Medaliści IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „POMORZE 2003”

 

 

Biathlon letni 16-20.07.2003 Duszniki Zdrój

 

Bieg indywidualny

1.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

2.Wioletta Kaczmarek (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Agata Pietraniec (UKS G-8 Warszawa)

Bieg indywidualny

1.Łukasz Witek (MKS Duszniki)

2.Paweł Czerniak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Mirosław Kobus (MKS Duszniki)

Bieg sprinterski

1.Marta Koza (UKN Melafir Czarny Bór)

2.Iwona Wojtyńska (UKS G-8 Warszawa)

3.Celina Szynkiewicz (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

Bieg sprinterski

1.Jan Litwin (IKN Iwonicz)

2.Paweł Czerniak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Jacek Wojciuch (KKS Bielsko Biała)

Bieg sztafetowy

1.Monika Rzepka, Karolina Pitoń, Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Dominika Kuflewska, Marta Koza, Monika Skoczeń (UKN Melafir Czarny Bór)

3.Celina Szymkiewicz, Kamila Czerniak, Marcelina Nowotna (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

Bieg sztafetowy

1.Marek Bujak, Szymon Zientek, Paweł Czerniak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Bartłomiej Gawlik, Łukasz Witek, Mirosław Kobus (MKS Duszniki)

3.Adam Nędza-Kubiniec, Jakub Karpiel, Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

 

 Bieg na orientację 7-11.07.2003 Ostrzyce

 

Bieg klasyczny dziewczęta
1.Iwona Wicha (UKS OSiR Góra Kalwaria)

2.Natalia Najman (Gwardia Warszawa)

3.Marta Orzechowska (Flota Gdynia)

Bieg klasyczny chłopcy
1.Mateusz Wansław (Flota Gdynia)

2.Kamil Włodarczyk (Saper Kazuń)

3.Piotr Kulpa (Paulinum Jelenia Góra)

Sprint dziewczęta
1.Karolina Stankiewicz (Wawel Kraków)

2.Karolina Krajniak (Flota Gdynia)

3.Natalia Najman (Gwardia Warszawa)

Sprint chłopcy
1.Kamil Włodarczyk (Saper Kazuń)

2.Przemysław Pawłowski (Azymut Pabianice)

3.Mateusz Wansław (Flota Gdynia)

Bieg krótkodystansowy

1.Alicja Wiak (Orientuś Łódź)

2.Karolina Stankiewicz (Wawel Kraków)

3.Iwona Wicha (UKS OSiR Góra Kalwaria)

Bieg krótkodystansowy

1.Piotr Sabak (Gwardia Warszawa)

2.Paweł Szymański (Flota Gdynia)

3.Adrian Graczyk (Flota Gdynia)

Bieg sztafetowy

1.Anna Stróżyk, Katarzyna Koncewicz, Karolina Majewska (Grunwald Poznań)

2.Małgorzata Żarska, Katarzyna Jaśniewska, Małgorzata Maciejczyk (Śląsk Wrocław)

3.Marlena Wieleba, Marta Wasyla, Klaudia Syldatk (GKS Luzino)

Bieg sztafetowy

1.Paweł Szymański, Jan Szatkowski, Mateusz Wansław (Flota Gdynia)

2.Paweł Konieczny, Piotr Kulpa, Michał Nowak (Paulinum Jelenia Góra)

3.Marcin Bieniek, Mateusz Caban, Kamil Włodarczyk (Saper Kazuń)

 

 

 Jeździectwo          ujeżdżenia, WKKW 9-12.07.2003     skoki 13-15.07.2003 Sopot

 

Ujeżdzenie duże konie

1.Jacek Mierzwiński (KJ Pegaz Chwałowice)

2.Agnieszka Olszewska (PLJ Dziemiany)

3.Nina Wandel (Aromer Józefów)

Ujezdzenie pony

1.Aleksandra Piątkowska (JKS Łoś Wola Prażmowska)

2.Iga Wróblewska (Lotna Warszawa)

3.Anna Szlezinger (Legia Warszawa)

Skoki duże konie

1.Joanna Chajęcka (SKJ Sopot)

2.Katarzyna Jackiewicz (KJ Jackiewiczów Rumia)

3.Karol Komin (KJ Hubertus Lusowo)

Skoki pony

1.Piotr Sikorski (ŁKJ Łódź)

2.Michał Kubiak (KJ Garo Zaborów)

3.Anna Marchwicka (ŁKJ Łódź)

WKKW duże konie

1.Joanna Chajęcka (SKJ Sopot)

2.Ewa Nawrocka (SKJ Sopot)

3.Anna Mayer (ZKS Drzonków)

WKKW pony

1.Iga Wróblewska (Lotna Warszawa)

2.Tatiana Elzanowska (CH Jaszkowo)

3.Jakub Karman (CH Jaszkowo)

 

 

Kajakarstwo klasyczne 17-20.07.2003 Bydgoszcz

 

k-1 500 k

1.Katarzyna Waszyk (Baza Mrągowo)

2.Sandra Pawełczak (Łączność Bydgoszcz)

3.Ewa Grala (Baza Mrągowo)

k-1 500 m

1.Rafał Jackowiak (Błyskawica Rokietnica)

2.Bartosz Hancyk (Posnania)

3.Jakub Cebula (Gwarek Czechowice Dziedzice)

k-2 500 k

1.Izabela Uselis, Ewa Kacprzycka (Baza Mrągowo)

2.Elwira Gogo, Aleksandra Gospodarczyk (Spójnia Warszawa)

3.Karolina Wysocka, Katarzyna Spurek (MOS Wrocław)

k-2 500 m

1.Piotr Wolarz, Michał Puchacz (OKS Olsztyn)

2.Marcin Jelonek, Kazimierz Zgubilat (MKKS Gorzów Wlkp.)

3.Michał Orkisz, Jakub Brzezicki (Yacht Club Kraków)

k-4 500 k

1.Izabela Pituła, Paulina Kaczmarek, Joanna Solarek, Alicja Nawrocka (MKKS Gorzów Wlkp.)

2.Dorota Suchan, Renata Dziwisz, Dagmara Metzler, Róża Czerniawska (Yacht Klub Kraków)

3.Paulina Hoffmann, Natalia Szarpak, Karolina Koczorowska, Eliza Renda (Posnania)

k-4 500 m

1.Adam Roćko, Michał Puchacz, Piotr Wolarz, Paweł Dudko (OKS Olsztyn)

2.Łukasz Gołębiewski, Jakub Dąbrowski, Robert Sadowski, Tomasz Olszewski (Spójnia Warszawa)

3.Radosław Zielski, Adrian Bartkowiak, Artur Przybył, Bartosz Borzych (Posnania)

k-1 3000 k

1.Ewa Kacprzycka (Baza Mrągowo)

2.Sandra Pawełczak (Łączność Bydgoszcz)

3.Anna Leńczyk (WTW Warszawa)

c-1 500 m

1.Kamil Mendelka (Wel Lidzbark Welski)

2.Mariusz Kruk (MKSW Trzebinia)

3.Dariusz Urbaniak (MOS Wrocław)

k-2 3000 k

1.Ewa Grala, Katarzyna Waszyk (Baza Mrągowo)

2.Marlena Samarul, Beata Józefiak (UKS Kormoran Bydgoszcz)

3. Dorota Suchan, Renata Dziwisz  (Yacht Klub Kraków)

c-2 500 m

1.Adrian Czynsz, Przemysław Kaczmarek (Posnania)

2.Adrian Janicki, Przemysław Bosiacki (Asturia Bydgoszcz)

3.Tomasz Kołodziej, Tomasz Walkowiak (Warta Poznań)

-

c-4 500 m

1.Marcin Lewandowski, Adam Pachowicz, Tomasz Tomalak, Krzysztof Rożek (Posnania)

2.Michał Maroszek, Jakub Szatkowski, Łukasz Harasimowicz, Kamil Bączkowski (Asturia Bydgoszcz)

3.Piotr Rybnik, Paweł Borkowski, Krzysztof Siemienkowicz, Daniel Wiśniewski (Cresovia Białystok)

-

k-1 1000 m

1.Jakub Cebula (Gwarek Czechowice Dziedzice)

2.Artur Werner (UKS Świerklaniec)

3.Adam Roćko (OKS Olsztyn)

-

k-2 1000 m

1.Marcin Jelonek, Tomasz Zadka (MKKS Gorzów Wlkp.)

2.Radosław Zielski, Bartosz Borzych (Posnania)

3.Łukasz Gołębiewski, Jakub Dąbrowski (Spójnia Warszawa)

-

k-4 1000 m

1.Damian Dąbek, Tomasz Skocki, Dariusz Piekarski, Norbert Kminikowski (Asturia Bydgoszcz)

2.Karol Marcinkjan, Piotr Siemionowski, Kamil Kaczmarczyk, Krzysztof Wroniewicz (Baza Mrągowo)

3.Bartosz Wozniak, Mateusz Oracz, Artur Przybył, Bartosz Borzych (Posnania)

-

c-1 1000 m

1.Sebastian Osiurak (Piast Człuchów)

2.Michał Mróz (Cresovia Białystok)

3.Kamil Mendelka (Wel Lidzbark Welski)

-

c-2 1000 m

1.Paweł Dochniak, Przemysław Kaczmarek (Posnania)

2.Tomasz Kołodziej, Tomasz Nowak (Warta Poznań)

3.Rafał Stachura, Michał Lukas (Gwarek Czechowice)

-

k-1 5000 m

1.Arkadiusz Krajewski (Admira Gorzów)

2.Piotr Siemionowski (Baza Mrągowo)

3.Bartosz Hancyk (Posnania)

-

k-2 5000 m

1.Grzegorz Krulikowski, Michał Szymański (MKKS Gorzów)

2.Robert Hermanowicz, Paweł Dudko (OKS Olsztyn)

3.Michał Orkisz, Jakub Brzezicki (Yacht Club Kraków)

-

c-1 5000 m

1.Sebastian Osiurak (Piast Człuchów)

2.Michał Mróz (Cresovia Białystok)

3.Paweł Dochniak (Posnania)

-

c-2 5000 m

1.Łukasz Kołodziejczak, Tomasz Nowak (Warta Poznań)

2.Rafał Stachura, Michał Lukas (Gwarek Czechowice)

3.Adrian Janicki, Przemysław Bosiacki (Asturia Bydgoszcz)

 

 

 Kajakarstwo górskie 18-20.07.2003 Wietrznica

 

k-1 slalom k

1.Alicja Dudek (Start Nowy Sącz)

2.Natalia Pcierpnik (LKK Drzewica)

3.Karolina Jabłońska (Start Nowy Sącz)

k-1 slalom m

1.Mateusz Polaczyk (Pieniny Szczawnica)

2.Paweł Ligas (Sokolica Krościenko)

3.Daniel Twardowski (Start Nowy Sącz)

 

c-1 slalom m

1.Dawid Bartos (LKK Drzewica)

2.Grzegorz Hedwig (Start Nowy Sącz)

3.Michał Wolski (Sokolica Krościenko)

 

c-2 slalom m

1.Michał Wolski, Wojciech Bartyzel (Sokolica Krościenko)

2.Szymon Faron, Piotr Pytel (Start Nowy Sącz)

3.Dawid Bartos, Piotr Szczepański (LKK Drzewica)

 

 

Kolarstwo szosowe 31.07-3.08.2003 Ostrzyce

 

Wyścig ze startu wspólnego dziewczęta - 44 km
1.Olga Wasiluk (Dystans Ełk)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

3.Ewa Piotrowicz (Ziemia Darłowska Darłowo)

Wyścig ze startu wspólnego chłopcy – 102,9 km
1.Paweł Mikulicz (Pacyfik Toruń)

2.Radosław Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

3.Tomasz Stępniak (Duet Goleniów)

Jazda indywidualna na czas dziewcząt 10 km
1.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

2.Iwona Pytel (Piast Nowa Ruda)

3.Angelika Kulisch (Ziemia Darłowska Darłowo)

Jazda indywidualna na czas chłopcy 13,5 km
1.Paweł Mikulicz (Pacyfik Toruń)

2.Radosław Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

3.Mateusz Jędrzejczak (Moto-Jelcz Laskowice)

 

 

Kolarstwo MTB 12-13.07.2003 Ostrzyce

 

MTB k

1.Magdalena Pyrgiem (UKS Jura Częstochowa)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

3.Natalia Greń (Trasa Zielona Góra)

MTB m

1.Dariusz Fokt (KTK Kalisz)

2.Dariusz Kwiatkowski (Górskie Orły Raba Wyżna)

3.damian Przybysz (Start Tomaszów Maz.)

 

 

 Kolarstwo torowe 17-20.07.2003 Szczecin

 

Sprint k

1.Paulina Cieślak (Stal Grudziądz)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

3.Ewa Piotrowicz (Ziemia Darłowska Darłowo)

Sprint m

1.Krzysztof Szymanek (Baszta Golczewo)

2.Łukasz Kuchta (UKS Jedynka Kórnik)

3.Dawid Głowacki (Stal Grudziądz)

500 m k

1.Paulina Cieślak (Stal Grudziądz)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

3.Dominika Mączka (Ziemia Darłowska)

Sprint drużynowy m

1.Paweł Mikulicz, Radosław Kwiatkowski, Kamil Zientarski  (Pacyfik Toruń)

2.Rafał Poper, Bartłomiej Piera, Arkadiusz Świąder (Społem Łódź)

3.Hubert Tułacz, Maciej Ulanowski, Łukasz Cielibała (KTK Kalisz)

2000 m k

1.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźmianka Koźminek)

2.Paulina Cieślak (Stal Grudziądz)

3.Katarzyna Łaboń (Lechia Gdańsk)

500 m m

1.Mateusz Jędrzejczyk (Jelcz Laskowice)

2.Dawid Głowacki (Stal Grudziądz)

3.Sebastian Gensch (KTC Konin)

Wyścig punktowy k

1.Paulina Cieślak (Stal Grudziądz)

2.Marta Janowiak (Ziemia Darłowska)

3.Marta Paprocka (Emdek Bydgoszcz)

2000 m m

1.Paweł Mikulicz (Pacyfik Toruń)

2.Dawid Głowacki (Stal Grudziądz)

3.Maciej Ułanowski (KTK Kalisz)

 

Drużyna m

1.Paweł Mikulicz, Radosław Kwiatkowski, Kamil Zientarski, Patryk Korzeniak  (Pacyfik Toruń)

2.  Hubert Tułacz, Maciej Ulanowski, Kamil Kuświk, Tomasz ratajczyk (KTK Kalisz)

3.Rafał Poper, Bartłomiej Piera, Arkadiusz Świąder, Jakub Trzciński (Społem Łódź)

 

Wyścig punktowy m

1.Maciej Ułanowski (KTK Kalisz)

2.Paweł Małłek (Bo-Go Szczecin)

3.Rafał Poper (Społem Łódź)

 

Madison

1.Bartłomiej Piera, Arkadiusz Świąder (Społem Łódź)

2.Paweł Małłek, Piotr Mallek (Bo-Go Szczecin)

3.Radosław Kozica, Tomasz Ratajczyk (KTK Kalisz)

 

Lekka atletyka 20-23.07.2003 Gdańsk

 

100 m

1.Anna Kulesza (LKS Ziemi Puckiej)

2.Iwona Brzezińska (Skra Warszawa)

3.Marta Jeschke (Orlęta Reda)

100 m

1.Maciej Bojar (WLKS Siedlce)

2.Karol Sienkiewicz (Podlasie Białystok)

3.Radosław Drapała (Zryw Toruń)

200 m

1.Marta Jeschke (Orlęta Reda)

2.Anna Kulesza (LKS Ziemi Puckiej)

3.Iwona Brzezińska (Skra Warszawa)

200 m

1.Radosław Drapała (Zryw Toruń)

2.Kamil Witkowski (MKL Szczecin)

3.Maciej Bojar (WLKS Siedlce)

400 m

1.Ernesta Tomża (Budowlani Częstochowa)

2.Agnieszka Sowińska (Sporting Międzyzdroje)

3.Katarzyna Sitkiewicz (Dystans Ełk)

400 m

1.Ziemowit Ryś (AZS-AWF Kraków)

2.Kacper Kozłowski (Gwardia Olsztyn)

3.Filip Łazicki (Orzeł Warszawa)

800 m

1.Barbara Szczotka (Sprint Bielsko Biała)

2.Justyna Zembrzuska (Ostrowianka Ostrów)

3.Dorota Niemczak (WLKS Siedlce)

800 m

1.Artur Papinigus (Remus Kościerzyna)

2.Gracjan Marach (Zawisza Bydgoszcz)

3.Przemysław Lidman (Zawisza Bydgoszcz)

1500 m

1.Magdalena Deptuła (Piast Gliwice)

2.Dominika Wiśniewska (SKB Kraśnik)

3.Bożena Świerczek (Pomorze Stargard)

1500 m

1.Adrian Danielewicz (Młodzik Bystrzyca Oławska)

2.Łukasz Hebel (Victoria Sztum)

3.Marcin Kowalski (AZS Poznań)

3000 m

1.Aleksandra Jawor (Budowlani Częstochowa)

2.Aleksandra Nowak (Truso Elbląg)

3.Angelika Kalarus (Budowlani Częstochowa)

3000 m

1.Kamil Murzyn (Sprint Spytkowice)

2.Łukasz Skoczyński (Budowlani Częstochowa)

3.Andrzej Pasternak (Gwda Piła)

100 pł

1.Monika Nabiałek (MKS-MOS Wrocław)

2.Katarzyna Janecka (AZS-AWF Kraków)

3.Joanna Kacperek (MKS-MOS Sosnowiec)

110 pł

1.Radosław Kobak (Sokół Lubin)

2.Maciej Giza (AZS-AWF Kraków)

3.Adam Orłowski (Słoneczny Stok Białystok)

400 pł

1.Izabela Wijas (UKS WIR Łopuszno)

2.Weronika Zielińska (Warszawianka)

3.Gabriela Blicharska (AZS-AWF Warszawa)

400 pł

1.Kacper Kozłowski (Gwardia Olsztyn)

2.Grzegorz Pawłowski (ULKS Lipinki)

3.Maciej Gryka (Warszawianka)

1500 prz

1.Natalia Jarawka (Górnik 09 Mysłowice)

2.Agnieszka Staniewska (Olimpia Poznań)

3.Agata Olaszek (LLKS Gubin)

2000 prz

1.Marcin Chabowski (Wejher Wejherowo)

2.Kamil Krauze (Budokar Orneta)

3.Wojciech Szczypior (Talex Borzytuchom)

4x100 m

1.Malwina Całka, Joanna Kacperek, Justyna Jureczko, Dominika Minda (MKS-MOS Sosnowiec)

2.Katarzyna Karczmarek, Justyna Bareja, Paulina Siwek, Aneta Nowicka (WLKS Siedlce)

3.Agnieszka Żegarska, Joanna Ławicka, Monika Cieślak, Paulina Surowiec (AZS-AWF Gdańsk)

4x100 m

1.Fabian Ziółkowski, Kamil Duszyński, Kamil Korolewicz, Leszek Smajda (Błękitni Osowa Sień)

2.Michał Kasperowicz, Marek Przybyło, Piotr Herezo, Mateusz Hein (MKL 12 Jelenia Góra)

3.Piotr Radecki, Krzysztof Chrabik, Maciej Drej, Paweł Płonka (MKS-MOS Sosnowiec)

4x400 m

1.Katarzyna Rydz, Ernesta Tomża, Aleksandra Jawor, Martyna Noszczyk (Budowlani Częstochowa)

2.Milena Zapolska, Natalia Dąbrowska, Marta Barcewicz, Magdalena Lesik (Gwardia Olsztyn)

3.Justyna Miśkowiec, Izabela Wijas, Kamila Perz, Edyta Pura (UKS WIR Łopuszno)

4x400 m

 1.Leszek Smajda, Dariusz Frużyński, Patryk Baranowski, Marcin Lewandowski (Błękitni Osowa Sień)

2.Paweł Kowal, Kamil Gill, Wojciech Matłoch, Grzegorz Trybuła (MKL Szczecin)

3.Kacper Ufnalewski, Jakub Galor, Przemysław Mazurek, Maciej Żukowski (Truso Elbląg)

Chód 5 km

1.Paulina Buziak (Sokół Mielec)

2.Agnieszka Deska )Budowlani Częstochowa)

3.Aleksandra Kubisiewicz (AZS Poznań)

Chód 10 km

1.Rafał Sikora (Sokół Mielec)

2.Andrzej Bubiński (Agros Zamość)

3.Krzysztof Augustyn (Sokół Mielec)

Skok wzwyż

1.Justyna Kasprzycka (Victoria Racibórz)

2.Zuzanna Warzecha (Victoria Racibórz)

3.Kamila Stepaniuk (Podlasie Białystok)

Skok wzwyż

1.Wojciech Theiner (Pogiń Ruda Śląska)

2.Dawid Piechowski (Warszawianka)

3.Rafał Kaczerewski (Szerszeń Bogatynia)

Skok o tyczce

1.Małgorzata Klimaszewska (KL Gdynia)

2.Emilia Zalewska (OSOT Gdańsk)

3.Magdalena Kłaptocz (Sprint Bielsko Biała)

Skok o tyczce

1.Marcin Kolasa (SKLA Sopot)

2.Mateusz Didenkow (KL Gdynia)

3.Błażej Ziętek (SKLA Sopot)

Skok w dal

1.Monika Piotrowska (AZS-AWF Warszawa)

2.Sandra Chukwu (Pomorze Stargard)

3.Karolina Potyrała (Resovia Rzeszów)

Skok w dal

1.Michał Rosiak (Vectra Włocławek)

2.Wojciech Chodur (Technik Trzcinica)

3.Piotr Krzyżanowski (Narew Łomża)

Trójskok

1.Monika Wojnowska (Gwardia Piła)

2.Olga Jerzykowska (Warszawianka)

3.Monika Łukaszewicz (MKS Aleksandrów)

Trójskok

1.Wojciech Chodur (Technik Trzcinica)

2.Adrian Świderski (Śląsk Wrocław)

3.Mariusz Lewandowski (Vectra Włocławek)

Pchnięcie kulą

1.Magdalena Sobieszek (AZS Lublin)

2.Katarzyna Jaworowska (OKLS Ostrołęka)

3.Agnieszka Bronisz (MKS-MOS Sosnowiec)

Pchnięcie kulą

1.Daniel Miszkurka (WLKS Siedlce)

2.Marcin Budnik (Podlasie Białystok)

3.Wojciech Piebak (MMKS Kędzierzyn)

Rzut dyskiem

1.Anna Kasprzak (Calisia Kalisz)

2.Katarzyna Jaworowska (OKLA Ostrołęka)

3.Magdalena Sobieszek (AZS Lublin)

Rzut dyskiem

1.Kamil Grzegorczyk (Uczniak Szprotawa)

2.Wojciech Piebiak (MMKS Kędzierzyn)

3.Sebastian Rogowiec (SKLA Sopot)

Rzut młotem

1.Dorota Stonoga (Ilno Torzym)

2.Weronika Milkowska (Skra Warszawa)

3.Paulina Wojtyła (Pomorze Stargard)

Rzut młotem

1.Dominik Szewczyk (MUKS Park Zduńska Wola)

2.Michał Wiercioch (Żak Wałcz)

3.Konrad Małecki (LKS Mielec)

Rzut oszczepem

1.Anna Bielas (SKLA Słupsk)

2.Nina Moderska (Zawisza Bydgoszcz)

3.Natalia Januszanis (Hańcza Suwałki)

Rzut oszczepem

1.Paweł Rakoczy (AZS-AWF Gdańsk)

2.Sebastian Jachimowicz (AZS-AWF Gdańsk)

3.Marcin Szymański (Podlasie Białystok)

7-bój

1.Kamila Chudzik (Budowlani Kielce)

2.Aleksandra Ruczkowska (Skarbek Złotoryja)

3.Anna Kuba (RKS Rumia)

10-bój

1.Cezary Tyszka (Gwardia Piła)

2.Arkadiusz Suwalski (Budowlani Częstochowa)

3.Michał Łuniewski (Warszawianka)

 

 

Łucznictwo 24-27.07.2003 Gdańsk

 

IOR FIT

1.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

2.Agata Winiarska (Kmita Zabierzów)

3.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

IOR FIT

1.Przemysław Sułek (Sokół Radom)

2.Piotr Bilski (Społem Łódź)

3.Tomasz Cis (Łucznik Żywiec)

ŁAB

1.Agata Winiarska (Kmita Zabierzów)

2.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

3.Katarzyna Mickiewicz (Dabrovia Dąbrowa Tarnowska)

ŁAB

1.Piotr Bilski (Społem Łódź)

2.Grzegorz Śliwka (Łucznik Żywiec)

3.Przemysław Sułek (Sokół Radom)

ŁA

1.Katarzyna Mickiewicz (Dabrovia Dąbrowa Tarnowska)

2.Karina Lipiańska (Kmita Zabierzów)

3.Agata Winiarska (Kmita Zabierzów)

ŁA

1.Piotr Bilski (Społem Łódź)

2.Przemysław Sułek (Sokół Radom)

3.Grzegorz Śliwka (Łucznik Żywiec)

ŁB

1.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

2.Agata Winiarska (Kmita Zabierzów)

3.Urszula Niemiec (Olimpia Suchedniów)

ŁB

1.Jacek Dobrzyński (Społem Łódź)

2.Grzegorz Śliwka (Łucznik Żywiec)

3.Piotr Bilski (Społem Łódź)

Zespołowa runda FIT

1. Urszula Niemiec , Izabela Niemiec, Karolina Fonfara (Olimpia Suchedniów)

2.Agata Winiarska (Kmita Zabierzów), Katarzyna Mickiewicz (Dabrovia Dąbrowa Tarnowska), Karina Lipiańska (Kmita Zabierzów), Paulina Witala (Kmita Zabierzów) (małopolskie I)

3. Izabela Skopek, Katarzyna Pasik, Agata Piróg (ŁKS Radom)

Zespołowa runda FIT

1.Piotr Bilski, Jacek Dobrzyński, Adam Studziński, Robert Barylski (Społem Łódź)

2. Grzegorz Śliwka, Tomasz Cis, Andrzej Ficoń, Maciej Mnich  (Łucznik Żywiec)

3.Łukasz Piekarski (Burza Wrocław), Maciej Szczudlik (Unia Pielgrzymka), Grzegorz Zapiór (Strzelec Legnica), Jarosław Bukowski (Strzelec Legnica) (dolnośląskie)

 

 

 Pięciobój 23-25.07.2003 Gdynia

 

Dwubój

1.Joanna Gomolińska (UKS Żoliborz Warszawa)

2.Monika Can (UŚKS Ostrołęka)

3.Manuela Nawrocka (UKS 48 Częstochowa)

Dwubój

1.Witold Welfel (Start Łódź)

2.Michał Stefański (UKS Żoliborz Warszawa)

3.Rafał Pierścieniak (UKS G-8 Warszawa)

Trójbój

1.Dominika Rachoń (UTS Orlik Lublin)

2.Anna Sapielak (Juvenia Wrocław)

3.Martyna Banaśkiewicz (UKS G-8 Warszawa)

Trójbój

1.Michał Kacer (Delfin Tarnów)

2.Szymon Staśkiewicz (ZKS Drzonków)

3.Grzegorz Ezman (UKS G-8 Warszawa)

Sztafety

1.Martyna Banaśkiewicz, Agnieszka Świnoga, Aleksandra Skarzyńska UKS G-8 Warszawa)

2.Aleksandra Majewska, Joanna Rykała, Karolina Kobierecka (ZKS Drzonków)

3.Mariola Bocianiak, Laura Dudek, Zofia Należyty (UKS G-8 Warszawa)

Sztafety

1.Szymon Staśkiewicz (ZKS Drzonków), Karol Wehr (UKS Świt Drzonków), Rafał Dąbrowski (ZKS Drzonków) (lubuskie)

2.Paweł Kobrzeniecki (UKS Piatka Ostrołęka), Grzegorz Ezman (UKS G-8 Warszawa), Mateusz Pośnik (UKS G-8 Warszawa) (mazowieckie)

3.Antoni Zaleski (Start Łódź), Karol Petryka (Delfin Łódź), Krzysztof Staszak (UKS Piątka Konstantynów) (łódzkie)

 

 

 Pływanie 17-20.07.2003 Gdynia

 

50 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer (Korner-Novita Zielona Góra)

2.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

3.Agnieszka Solan (Wisła Puławy)

50 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Piotr Słotwiński (Wisła Puławy)

3.Jacek Kaczyński (Polonia Warszawa)

100 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer (Korner-Novita Zielona Góra)

2.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

3.Anna Rus (UKP Unia Oświęcim)

100 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Bartosz Miziak (Polonia Warszawa)

3.Piotr Słotwiński (Wisła Puławy)

200 m stylem dowolnym

1.Monika Hanczewska (MKP Szczecin)

2.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

3.Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

200 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

2.Arkadiusz Kowalewski (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Adrian Nawrocki (Flota Gdynia)

400 m stylem dowolnym

1.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

2.Monika Hanczewska (MKP Szczecin)

3.Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

400 m stylem dowolnym

1.Mateusz Wodzicki (MKP Szczecin)

2.Rafał Kuchta (UKS Kusy Chorzów)

3.Przemysław Nowak (Warta Poznań)

800 m stylem dowolnym

1.Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

2.Monika Hanczewska (MKP Szczecin)

3.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

1500 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gimiński (Jordan Kraków)

2.Krzysztof Olszewski (UKP Unia Oświęcim)

3.Przemysław Nowak (Warta Poznań)

4x100 m stylem dowolnym

1.Anna Rus, Dorota Zastawnik, Małgorzata Skubis, Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

2.Weronika Zwolińska, Joanna Bocer, Linda Gulba, Katarzyna Zwolińska (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Dorota Nowicka, Aleksandra Polańska, Natalia Chwałek, Martyna Zakrzewska (Słowianka Gorzów)

4x100 m stylem dowolnym

1.Bartosz Miziak, Jacek Kaczyński, Łukasz Herbst,  Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Arkadiusz Kowalewski, Damian Krawiec, Tomasz Rumianowski, Michał Majewski (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Paweł Popek, Mariusz Filipiak, Łukasz Szczepański, Łukasz Gimiński, (Jordan Kraków)

4x200 m stylem dowolnym

1.Anna Rus, Dorota Zastawnik, Małgorzata Skubis, Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

2.Weronika Zwolińska, Joanna Bocer, Linda Gulba, Katarzyna Zwolińska (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Dorota Nowicka, Aleksandra Polańska, Natalia Chwałek, Martyna Zakrzewska (Słowianka Gorzów)

4x200 m stylem dowolnym

1.Łukasz Gimiński, Paweł Popek, Mariusz Filipiak, Łukasz Szczepański (Jordan Kraków)

2.Łukasz Gąsior, Paweł Rumin, Jacek Kaczyński, Łukasz Herbst  (Polonia Warszawa)

3.Arkadiusz Kowalewski, Damian Krawiec, Tomasz Rumianowski, Adam Plutecki (Korner-Novita Zielona Góra)

50 m stylem grzbietowym

1.Agnieszka Solan (Wisła Puławy)

2.Emilia Wiśniewska (Warta Poznań)

3.Aleksandra Zdunek (Polonia Warszawa)

50 m stylem grzbietowym

1.Łukasz Gąsior (Polonia Warszawa)

2.Tomasz Rumianowski (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Michał Majewski (Korner-Novita Zielona Góra)

100 m stylem grzbietowym

1.Agnieszka Solan (Wisła Puławy)

2.Emilia Wiśniewska (Warta Poznań)

3.Ewa Wojciechowska (Warta Poznań)

100 m stylem grzbietowym

1.Tomasz Rumianowski (Korner-Novita Zielona Góra)

2.Aleksander Nitka (UKP Unia Oświęcim)

3.Michał Majewski (Korner-Novita Zielona Góra)

200 m stylem grzbietowym

1.Emilia Wiśniewska (Warta Poznań)

2.Agnieszka Solan (Wisła Puławy)

3.Karolina Nosek (Flota Gdynia)

200 m stylem grzbietowym

1.Aleksander Nitka (UKP Unia Oświęcim)

2.Łukasz Szczepański (Jordan Kraków)

3.Tomasz Rumianowski (Korner-Novita Zielona Góra)

50 m stylem klasycznym

1.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

2.Nina Burghardt (Śląsk Wrocław)

3.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

50 m stylem klasycznym

1.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

2.Rafał Żabiałowicz (Trójka Łódź)

3.Paweł Dryło (Delfin Tarnobrzeg)

100 m stylem klasycznym

1.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

2.Dagmara Wyłupek (Orka Grudziądz)

3.Joanna Lisek (MMKS Kędzierzyn Koźle)

100 m stylem klasycznym

1.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

2.Adam Plutecki (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Rafał Żabiałowicz (Trójka Łódź)

200 m stylem klasycznym

1.Magdalena Waszkiewicz (UŚKS Ostrołęka)

2.Joanna Lisek (MMKS Kędzierzyn Koźle)

3.Nina Burghardt (Śląsk Wrocław)

200 m stylem klasycznym

1.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

2.Adam Plutecki (Korner-Novita Zielona Góra)

3.Paweł Dryło (Delfin Tarnobrzeg)

50 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Agnieszka Murek (Akwawit Leszno)

3.Żaklina Lewandowska (Trójka Łódź)

50 m stylem motylkowym

1.Bartosz Miziak (Polonia Warszawa)

2.Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

3.Piotr Wielgosz (MKP Szczecin)

100 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Agnieszka Murek (Akwawit Leszno)

3.Żaklina Lewandowska (Trójka Łódź)

100 m stylem motylkowym

1.Bartosz Miziak (Polonia Warszawa)

2.Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

3.Rafał Kuchta (UKS Kusy Chorzów)

200 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

3.Dominika Ir (Jordan Kraków)

200 m stylem motylkowym

1.Maciej Lewandowski (UŚKS Ostrołęka)

2.Rafał Kuchta (UKS Kusy Chorzów)

3.Piotr Hanisz (Śląsk Wrocław)

200 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

2.Agata Szewczuk (Victoria Racibórz)

3.Dominika Ir (Jordan Kraków)

200 m stylem zmiennym

1.Piotr Hanisz (Śląsk Wrocław)

2.Marek Zemło (Górnik Radlin)

3.Łukasz Szczepański (Jordan Kraków)

400 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Siuda (UKP Unia Oświęcim)

2.Dominika Ir (Jordan Kraków)

3.Patrycja Skibińska (Victoria Racibórz)

400 m stylem zmiennym

1.Piotr Hanisz (Śląsk Wrocław)

2.Marek Zemło (Górnik Radlin)

3.Adam Plutecki (Korner-Novita Zielona Góra)

4x100 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Zwolińska, Weroniak Poręba, Joanna Bocer, Weronika Zawolińska (Korner-Novita Zielona Góra)

2.Małgorzata Skubis, Katarzyna Siuda, Dorota Zastawnik, Anna Rus (UKP Unia Oswięcim)

3.Anna Gernand, Katarzyna Jędrzycka, Żaklina Lewandowska, Anna Nowakowska (Trójka łódź)

4x100 m stylem zmiennym

1.Tomasz Rumianowski, Adam Plutecki, Wojciech Dunajewski, Arkadiusz Kowalewski (Korner-Novita Zielona Góra)

2.Ernest Hudziak, Mateusz Stawiany, Piotr Hanisz, Mateusz Sławiński (Śląsk Wrocław)

3.Łukasz Szczepański, Robert Wilk, Paweł Popek, Mateusz Filipiak (Jordan Kraków)

  

Strzelectwo 16-21.07.2003 Ustka, Gdańsk

 

Karabin sportowy 50 m

1.Karolina Kotwica (Śląsk Wrocław)

2.Dominika Strawa (Walter Rzeszów)

3.Weronika Cieślak (Gryf Słupski Słupsk)

Karabin sportowy 50 m

1.Artur Brzeziński (Lider Lębork)

2.Mirosław Szymanek (Górnik Katowce)

3.Kajetan Sopór (Zawisza Bydgoszcz)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Weronika Cieślak (Gryf Słupski Słupsk)

2.Anna Szymkowiak (Leśna Leszno)

3.Magdalena Czupryniak (LOK Delfin Biedrusko)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Paweł Wojciechowski (Leśna Leszno)

2.Marcin Mińkowski (Gryf Słupski Słupsk)

3.Łukasz Jarocki (Kaliber Białystok)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Patrycja Klimek (Tarcza Goleniów)

2.Karolina Kwiek (Gwardia Zielona Góra)

3.Magdalena Luterek (Elita Szczecin)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Damian Komolka (Gwardia Zielona Góra)

2.Łukasz Jarocki (Kaliber Białystok)

3.Maciej Korpusiński (Kadet Gorzów Wlkp.)

Pistolet sportowy 30+30

1.Aleksandra Maciejewska (Śląsk Wrocław)

2.Julia Lipińska (Legia Warszawa)

3.Irmina Mydlikowska (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet dowolny

1.Dawid Uszyński (Vetrim Opole)

2.Andrzej Kwarciński (Hejnał Kraków)

3.Bartosz Bielecki (Czak Wałbrzych)

Pistolet pneumatyczny 10 m

1.Anna Jendraszyk (Olimpia Poznań)

2.Agnieszka Kałuża (Śląsk Wrocław)

3.Paulina Próchnicka (Śląsk Wrocław)

Pistolet szybkostrzelny 2x30

1.Witosław Krzak (Flota Gdynia)

2.Cyprian Łyś (Legia Warszawa)

3.Marcin Marszałek (Legia Warszawa)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Małgorzata Krojcig (Gwardia Zielona Góra)

2.Milena Bonio (Świt Starachowice)

3.Katarzyna Piecielska (Kaliber Białystok)

Pistolet sportowy 30+30

1.Adam Mikołajczyk (Społem Łódź)

2.Andrzej Kwarciński (Hejnał Kraków)

3.Cyprian Łyś (Legia Warszawa)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix 10 m

1.Karolina Tkacz (Flota Gdynia)

2.Ilona Kowalska (IC Piła)

3.Małgorzata Krojcig (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet pneumatyczny

1.Bartosz Bielecki (Czak Wałbrzych)

2.Adam Mikołajczyk (Społem Łódź)

3.Paweł Niedzielski (Hejnał Kraków)

Skeet 75

1.Marta Remiszewska (Legia Warszawa)

===

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Jacek Resler (Gwardia Zielona Góra)

2.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

3.Roman Pełeński (Flota Gdynia)

Trap 75

1.Magdalena Grześlak (Śląsk Wrocław)

2.Paulina Kaczmarek (Wawel Kraków)

3.Olga Klimowska (Śląsk Wrocław)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix

1.Łukasz Pawelus (Gwardia Zielona Góra)

2.Michał Pasek (Gwardia Zielona Góra)

3.Roman Pełeński (Flota Gdynia)

DT 80

1.Magdalena Grześlak (Śląsk Wrocław)

2.Olga Klimowska (Śląsk Wrocław)

3.Elżbieta Tyrawa (Wawel Kraków)

Ruchoma tarcza 20+20 50 m

1.Jacek Resler (Gwardia Zielona Góra)

2.Łukasz Pawelus (Gwardia Zielona Góra)

3.Paweł Kierkowski (Świt Starachowice)

 

Skeet 75

1.Aleksander Binek (Śląsk Wrocław)

2.Tomasz Franczak (Diana Poznań)

3.Marcin Senger (Diana Poznań)

 

Trap 75

1.Jan Paul (Diana Poznań)

2.Krzysztof Demps (KS Gdańsk)

3.Marcin Przyszlak (Śląsk Wrocław)

 

DT 120

1.Marcin Przyszlak (Śląsk Wrocław)

2.Piotr Kowalczyk (Diana Poznań)

3.Jan Paul (Diana Poznań)

 

 

Tenis 13-18.07.2003 Sopot

 

Gra pojedyncza

1.Magdalena Kiszczyńska (Masters Szczecin)

2.Marta Leśniak (KKT Wrocław)

3-4.Natalia Bubień (Warszawianka0

3-4.Natalia Kołat (Masters Szczecin)

Gra pojedyncza

1.Karol Urbański (Wawel Kraków)

2.Piotr Olechowski (Mera Warszawa)

3-4.Mateusz Kowalczyk (Mostostal Zabrze)

3-4.Mateusz Skorek (SKT Sopot)

Gra podwójna

1.Magdalena Kiszczyńska, Natalia Kołat (Masters Szczecin)

2.Karolina Filipiak, Anna Pałaszkiewicz (AZS Poznań)

3-4.Urszula Fijołek, Natalia Lech (Masters Szczecin)

3-4.Alina Orcholska, Ewa Szatkowska (Start Wisła Toruń)

Gra podwójna

1.Mariusz Kozica, Michał Lewandowski (Mostostal Zabrze)

2.Artur Romanowski, Piotr Zieliński (UKT Radość Warszawa)

3-4.Błażej Koniusz (ChTT Chorzów), Michał Sekuła (Górnik Bytom)

3-4.Mateusz Kowalczyk, Dawid Piątkowski (Mostostal Zabrze)

 

Gra mieszana

1.Marta Leśniak (KKT Wrocław), Paweł Syrewicz (ZTT Złotoryja)

2.Magdalena Tokarczyk (PKT Pabianice), Jakub Żurawski (MKT Łódź)

3-4.Maria Spenceley, Janusz Conradi (SKT Sopot)

3-4.Dominika Koćwin (CzKT Victoria Częstochowa), Grzegorz Panfil (Górnik Bytom)

 

 

Triatlon 11-12.07.2003 Ostrzyce

 

K

1.Paulina Kotfica (AST AS Szczecin)

2.Ewa Bugdoł (Olimpijczyk Rydułtowy)

3.Kamila Tyczkowska (UKS Tornado Szczecin)

M

1.Piotr Grzegórzek (Ironman Szczecin)

2.Miłosz Kuszczak (ULKS Lubin)

3.Adrian Szczepański (UKS Tornado Szczecin)

 

Wioślarstwo 24-27.07.2003 Bydgoszcz

 

Jedynka

1.Kornelia Nitzler (CHTW Chełmża)

2.Katarzyna Witek (MKS Dwójka Warszawa)

3.Małgorzata Marciniak (WTW Włocławek)

Jedynka

1.Paweł Durka (Posnania)

2.Adam Chodysz (MOS Ełk)

3.Paweł Pierczyński (Wir Iława)

Dwójka podwójna

1.Katarzyna Witek, Marta Dziurzyńska (MKS Dwójka Warszawa)

2.Kornelia Nitzler, Małgorzata Chojnacka (CHTW Chełmża)

3.Kamila Soćko, Małgorzata Zaremba (WTW Warszawa)

Dwójka podwójna

1.Piotr Abrahamczyk, Rafał Marciniak (Posnania)

2.Lucjan Walczak, Aleksander Koziarewicz (AZS-PW Wrocław)

3.Łukasz Cichacki, Łukasz Kotkiewicz (Budowlani Toruń)

Dwójka bez sterniczki

1.Agnieszka Jacek, Kaja Oginiewska (PTW Płock)

2.Monika Jurga, Małgorzata Mikłosz (Posnania)

3.Marta Ropelewska, Marta Gutowska (MOS Ełk)

Dwójka bez sternika

1.Kamil Karolkowski, Kamil Błaszczyk (PTW Płock)

2.Dawid Karczewski, Paweł Zieliński (Wir Iława)

3.Daniel Mrowiński, Tymoteusz Marzec (BTW Bydgoszcz)

Czwórka bez sterniczki

1.Magdalena Kruk (AZS UMK Toruń), Monika Łata (Bydgstia Bydgoszcz), Lidia Lasek (AZS UMK Toruń), Natalia Suchowicz (AZS UMK Toruń)

2.Patrycja Rataj, Aleksandra Ruszkowska, Angelika Igras, Olga Szulc (Bydgostia Bydgoszcz)

3.Marta Liniewska, Katarzyna Wolna, Kinga Mikołajczyk, Marta Kałuzińska (WTW Włocławek)

Czwórka ze sternikiem

1.Piotr Karpiński, Przemysław Grzelak, Michał Rydz, Jarosław Karpiński, st. Kamil Gościelniak (PTW Płock)

2.Paweł Zajdenc, Wojciech Jaźwiński, Arkadiusz Fołta, Waldemar Starczewski, st. Paweł Kucharczyk (BTW Bydgoszcz)

3.Mariusz Szlosowski, Radosław Dalecki, Adrian Michler, Jacek Ilczuk, st. Krzysztof Kiermasz (AZS UMK Toruń)

Czwórka podwójna bez sterniczki

1.Karina Leoniak, Aleksandra Skrajna, Małgorzata Zaremba, Klara Sójka (WTW Warszawa)

2.Emilia Rogielska, Anna Jankowska, Aleksandra Pyczak, Milena Bednarek (Orzeł Wałcz)

3.Karolina Widun, Magdalena Błoch, Agnieszka Szymerowska, Marlena Szczerbiak (AZS-PW Wrocław)

Czwórka bez sternika

1.Mariusz Szlosowski, Radosław Dalecki, Adrian Michler, Jacek Ilczuk (AZS UMK Toruń)

2.Daniel Mrowiński, Tymoteusz Marzec, Paweł Zajdenc, Wojciech Jaźwiński (BTW Bydgoszcz)

3.Piotr Juszczak, Paweł Pilarczyk, Jarosław Konczak, Mariusz Glapa (KTW Kalisz)

Ósemka

Kalina Podlaska, Kinga Kantorska, Marta Kałuzińska, Kinga Mikołajczyk, Katarzyna Wolna, Marta Liniewska, Rita Podlasiak, Agnieszka Dolińska, st. Katarzyna Kołodziejczak (WTW Włocławek)

2.Patrycja Rataj, Aleksandra Ruszkowska, Angelika Igras, Olga Szulc, Paulina Guzińska, Zuzanna Jaszewska, Joanna Dłużniak, Patrycja Kułtoniak, st. Izabela Wierzba (Bydgostia Bydgoszcz)

3.Beata Derbich, Malwina Wronowska, Marta Kołaczyńska, Katarzyna Ceglarska, Agata Zykubek, Monika Prażmowska, Sylwia Aleszczyk, Magda Wardzyńska, st. Joanna Kaliszewska (MKS Dwójka Warszawa)

Czwórka podwójna bez sternika

1.Bartłomiej Kiciński, Michał Renc, Michał Babicz, Karol Niziołek (WTW Warszawa)

2.Piotr Abrahamczyk, Rafał Marciniak, Łukasz Włochal, Krystian Bartkowiak (Posnania)

3.Michał Kowal, Tomasz Majchrzak, Mikołaj Bagrowiski, Tomasz Kowal (Gopło Kruszwica)

 

Czwórka podwójna ze sternikiem

1.Bartłomiej Kiciński, Michał Renc, Michał Babicz, Karol Niziołek, st. Kacper Rudziński (WTW Warszawa)

2.Paweł Durka, Rafał Fabian, Łukasz Włochal, Krystian Bartkowiak, st. Maciej Tronowski (Posnania)

3.Bartosz Badura, Mariusz Cholewa, Radosław Kołodziejczyk, Sebastian Knysz, st. Krzysztof Antczak

 

Ósemka

1.Przemysław Grzelak, Bartłomiej Kozłowski, Arkadiusz Tomczyk, Michał Rydz, Kamil Błaszczyk, Piotr Karpiński, Jarosław Karpiński, Kamil Karolkowski, st. Patryk Krause (PTW Płock)

2.Mateusz Pląskowski, Ariel Dombżał, Kamil Kaluziński, Krzysztof Gradowski, Paweł Lewandowski, Łuksz Klockowski, Damian Lewandowski, Paweł Przepiórski, st. Bartosz Pszczółkowski (WTW Włocławek)

3.Paweł Hejmej, Remigiusz Domek, Paweł Broniszewski, Bartosz Wojcieszek, Michał Naglewicz, Jakub Woziński, Łukasz Rogaszewski, Adrian Majda, st. Sebastian Gołdyn (Zawisza Bydgoszcz)

 

 

Żeglarstwo            14-17.08.2003 Puck            27-31.08.2003 Puck

 

Cadet k

1.Agata Piecha, Małgorzata Gans (Energetyk Rybnik)

2.Aleksandra Pawłowska, Natalia Roszczuk (MKŻR Świebodzin)

3.Agnieszka Radzińska, Paulina Zdanowicz (MKŻR Świebodzin)

Cadet m

1.Piotr Patelka, Szymon Wierzbicki (ŻLKS Poznań)

2.Piotr Kasprzak, Eryk Firlej (ŻMKS Poznań)

3.Maciej Anuszkiewicz (UKŻ Grot Suwałki), Arkadiusz Brzozowski (Baza Mrągowo)

Aloza k

1.Agnieszka Piotrowska (Szturwał Kalisz)

2.Małgorzata Białecka (SKŻ Sopot)

3.Małgorzata Kiszko (Baza Mrągowo)

Aloza m

1.Cezary Rośleń (Baza Mrągowo)

2.Jakub Dzięcielski (Szturwał Kalisz)

3.Miłosz Szczęsny (SKŻ Sopot)

Optymist k

1.Agnieszka Skrzypulec (SEJK Pogoń Szczecin)

2.Marta Kłyszejko (Spójnia Warszawa)

3.Anna Kula (WTW Warszawa)

Optymist m

1.Łukasz Przybytek (DKŻ Dobrzyń)

2.Tomasz Januszewski (Baza Mrągowo)

3.Karol Jączkowski (CHKŻ Chojnice)

L’Equipe

1.Bartosz Klimek, Paweł Ptaszyński (Baza Mrągowo)

2.Bartosz Giemza, Artur Setlak (Energetyk Rybnik)

3.Patryk Richter, Michał Paradowski (AZS-AWF Gdańsk)

Laser 4,7

1.Łukasz Janusz (MOS Iława)

2.Krzysztof Królik (MOS Iława)

3.Rafał Wilk (MKS Dwójka Warszawa)

 

 

Baseball 17-20.07.2003 Osielsko

 

1.MSZS Kutno

 

2.BUKS Jastrząb Jastrzębie

 

3.TSB Demony Miejska Górka

 

 

 

Hokej na trawie K 22-27.07.2003 Poznań

 

1.GHKS Jemy-Polar Łozina

Iwona Pycyk, Elżbieta Bednarska, Sylwia Jadachowska, Joanna Dąbek, Sylwia Sobieraj, Anna Siekierzycka, Dorota Ilków-Gołąb, Ewa Szymczyk, Emilia Dubiel, Monika Szydełko, Karolina Wójcik, Katarzyna Nowicka, Katarzyna Nowak, Anna Piwowar, Wioletta Miziniak

2.Start Brzeziny

Katarzyna Ławska, Paulina Polewczak, Karolina Dębska, Małgorzata Wojtal, Joanna Lechańska, Paulina Wiśniewska, Anna Grzanka, Ewelina Grzelak, Katarzyna Wybieralska, Malwina Śliz, Marta Budna, Izabela Korzeniowska, Emilia Śliz, Marlena Kiełczewska, Anna Jastrzębska, Małgorzata Giertrudziak

3.Budowlani Łódź

Daria Cichoń, Marta Cichoń, Kamila Staciwa, Sandra Ślusarek, Magdalena Szymańska, Magdalena Bartosik, Malwina Pietrzak, Adriana Kassa, Katarzyna Krawczyk, Dagmara Jabłońska, Joanna Natkowska, Katarzyna Łoboda, Aleksandra Kryśkiewicz, Nikola Gabrysiak, Katarzyna Chardy,

Agata Warszawska

 

Hokej na trawie M 21-27.07.2003 Poznań

 

1.Polonia Środa Wlkp.

Maciej Dąbkiewicz, Dariusz Walczak, Maciej Krysztofiuk, Bartosz Kubiak, Marcin Chmiel, Dawid Oponiak, Krzysztof Chinczewski, Tomasz Nowaczyk, Radosław Jura, Paweł Stankowiak, Michał Boroniec, Piotr Rogacki, Filip Szykuła, Piotr Tomaszewski, Waldemar Krzyszkowicz, Grzegorz Krzyszkowicz

2.LKS Rogowo

Błażej Jelonek, Łukasz Mikulski, Paweł Bączkowski, Tomasz Karpiński, Adrian Kubiak, Paweł Kubiak, Piotr Świtała, Dariusz Gawron, Karol Majchrzak, Piotr Kozłowski, Grzegorz Kapuściński, Błażej Wilkoński, Chrystian Dembny, Oliwer Jasek, Michał Superczyński, Mirosław Popiołek

1.LKS Gąsawa

Michał Zajączkowski, Łukasz Kulas, Adam Czub, Mirosław Wieczorek, Kacper Karge, Paweł Krupiński, Michał Warkoczewski, Kamil Pazderski, Przemysław Trzeciak, Łukasz Karczewski, Łukasz Janiszewski, Mariusz Matłosz, Marcin Domagalski, Michał Raciniewski

 

 

Piłka nożna K 14-20.07.2003 Ustka

 

1.MUKS Praga Warszawa

 

2.Sp 2 Victoria Sianów

 

3.KŚ AZS Wrocław

 

 

 

Piłka nożna M 4-19.07.2003 Starogard Gdański

 

1.Amica Wronki

 

2.Wisła Kraków

 

3.Stomil Olsztyn

 

 

 

Piłka siatkowa plażowa K 22-24.07.2003 Sopot

 

1.LUKS Orkan Września

Ilona Zielińska, Katarzyna Wawrzyniak

2.Joker Piła

Anna Graczyk, Agata Turska

3.UKS Jedynka Reda

Aleksandra Theis, Aleksandra Goździewicz

 

 

Piłka siatkowa plażowa M 22-24.07.2003 Sopot

 

1.Wifama Łódź

Tomasz Sińczak, Rafał Szternel

2.MMKS Dąbrowa Górnicza

Mateusz Sznicer, Łukasz Wiatr

3.Joker Piła

Mateusz Radojewski, Mateusz Iglewski

 

 

Piłka wodna 12-14.07.2003 Szczecin

 

1.Arkonia Szczecin

Wojciech Leszek, Paweł Pisarski, Bartłomiej Gierałtowski, Robert Sekuła, Michał Ulchurski, Jacek Radzikowski, Marek Samborski, Paweł Maślanka, Kamil Karapuda, Dorian Szypłowski, Jacek Paź, Paweł Ulchurski, Przemysław Wrzesiński

2.KSZO Ostrowiec Św.

Maciej Frankiewicz, Michał Poznański, Patryk Jareński, Jakub Słowikowski, Hubert Kieloch, Michał Bar, Jakub Janik, Jarosław Janik, Szymon Pacocha, Artur Kutyła, Robert Pożoga, Piotr Cichocki, Grzegorz Jędrzejewski

3.ŁSTW Łódź

Michał Rospierski, Michał Wagner, Adrian Rytkowski, Tomasz Wachnik, Michał Stopczyński, Maciej Harasimiuk, Marcin Ścierwicki, Piotr Zatorski, Radosław Karaczko, Artur Soból, Artur Skiba, Jakub Kotus, Wojciech Janczyk

 

 

Rugby 14-19.07.2003 Sopot

 

1.Arka Gdynia

Łukasz Badowicz, Łukasz Chomski, Paweł Deja, Sebastian Głuszek, Dominik Jastrzębski, Krzesimir Jaworski, Sławomir Jeliński, Dawid Kadłuński, Damian Konopka, Mateusz Kreft, Damian Meller, Artur Okulski, Jakub Popławski, Przemysław Reda, Arkadiusz Rybicki, Marcin Sprengiel, Michał Stodolisk, Bartosz Walczuk, Michał Wittnord, Sebastian Wnuk, Karol Zakaszewski, Marcel Zembroń, Daniel Żuchowski

2.Ogniwo Sopot

Jakub Bagiński, Karol Bigot, Grzegorz Bołt, Bartłomiej Elwart, Szymon Flak, Robert Jagielski, Wojciech Jakson, Grzegorz Janiec, Jacek Jawniak, Marcin Klechowicz, Michał Kujawski, Grzegorz Kurdelski, Rafał Ledeman, Grzegorz Matusiak, Artur Hildebrandt, Robert Olszewski, Łukasz Pawlusiak, Dariusz Pawlicki, Marcin Pogorzelski, Krzysztof Szewczyk, Oskar Trompakajski, Michał Wagąsewicz, Dawid Żochowski

3.Orkan Sochaczew

Dawid Banaszek, Krzysztof Białecki, Adam Bocheński, Kamil Dubkowski, Sebastian Góreczny, Jakub Gut, Łukasz Jaworski, Adrian Kaźmierski, Sebastian Kupniewski, Marcin Malak, Jakub Morawski, Sławomir Murawski, Łukasz Papierowski, Paweł Pietrzyk, Daniel Przanowski, Krzysztof Grzywacz, Paweł Siwiec, Tomasz Stańczak, Robert Stencel, Marcin Stępniewski, Robert Śmielak, Dawid Wernik, Piotr Wylot