pisz)

3-4.Patryk Mycyk (Centrum Bydgoszcz)

3-4.Przemysław Ostrowski (Wikingowie Pisz)

44 kg

1.Dominika Rudnicka (UKS Taebaek Bielany)

2.Paulina Monasterska (Kmicic Częstochowa)

3-4.Katarzyna Maciejewska (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

48 kg

1.Przemysław Janiszewski (Promyk Ciechanów)

2.Krystian Żendzian (Medyk Łomża)

3-4.Radosław Ksepka (Medyk Łomża)

3-4.Krzysztof Żeromski (KSW Szczecinek)

46 kg

1.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

2.Magdalena Krulikowska (AZS Sr. Gdańsk)

3-4.Magdalena Gwarda (Sokół Krasnystaw)

3-4.Joanna Wesołek (Rapid Śrem)

51 kg

1.Rafał Werwiński (UKS Taekwondo Feniks Śrem)

2.Michał Górski (Czarni Olecko)

3-4.Piotr Marciniuk (Huragan Międzyrzecz)

3-4.Zbigniew Wawrzyniak (Rapid Śrem)

49 kg

1.Ewelina Piankowska (Hwarang Pisz)

2.Mariola Wawrzyszuk (Sokół Krasnystaw)

3-4.Andzelika Marszałek (Kmicic Częstochowa)

3-4.Beata Polak (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

55 kg

1.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

2.Marcin Koźmiński (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Sebastian Mały (Czerwony Smok Poznań)

3-4.Adam Sochowicz (Promyk Ciechanów)

52 kg

1.Klaudia Wicik (AZS UWM Olsztyn)

2.Magda Turek (Start Olsztyn)

3-4.Agata Ćwiakowska (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

3-4.Urszula Lipińska (UKS Grom Piaski)

59 kg

1.Piotr Paziński (UKS Taebaek Warszawa)

2.Kamil Gołosiński (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Kacper Paszkowski (UKS Taebaek Warszawa)

3-4.Paweł Prusko (Czarni Olecko)

55 kg

1.Sara Rakowska (Kmicic Częstochowa)

2.Agata Gołębiowska (UKS Bełżyce)

3-4.Dominika Łożyńska (Start Olsztyn)

3-4.Aldona Rynkiewicz (ULKS Borne Sulinowo)

63 kg

1.Krzysztof Hyży (UKS Taekwondo Feniks Śrem)

2.Tomasz Prusaczyk (Wikingowie Pisz)

3-4.Maciej Dąbrowski (AZS Sr. Poznań)

3-4.Filip Kamiński (ŁCT Sirocco Łódź)

59 kg

1.Kamila Sakiewicz (UKS Sokół Kościan)

2.Anna Rutecka (Start Olsztyn)

3-4.Dorota Gołebiowska (UKS Bełzyce)

3-4.Agnieszka Kwiatosz (UKS Grom Piaski)

68 kg

1.Michał Sońdka (UKS Taebaek Warszawa)

2.Bartosz Mielczarek (ŁCT Sirocco Łódź)

3-4.Maciej Kaczorowski (ŁCT Sirocco Łódź)

3-4.Hubert Soliwoda (ULKS Borne Sulinowo)

63 kg

1.Anna Rapita (TKD Giżycko)

2.Paulina Małek (UKS Grom Piaski)

3-4.Paulina Głowacka (Czerwony Smok Poznań)

3-4.Agnieszka Sadlak (KSW Szczecinek)

73 kg

1.Adrian Murawka (UKS Taebaek Warszawa)

2.Łukasz Śmigaj (UKST Środa Wlkp.)

3-4.Maciej Brzozowski (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Rafał Wojciuszkiewicz (Tygrys Kętrzyn)

68 kg

1.Dominika Białek (AZS Śr. Łódź)

2.Karolina Łopacka (UKS Bełżyce)

3-4.Anna Klim (KSW Szczecinek)

3-4.Justyna Kreszkiewicz (Hwarang Pisz). (KSW Szczecinek)

(UKS Bełżyce)

k)oznań)

 

 

78 kg

1.Aleksander Rychlik (AZS UWM Olsztyn)

2.Paweł Choruzy (KSW Szczecinek)

3-4.Piotr Orchel (ŚLKT Pomorze Świnoujście)

3-4.Łukasz Robak (AZS UWM Olsztyn)

+68 kg

1.Elżbieta Uscińska (Rapid Śrem)

2.Mariola Małyszek (UKS Grom Piaski)

3-4.Agnieszka Frąszczak (Rapid Śrem)

3-4.Katarzyna Lis (Rapid Śrem)

+78 kg

1.Piotr Wierzbicki (UKS Ilyo Bolesławiec)

2.Piotr Lasota (tygrys Kętrzyn)

3-4.Adam Jabłonka (Rapid Śrem)

3-4.Jakub Zaremba (Medyk Łomża)

poomse

1.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

2.Dominika Rudnicka (UKS Taebaek Warszawa)

3.Magdalena Krulikowska (AZS Śr. Gdańsk)

poomse

1.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

2.Paweł Grzesiak (Dan Świdnik)

3.Michał Sońdka (UKS Taebaek Warszawa)

 

Klasyfikacja województw                     1.WM-182;  2.WLP-112;  3.MAZ-102;  4.LUB-97;  5.ZPM-95;  6.ŁDZ-48;

               7.POM-34;  8.PDL-20;  9.ŚL-17;  10.ŚWI-15;  11.KPM-10;  12.DŚL-9;  13.OPO-3

 

 

Tenis Stołowy 6-9.05.2004 Gniezno

 

gra pojedyncza
1.Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn)
2.Natalia Partyka (MRKS Gdańsk)
3-4.Katarzyna Grzybowska (Pogoń Siedlce)

3-4.Olga Skrzypiec (Odra Głoska Księginice)

gra pojedyncza
1.Patryk Chojnowski (ŁTSR Kastor Łask)
2.Mateusz Czernik (Ogniwo Chełm)
3-4.Marcin Fejcak (SKS 40 Warszawa)

3-4.Aleksander Wieteska (ŁTSR Kastor Łask)

gra podwójna
1.Natalia Bąk, Natalia Partyka (GLKS Nadarzyn/MRKS Gdańsk)
2.Katarzyna Grzybowska, Ewelina Krawczuk (Pogoń Siedlce/Ogólniak Hrubieszów)
3-4.Olga Skrzypiec, Anita Jaworska (Odra Głoska Księginice)

3-4.Adrianna Szulc, Oktawia Karkoszka (GLKS Nadarzyn)

gra podwójna
1.Patryk Chojnowski, Aleksander Wieteska (ŁTSR Kastor Łask)
2.Paweł Fertikowski, Maciej Karmoliński (ZKS Zielona Góra, Stella Gniezno)
34.Patryk Jendrzejewski, Mateusz Gołębiowski (Gwiazda Bydgoszcz, MMKS Chełmno)

3-4.Kamil Michalik,Szymon Skop (AKS Mikołów Skarbek Tarnowskie Góry)

turniej drużynowy
1.MRKS Gdańsk (Natalia Partyka, Joanna Ściślak, Aleksandra Dzierżek)
2.GLKS Nadarzyn (Natalia Bąk, Adrianna Szulc, Oktawia Karkoszka)
3.Odra Głoska I Księginice (Olga Skrzypiec, Anita Jaworska, Anna Żak)

turniej drużynowy
1.ŁTSR Kastor Łask (Patryk Chojnowski, Aleksander Wieteska)
2.Stella Gniezno (Maciej Karoliński, Bartosz Bednarkiewicz, Rafał Ordza)
3.SKS 40 Warszawa (Marcin Fejcak, Andrzej Sas)

 

 

gra mieszana
1.Patryk Chojnowski, Natalia Partyka (ŁTSR Kastor Łask/MRKS Gdańsk)
2.Rafał Łaszczyński, Adrianna Szulc (MLUKS Wąsewo/GLKS Nadarzyn)
3-4.Paweł Fertikowski, Ewelina Krawczuk (ZKS Zielona Góra/Ogólniak Hrubieszów)

3-4.Maksymilian Kulpa, Wioleta Witkowska (Ostródzian Ostróda/Chrobry Międzyzdroje)

 

Klasyfikacja województw                     1.MAZ-81,84;  2.DŚL-43,34;  3.KPM-36,50;  4.ŚL-35,50;  5.ŁDZ-30,50;

               6.POM-28,50;  7.WLP-26,17;  8.LUB-20,50;  9.LBU-20;  10.MŁP-19,34;  11.WM-14,50;  12.PKR-13;

               13.PDL-10;  14.ZPM-8,64;  15.ŚWI-5,5;  16.OPO-2

 


Zapasy styl klasyczny 23-25.04.2004 Poznań

 

42 kg
1.Jakub Tim (Sobieski Poznań)
2.Daniel Szkulski (Agros Żary)
3-4.Radosław Bierzanowski (Bielawianka Bielawa)
3-4.Wojciech Wanke (ZKS Miastko)

46 kg
1.Damian Janikowski (Śląsk Wrocław)
2.Marcin Kunysz (Agros Żary Lubuskie)
3-4.Michał Pietrzak (Sobieski Poznań)
3-4.Piotr Misa (Wisłoka Dębica)

50 kg
1.Damian Mazur (Agros Żary)
2.Mariusz Szostak (Bielawianka Bielawa)
3-4.Patryk Maciołek (AKS Piotrków Trybunalski)
3-4.Jakub Szczepaniak (Śląsk Wrocław)

54 kg
1.Łukasz Bystroń (Agros Żary)
2.Rafał Denejka (Cement Gryf Chełm)
3-4.Marcin Zborowski (Mamry Giżycko)
3-4.Jan Czepul (Warmia Lidzbark Warmiński)

58 kg
1.Maciej Michalewicz (Agros Żary)
2.Przemysław Kapla (MOSiR Płyty Grajewo)
3-4.Artur Pieprzak (Syrena Gnojnica Wola)
3-4.Adam Blok (GLKS Osielsko)

63 kg
1.Mariusz Bielecki (Śląsk Wrocław)
2.Jacek Kneć (Unia Racibórz)
3-4.Rafał Pawlikowski (AKS Piotrków Trybunalski)
3-4.Łukasz Kurbat (Podlasie Białystok)

69 kg
1.Dawid Papina (Cartusia Kartuzy)
2.Damian Duduś (Bielawianka Bielawa)
3-4.Marcin Licznerski (Sokół Lubawa)
3-4.Adam Kosmaczewski (Podlasie Białystok)

76 kg
1.Łukasz Laśnicki (Cement Gryf Chełm)
2.Witold Adamczak (Sobieski Poznań)
3-4.Łukasz Partyka (Śląsk Wrocław)
3-4.Łukasz Cygan (Sobieski Poznań)

85 kg
1.Przemysław Malinowski (Agros Żary)
2.Paweł Szafnicki (AKS Piotrków Trybunalski)
3-4.Przemysław Piotrowski (Spartakus Pyrzyce)
3-4.Piotr Kuźniewski (Warmia Lidzbark Warmiński)

100 kg
1.Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)
2.Marek Szymski (Olimpia-Siła Mysłowice)
3-4.Krzysztof Kapała (Sobieski Poznań)
3-4.Rafał Szuwara (Agros Zamość)

 

Klasyfikacja województw                     1.DŚL-99;  2.LBU-76;  3.WLP-66;  4.POM-50;  5.ŁDZ-47;  6.LUB-44;   7.PDL-41;               

            8.WM-40;  9.ŚL-40;  10.MAZ-28;  11.PKR-22;  12.MŁP-17;  13.OPO-13;  14.ZPM-11;  15.KPM-6

 

 

Zapasy styl wolny kobiet 3-4.05.2004 Krotoszyn

 

38 kg

1.Daria Krajewska (GLKS Osielsko)

2.Dorota Banaszyk (Feniks Stargard Szczeciński)

3-4.Anna Pucyk (WLKS Iganie Nowe)

3-4.Angelika Kotyna (UKS 20 Łódź)

40 kg

1.Anna Arbuzińska (Orlęta Łuków)

2.Anna Kazimierczak (Hutnik Pieńsk)

3-4.Karolina Michta (GLKS Osielsko)

3-4.Izabela Tokarska (Orlęta Łuków)

43 kg

1.Patrycja Gajewczyk (AKS Białogard)

2.Magdalena Głąb (Cement Gryf Chełm)

3-4.Monika Turlej (Slavia Ruda Śląska)

3-4.Ewelina Tokarska (Orlęta Łuków)

46 kg

1.Magdalena Skrzypek (Suples Kraśnik)

2.Beata Omilusik (Heros Czarny Bór)

3-4.Agata Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

3-4.Barbara Kołek (Dąb Brzeźnica)

49 kg

1.Ewelina Kowalczyk (Suples Kraśnik)

2.Dominika Osocka (Agros Żary)

3-4.Marta Leńkowska (Tęcza Środa Wielkopolska)

3-4.Katarzyna Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

52 kg

1.Karolina Banaszek (Mazowsze Teresin)

2.Agnieszka Marciniak (Ceramik Krotoszyn)

3-4.Anna Modzelewska (Zieloni Stargard Szczeciński)

3-4.Agata Strzelczyk (Gwardia Warszawa)

56 kg

1.Iwona Zdanowska (UKS Ryś Kampinos)

2.Patrycja Żakowicz (GLKS Osielsko)

3-4.Magdalena Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

3-4.Ewelina Pałuska (Olimpia Siła MOSiR Mysłowice)

60 kg

1.Sylwia Bujak (Agros Zamość)

2.Agnieszka Milewska (Wissa Szczuczyn)

3-4.Edyta Szafrańska (UKS Ryś Kampinos)

3-4.Joanna Straszewska (Cement Gryf Chełm)

65 kg

1.Karina Pach (Sobieski Poznań)

2.Monika Połajdowicz (Cement Gryf Chełm)

3-4.Weronika Kister (Sokół Lublin)

3-4.Paulina Grabowska (Gwardia Warszawa)

70 kg

1.Karolina Dziechcierewicz (Sokół Lublin)

2.Ewelina Kucharska (Orlęta Łuków)

3-4.Małgorzata Kołota (Mazowsze Teresin)

3-4.Katarzyna Iwańska (Sobieski Poznań)

 

Klasyfikacja województw                     1. LUB-137 pkt, 2. MAZ-107 pkt, 3. DSL-75 pkt, 4. WLP-51 pkt, 5. KPM-41 pkt,

                                                           6. ZPM-40 pkt, 7. ŁDZ-24 pkt, 8. SL-23 pkt, 9. LBU-12 pkt, 10. PDL-12 pkt,

                                                           11.SWI-12 pkt, 12. WM-10 pkt, 13. OPO-6 pkt, 14. PKR-6 pkt, 15. POM-4 pkt

 

Zapasy styl wolny M 30.04-2.05.2004 Krotoszyn

 

42 kg

1.Adrian Hajduk (Slavia Ruda Śląska)

2.Paweł Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

3-4.Rafał Smętek (Suples Kraśnik)

3-4.Przemysław Łazarz (MMKS Dąbrowa Górnicza)

46 kg

1.Kamil Skaskiewicz (AKS Białogard)

2.Łukasz Kowalski (Spartakus Pyrzyce)

3-4.Michał Bohdziewicz (AKS Białogard)

3.Kordian Bohm (Orzeł Namysłów)

50 kg

1.Wojciech Makowski (Megawolt Koszalin)

2.Artur Dębicki (Korona Koronowo)

3-4.Mateusz Szyniec (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3-4.Artur Zak. (MMKS Dąbrowa Górnicza)

54 kg

1.Tomasz Rogala (Slavia Ruda Śląska)

2.Marcin Zborowski (Mamry Giżycko)

3-4.Michał Wypasek (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3-4.Mirosław Bulak (Dąb Brzeźnica)

58 kg

1.Adam Blok (GLKS Osielsko)

2.Artur Pieprzak (Syrena Wola Gnojnicka)

3-4.Przemysław Kapla (MOSiR Płyty Grajewo)

3-4.Tomasz Rogisz (Mamry Giżycko)

63 kg

1.Andrzej Grzelak (Korona Koronowo)

2.Maciej Balawejder (Stal Rzeszów)

3-4.Łukasz Kubat (Podlasie Białystok)

3-4.Mariusz Bielecki (Śląsk Wrocław)

69 kg

1.Paweł Szwenk (AKS Białogard)

2.Maciej Frąc (Stal Rzeszów)

3-4.Robert Świerblewski (Gwiazda Bydgoszcz)

3-4.Karol Miłkowski (Ceramik Krotoszyn)

76 kg

1.Witold Adamczak (Sobieski Poznań)

2.Janusz Kupis (Śląsk Wrocław)

3-4.Jacek Pniewski (AKS Białogard)

3-4.Kamil Błaszczak (Piast Wola)

85 kg

1.Krystian Szymanowski (Śląsk Wrocław)

2.Przemysław Piotrowski (Spartakus Pyrzyce)

3-4.Dariusz Kozłowski (Herkules Łomża)

3-4.Piotr Kuźniewski (Warmia Lidzbark Warmiński)

100 kg

1.Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)

2.Michał Stanek (Stal Rzeszów)

3-4.Stefan Uklejewski (Samson Kobylin)

3-4.Wojciech Cajzer (Sokół Lublin)

 

Klasyfikacja województw                     1.ZPM-94;  2.ŚL-87;  3.DŚL-73;  4.WLP-69;  5.PKR-50;  6.LUB-49;  7.KPM-46;

               8.WM-35;  9.PDL-31;  10.MAZ-29;  11.OPO-20;  12.ŁDZ-12;  13.ŚWI-4;  14.MŁP-1