Medaliści IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów

w sportach zimowych „SUDETY 2003”

 

 

Biathlon 12-18.02.2003 Duszniki Zdrój

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

6 km sprint
1.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

2.Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

3.Monika Skoczeń (UKN Melafir Czarny Bór)

7,5 km sprint
1.Mirosław Kobus (MKS Duszniki)

2.Adam Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)

3.Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

7,5 km dochodzenie
1.Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

3.Iga Kaczmarczyk (BKS WP Kościelisko)

10 km dochodzenie
1.Adam Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)

2.Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

3.Mirosław Kobus (MKS Duszniki)

juniorki młodsze - 10 km
1.Weronika Nowakowska (MKS Duszniki)

2.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

3.Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

juniorzy młodsi - 12,5 km
1.Paweł Czerniak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Wojciech Wełniak (NKS Dynamit Chorzów)

3.Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorki młodsze 3x6 km
1.Monika Rzepka, Iga Kaczmarczyk, Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Mirosława Gregorczyk, Marta Koza, Dominika Kuflowska (UKN Melafir Czarny Bór)

3.Joanna Musielska, Wioletta Kaczmarek, Marcelina Nowotna (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

sztafeta juniorzy młodsi 3x7,5 km
1.Bartosz Gawlik, Łukasz Witek, Mirosław Kobus (MKS Duszniki)

2.Adam Nędza-Kubiniec, Piotr Ziemianin, Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

3.Stanisław Tylka-Suleja, Marcin Strączek, Jakub Karpiel (BKS WP Kościelisko)

 

juniorki

juniorzy

7,5 km sprint

  1.Krystyna Pałka (AZS-AWF Katowice)
2.Paulina Bobak (BKS WP Kościelisko)
3.Magdalena Nykiel (MKS Karkonosze Jelenia Góra)
10 km sprint

  1.Łukasz Wojaczek (BKS WP Kościelisko)
2.Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko)
3.Łukasz Matysek (AZS-AWF Katowice)

10 km dochodzenie
1.Paulina Bobak (BKS WP Kościelisko)

2.Krystyna Pałka (AZS-AWF Katowice)

3.Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki)

12,5 km dochodzenie
1.Łukasz Matysek (AZS-AWF Katowice)

2.Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko)

3.Łukasz Wojaczek (BKS WP Kościelisko)

juniorki - 12,5 km
1.Paulina Bobak (BKS WP Kościelisko)

2.Izabela Robot (BKS WP Kościelisko)

3.Paulina Bobak (BKS WP Kościelisko)

juniorzy - 15 km
1.Krzysztof Pływaczyk (AZS AE Wałbrzych)

2.Łukasz Zych (Sokół Rymanów)

3.Paweł Lasek (AZS AE Wałbrzych)

sztafeta juniorki 3x6 km
1.Anna Janas, Angelika Szrubianiec, Tifany Tyrała (MKS Duszniki)

2.Joanna Grzybek, Agnieszka Grzybek, Magdalena Nykiel (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3. Paulina Bobak, Izabela Hobot, Izabela Fluder (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorzy 3x7,5 km
1.Kazimierz Obrochta, Daniel Gąsienica, Łukasz Wojaczek (BKS WP Kościelisko)

2.Łukasz Wojaczek, Krzysztof Chotarski, Łukasz Matysek (AZS-AWF Katowice)

3.Piotr Pazdan, Paweł Lasek, Krzysztof Pływaczyk (AZS AE Wałbrzych)

 

 

 

Hokej na lodzie 18-23.02.2003 Sosnowiec

 

1.Stoczniowiec Gdańsk

Jacek Dzięgiel, Maciej Gliwa, Kamil Kobrzybski, Mariusz Kuchnicki, Miłosz Labudda,

Michał Michalkiewicz, Damian Molenda, Przemysław Odrobny, Piotr Poziomkowski,

Maciej Semeniuk, Sylwester Soliński, Sebastian Wachowski, Bartosz Stepokura, Piotr Koseda, Paweł Benasiewicz, Mateusz Rompkowski, Paweł Skrzypkowski, Mikołaj Łopuski, Arkadiusz Marmurowicz, Maciej Urbanowicz, Jarosław Rzeszutko, Szymon Paruszewski

2.MMKS Nowy Targ

Tomasz Rajski, Sebastian Górka, Rafał Dutka, Andrzej Sojka, Robert Sięka, Kamil Puławski, Łukasz Wołoszczuk, Piotr Tętnowski, Marek Olszewski, Tomasz Malasiński,

Mariusz Jastrzębski, Michał Zubek, Gabriel Jędrol, Grzegorz Wsół, Mateusz Iskrzycki, Marcin Kolusz, Wojciech Bukowski, Łukasz Zborek, Patryk Karecki, Przemysław Leśnicki, Tomasz Landowski

3.UKH Unia Oświęcim

Robert Bisaga, Paweł Żak, Seweryn Krąpiec, Piotr Szynal, Łukasz Łąka, Michał Boba, Paweł Lorek, Gabriel Połącarz, Tomasz Gądek, Marcin Kwiatek, Sebastian Kowalówka, Łukasz Sękowski, Michał Chodorowski, Krystian Górka, Adrian Sanak, Grzegorz Madeja, Jacek Mortka, Jakub Osoba, Maciej Resiak, Michał Bucki, Kamil Rudnicki, Kamil Kosowski

 

 

Łyżwiarstwo figurowe 27.02-2.03.2003 Świdnica

 

solistki - junior młodszy A
1.Anna Zawada (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Ilona Senderek (Marymont Warszawa)

3.Sabina Paśnik (MOSiR Sosnowiec)

solistki - junior młodszy B
1.Joanna Sulej (Marymont Warszawa)

2.Agata Srokowska (Axel Toruń)

3.Julia Szczerbowska (UKŁF Unia Oświęcim)

soliści - junior młodszy A
1.Mateusz Chruściński (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Krystian Tera (ŁTŁF Łódź)

3.Krzysztof Kuczyński (ŁTŁF Łódź)

soliści - junior młodszy B
1.Edwin Siwkowski (Marymont Warszawa)

2.Bartosz Paluchowski (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Sebastian Iwasaki (Marymont Warszawa)

pary sportowe junior młodszy A

1.Joanna Sulej Maciej Lewandowski (M

2.Julia Szczerbowska, Łukasz Chluba (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Aneta Michałek, Mariusz Swierguła (UKŁF Unia Oświęcim)



 

pary taneczne junior młodszy A
1.Patrycja Petrus, Robert Chudziński (Stoczniowiec Gdańsk)

2.Marte Dzióbek, Jędrzej Trębacki (Stoczniowiec Gdańsk)

3.Joanna Budner, Jan Mościcki (ŁTŁF Łódź)

pary taneczne junior młodszy B
1.Izabela Brzozowska, Łukasz Dzióbek (Stoczniowiec Gdańsk)

2.Emilia Jaranowska, Michał Więcek (Stoczniowiec Gdańsk)

3.natalia Helszer, Patryk Habrat (ŁTŁF Łódź)

 

 

 

 

 

Łyżwiarstwo szybkie 5-6.02.2003 Sanok

 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Iwona Kmiecik (Pilica Tomaszów)

500 m

1.Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)

2.Grzegorz Gwiazdowski (Orzeł Elbląg)

3.Rafał Jarosz (Cuprum Lubin)

1000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Iwona Kmiecik (Pilica Tomaszów)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

1500 m
1.Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Mateusz Puszkarski (Marymont Warszawa)

1500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1.Robert Kustra (Górnik Sanok)

2.Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)

3.Sławomir Chmura (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

5000 m
1.Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Piotr Majewski (Cuprum Lubin)

wielobój
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

wielobój
1.Konrad Niedźwiedzki (AZS Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Piotr Majewski (Cuprum Lubin)

drużyna

1.(WTŁ Stegny Warszawa)

2.(Pilica Tomaszów)

3.(MKS-MOS Pruszków)

drużyna

1.(Cuprum Lubin I)

2.( Cuprum Lubin II)

3.(małopolskie)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków)

2.Monika Urbaniak (Cuprum Lubin)

3.Marta Konera (WTŁ Stegny Warszawa)

500 m
1.Artur Waś (Marymont Warszawa)

2.Daniel Załączkowski (Górnik Sanok)

3.Dariusz Chowaniec (SNPTT Zakopane)

1000 m
1.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Anna Bukowska (AZS Zakopane)

1500 m
1.
Piotr Bluj (Zryw Sanok)

2.Artur Waś (Marymont Warszawa)

3.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

1500 m
1.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Monika Urbaniak (Cuprum Lubin)

3000 m
1.Artur Waś (Marymont Warszawa)

2.Piotr Bluj (Zryw Sanok)

3.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

3000 m
1.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Beata Bordzoł (WTŁ Stegny Warszawa)

5000 m
1.Artur Waś (Marymont Warszawa)

2.Piotr Bluj (Zryw Sanok)

3.Sebastian Druszkiewicz (AZS Zakopane)

wielobój
1.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków)

2.Kamila Danaj (Pilica Tomaszów)

3.Anna Bukowska (AZS Zakopane)

wielobój
1.Artur Waś (Marymont Warszawa)

2.Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa)

3.Daniel Załączkowski (Górnik Sanok)

drużyna

1.Anna Bukowska, Magda Konstanty, Hanna Cudzich (AZS Zakopane)

2.Kamila Danaj, Anita Dębiec, Joanna Stępień (Pilica Tomaszów)

3.Luiza Złotowska (MKS-MOS Pruszków), Beata Bordzoł (WTŁ Stegny Warszawa), Marta Konera (WTŁ Stegny Warszawa) (mazowieckie)

drużyna

1.Artur Waś (Marymont Warszawa), Piotr Puszkarski (Marymont Warszawa), Paweł Milewski (UKS Zryw Słomczyn) (mazowieckie)

2.Łukasz Łukaszewicz, Rafał Skibiński, Paweł Olasek (Cuprum Lubin)

3.Piotr Bluj, Jakub Wanienko, Michał Ciuk (Zryw Sanok)

 

 


Short track 15-16.02.2003 Świdnica

 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

2.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

3.Agnieszka Bagińska (Juvenia Białystok)

500 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

3.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

800 m
1.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

2.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

3.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

800 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

3.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

1000 m
1.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

2.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

3.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

2.Agnieszka Bagińska (Juvenia Białystok)

3.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

1500 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

3.Łukasz Fabiański (Błyskawica Domaniewice)

wielobój
1.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

2.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

3.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

sztafeta 3000 m
1.Anna Romanowicz, Agnieszka Bawerna, Karolina Regucka, Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

2.Wioleta Supranowicz, Katarzyna Ostrowska, Agnieszka Bagińska, Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Dominika Makaruk, Dobrosława Mrowińska, Aleksandra Urban, Agnieszka Chełkowska (Błyskawica Toruń)

sztafeta 3000 m
1.Przemysław Jurkiewicz, Paweł Ostrowski, Jakub Babicki, Wojciech Bielawski (Juvenia Białystok)

2.Łukasz Ryczanowski, Krzysztof Babul, Maksym Ostrowski, Grzegorz Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Tomasz Wróblewski, Jakub Jaworski, Roman Izbicki, Przemysław Szewczuk (Juvenia Białystok)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

2.Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

3.Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

500 m
1.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

2.Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

3.Przemysław Mańkowski (Błyskawica Toruń)

800 m
1.Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

2.Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)

3.Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

800 m
1.Roman Izbicki (Juvenia Białystok)

2.Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

3.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)

2.Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

3.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)

2.Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)

3.Przemysław Szewczuk (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Agnieszka Bawerna (Juvenia Białystok)

2.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

3.Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)

2.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

3.Adam Filipowicz (Błyskawica Toruń)

wielobój
1.
Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

2.Anna Romanowicz (Juvenia Białystok)

3.Agnieszka Olechnicka (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Jakub Jaworski (Juvenia Białystok)

2.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

3.Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)



 

 

 

Narciarstwo alpejskie

juniorzy 17-20.02.2003 Czarna Góra       juniorzy młodsi 25-27.02.2003 Czarna Góra

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant

1.Karolina Riemen (AZS Zakopane)

2.Anna Berezik (Śmig Zakopane)

3.Urszula Horeczy (BBTS Bielsko Biała)

slalom gigant

1.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

2.Maciej Wydrzyk (BBTS Bielsko Biała)

3.Tomasz Żerebecki (Śnieżka Karpacz)

slalom

1.Anna Berezik (Śmig Zakopane)

2.Urszula Horeczy (BBTS Bielsko Biała)

3.Katarzyna Półtorak (AZS Zakopane)


lalom otwarty - 112 tw  ek)
slalom

1.Maciej Wydrzyk (BBTS Bielsko Biała)

2.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

3.Tomasz Żerebecki (Śnieżka Karpacz)

supergigant
1.Anna Berezik (Śmig Zakopane)

2.Karolina Riemen (AZS Zakopane)

3.Urszula Horeczy (BBTS Bielsko Biała)

supergigant
1.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

2.Maciej Wydrzyk (BBTS Bielsko Biała)

3.Marcin Hładowczak (WKS Zakopane)

kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant)
1.Karolina Riemen (AZS Zakopane)

2.Urszula Horeczy (BBTS Bielsko Biała)

3.Marta Gładyś (AS Bielsko Biała)

kombinacja alpejska (czas łączny - slalom + supergigant)
1.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

2.Marcin Hładowczak (WKS Zakopane)

3.Tomasz Żerebecki (Śnieżka Karpacz)

 

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant

1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Józefina Gocman (Live Bielsko Biała)

3.Karolina Klimek (AZS-AWF Kraków)

slalom gigant

1.Wojciech Zagórski (Zryw Bielsko Biała)

2.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

3.Bartłomiej Kwiek (Śnieżka Karpacz)

slalom gigant II

1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Józefina Gocman (Live Bielsko Biała)

3.Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane)

slalom gigant II

1.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

2.Wojciech Zagórski (Zryw Bielsko Biała)

3.Jan Wojtiuk (WTS Deski Warszawa)

slalom

1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Karolina Klimek (AZS-AWF Kraków)

3.Anna Buczek (MKS Beskid Piwniczna)

slalom

1.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

2.Jacek Guzicki (BBTS Bielsko Biała)

3,Lech Kaczmarek (Śnieżka Karpacz)

dwubój slalomowy

1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Józefina Gocman (Live Bielsko Biała)

3.Katarzyna Dębska (Aesculap Jelenia Góra)

dwubój slalomowy

1.Wojciech Zagórski (Zryw Bielsko Biała)

2.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

3.Jan Wojtiuk (WTS Deski Warszawa)

 

 

Narciarstwo klasyczne   biegi 19-24.02.2003 Duszniki Zdrój        

skoki/kombinacja 19-21.02.2003 Karpacz/Lubawka

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

1000 m sprint

1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

2.Kornelia Marek (UMKS Marklowice)

3.Aleksandra Maciaszek (MMKS Nowy Targ)

1000 m sprint
1.Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

2.Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok)

3.Dawid Waluś (KS Wisła w Wiśle)

5 km techniką klasyczną
1.Kornelia Marek (UMKS Marklowice)

2.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

3.Joanna Pilch (KS Wisła w Wiśle)

5 km techniką klasyczną
1.Mariusz Zowada (MKS Istebna)

2.Szymon Zubek (MMKS Nowy Targ)

3.Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

7,5 km techniką dowolną
1.Kornelia Marek (UMKS Marklowice)

2.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

3.Joanna Pilch (KS Wisła w Wiśle)

10 km techniką dowolną
1.Mariusz Zowada (MKS Istebna)

2.Daniel Iwanowski (UKS Hubal Białystok)

3.Jan Walach (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta

1.Krystyna Węglorz, Anna Ogieła, Katarzyna Gucia (LKS Witów Mszana G)

2.Donata Zbiejczyk, Malwina Kuczko, Iwona Kamińska (Śnieżka Karpacz)

3.Monika Napora, Urszula Kuliś, Małgorzata Sroka (LKS Witów Mszana G)

sztafeta

1.Robert Pawlica, Mariusz Zowada, Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

2.Paweł Fundanicz, Patryk Fundanicz, Kamil Fundanicz (Halicz Ustrzyki)

3.Paweł Pałac, Mateusz Nuciak, Wiktor Kubiński (Wierchy Rabka)

 

 

skoki I (Lubawka)
1.Jan Ciapała (Wisła Zakopane)

2.Kamil Stoch (Poroniec Poronin)

3.Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane)

skoki II (Karpacz)
1.Kamil Stoch (Poroniec Poronin)

2.Fabian Malik (Jastrząb Szczyrk)

3.Paweł Urbański (Start Krokiew Zakopane)

drużynowy konkursu skoków (Karpacz)
1.Marek Michniak, Paweł Urbański, Wojciech Topór (Start Krokiew Zakopane)

2.Mateusz Wantulok, Tomasz Cieślar, Adam Gała (Wisła Ustronianka)

3.Piotr Chowaniec, Tomasz Sikoń, Tomasz Kwak (Wisła Zakopane)

 

kombinacja norweska
1.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

2.Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

3.Stanisław Świder (Poroniec Poronin)

kombinacja norweska sprint

1.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

2.Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

3.Stanisław Świder (Poroniec Poronin)

drużynowa kombinacja
1.Jan Mąka, Sławomir Bobak, Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

2.Wojciech Cieślar, Przemysław Wyrwa, Marek Cieślar (Wisła Ustronianka)

3.Jan Skupień, Krzysztof Staszel, Stanisław Świder (Poroniec Poronin)

 

 

juniorki

juniorzy

1000 m sprint

1.Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra)

2.Anna Kohut (MKS Istebna)

3.Weronika Przyczynek (UMKS Marklowice)

1000 m sprint

1.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

2.Łukasz Kunc-Jasiński (AZS Zakopane)

3.Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka)

10 km techniką klasyczną
1.Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra)

2.Anna Kohut (MKS Istebna)

3.Weronika Przyczynek (UMKS Marklowice)

15 km techniką klasyczną
1.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

2.Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka)

bieg łączony (5 km CL + 5 km F)
1.Anna Kohut (MKS Istebna)

2.Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra)

3.Weronika Przyczynek (UMKS Marklowice)

bieg łączony (5 km CL + 5 km F)
1.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

2.Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta

===

sztafeta 3x10 km

1.Dawid Szeliga, Janusz Galica, Łukasz Kunc-Jasiński (AZS Zakopane)

2.Tomasz Saran, Sebastian Nycz, Ignacy Cybuch (Halicz Ustrzyki)

3.Bartosz Głowacki, Paweł Dominik, Wojciech Węglorz (LKS Wiśniowa)

 

 

skoki I (Lubawka)
1.Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

2.Krzysztof Styrczula (Start Krokiew Zakopane)

3.Stefan Hula (Jastrząb Szczyrk)

skoki II (Karpacz)
1.Krzysztof Styrczula (Start Krokiew Zakopane)

2.Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

3.Przemysław Wyrwa (Wisła Ustronianka)

drużynowy konkursu skoków (Karpacz)

1.Marcin Mąka, Mateusz Rutkowski, Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

2.Przemysław Wyrwa, Wojciech Cieślar, Szymon Badura (Wisła Ustronianka)

3.Jan Skupień, Wojciech Wiercioch, Stanisław Świder (Poroniec Poronin)

 

kombinacja norweska juniorzy
1.Rafał Śliż (Wisła Ustronianka)

2.Grzegorz Zapotoczny (Poroniec Poronin)

3.Józef Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

kombinacja norweska sprint

1.Rafał Śliż (Wisła Ustronianka)

2.Józef Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

3.Grzegorz Zapotoczny (Poroniec Poronin)

drużynowa kombinacja

1.Michał Żołnierczyk, Wojciech Janik, Grzegorz Zapotoczny (Poroniec Poronin

===



 



 

 

 

 

 

Saneczkarstwo lodowe 14-16.02.2003 Karpacz

 

jedynki - juniorki młodsze
1.Marta Pryszcz (Karkonosze Jelenia Góra)

2.Agnieszka Grudzińska (UKS Nowiny Wielkie)

3.Magdalena Lewczuk (UKS Nowiny Wielkie)

jedynki - juniorzy młodsi
1.Marcin Kurc (UMKS Parkowa Krynica)

2.Łukasz Lewczuk (UKS Nowiny Wielkie)

3.Maciej Kurowski (Karkonosze Jelenia Góra)

 

dwójki - juniorzy młodsi
1.Marcin Kurc (UMKS Parkowa Krynica), Łukasz Firlej (UKS Jedynka Krynica)

2.Piotr Pielach, Norbert Żelasko (UKS Cresovia Gołdap)

3.Łukasz Lewczuk, Artur Grudziński (UKS Nowiny Wielkie)

 

Drużyny

1.Marcin Kurc (UMKS Parkowa Krynica)-Łukasz Firlej (UKS Jedynka Krynica), Małgorzata Baran (UMKS Parkowa Krynica), Marcin Kurc (UMKS Parkowa Krynica)

2.Artur Grudziński-Łukasz Lewczuk, Agnieszka Grudzińska, Łukasz Lewczuk (UKS Nowiny Wielkie)

3.Oskar Ustimowicz -Jakub Ławniczak (Śnieżka Karpacz), Marta Pryszcz (Karkonosze Jelenia Góra), Marcin Kurowski (Karkonosze Jelenia Góra)

 

jedynki - juniorki
1.Marta Diak (Śnieżka Karpacz)

2.Agnieszka Pawliszak (UMKS Parkowa Krynica)

3.katarzyna Chromińska (UKS Nowiny Wielkie)

jedynki - juniorzy
1.Jacek Paprota (Śnieżka Karpacz)

2.Bartosz Hutor (Karkonosze Jelenia Góra)

3.Rafał Pabisz (Karkonosze Jelenia Góra)

 

dwójki
1.Wacław Łątka (UKS Jedynka Krynica), Karol Siedlarz (UMKS Parkowa Krynica)

2.Bartosz Hutor, Kamil Dobrzyniecki (Karkonosze Jelenia Góra)

3.Tomasz Łątka (UKS Jedynka Krynica), Rafał Figas (UMKS Parkowa Krynica)

 

Drużyny (dwójki, jedynka k, jedynka m)

1.Jacek Paprota-Paweł Kałuziak, Marta Diak, Jacek Paprota (Śnieżka Karpacz)

2.Wacław Łątka (UKS Jedynka Krynica)-Karol Siodlarz (UMKS parkowa Krynica), Agnieszka Pawliszak (UMKS Parkowa Krynica), Wacław Łątka (UKS Jedynka Krynica)

3.Łukasz Forma (Beskidy Bielsko)-Angelika Czerniak (UKS Smyk Bielsko), Sabina Dobija (Beskidy Bielsko), Łukasz Forma (Beskidy Bielsko)

 



 

Saneczkarstwo naturalne 16-19.02.2003

 

juniorki młodsze
1.Magdalena Krupa (UKS Sopotnia)

2.Danuta Pogwizd (Jastrząb Szczyrk)

3.Judyta Broniszewska (UKS Boćwinka Gołdap)

juniorzy młodsi
1.Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia)

2.Sławomir Jędrzejko (UKS Sopotnia)

3.Ludwik Kobielu (Beskidy Bielsko)

 

drużynowo (jeden przejazd zawodniczki i jeden zawodnika)
1.Magdalena Krupa, Adam Jędrzejko (UKS Sopotnia)

2.Elżbieta Deja (Start Bielsko), Sławomir Jędrzejko (UKS Sopotnia)

3.Judyta Broniszewska, Krystian Matławski (UKS Boćwinka Gołdap)

 

 

juniorki
1.Karolina Waniczek (Jastrząb Szczyrk)

2.Sylwia Zarzecka (UKS Boćwinka Gołdap)

3.Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice)

juniorzy
1.Andrzej Tyrna (Beskidy Bielsko)

2.Tobiasz Pieszko (Jastrząb Szczyrk)

3.Mariusz Wawrzyn (UKS Boćwinka Gołdap)

 

dwójki
1.Andrzej Tyrna, Tomasz Kowalczyk (Beskidy Bielsko)

2.Tobiasz Pieszko, Paweł Jóźwiak (Jastrząb Szczyrk)

3.Karolina Waniczek, Marek Sebastian (Jastrząb Szczyrk)

 

drużynowo (dwójki, dwa przejazdy jedynek k,m)
1.Agnieszka Tyrna-Tomasz Kowalczyk, Agnieszka Tyrna, Andrzej Tyrna (Beskidy Bielsko)

2.Tobiasz Pieszko-Paweł Jóźwiak, Karolina Waniczek, Tobiasz Pieszko (Jastrząb Szczyrk)

3.Artur Wodnicki-Dariusz Świątek, Sylwia Zarzecka, Mariusz Wawrzyn (UKS Boćwinka Gołdap)

 

 

 

Snowboard 17-18.02.2003 Karpacz

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant

1.Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)

2.Natalia Hula (UKS Beskidy Bielsko Biała)

3.Olga Węglowska (AZS Zakopane)

slalom gigant
1.Aleksander Waligóra (Malta Ski Poznań)

2.Rafał Golus (UKS Beskidy Bielsko Biała)

3.Grzegorz Futro (UKS Dwójka Rabka)

halfpipe

1.Agnieszka Rusin (KSE Geronimo Kraków)

2.Emilia Ptaszek (KKS Norlys Krynica)

3.Anna Podgórna (UKS Spin Karpacz)

halfpipe

1.Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)

2.Borys Karnicki (UKS Dwójka Rabka)

3.Wiktor Mikołajczyk (UKS Sokół Łącko)

kombinacja

1.Agnieszka Rusin (KSE Geronimo Kraków)

2.Emilia Ptaszek (KKS Norlys Krynica)

3.Natalia Hula (UKS Beskidy Bielsko Biała)

kombinacja

1.Borys Karnicki (UKS Dwójka Rabka)

2.Rafał Golus (UKS Beskidy Bielsko Biała)

3.Rene Potoczny (UKS Beskidy Bielsko Biała)

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant

1.Dorota Żyła (KS Wisła w Wiśle)

2.Karolina Hula (UKS Beskidy Bielsko Biała)

3.Aleksandra Buczyńska (AZS Zakopane)

slalom gigant

1.Piotr Pinkas (UKS Beskidy Bielsko Biała)

2.Mariusz Kołodziejczak (UKS Beskidy Bielsko Biała)

3.Przemysław Buczyński (AZS Zakopane)

halfpipe

1.Paulina Ligocka (CCS Cieszyn)

2.Kamila Gronner (BSS Bielsko Biała)

3.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

halfpipe

1.Michał Ligocki (CCS Cieszyn)

2.Andrzej Jękot (BSS Bielsko Biała)

3.Marcin Kordek (KKS Norlys Krynica)

kombinacja

1.Paulina Ligocka (CCS Cieszyn)

2.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

3.Karolina Hula (UKS Beskidy Bielsko Biała)

kombinacja

1.Andrzej Jękot (BSS Bielsko Biała)

2.Michał Ligocki (CCS Cieszyn)

3.Marcin Kordek (KKS Norlys Krynica)