Medaliści IX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych

„Świętokrzyskie 2003”

 

Akrobatyka sportowa 25-27.04.2003 Kielce

 

dwójki dziewcząt

1.Marta Grabarek, Agnieszka Brzozowska (Zawisza Bydgoszcz)

2.Monika Serwin, Agata Horna (Piramida Kielce)

3.Joanna Wachniew, Angelika Podlewska (Zawisza Bydgoszcz)

dwójki chłopców

1.Mateusz Oprychał, Marcin Stoparczyk (Polonia Świdnica)

2.Patryk Gawron, Bruno Wałaszewski (Zawisza Bydgoszcz)

3.Kamil Żewłakow, Adam Wojacki (DKS Targówek Warszawa)

trójki dziewcząt

1.Marta Grabarek, Agnieszka Brzozowska, Joanna Wachniew (Zawisza Bydgoszcz)

2.Daria Sołek, Justyna Krzysik, Magdalena Helon (Stal Rzeszów)

3.Aleksandra Hałambiec, Marzena Ciołek, Joanna Frątczak (Gwardia Zielona Góra)

czwórki chłopców

1.Adrian Nasuciński, Mateusz Czułek, Bruno Wałaszewski, Marek Kapalski (Zawisza Bydgoszcz)

2.Mateusz Oprychał, Marcin Stolarczyk, Robert Bitner, Mateusz Pawlos (Polonia Świdnica)

3.Michał Puchalski, Michał Nowosadko, Patryk Potrzebowski, Damian Kaczmarek (DKS Targówek)

 

dwójki mieszane

1.Angelika Podlewska, Patryk Gawron (Zawisza Bydgoszcz)

2.Klaudia Dachowska, Adrian Nasuciński (Zawisza Bydgoszcz)

3.Karolina Fiodorow, Nicola Baldacci (UMAKS Warszawa)

skok dziewcząt kl. II

1.Katarzyna Matyja (LCK Libiąż)

2.Izabela Kondraszuk (SKS 220 Warszawa)

3.Monika Kondraszuk (SKS 220 Warszawa)

skok chłopców kl. II

1.Oskar Lipa (AZS-AWF Katowice)

2.Paweł Cieślik (Nadzieja Olkusz)

3.Marcin Kunowski (AZS-AWF Poznań)

skok dziewcząt kl. III

1.Adrianna Lipska (Start Bielsko Biała)

2.Paulina Banaszyńska (Zawisza Bydgoszcz)

3.==

skok chłopców kl. III

1.Mateusz Bołądź (Olimpijczyk Toruń)

2.Paweł Muskała (Piramida Kielce)

3.Piotr Kopacz (Piramida Kielce)

trampolina indyw. kl. II

1.Joanna Drabik (Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Monika Jaworska (UKS Salto Jawor)

3.Natalia Maciejewska (Gwardia Zielona Góra)

trampolina indyw. kl. II

1.Bolesław Guzek (Stal Rzeszów)

2.Jakub Kubiak (AZS-AWF Poznań)

3.Walter Pinto (AZS-AWF Poznań)

trampolina indyw. kl. III

1.Paulina Kaczmarek (UKS Tramp Poznań)

2.Justyna Grutzmann (UKS Tramp Poznań)

3.Natalia Pietrucha (Stal Rzeszów)

trampolina indyw. kl. III

1.Bartosz Ciesielski (AZS-AWF Poznań)

2.Przemysław Ciesielski (AZS-AWF Poznań)

3.Maciej Stołowski (UKS Tramp Poznań)

trampolina synchroniczna kl. II

1.Justyna Zaim, Emilia Zawadzka (Victoria Jawor)

2.Paulina Ludwiczak, Joanna Lesniewska (AZS-AWF Poznań)

3.Monika Micał, Katarzyna Haśko (Stal Rzeszów)

trampolina synchroniczna kl. II

1.Artur Porczak, Bolesław Guzek (Stal Rzeszów)

2.Jakub Kubiak, Walter Pinto (AZS-AWF Poznań)

3.Andrzej Ciechanowski, Dawid Dzięcioł (AZS-AWF Poznań)

trampolina synchroniczna kl. III

1.Justyna Grutzmann, Karolina Głuszczuk  (UKS Tramp Poznań)

2.Malwina Szeliga, Martyna Grudzińska (Victoria Jawor)

3.Gabriela Bernatowicz, Natalia Witkowska (Polonia Młodzieży Warszawa)

trampolina synchroniczna kl. III

1.Jakub Andreasik, Michał Szymonowicz (Victoria Jawor)

2.Mateusz Bołądź, Artur Zakrzewski (Olimpijczyk Toruń)

3.Maciej Stołowski, Grzegorz Lewandowski (UKS Tramp Poznań)

 

 

Badminton 1-4.05.2003 Staszów

 

gra pojedyncza dziewcząt
1.Agnieszka Wojtkowska (Technik Głubczyce)

2.Magdalena Jaworek (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Aleksandra Walaszek (Technik Głubczyce)

3-4.Natalia Pocztowiak (Technik Głubczyce)

gra pojedyncza chłopców
1.Mateusz Mikołajczak (MKS-MDK Osiemnastka Poznań)

2.Piotr Żuromski (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Mateusz Szałankiewicz (UKS 2 Sobótka)

3-4.Dawid Goman (Akro-Bad Warszawa)

gra podwójna dziewcząt  

1.Aleksandra Walaszek, Agnieszka Wojtkowska (Technik Głubczyce)

2.Anna Hildebrandt (MLKS Sparta Złotów), Magdalena Jaworek (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Marlena Flis, Mariola Grządzielewska (MKS Badminton Słupsk)

3-4.Marta Blichewicz, Anna Najdienowa (AZS-UW Warszawa)

gra podwójna chłopców
1.Michał Rogalski, Mateusz Szałankiewicz (UKS 2 Sobótka)

2.Cezary Gutowski (MLKS Wesoła), Piotr Żuromski (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Łukasz Jończyk (MKS Badminton Słupsk), Mateusz Mikołajczak (MKS-MDK Osiemnastka Poznań)

3-4.Maciej Kowalik, James Weli-Wegbe (MKS Badminton Słupsk)

gra mieszana

1.Natalia Pocztowiak (Technik Głubczyce), Dawid Goman (Akro-Bad Warszawa)

2.Wioleta Konieczna (UKS Orbitek Straszęcin), Krzysztof Kaczor (Stal Nowa Dęba)

3-4.Zuzanna Wolska, Daniel Chruściński (MKS-MDK Osiemnastka Poznań)

3-4.Renata Malinowska, Bogusław Fijałkowski (Tramp Orneta)

 

 

 

Boks 27.04-3.05.2003 Starachowice

 

46 kg
1.Łukasz Polcyn (Olimpia Poznań)

2.Patryk Cichocki (RMKS Rybnik)

3-4.Piotr Szczodrak (Star Starachowice)

3-4.Damian Węsierski (Asturia Bydgoszcz)

48 kg
1.Przemysław Przybytek (Tygrys Elbląg)

2.Paweł Wernik (ZKB Zgorzelec)

3-4.Maciej Mierzyński (Cristal Białystok)

3-4.Piotr Sokołowski (Sztorm Szczecin)

50 kg
1.Daniel Szynkiewicz (Walka Makoszowy)

2.Michał Żeromiński (BTS Broń Radom)

3-4.Mariusz Burzyński (AKS Strzegom)

3-4.Michał Surdy (Star Starachowice)

52 kg
1.Krzysztof Jawor (BKS Gorzów Wlkp.)

2.Łukasz Święcicki (BTS Broń Radom)

3-4.Piotr Białasie (Polonia Leszno)

3-4.Patryk Drozdowski (Zawisza Bydgoszcz)

54 kg
1.Ariel Krasnopolski (Hetman Białystok)

2.Łukasz Liana (Zawisza Bydgoszcz)

3-4.Piotr Dzierzgowski (Zagłębie Konin)

3-4.Andrzej Fonfara (Legia Warszawa)

57 kg
1.Krystian Muller (OSiR Chojnice)

2.Andrzej Kowalski (Legia Warszawa)

3-4.Piotr Biała (Start Włocławek)

3-4.Damian Rutkowski (Polonia Świdnica)

60 kg
1.Szymon Pogorzały (Stella Gniezno)

2.Piotr Gajowczyk (Polonia Świdnica)

3-4.Sebastian Bilski (Morsy Dębica)

3-4.Mateusz Szostakiewicz (Gwarek Łęczna)

63 kg
1.Przemysław Wątroba (Iskra Brzezinka)

2.Norbert Dąbrowski (Gwardia Warszawa)

3-4.Łukasz Gierszyński (Czarni Słupsk)

3-4.Remigiusz Wóz (Śląsk Ruda Śląska)

66 kg
1.Mariusz Kośmider (Tygrys Elbląg)

2.Robert Zaręba (Górnik Sosnowiec)

3-4.Michał Gerlecki (Stoczniowiec Gdańsk)

3-4.Wojciech Stefański (RKS Łódź)

70 kg
1.Daniel Ustarbowski (Stoczniowiec Gdańsk)

2.Marcin Gaca (Sokół Słupca)

3-4.Wojciech Gromyko (Hetman Białystok)

3-4.Michał Sokołowski (Gwardia Zielona Góra)

75 kg
1.Karol Sahakyan (Hetman Białystok)

2.Adam Kurpiewski (Victoria Ostrołęka)

3-4.Paweł Dekarz (Stamm Kościan)

3-4.Tomasz Kuropatnicki (Polonia Świdnica)

80 kg
1.Andrzej Wołos (Asturia Białystok)

2.Paweł Kordylewicz (Górnik Lubin)

3-4.Andrzej Kwiatkowski (Start Włocławek)

3-4.Jarosław Matus (Hetman Białystok)

+ 80 kg
1.Kamil Stępień (Gwardia Warszawa)

2.Andrzej Wawrzyk (MKS Kraksport Kraków)

3-4.Marcin Madaj (Start Włocławek)

3-4.Marek Szymański (Sztorm Szczecin)

 


 

Brydż 30.04-3.05.2003 Starachowice

 

dziewczęta pary
1.Ewa Grabowska (AZS-UW Warszawa), Joanna Krawczyk (BUKS MKS-MDK Bytom)

2.Angelika Ferrer-Lopez, Martyna Żmuda (CKiS Skawina)

3.Justyna Stankiewicz, Karolina Stankiewicz (Meble Waldi Elbląg)

chłopcy pary
1.Bartłomiej Igła, Artur Machno (CKiS Skawina)

2.Michał Hryniewicz, Wojciech Romaszko (TKKF Witoszewo Elbląg)

3.Tomasz Dziubaty, Bartosz Nijakowski (Nauczyciel Ostrów Wlkp.)

turniej indywidualny dziewcząt
1.Joanna Krawczyk (BUKS MKS-MDK Bytom)

2.Angelika Ferrer-Lopez (CKiS Skawina)

3.Ewa Grabowska (AZS-UW Warszawa),

turniej drużynowy chłopców
1.Patryk Kuczera-Dyga, Maciej Raczak (BUKS MKS-MDK Bytom), Przemysław Reclik, Daniel Smaza (MOS Olimpijczyk Bielsko Biała)

2.Robert Dyczkowski, Aleksander Lewandowski (AZS-UW Warszawa), Jan Sikora (Spójnia Warszawa), Maciej Sikora (AZS-UW Warszawa)

3.Michał Hryniewicz, Wojciech Romaszko (TKKF Witoszewo Elbląg), Łukasz Jagielski, Marcin Palmowski (Pałac Młodzieży Olsztyn)


Gimnastyka artystyczna 28.04-1.05.2003 Kraków

 

klasa II
układ ze skakanką
1.Marta Witkowska (Legia Witkowska)

2.Dominika Getka (Legia Warszawa)

3.Karolina Kotowska (UKS Jantar Gdynia)

klasa III
układ ze skakanką
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)

2.Katarzyna Żuchlińska (SGA Gdynia)

3.Rita Antoszewska (MKS Kusy Szczecin)

układ z maczugami
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Agata Tworek (MKS Kusy Szczecin)

3.Alicja Kędziorska (MKS Kusy Szczecin)

układ z obręczą
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)

2.Sonia Borkowicz (Energetyk Poznań)

3.Katarzyna Żołnowska (Hermes Gryfino)

układ z obręcz
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)

3.Alicja Kędziorska (MKS Kusy Szczecin)

układ taneczno-akrobatyczny
1.Katarzyna Żołnowska (Hermes Gryfino)

2.Sonia Borkowicz (Energetyk Poznań)

3.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)

układ ze wstążką
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Aleksandra Dyśko (Legia Warszawa)

3.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

 

wielobój
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Alicja Kędziorska (MKS Kusy Szczecin)

3.Agata Tworek (MKS Kusy Szczecin)

wielobój
1.Aleksandra Metza (MKS Kusy Szczecin)

2.Paulina Malarz (UKS Faworyt Wrocław)

3.Katarzyna Żołnowska (Hermes Gryfino)

 

              

 

Gimnastyka sportowa 25-28.04.2003 Kraków

 

dziewczęta - klasa II

dziewczęta - klasa III

skok

1.Katarzyna Kiełbik (Tęcza Łódź)

2.Klaudia Binieda (Iskra Zabrze)

3.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

skok

1.Ada Zawadzka (TGS Olsztyn)

2.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

3.Kinga Rojek (Wisła Kraków)

poręcze
1.Paula Plichta (TGS Olsztyn)

2.Paula Koza (Korona Kraków)

3.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

poręcze
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

2.Agnieszka Czerwińska (TGS Olsztyn)

3.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)

równoważnia
1.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

2.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

3.Paula Koza (Korona Kraków)

równoważnia
1.Kinga Rojek (Wisła Kraków)

2.Paulina Zalewska (Tęcza Łódź)

3-4.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

3-4.Izabela Waszkiewicz (Iskra Zabrze)

ćwiczenia wolne
1.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

2.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

3.Katarzyna Dmitruk (TGS Olsztyn)

ćwiczenia wolne
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

2-3.Katarzyna Jurkowska (Wisła Kraków)

2-3.Ada Zawadzka (TGS Olsztyn)

wielobój
1.Paula Plichta (TGS Olsztyn)

2.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

3.Paula Koza (Korona Kraków)

wielobój
1.Gabriela Janik (Wisła Kraków)

2.Kinga Rojek (Wisła Kraków)

3.Marzena Białogrzywa (TGS Olsztyn)

 

chłopcy - klasa II

chłopcy - klasa III

skok

1.Mateusz Ryszkiewicz (MKS Gdańsk)

2.Kamil Jasiński (AZS-AWF Kraków)

3.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

skok

1.Marcin Szczepański (MKS Gdańsk)

2.Piotr Kiełbik (Tęcza Łódź)

3.Karol Kowalczyk (MKS Gdańsk)

poręcze
1-2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

1-2.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

3.Krystian Nowicki (MKS Gdańsk)

poręcze
1.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

2-3.Piotr Kiełbik (Tęcza Łódź)

2-3.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

drążek
1-2.Paweł Jendrzejewski (MKS Gdańsk)

1-2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

3.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

drążek
1-2.Oskar Baumgard (Zawisza Bydgoszcz)

1-2.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

3.Piotr Kiełbik (Tęcza Łódź)

koń
1.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

2.Dariusz Pisarek (Cukrownik Chybie)

3.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

koń
1.Marcin Szczepański (MKS Gdańsk)

2-3.Artur Drzeniek (KG Radlin)

2-3.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

kółka
1.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

2.Alan Wadecki (MKS Gdańsk)

3.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

kółka
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

3.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

ćwiczenia wolne
1.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

2-3.Mariusz Kaźmierczak (KG Radlin)

2-3.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

ćwiczenia wolne
1.Piotr Jarząbek (MKS Gdańsk)

2.Piotr Kiełbik (Tęcza Łódź)

3.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

wielobój
1.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

2.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

3.Paweł Jendrzejewski (MKS Gdańsk)

wielobój
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2.Konrad Kacprzyk (KG Radlin)

3.Maciej Ćwierlikowski (Legia Warszawa)

 

 

 

Judo K 25-27.04.2003 Ostrowiec Świętokrzyski

 

40 kg
1.Agnieszka Wawrzycka (Błękitni Tarnów)

2.Dorota Paszyńska (UKJ Ryś Warszawa)

3-4.Anna Barbach (MOSiR Bochnia)

3-4.Anna Łobodzińska (Juvenia Wrocław)

44 kg
1.Barbara Jopek (Olimpia Poznań)

2.Julia Piotrowska (Olimpia Poznań)

3-4.Ewa Gogola (MOSiR Bochnia)

3-4.Katarzyna Pasternak (AON Warszawa)

48 kg
1.Paulina Zubrzycka (Samuraj Koszalin)

2.Marta Bochenek (UKS Busido-Morus Szczecin)

3-4.Martyna Martynowicz (Gwardia Opole)

3-4.Agata Przybyłowicz (UKS Siódemka Sochaczew)

52 kg
1.Anna Matejuk (AON Warszawa)

2.Ewa Knioła (AZS-UW Warszawa)

3-4.Agata Merchelska (Żak Ełk)

3-4.Katarzyna Magier (Samuraj Koszalin)

57 kg
1.Adriana Twardzik (Polonia Rybnik)

2.Agata Ozdoba (AZS Opole)

3-4.Katarzyna Śledź (STS Gryf-3 Słupsk)

3-4.Barbara Marszałek (Czarni Bytom)

63 kg
1.Małgorzata Raińczuk (Czarni Bytom)

2.Marzena Jaworska (Gwardia Łódź)

3-4.Sandra Goszczyńska (AZS Opole)

3-4.Karolina Lampkowska (Czarni Bytom)

70 kg
1.Barbara Wójcik (MKS-PM Tarnów)

2.Karolina Leśniak (UMKS Ostrowia Ostrów Św.)

3-4.Kornelia Kretinin (Hetman Białystok)

3-4.Karolina Dzionek (UKS Judo Wolbrom)

+ 70 kg
1.Nina Kucharska (UKS Judo Wolbrom)

2.Barbara Tołścik (Gwardia Opole)

3-4.Anna Lizoń (UKS Opty Gdynia)

3-4.Aleksandra Łakis (UKS 7 Strzelce Opolskie)

 

 

 

Judo M 23-25.04.2003 Ostrowiec Świętokrzyski

 

50 kg
1.Tomasz Kowalski (AZS Opole)

2.Michał Feckiw (Judo Gwardia Koszalin)

3-4.Paweł Magier (Czarni Bytom)

3-4.Łukasz Nowak (Koka Jastrzębie)

55 kg
1.Robert Wandor (Gwardia Bielsko Biała)

2.Szymon Niewodowski (Żak Ełk)

3-4.Przemysław Madej (Koka Jastrzębie)

3-4.Michał Surdej (UKJ Ryś Warszawa)

60 kg
1.Marcin Niedzielski (AZS Gliwice)

2.Jakub Kurkiewicz (UKS Siódemka Sochaczew)

3-4.Marcin Kowalski (UKJ Ryś Warszawa)

3-4.Maciej Sękowski (AZS Opole)

66 kg
1.Michał Kubiniec (MKS Czechowice Dziedzice)

2.Paweł Żydak (Gwardia Warszawa)

3-4.Maciej Antkowiak (Olimpia Poznań)

3-4.Paweł Zagrodnik (Czarni Bytom)

73 kg
1.Bartosz Bibrowicz (Juvenia Wrocław)

2.Bartosz Rzemieniecki (Czarni Bytom)

3-4.Wojciech Górnik (UKS Bushi Rybnik)

3-4.Wojciech Unterschutz (Wybrzeże Gdańsk)

81 kg
1.Szymon Kowalski (Koka Jastrzębie)

2.Zbigniew Wojtyczka (UKS Judo Wolbrom)

3-4.Maciej Sarnacki (Gwardia Olsztyn)

3-4.Zbigniew Stebnicki (Czarni Bytom)

90 kg
1.Damian Śmieszny (Polonia Rybnik)

2.Andrzej Kośka (Czarni Rybnik)
3-4.Piotr Deka (Gwardia Łódź)

3-4.Mateusz Stypułkowski (AZS Łódź)

+90 kg
1.Szymon Ryć (UKS Bushi Rybnik)

2.Janusz Cichowski (Wybrzeże Gdańsk)

3-4.Michał Kozub (AZS-UW Warszawa)

3-4.Krzysztof Woźniak (PKS WSP Szczytno)

 

 

Koszykówka K 11-16.05.2003 Starachowice

 

1.Olimpia Poznań

Karolina Budeń, Żaneta Durak, Weronika Idczak, Magdalena Ignasiak, Barbara Iwanowska, Monika Łochowicz, Katarzyna Najkowska, Dominika Nawrotek, Agata Rafałowicz, Karolina Tomczak, Marta Urbaniak

2.MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Magdalena Baran, Joanna Ciesielczyk, Joanna Juszczyk, Jolanta Filipek, Anna Kasprzyk, Magdalena Kuliś, Renata Małochleb, Marta Micuła, Iwona Strojek, Katarzyna Zaucha

3.VBW Clima GTK Gdynia

Karolina Ambrosiewicz, Magdalena Bibrzycka, Natalia Jachimowicz, Karolina Kętrzyńska, Agata Kowalska, Aleksandra Lampart, Patrycja Lemanowicz, Aleksandra Lewandowska, Małgorzata Paprocka, Izabela Piętka, Susanna Tarnowska, Dorota Trąbka

 

 

Koszykówka M 11-16.05.2003 Kielce

 

1.UKS Pułaski Warszawa

Łukasz Koźmiński, Artur Stokowski, Michał Dipont, Bartłomiej Foszer, Marcin Sekuła, Konrad Karpiński, Arkadiusz Stopel, Michał Nowakowski, Artur Kepa, Piotr Nowakowski, Jędrzej Kruszyński, Michał Świderski

2.WKS Śląsk Wrocław

Zygmunt Konieczka, Piotr Hałas, Paweł Grzegorski, Paweł Kuciemba, Michał Obiegło, Tomasz Prostak, Mateusz Jarmakowicz, Maciej Hussak, Sebastian Zabłocki, Krzysztof Słoma, Grzegorz Fiks, Artur Grygiel

3.UKS Trójka-Kosz Szczecin

Tomasz Balcerek, Jakub Grążawski, Przemysław Kapłun, Marek Kowalczyk, Adrian Krause, Michał Krawczyk, Mateusz Marucha, Konrad Mądry, Paweł Podgalski, Michał Skokowski, Paweł Szlingiert, Tomasz Zaborniak

 

 

Kręglarstwo 30.04-3.05.2003 Tomaszów Mazowiecki

 

juniorki młodsze indywidualnie
1.Dorota Orłowska (Pilica Tomaszów)

2.Natalia Skrzypczak (Dziewiątka Wronki)

3.Monika Marżewska (Pilica Tomaszów)

juniorzy młodsi indywidualnie
1.Przemysław Grzybowski (Polonia 1912 Leszno)

2.Szymon Napierała (Pilica Tomaszów)

3.Tomasz Poprawski (Polonia 1912 Leszno)

pary juniorek młodszych
1.Marta Dobrowolska, Dorota Orłowska (Pilica Tomaszów)

2.Monika Marżewska, Anna Żochowska (Pilica Tomaszów)

3.Karolina Gallo, Natalia Skrzypczak (Dziewiątka Wronki)

pary juniorów młodszych
1.Szymon Napierała, Bartłomiej Świdziński (Pilica Tomaszów Maz.)

2.Przemysław Grzybowski, Tomasz Poprawski (Polonia 1912 Leszno)

3.Mateusz Biel, Krzysztof Soból (Sokół Brzesko)

miksty
1.Greta Busz, Marcin Pawłowski (Start Gostyń)

2.Dorota Nowak, Michał Pipowski (Tucholanka Tuchola)

3.Natalia Roda, Adam Adolph (Zatoka Puck)

 


 

Piłka ręczna K 29.04-4.05.2003 Kielce

 

1.SKS Kusy Kraków

Agata Czekaj, Małgorzata Gutowska, Urszula Gutowska, Ewelina Kardas, Natalia Klęk, Karolina Laskowicz, Agnieszka Nowak, Karolina Polańska, Roksana Przybysz, Urszula Tokarska, Alicja Wrona, Anna Ćmil, Paulina Góralewicz

2.MKS Sambor Tczew

Agnieszka Chyła, Martyna Drawska, Agnieszka Fergon, Aneta Gdaniec, Karolina Kasprzak, Paulina Kolka, Karolina Kula, Monika Midura, Katarzyna Nowak, Anna Portjanko, Karolina Sulżycka, Jaśmina Wołowiec, Beata Woźniak, Alicja Rostankowska

3.MKS Słupia Słupsk

Olga Bąkiewicz, Aleksandra Bielas, Joanna Bobik, Sandra Chudzińska, Marta Drogosz, Aleksandra Głodek, Agnieszka Łazińska, Milena Miller, Anna Pniewska, Patrycja Szutenberg, Natalia Stefańska, Angelika Opalińska, Martyna Awiżeń

 

 

Piłka ręczna M 29.04-4.05.2003 Końskie

 

1.MKS Końskie

Piotr Ciszewski, Mateusz Kędzierski, Kamil Kosmal, Krzysztof Łoś, Norbert Makuch, Damian Ocetek, Michał Płodzik, Artur Rurarz, Kamil Sadowski, Sebastian Smołuch, Rafał Stachera, Paweł Swat, Norbert Trojanowski, Artur Zięba

2.Warszawianka

Tomasz Bulej, Krzysztof Kalicki, Krzysztof Karp, Tomasz Kasprzak, Maciej Krawiecki, Przemysław Lipski, Bartosz Monikowski, Piotr Olęcki, Jarosław Rostkowski, Robert Słodownik, Robert Stepczyk, Michał Szczygieł, Mateusz Szmulik, Szymon Woynowski,

3.MKS Truso Elbląg

Piotr Brzeziński, Jakub Fonferek, Paweł Grynis, Adam Latoszewski, Damian Łoniewski, Łukasz Masiak, Łukasz Nikoporowicz, Kamil Ringwelski, Przemysław Rosiak, Przemysław Serwadczak, Grzegorz Sieńkowski, Tomasz Stankiewicz, Adam Wasilewski, Kamil Zbytniewski

 

Piłka siatkowa K  10-15.05.2003 Staszów

 

1.MKS-MOS Płomień Sosnowiec

Marta Maj, Katarzyna Ostaszewska, Elżbieta Kozieł, Natalia Szywała, Anna Ligenza, Monika Piwowar, Karolina Gręda, Małgorzata Skrobań, Magdalena Grela, Urszula Panasiuk, Ewa Kotnis (Olimpijczyk Zawiercie), Anna Gorgoń (Olimpijczyk Zawiercie)

2.Gwardia Wrocław

Małgorzata Kokosza, Magdalena Lajn, Agata Niedbalska, Ewa Naryniecka, Bogumiła Barańska, Agata Dawidowicz, Anna Grzechnik, Małgorzata Ślęzak, Paulina Dutkiewicz, Dorota Pawlak, Marta Haładyn, Anna Sikora

3.UKS Trefl Gdynia

Aleksandra Nastały, Anna Mackiewicz, Karolina Król, Adriana Buzikiewicz, Karolina Mrowicka, Iga Kalinowska, Agnieszka Klimkowska, Marta Szymańska, Małgorzata Derwińska, Magdalena Marschall, Katarzyna Cwynar (UKS Trefl Gdynia), Berenika Tomsia (Gedania Gdańsk)

 

 

Piłka siatkowa M 10-15.05.2003 Busko Zdrój

 

1.Wifama Łódź

Piotr Giżewski, Patryk Spychała, Michał Bedyk, Maciej Michalak, Adam Buchalski, Piotr Drzewiecki, Damian Kostrzewa, Paweł Rohacewicz, Tomasz Sińczak, Rafał Szternel, Jakub Naczk, Michał Dyniak (Wifama Łódź), Mateusz Gorzewski (Mazovia Rawa Mazowiecka)

2.MOS Będzin

Mateusz Mędrzyk, Marcin Czapla, Dawid Chałat, Paweł Badurak, Dariusz Syguła, Bartosz Dzierżanowski, Michał Klebach, Maciej Dubiel, Kamil Krawczyk (MOS Będzin), marek Adamaszek (BBTS Włókniarz Bielsko Biała), Wojciech Musiolik (Górnik Radlin), Michał Kamiński (Rafko Racibórz)

3.UMKS MOS Wola Warszawa

Michał Kordaczuk, Tomasz Wis, Zbigniew Bartman, Kamil Skrzypkowski, Jakub Pietrasik, Kamil Mazowiecki, Waldemar Świrydowicz, Maciej Chilmanowicz, Maciej Hońko, Krzysztof Getko, Grzegorz Łomacz (ASPS Net Ostrołęka), Michał Chaberek (Stolarka Wołomin)

 

 

Podnoszenie ciężarów 1-4.05.2005 Kielce

 

dziewczęta (wyniki dwuboju)

chłopcy (wyniki dwuboju)

48 kg

1.Katarzyna Muszyńska (Mazovia Ciechanów)

2.Iwona Małecka (Promień Opalenica)

3.Paulina Korba (Burza Wrocław)

50 kg

1.Adam Sielski (AKS Myślibórz)

2.Bogumił Biegański (LZS Bujny)

3.Kamil Jędrak (Start Grudziądz)

53 kg
1.Malwina Rowińska (UOLKA Ostrów Mazowiecka)

2.Katarzyna Karwowska (Zawisza Bydgoszcz)

3.Joanna Lubińska (Mazovia Ciechanów)

56 kg
1.Grzegorz Szymura (Ruch Chorzów)

2.Henrtyk Polok (Koris Tarnowskie Góry)

3.Damian Kuczyński (Włókniarz Konstantynów)

58 kg
1.Monika Olszewska (Mazovia Ciechanów)

2.Małgorzata Daszkiewicz (WLKS Siedlce)

3.Paulina Cichowska (Strzelec Strzelin)

62 kg
1.Mariusz Narloch (Tarpan Mrocza)

2.Piotr Szczutowski (Mazovia Ciechanów)

3.Łukasz Głódź (WLKS Siedlce)

63 kg
1.Anna Smolarska (Mazovia Ciechanów)

2.Malwina Grądzka (WLKS Siedlce)

3.Katarzyna Ostapska (MKS Oława)

69 kg
1.Rafał Bogdański (WLKS Siedlce)

2.Mariusz Jagielak (WLKS Siedlce)

3.Tomasz Wasieczko (Znicz Biłgoraj)

69 kg
1.Justyna Smosarska (Mazovia Ciechanów)

2.Magdalena Kietlińska (WLKS Siedlce)

3.Jolanta Wielebska (Promień Opalenica)

77 kg
1.Tomasz Leks (Tarpan Mrocza)

2.Krzysztof Gugnacki (Krajna Sępólno)

3.Damian Ciesielski (Mazovia Ciechanów)

75 kg
1.Irmina Sławek (Stal Kunów)

2.Natalia Figielska (Promień Opalenica)

3.Marta Tatkiewicz (LKS Terespol)

85 kg
1.Krzysztof Kaszubowski (WLKS Siedlce)

2.Tomasz Frejman (WLKS Siedlce)

3.Damian Kulpa (WLKS Siedlce)

+75 kg
1.Sabina Bagińska (Start Grudziądz)

2.Kamila Białkowska (ŁKS Łódź)

3.Kamila Łojko (AKS Myślibórz)

94 kg
1.Karol Kaczmarczyk (RKS-MKS Radomsko)

2.Zbyszko Kienast (Grom Więcbork)

3.Piotr Gierut (MOSiR Sanok)

 

+94 kg
1.Mateusz Lendzioszek (UOLKA Ostrów Mazowiecka)

2.Piotr Knosala (Budowlani Opole)

3.Michał Skolimowski (OKS Otwock)

 

Pływanie synchroniczne 2-4.05.2003 Warszawa

 

solo

1.Sandra Kaczmarek (Dąbrówka Poznań)

2.Natalia Stachowiak (Akwawit Leszno)

3.Agnieszka Dankowska (UKS Syrena PM Warszawa)

duety

1.Natalia Stachowiak, Natalia Kościelska (Akwawit Leszno)

2.Agnieszka Dankowska, Klara Bukowska (UKS Syrena PM Warszawa)

3.Anna Klimaszyk, Dagmara Kowalska (Wanda Poznań)

zespoły

1.Hanna Alankiewicz, Adrianna Borowiak, Dagmara Kowalska, Anna Klimaszyk, Monika Kuncewicz, Katarzyna Leśnik (Wanda Poznań)

2.Natalia Stachowiak, Natalia Kościelska, Karolina Kajca, Barbara Mendyka, Alicja Krempa, Agnieszka Suwiczak, Marta Myszkowska, Agnieszka Kotecka (Akwawit Leszno)

3.Sandra Kaczmarek, Sara Szynkowska, Angelika Hetmańczyk, Katarzyna Kowalak, Katarzyna Otter (Dąbrówka Poznań). Katarzyna Brzostowicz, Marianna Gabryelczyk, Jagoda Górska, Marta Janiszewska, Agata Jędrychowska, Joanna Olejniczak, Weronik

 

 

 

Skoki do wody 25-27.04.2003 Warszawa

 

trampolina 1 m dziewcząt gr. B

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Karolina Sołtysik (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Katarzyna Braja (Stal Rzeszów)

trampolina 1 m chłopcy gr. B

1.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

2.Jakub Boguta (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m dziewcząt gr. B

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Karolina Sołtysik (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Katarzyna Braja (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m chłopcy gr. B

1.Jakub Boguta (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

3.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

wieża dziewcząt gr. B

===

wieża chłopcy gr. B

1.Jakub Boguta (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

3.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

trampolina 1 m dziewcząt gr. C

1.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Paulina Plesińska (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Katarzyna Trochimczuk (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

trampolina 1 m chłopcy gr. C

1.Marek Kaczorowski (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

3.Piotr Wąs (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

trampolina 3 m dziewcząt gr. C

1.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Patrycja Pyrzak (Stal Rzeszów)

3.Paulina Plesińska (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

trampolina 3 m chłopcy gr. C

1.Marek Kaczorowski (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Piotr Porowski (Stal Rzeszów)

3.Tomasz Rolański (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

wieża dziewcząt gr. C

1.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Katarzyna Trochimczuk (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Karolina Wróbel (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

wieża chłopcy gr. C

1.Marek Kaczorowski (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

2.Piotr Wąs (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Tomasz Rolański (UKS Pałac Młodzieży Warszawa)

 

 

Szachy 27.04-5.05.2003 Brody Iłżeckie

 

D14

1.Hanna Leks (Damis-Polonia Warszawa)

2.Joanna Giemza (Fart Kielce)

3.Monika Kaniak (Polonia Warszawa)

C14

1.Tomasz Warakomski (Hańcza Suwałki)

2.Michał Olszewski (Damis-Polonia Warszawa)

3.Mateusz Bronowicki (Stilon Gorzów Wlkp.)

 

 

Szermierka 29.04-5.05.2003 Kielce

 

floret dziewcząt

1.Martyna Synoradzka (Warta Poznań)

2.Natalia Rajczak (D’Artagnan Warszawa)

3-4.Małgorzata Susfał (D’Artagnan Warszawa)

3-4.Karolina Skrybbo (UKS Korona Wrocław)

floret chłopców

1.Paweł Osmański (AZS-AWF Gdańsk)

2.Tomasz Sinoradzki (Budowlani Toruń)

3-4.Tomasz Gmerek (UKS Korona Wrocław)

3-4.Michał Puzianowski (Kolejarz Wrocław)

szpada dziewcząt

1.Katarzyna Różycka (Warta Poznań)

2.Maja Szawłowska (AZS-AWF Wrocław)

3-4.Kamila Więckowska (UKS Zagłoba Warszawa)

3-4.Katarzyna Dąbrowa (AZS-AWF Wrocław)

szpada chłopców

1.Piotr Nemec (AZS-AWF Wrocław)

2.Arkadiusz Starz (Kusy Szczecin)

3-4.Tomasz Witosławski (Flesz Świdnica)

3-4.Mateusz Chojnecki (Flesz Świdnica)

szabla dziewcząt

1.Lidia Sołtys (MOSiR Sosnowiec)

2.Agnieszka Zdrojewska (AZS Poznań)

3-4.Katarzyna Szczypińska (MOSiR Sosnowiec)

3-4.Małgorzata Kozaczuk (AZS-AWF Warszawa)

szabla chłopców

1.Michał Kosman (AZS-AWF Warszawa)

2.Maciej Stós (Warszawianka)

3-4.Filip Cieszkowski (AZS-AWF Warszawa)

3-4.Karol Trzebiński (MOSiR Sosnowiec)

 

 

Taekwondo ITF 25-27.04.2003 Kielce

 

45 kg

1.Julita Wacek (Hawrang Brzeg Dolny)

2.Maja Wąsowicz (MKST Bystrzyca Kłodzka)

3-4.Karolina Dudzińska (CzAT Częstochowa)

3-4.Monika Kosior (MKS Lewart Lubartów)

48 kg

1.Arnit Batra (WSKT Wrocław)

2.Marcjan Pluta (KKSW Legnica)

3-4.Grzegorz Nogal (MKS Żak Biała Podlaska)

3-4.Tomasz Tarko (MKS Lewart Lubartów)

49 kg

1.Monika Gzowska (LKS Lotos Chotomów)

2.Angelika Jędrzejewska (KKSW Legnica)

3-4.Izabela Dobrosz (ŁSKT Łódź)

3-4.Monika Przybylska (KS Hosinsul Koszalin)

54 kg

1.Maciej Fijałkowski (RKT Radom)

2.Ariel Smolarski (MKST Bystrzyca Kłodzka)

3-4.Łukasz Gliński (CzAT Częstochowa)

3-4.Maciej Żuk (KKSW Legnica)

53 kg

1.Katarzyna Dzieszkowska (Stoczek 45 Białystok)

2.Katarzyna Cieślik (LKS Lotos Chotomów)

3-4.Anna Kozior (WSKT Wrocław)

3-4.Izabela Kulak (KKSW Lubin)

60 kg

1.Dawid Dudek (RAT Radzyń)

2.Artur Ozierański (WAT Wrocław)

3-4.Sebastian Sebastian (GSC Lublin)

3-4.Mariusz Mojek (GSC Lublin)

57 kg

1.Magdalena Radomiak (CzAT Częstochowa)

2.Paulina Turowska (MKS Lubartów)

3-4.Paulina Kornet (MKST Bystrzyca Kłodzka)

3-4.Anna Szczecińska (KST Tornado Szczecin)

66 kg

1.Przemysław Ogłaza (CzAT Częstochowa)

2.Maciej Kowalski (Matsogi Ciechanów)

3-4.Konrad Cichocki (RKT Radom)

3-4.Michał Starzyński (LSKT Lublin)

+57 kg

1.Agnieszka Narkiewicz (WAT Wrocław)

2.Emilia Adamczyk (WAT Wrocław)

3-4.Antonina Falandysz (Taekwon Warszawa)

3-4.Izabela Wilińska (ŁSKT Łódź)

+66 kg

1.Kamila Falęcki (Matsogi Ciechanów)

2.Kamil Limanowski (WSKT Wrocław)

3-4.Adrian Bratkowski (Start Olsztyn)

3-4.Krystian Wojdak (KST Warszawa)

układy uczniowskie

1.Monika Mironiuk (RAT Radzyń)

2.Angelika Jedrzejewska (KKSW Legnica)

3-4.Anna Dąbrowska (RAT Radzyń)

3-4.Anna Szczecińska (KST Tornado Szczecin)

Układy uczniowskie

1.Maciej Żuk (KKSW Legnica)

2.Marcjan Pluta (KKSW Legnica)

3-4.Jarosław Bakin (KST Tornado Szczecin)

3-4.Piotr Wiśniewski (KST Łódź)

układy mistrzowskie

===

układy mistrzowskie

1.Damian Iwaniuk (MKST Mińsk mazowiecki)

2.Piotr Bieńko (KT ITF Szczecin)

===

techniki specjalne

1.Katarzyna Janik (GKT Gdańsk)

2.Ewelina Masiuk (WAT Wrocław)

3-4.Antonina Falandysz (Taekwon Warszawa)

3-4.Małgorzata Gomoła (GSC Lubin)

techniki specjalne

1.Rafał Włoch (MKS Lewart Lubartów)

2.Kamil Falęcki (Matsogi Ciechanów)

3-4.Łukasz Świderski (KTT Łódź)

3-4.Piotr Wierciński (So-San Białystok)

 

 

 

Taekwondo WTF 25-27.04.2003 Końskie

 

42 kg

1.Edyta Kokosza (UKS Arcus Krynica)

2.Małgorzata Piątek (UKS LO Poniatowa)

3-4.Katarzyna Minta (MKS Końskie)

3-4.Sylwia Woźniak (UKS LO Poniatowa)

45 kg

1.Rafał Werwiński (UKS Feniks Śrem)

2.Krzysztof Filipkowski (KSW Szczecinek)

3-4.Karol Barczak (KSW Szczecinek)

3-4.Paweł Choruży (KSW Szczecinek)

44 kg

1.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

2.Karolina Mośko (Bałtyk Koszalin)

3-4.Karolina Kozak (Medyk Łomża)

3-4.Karolina Pałka (MKS Taekwondo Limanowa)

48 kg

1.Michał Górski (Czarni Olecko)

2.Dominik Ozimek (UKS LO Poniatowa)

3-4.Piotr Mierzwa (MKS II LO Chełm)

3-4.Zbigniew Matysiak (UKS Mechanik Zamość)

46 kg

1.Julia Jankowiak (Rapid Śrem)

2.Karolina Piecyk (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Magdalena Krulikowska (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Justyna Kośmicka (Centrum Bydgoszcz)

51 kg

1.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

2.Patryk Rozmierski (Czarni Olecko)

3-4.Paweł Wróblewski (UKS Bursztyn Gdańsk)

3-4.Marcin Koźmiński (AZS UWM Olsztyn)

49 kg

1.Klaudia Wicik (MLKS Wikingowie Pisz)

2.Agata ćwikowska (Pomorze Świnoujście)

3-4.Aleksandra Gasińska (UKS ZS Bełżyce)

3-4.Martyna Olender (MLKS Wikingowie Pisz)

55 kg

1.Radosław Gałązka (AZS UWM Olsztyn)

2.Piotr Paziński (UKS Taebaek Warszawa)

3-4.Kamil Gołosiński (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Gabriel Siliwoniuk (Huragan Międzyrzec Pod.)

52 kg

1.Katarzyna Bartoś (UKS LO Poniatowa)

2.Monika Banach (MLKS Wikingowie Pisz)

3-4.Dominika Wawrzyńczak (Huragan Międzyrzec Pod.)

3-4.Anna Gawron (KS Taekwondo Giżycko)

59 kg

1.ŁukaszPłaczek (Rapid Śrem)

2.Piotr Kurpiewski (Wikingowie Pisz)

3-4.Krzysztof Hyży (UKS Feniks Śrem)

3-4.Marek Andrzejewski (ŁCT Sirocco Łódź)

55 kg

1.Urszula Szulc (AZS Śr. Poznań)

2.Anna Rapita (KS Taekwondo Giżycko)

3-4.Monika Gałczyk (Czarni Olecko)

3-4.Małgorzata Nowakiewicz (UKS Urwis Gdańsk)

63 kg

1.Piotr Jabłoński (AZS Śr. Poznań)

2.Robert Jankowski (AZS Śr. Poznań)

3-4.Michał Sońdka (UKS Taebaek Warszawa)

3-4.Tomasz Wenecki (AZS Śr. Gdańsk)

59 kg

1.Angelika Ludera (UKS Feniks Śrem)

2.Sylwia Strasz (UKS Taekwondo Środa Wlkp.)

3-4.Kamila Kowalska (ŁCT Sirocco Łódź)

3-4.Julia Tomczak (Pionier 95 Borne Sulinowo)

68 kg

1.Kamil Chwesiuk (AZS UWM Olsztyn)

2.Rafał Wojciuszkiewicz (Granica Kętrzyn)

3-4.Hubert Soliwoda (Pionier 95 Borne Sulinowo)

3-4.Piotr Bakuniak (UKS Taebaek Warszawa)

63 kg

1.Joanna Szafrańska (AZS UWM Olsztyn)

2.Paulina Głowacka (Czerwony Smok Poznań)

3-4.Daria Wyrzykowska (Pionier 95 Borne Sulinowo)

3-4.Aleksandra Pawlak (UKS ZS Bełżyce)

73 kg

1.Artur Kowalski (Rapid Śrem)

2.Damian Lipiński (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Bartłomiej Odjas (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Maciej Niestoruk (AZS Śr. Gdańsk)

68 kg

1.Dominika Białek (AZS Łódź)

2.Joanna Ciołkowska (Medyk Łomża)

3-4.Anna Jaskuła (UKS TKD Kórnik)

3-4.Małgorzata Daniel (UKS Orlęta Krasnystaw)

78 kg

1.Bartłomiej Dutka (MKS Taekwondo Limanowa)

2.Piotr Wierzbicki (UKS Ilyo Bolesławiec)

3-4.Radosław Rogusz (ŁCT Sirocco Łódź)

3-4.Paweł Milewski (Działdowski Klub Taekwondo)

+68 kg

1.Elzbieta Uścińska (Rapie Śrem)

2.Marta Górnicka (MKS Końskie)

3-4.Natalia Borkowska (UKS LO Poniatowa)

3-4.Magdalena Lipińska (UKS LO Poniatowa)

+78 kg

1.Artur Zasępa (ŁCT Sirocco Łódź)

2.Karol Iwańczyk (KSW Szczecinek)

3-4.Piotr Witczak (ŁCT Sirocco Łódź)

3-4.Adam Jabłonka (Rapid Śrem)

poomse

1.Anna Płecha (UKS ZS Bełżyce)

2.Joanna Szafrańska (AZS UWM Olsztyn)

3.Beata Przewłocka (AZS UWM Olsztyn)

poomse

1.Rafał Jaskulski (AZS UWM Olsztyn)

2.Michał Łoniewski (UKS Taebaek Warszawa)

3.Piotr Bakuniak (UKS Taebaek Warszawa)

 

 

Tenis Stołowy 7-11.05.2003 Włoszczowa

 

gra pojedyncza
1.Aneta Olendzka (LUKS Cekol Stawiguda)

2.Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn)

3-4.Natalia Partyka (MRKS Gdańsk)

3-4.Olga Skrzypiec (Odra Głoska Księginice)

gra pojedyncza
1.Przemysław Hatala (Kormoran Ostróda)

2.Daniel Bąk (ZKS Zielona Góra)

3-4.Maciej Chojnicki (ZKS Zielona Góra)

3-4.Marcin Fejcak (SKS 40 Warszawa)

gra podwójna
1.Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn), Natalia Partyka (MRKS Gdańsk)

2.Aneta Olendzka (LUKS Cekol Stawiguda), Marta Gołota (Mrągovia Mrągowo)

3-4.Paulina Krużel (Bronowianka Kraków), Kamila Borkowska (MOKSiR Zawadzkie)

3-4.Magdalena Jelonek (GLKS Nadarzyn), Izabela Kordyś (Górnik Nafta Krosno)

gra podwójna
1.Bartosz Bednarkiewicz (Stella Gniezno), Szymon Malicki (Olimpia Grudziądz)

2.Patryk Chojnowski (ŁTSR Kastor Łask), Przemysław Hatala (Kormoran Ostróda)

3-4.Daniel Bąk, Maciej Chojnicki (ZKS Zielona Góra)

3-4.Arkadiusz Derkowski, Kamil Okonek (Elektryk Toruń)

turniej drużynowy
1.Natalia Bąk, Magdalena Jelonek (GLKS Nadarzyn)

2.Aneta Olendzka, Daria Dudzińska, Angelika Niemirska (LUKS Cekol Stawiguda)

3.Natalia Partyka, Justyna Kaciniel (MRKS Gdańsk)

turniej drużynowy
1.Daniel Bąk, Maciej Chojnicki (ZKS Zielona Góra)

2.Patryk Chojnowski, Aleksander Wieteska (ŁTSR Kastor Łask)

3.Bartosz Bednarkiewicz, Przemysław Sikorski (Stella Gniezno)

 

gra mieszana
1.Katarzyna Grzybowska (Pogoń Siedlce), Bartosz Bednarkiewicz (Stella Gniezno)

2.Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn), Daniel Bąk (ZKS Zielona Góra)

3-4.Natalia Partyka (MRKS Gdańsk), Patryk Chojnowski (ŁTSR Kastor Łask)

3-4.Aneta Olendzka (LUKS Cekol Stawiguda), Przemysław Hatala (Kormoran Ostróda)

 

 

Zapasy styl klasyczny 2-5.05.2003 Nowiny k/Kielc

 

42 kg
1.Mariusz Szostek (Bielawianka Bielawa)

2.Przemysław Podedworny (Agros Żary)

3-4.Michał Pietrzak (Sobieski Poznań)

3-4.Marcin Kunysz (Agros Żary)

46 kg
1.Adrian Wróbel (Agros Żary)

2.Damian Mazur (Agros Żary)

3-4.Rafał Pyka (Unia Racibórz)

3-4.Kamil Mackiewicz (Cement Gryf Chełm)

50 kg
1.Janusz Bartczak (AKS Piotrków Trybunalski)

2.Dariusz Ryżkow (Podlasie Białystok)

3-4.Łukasz Bystroń (Agros Żary)

3-4.Damian Zuba (Budowlanka Radom)

54 kg
1.Tomasz Kierpec (Śląsk Wrocław)

2.Jacek Wojnicki (Budowlani Olsztyn)

3-4.Maciej Michalewicz (Agros Żary)

3-4.Paweł Niewiarowski (Śląsk Wrocław)

58 kg
1.Mariusz Furgał (Wisłoka Dębica)

2.Łukasz Kubat (Podlasie Białystok)

3-4.Krystian Toczek (MOSiR Olimp Kostrzyn)

3-4.Damian Szczelina (Heros Witków)

63 kg
1.Mariusz Jankowski (Mamry Giżycko)

2.Wojciech Michalewicz (Agros Żary)

3-4.Stanisław Stokowski (Sobieski Poznań)

3-4.Wojciech Kalisz (Budowlani Olsztyn)

69 kg
1.Mariusz Łechtański (PTC Pabianice)

2.Michał Tymoszuk (GTS Pruszcz Gdański)

3-4.Michał Cukerman (Sprząśla Supraśl)

3-4.Arkadiusz Grzywacz (Sokół Lubawa)

76 kg
1.Michał Kudliński (PTC Pabianice)

2.Łukasz Klein (Śląsk Wrocław)

3-4.Tomasz Nosal (Derby Kobylanka)

3-4.Witold Adamczak (Sobieski Poznań)

85 kg
1.Przemysław Malinowski (Agros Żary)

2.Paweł Jatłoszuk (Cement Gryf Chełm)

3-4.Dawid Kowalski (Olimpia Siła Mysłowice)

3-4.Grzegorz Woźniak (GTS Pruszcz Gdański)

100 kg
1.Michał Stanek (Stal Rzeszów)

2.Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)

3-4.Daniel Franciszkiewicz (PTC Pabianice)

3-4.Kamil Strojek (Wisłoka Dębica)

 

 
Zapasy kobiet 29.04-1.05.2003 Nowiny k/Kielc

 

38 kg

1.Karolina Michta (GLKS Osielsko)

2.Jolanta Augustyniak (Hutnik Pieńsk)

3-4.Dorota Brzezińska (GLKS Osielsko)

3-4.Ewelina Tokarska (Orlęta Łuków)

40 kg

1.Anna Arbuzińska (Orlęta Łuków)

2.Magdalena Głąb (Cenemt Gryf Chełm)

3-4.Magda Dmowska (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

3-4.Monika Musielak (Sobieski Poznań)

43 kg

1.Magdalena Skrzypek (Suples Kraśnik)

2.Agata Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

3-4.Marta Jurewicz (Budowlani Olsztyn)

3-4.Edyta Pawłowska (Orlęta Łuków)

46 kg

1.Barbara Kołek (Dąb Brzeźnica)

2.Eleni Bagladzis (Hutnik Pieńsk)

3-4.Romana Chrastek (Ceramik Krotoszyn)

3-4.Kamila Jakuć (Podlasie Białystok)

49 kg

1.Magda Marton (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

2.Magdalena Pietrzak (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3-4.Jolanta Górka (Hutnik Pieńsk)

3-4.Ewelina Kowalczyk (Suples Kraśnik)

52 kg

1.Magdalena Janowska (Włókniarz Łódź)

2.Katarzyna Kalenik (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

3-4.Magda Pietrzyk (Hutnik Pieńsk)

3-4.Elżbieta Zawół (Suples Kraśnik)

56 kg

1.Edyta Lis (Orzeł Wierzbica)

2.Katarzyna Kropielnicka (Szczyt Boguszów Gorce)

3-4.Alicja Grzywacz (Wiatr Wołów)

3-4.Kamila Guściora (Szczyt Boguszów Gorce)

60 kg

1.Paulina Grabowska (Gwardia Warszawa)

2.Katarzyna Mielniczuk (MMKS Dąbrowa Górnicza)

3-4.Kinga Lach (Heros Witków)

3-4.Karina Pach (Sobieski Poznań)

65 kg

1.Małgorzata Celińska (WLKS Siedlce Iganie Nowe)

2.Ewelina Jarosz (Orzeł Wierzbica)

3-4.Aldona Haniszewska (Agros Żary)

3-4.Katarzyna Iwańska (Sobieski Poznań)

70 kg

1.Benita Zarzecka (Szczyt Boguszów Gorce)

2.Joanna Kowalska (Olimp Janów Lubelski)

3-4.Karolina Dziechcierewicz (Sokół Lublin)

3-4.Kamila Strojna (Agros Żary)

 

 

Zapasy styl wolny M 25-28.04.2003 Nowiny k/Kielc

 

42 kg

1.Kamil Skaskiewicz (AKS Białogard)

2.Wojciech Wilczek (Megawolt Koszalin)

3-4.Łukasz Kowalski (Spartakus Pyrzyce)

3-4.Marcin Szymanek (Śląsk Milicz)

46 kg

1.Mateusz Szyniec (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Łukasz Tchórzewski (Włodawianka Włodawa)

3-4.Wojciech Makowski (Megawolt Koszalin)

3-4.Mariusz Szostek (Bielawianka Wielawa)

50 kg

1.Paweł Burchardt (GLKS Osielsko)

2.Bartosz Natkiewicz (Śląsk Milicz)

3-4.Maciej Balawender (Stal Rzeszów)

3-4.Mirosław Bulak (Dąb Brzeźnica)

54 kg

1.Daniel Smętek (Suples Kraśnik)

2.Kamil Mitosek (Megawolt Koszalin)

3-4.Adam Blok (GLKS Osielsko)

3-4.Łukasz Piotrowski (Spartakus Pyrzyce)

58 kg

1.Paweł Szwenk (AKS Białogard)

2.Paweł Janiak (Włodawianka Włodawa)

3-4.Mariusz Bielecki (Śląsk Wrocław)

3-4.Radosław Kisiel (ZKS Górażdże)

63 kg

1.Damian Jakóbczyk (Suples Kraśnik)

2.Dariusz Mariak (AKS Białogard)

3-4.Mariusz Jankowski (Mamry Giżycko)

3-4.Marek Literski (Megawolt Koszalin)

69 kg

1.Michał Cukerman (Sprząśla Supraśl)

2.Fabian Tęcza (Suples Kraśnik)

3-4.Piotr Chołyk (Górnik Łęczna)

3-4.Bartosz Krysztofiak (Ceramik Krotoszyn)

76 kg

1.Mariusz Jachniak (Piast Wola)

2.Tomasz Bącal (Suples Kraśnik)

3-4.Przemysław Mączak (Ceramik Krotoszyn)

3-4.Rafał Zając (Włodawianka Włodawa)

85 kg

1.Przemysław Maciński (ZTA Zgierz)

2.Remigiusz Hryciuk (Śląsk Milicz)

3-4.Maciej Dziura (Slavia Ruda Śląska)

3-4.Remigiusz Mayer (Ceramik Krotoszyn)

100 kg

1-2.Michał Stanek (Stal Rzeszów)

1-2.Konrad Dudziak (Śląsk Milicz)

3-4.Grzegorz Kosak (ŁKS Łódź)

3-4.Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)