Medaliści VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów

w sportach zimowych „Małopolska 2002”

 

Biathlon 22-27.02.2002 Kościelisko - Kiry

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

6 km sprint
1.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

2.Joanna Musielska (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Dominika Kuflowska (UKN Melafir Czarny Bór)

7,5 km sprint
1.Łukasz Witek (MKS Duszniki Zdrój)

2.Marek Bujak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Marek Marczak (UKN Melafir Czarny Bór)

7,5 km dochodzenie
1.Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

3.Joanna Musielska (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

8 km dochodzenie
1.Marek Bujak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Paweł Małkiński (Ryfama Rybnik)

3.Szymon Zientek (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

juniorki młodsze - 8 km
1.Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

3.Iga Kaczmarczyk (BKS WP Kościelisko)

juniorzy młodsi - 10 km
1.Adam Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko)

2.Paweł Małkiński (Ryfama Rybnik)

3.Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorki młodsze 3x6 km
1.Monika Rzepka, Angelika Leśnik, Joanna Leja (BKS WP Kościelisko)

2.Małgorzata Duraj, Iga Kaczmarczyk, Iwona Rzepka (BKS WP Kościelisko)

3.Aleksandra Wysocka, Marcelina Nowotna, Joanna Musielska (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

sztafeta juniorzy młodsi 3x7,5 km
1.Adrian Gila, Mirosław Kobus, Łukasz Witek (MKS Duszniki Zdrój)

2.Adam Nędza-Kubiniec, Piotr Ziemianin, Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

3.Marek Marczak, Krystian Gwałt, Michał Dziekan (UKN Melafir Czarny Bór)

 

juniorki

juniorzy

7,5 km sprint
1.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)
2.Bernadetta Bednarz (BKS WP Kościelisko)
3.Krystyna Pałka (BKS WP Kościelisko)
10 km sprint
1.Krzysztof Pływaczyk (AZS AE Wałbrzych)
2.Łukasz Matysek (AZS-AWF Katowice)
3.Łukasz Wojaczek (AZS-AWF Katowice)

10 km dochodzenie
1.Bernadetta Bednarz (BKS WP Kościelisko)

2.Anna Janas (MKS Duszniki Zdrój)

3.Aneta Laskowska (MKS Duszniki Zdrój)

12,5 km dochodzenie
1.Krzysztof Pływaczyk (AZS AE Wałbrzych)

2.Łukasz Wojaczek (AZS-AWF Katowice)

3.Łukasz Misiak (MKS Duszniki Zdrój)

juniorki - 12,5 km
1.Tyffany Tyrała (MKS Duszniki Zdrój)

2.Magdalena Nykiel (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Paulina Bobak (BKS WP Kościelisko)

juniorzy - 15 km
1.Łukasz Wojaczek (AZS-AWF Katowice)

2.Krzysztof Pływaczyk (AZS AE Wałbrzych)

3.Stanisław Karpiel (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorki 3x6 km
1.Joanna Grzybek, Magdalena Nykiel, Agnieszka Grzybek (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Anna Janas, Angelika Szrubianiec, Aneta Laskowska (MKS Duszniki Zdrój)

3.Paulina Bobak, Izabela Flurer, Bernadetta Bednarz (BKS WP Kościelisko)

sztafeta juniorzy 3x7,5 km
1.Hubert Lewandowaki, Łukasz Misiak, Mateusz Jedruch (MKS Duszniki Zdrój)

2.Jerzy Niemczyk, Daniel Czołgała, Rafał Skoczowski (Ryfama Rybnik)

3.Adam Szczepalinski, Krzysztof Pływaczyk, Paweł Lasek (AZS AE Wałbrzych)

 

Hokej na lodzie 16-21.02.2002 Krynica Zdrój, Nowy Targ
 

1.MMKS Nowy Targ

Tomasz Rajski, Sebastian Górka, Robert Sięka, Rafał Dudka, Andrzej Sojka, Łukasz Wołoszczuk, Bartłomiej Gaj, Łukasz Potaśnik, Kamil Puławski, Maciej Sulka, Marcin Kolusz, Piotr Tętnowski, Michał Chudoba, Michał Zubek, Mariusz Jastrzębski, Marek Olszewski, Tomasz Balasiński, Grzegorz Wsół, Mateusz Iskrzycki, Piotr Kostela, Mateusz Leśniowski, Gabriel Jędrol

2.Stoczniowiec Gdańsk

Przemysław Odrobny, Bartosz Stepokura, Sylwester Soliński, Paweł Banasiewicz, Piotr Koseda, Bartłomiej Kosiński, Damian Molenda, Rafał Nadolny, Mateusz Rompkowski, Maciej Semeniuk, Paweł Skrzypkowski, Sebastian Wachowski, Jacek Dzięgiel, Maciej Gliwa, Kamil Korzybski, Miłosz Labudda, Mikołaj Łopuski, Arkadiusz Marmurowicz, Michał Michałkiewicz, Szymon Paruszewski, Jarosław Rzeszutko, Maciej Urbanowicz

3.UKH Unia Oświęcim

Michał Chodorowski, Sebastian Strzelecki, Paweł Lorek, Seweryn Krąpiec, Łukasz Łąka, Paweł Żak, Robert Bisaga, Maciej Resiak, Adrian Sanak, Marcin Kwiatek, Łukasz Sękowski, Sebastian Kowalówka, Krystian Górka, Tomasz Gądek, Michał Boba, Jacek Mortka, Gabriel Połącarz, Maciej Pułkownik, Kamil Rudnicki, Jakub Osoba, Michał Bucki, Jakub Szulc

 

Łyżwiarstwo figurowe 25-26.02.2002 Krynica Zdrój

 

solistki – klasa złota
1.Anna Zawada (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Karolina Bulak (Marymont Warszawa)

3.Ewa Słupianek (OMKŁ Opole)

solistki – klasa srebrna
1.Joanna Sulej (Marymont Warszawa)

2.Małgorzata Osypińska (MOSiR Sosnowiec)

3.Joanna Dusik (UKŁF Unia Oświęcim)

soliści - klasa złota
1.Mateusz Chruściński (UKŁF Unia Oświęcim)

2.Janusz Karweta (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Paweł Jekiełek (UKŁF Unia Oświęcim)

soliści - klasa srebrna
1.Michał Mrozik (UKŁ Katowice)

2.Bartosz Paluchowski (UKŁF Unia Oświęcim)

3.Marcin Zielski (Start Wisła Toruń)

pary sportowe klasa złota
===

 



 

pary taneczne klasa złota
1.Joanna Budner, Jan Mościcki (ŁTŁF Łódź)

2.Patrycja Petrus, Łukasz Dzióbek (Stoczniowiec Gdańsk)

3.Joanna Krysztofiak, Bartłomiej Witczak (MKŁ Łódź)

pary taneczne klasa srebrna
1.Milena Szymczyk, Maciej Bernadowski (ŁTŁF Łódź)

2.Daria Dwornik, Maciej Januszkiewicz (MKŁ Łódź)

3.Natalia Helszer, Patryk Habrat (ŁTŁF Łódź)

 

Łyżwiarstwo szybkie 9-10.02.2002 Warszawa
 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

2.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

3.Iwona Kmiecik (Pilica Tomaszów)

500 m

1.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

2.Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków)

3.Rafał Jarosz (Cuprum Lubin)

1000 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Iwona Kmiecik (Pilica Tomaszów)

1500 m
1.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

2.Arkadiusz Perzyński (MOS Pruszków)

3.Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków)

1500 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1.Sławomir Chmura (MOS Pruszków)

2.Arkadiusz Perzyński (MOS Pruszków)

3.Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków)

3000 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Iwona Kmiecik (Pilica Tomaszów)

5000 m
1.Sławomir Chmura (MOS Pruszków)

2.Jakub Niedźwiedzki (AZS-AWF Kraków)

3.Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków)

wielobój
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

wielobój
1.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

2.Sławomir Chmura (MOS Pruszków)

3.Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków)

drużyna

===

drużyna

1.Sławomir Chmura (MOS Pruszków), Arkadiusz Perzyński (MOS Pruszków), Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

2.Jakub Niedźwiedzki (AZS-AWF Kraków), Łukasz Budz (AZS-AWF Kraków), Marcin Budz (SNPTT Zakopane)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Luiza Złotowska (MOS Pruszków)

3.Marta Skonieczna (MOS Pruszków)

500 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Tomasz Rosiak (Pilica Tomaszów)

3.Artur Waś (Marymont Warszawa)

1000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Luiza Złotowska (MOS Pruszków)

3.Martyna Wiśniewska (MOS Pruszków)

1500 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Krzysztof Rysz (Górnik Sanok)

1500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Luiza Złotowska (MOS Pruszków)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

3000 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Mateusz Puszkarski (Marymont Warszawa)

3000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Luiza Złotowska (MOS Pruszków)

3.Marta Skonieczna (MOS Pruszków)

5000 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Mateusz Puszkarski (Marymont Warszawa)

wielobój
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Luiza Złotowska (MOS Pruszków)

3.Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

wielobój
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Mateusz Puszkarski (Marymont Warszawa)

3.Piotr Bluj (Zryw Sanok)

drużyna

1.Marta Słoneczna, Monika Skonieczna, Monika Złotowska (MOS Pruszków)

2.Hanna Mroczkowska, Marta Woźniak, Marta Konera (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Karolina Ksyt, Joanna Stępień, Anita Dębiec (Pilica Tomaszów)

drużyna

1.Robert Kustra, Krzysztof Rysz, Damian Sobola (Górnik Sanok)

2.Marcin Kasprzyk, Piotr Górecki, Adrian Szadkowski (Cuprum Lubin)

3.Tomasz Rosiak, Daniel Domański, Daniel Plewińskl (Pilica Tomaszów)

 

Short track 23-24.02.2002 Krynica Zdrój

 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

2.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

500 m
1.Przemysław Jakubowski (Juvenia Białystok)

2.Wojciech Bielawski (Juvenia Białystok)

3.Piotr Bidler (Juvenia Białystok)

800 m
1.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

2.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

3.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

800 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Grzegorz Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Piotr Bidler (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

2.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

3.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Piotr Bidler (Juvenia Białystok)

2.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

3.Grzegorz Filipowicz (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

2.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

3.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Grzegorz Filipowicz (Juvenia Białystok)

2.Piotr Bidler (Juvenia Białystok)

3.Marcin Rakoczy (Orzeł Elbląg)

wielobój
1.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

2.Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Katarzyna Ostrowska (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Piotr Bidler (Juvenia Białystok)

2.Grzegorz Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

sztafeta 3000 m
1.Karolina Regułka, Agnieszka Bagińska, Anna Bidler (Juvenia Białystok)

2.Laura Rzemek, Katarzyna Ostrowska, Wioleta Supranowicz, Beata Żylińska (Juvenia Białystok)

3.Magdalena Gąsior, Natalia Mycoń, Andżelika Kucharska, Katarzyna Gątkiewicz (MMKS Nowy Targ)

sztafeta 3000 m
Przemysław Jurkiewicz, Łukasz Ryczanowski, Wojciech Bielawski, Przemysław Jakubowski (Juvenia Białystok)

2.Krzysztof Babul, Paweł Ostrowski, Tomasz Wróblewski,, Maksym Ostrowski (Juvenia Białystok)

3.Piotr Bidler, Grzegorz Filipowicz, Paweł Filipowicz, Przemysław Szewczuk, (Juvenia Białystok)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

3.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

500 m
1.Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

2.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

800 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

3.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

800 m
1.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

2.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Dobrosława Mrowińska (MKS Błyskawica Toruń)

3.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

1000 m
1.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

2.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

3.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

3.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

1500 m
1.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)

2.Paweł Ostrowski (Juvenia Białystok)

3.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Magdalena Gąsior (MMKS Nowy Targ)

3.Karolina Regucka (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

2.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Krzysztof Babul (Juvenia Białystok)


Narciarstwo alpejskie juniorzy 18-22.02.2002     juniorzy młodsi 26.02-1.03.2002 Krynica Zdrój

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant

1.Jadwiga Biela (SNPTT Zakopane)

2.Urszula Horeczy (BBTS Włókniarz Bielsko Biała)

3.Katarzyna Leszczyńska (Live Bielsko Biała)

slalom gigant

1.Maciej Kominko (WKS Zakopane)

2.Jakub Hładowczak (WKS Zakopane)

3.Krzysztof Mazurek (NKS Rafa Bielsko Biała)

slalom otwarty

1.Karolina Riemien (AZS Zakopane)

2.Jadwiga Biela (SNPTT Zakopane)

3.Katarzyna Leszczyńska (Live Bielsko Biała)

slalom otwarty

1.Jakub Hładowczak (WKS Zakopane)

2.Maciej Bydliński (Sokół Szczyrk)

3.Jakub Nakielski (Śnieżka Karpacz)

supergigant
1.Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane)

2.Katarzyna Leszczyńska (Live Bielsko Biała)

3.Katarzyna Małysa (Gondola Krynica)

supergigant
1.Maciej Kominko (WKS Zakopane)

2.Krzysztof Mazurek (NKS Rafa Bielsko Biała)

3.Jakub Hładowczak (WKS Zakopane)

kombinacja alpejska
1.Agnieszka Gąsienica-Daniel (SNPTT Zakopane)

2.Karolina Riemien (AZS Zakopane)

3.Jadwiga Biela (SNPTT Zakopane)

kombinacja alpejska
1.Maciej Kominko (WKS Zakopane)

2.Jakub Ilewicz (Live Bielsko Biała)

3.Krzysztof Mazurek (NKS Rafa Bielsko Biała)

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant I

1.Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra)

2.Aleksandra Buczyńska (SNPTT Zakopane)

3.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

slalom gigant I

1.Wojciech Zagórski (MKN Zryw Bielsko Biała)

2.Michał Burzyński (Śnieżka Karpacz)

3.Michał Chrobak (Sokół Szczyrk)

slalom gigant II

1.Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra)

2.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

3.Patrycja Polak (BBTS Włókniarz Bielsko Biała)

slalom gigant II

1.Lech Kaczmarek (Śnieżka Karpacz)

2.Tomasz Plan (Snieżka Karpacz)

3.Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk)

slalom otwarty

1.Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra)

2.Anna Klimek (AZS Zakopane)

3.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

slalom otwarty

1.Jacek Gizicki (BBTS Włókniarz Bielsko Biała)

2.Michał Chrobak (Sokół Szczyrk)

3.Tomasz Plan (Snieżka Karpacz)

kombinacja

1.Katarzyna Karasińska (Aeskulap Jelenia Góra)

2.Anna Buczek (Ogniwo Piwniczna)

3.Aleksandra Buczyńska (SNPTT Zakopane)

kombinacja

1.Tomasz Plan (Snieżka Karpacz)

2.Zygmunt Fiedor (Sokół Szczyrk)

3.Jacek Gizicki (BBTS Włókniarz Bielsko Biała)

 

Narciarstwo klasyczne                  biegi 24.02-1.03.2002 Zakopane

                                                           kombinacja, skoki  25.02-1.03.2002 Zakopane

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

1500 m sprint

1.Agnieszka Szymańczyk (Klimczok Bystra)

2.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

3.Weronika Przyczynek (UMKS Marklowice)

1500 m sprint
1.Piotr Pilch (Wisła Ustronianka)

2.Łukasz Kunc-Jasiński (AZS Zakopane)

3.Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

5 km techniką klasyczną
1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

2.Anna Kohut (MKS Istebna)

3.Agnieszka Szymańczyk (Klimczok Bystra)

5 km techniką klasyczną
1.Mariusz Zowada (MKS Istebna)

2.Stanisłąw Żyrek (MKS Istebna)

3.Paweł Fundanicz (Halicz Ustrzyki Dolne)

7,5 km F

1.Sylwia Jaśkowiec (LKS Wiśniowa)

2.Kornelia Marek (UMKS Marklowice)

3.Agnieszka Szymańczyk (Klimczok Bystra)

10 km F

1.Michał Janik (UKS Karlik Przezchlebie)

2.Dawid Waluś (BBTS Bielsko Biała)

3.Wojciech Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta 3x5 km max

1.Aleksandra Maciaszek, Maria Mąka, Katarzyna Guzik (MMKS Nowy Targ)

2.Agnieszka Rapta, Katarzyna Gucia, Małgorzata Gucia (LKS Witów Mszana Górna)

3.Magdalena Socha, Magda Handermander, Justyna Tkacz (MKS Halicz Ustrzyki)

sztafeta 3x5 km mix

1.Mariusz Zowada, Jan Wałach, Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

2.Grzegorz Kucek, Łukasz Kunc-Jasiński, Janusz Galica (AZS Zakopane)

3.Adrian Hajduk, Piotr Balicki, Jacek Otręba (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

skoki I K-65 Zakopane
1.Kamil Stoch (Poroniec Poronin)

2.Stanisław Świder (Poroniec Poronin)

3.Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

skoki II K-85
1.Kamil Stoch (Poroniec Poronin)

2.Stefan Hula (Jastrząb Szczyrk)

3.Krzysztof Styrczula (Wisła Zakopane)

drużynowy konkursu skoków K-65
1.Paweł Urbański, Mateusz Rutkowski, Krzysztof Styrczula (Wisła Zakopane)

2.Wojciech Wiercioch, Stanisław Świder, Kamil Stoch (Poroniec Poronin)

3.Mateusz Wantulok, Szymon Badura, Piotr Żyła (Wisła Ustronianka)

 

kombinacja norweska (skoki K-65)
1.Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

2.Wojciech Cieślar (Wisła Ustronianka)

3.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Ustronianka)

kombinacja norweska sprint K-65 sprint 3,75 km

1.Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

2.Wojciech Cieślar (Wisła Ustronianka)

3.Jan Mąka (WKS Zakopane)

kombinacja norweska – drużynowa
1.Marek Cieślar, Mariusz Gomola, Wojciech Cieślar (Wisła Ustronianka)

2.Janusz Zygmuntowicz, Andrzej Stryrczula, Marcin Mąka (Wisła Zakopane)

3.Sławomir Bobak, Jan Mąka, Andrzej Morula (WKS Zakopane)

 

 

juniorki

juniorzy

1500 m sprint

1.Justyna Kowalczyk (Maraton Mszana Dolna)

2.Monika Legierska (MKS Istebna)

3.Agnieszka Popieluch (AZS0AWF Katowice)

1500 m sprint

1.Wojciech Smykowski (AZS-AWF Katowice)

2.Dawid Szeliga (AZS Zakopane)

3.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

bieg podwójny (5 km CL + 5 km F)
1.Justyna Kowalczyk (Maraton Mszana Dolna)

2.Monika Legierska (MKS Istebna)

3.Ewa Guzy (Halicz Ustrzyki Dolne)

bieg podwójny (10 km CL + 10 km F)
1.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

2.Arkadiusz Mayjurek (Trójwieś Beskidzka)

3.Sebastian Ledniowski (Śnieżka Karpacz)

10 km CL

1.Justyna Kowalczyk (Maraton Mszana Dolna)

2.Monika Legierska (MKS Istebna)

3.Agnieszka Popieluch (AZS-AWF Katowice)

15 km CL

1.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

2.Arkadiusz Mayjurek (Trójwieś Beskidzka)

3.Paweł Kupski (BBTS Bielsko Biała)

sztafeta

===

sztafeta 3x10 km

1.Łukasz Bronowicki, Tomasz Jardel, Sebastian Ledniowski (Śnieżka Karpacz)

2.Wojciech Cybuch, Sebastian Nycz, Rafał Węgrzyn (MKS Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Marek Murzyn, Mirosław Kowal, Bartosz Głowacki (LKS Wisniowa)

 

 

skoki I K-85 Zakopane
1.Marcin Mąka (Wisła Zakopane)

2.Wojciech Cieślar (Wisła Ustronianka)

3.Krzysztof Masny (Wisła Zakopane)

skoki II K-85
1.Jan Mąka (WKS Zakopane)

2.Wojciech Cieślar (Wisła Ustronianka)

3.Marcin Mąka (Wisła Zakopane)

drużynowy konkursu skoków K-85

1.Janusz Zygmuntowicz, Krzysztof Masny, Marcin Mąka (Wisła Zakopane)

2.Marek Cieślar, Mariusz Gomola, Wojciech Cieślak (Wisła Ustronianka)

3.Dariusz Tylka, Jan Kasperek, Andrzej Styrczula (Wisła Zakopane)

 

kombinacja norweska juniorzy K-85
1.Rafał Śliż (Wisła Ustronianka)

2.Bartłomiej Nikiel (Klimczok Bystra)

3.Grzegorz Zapotoczny (Poroniec Poronin)

kombinacja norweska sprint K-85 sprint 3,75 km

1.Rafał Śliż (Wisła Ustronianka)

2.Bartłomiej Nikiel (Klimczok Bystra)

3.Grzegorz Zapotoczny (Poroniec Poronin)

 

Saneczkarstwo lodowe 23-25.02.2002 Krynica Zdrój

 

jedynki - juniorki młodsze
1.Sabina Dobija (KSS Beskidy Bielsko Biała)

2.Edyta Kącka (Śnieżka Karpacz)

3.Ewelina Staszulonek (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

jedynki - juniorzy młodsi
1.Bartosz Hutor (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Marcin Kurc (UKS Jedynka G Krynica)

3.Marcin Sikorski (Śnieżka Karpacz)

 

dwójki - juniorzy młodsi
1.Bartosz Hutor (MKS Karkonosze Jelenia Góra), Arkadiusz Motylski (Śnieżka Karpacz)

2.Tomasz Łątka (UKS Jedynka G Krynica), Andrzej Sajdak (UMKS Parkowa Krynica)

3.Rafał Figas (UMKS Parkowa Krynica), Małgorzata Baran (UKS Jedynka Krynica)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.
1.Ewlelina Staszulonek, Bartosz Hutor, Bartosz Hutor/Katarzyna Koryga (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Marcela Siodlarz (UMKS Parkowa Krynica), Tomasz Łątka (UKS Jedynka G Krynica), Tomasz Łątka (UKS Jedynka G Krynica)/Andrzej Sajdak (UMKS Parkowa Krynica)

3.Agnieszka Grudzińska, Tomasz Kozak, Tomasz Kozak/Agnieszka Grudzińska (UKS Nowiny Wielkie)

 

 

jedynki - juniorki
1.Monika Romańczuk (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Sylwia Dobija (KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Natalia Gieczonis (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

jedynki - juniorzy
1.Przemysław Pochłód (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Tomasz Wróbel (Śnieżka Karpacz)

3.Marcin Piekarski (UKS Nowiny Wielkie)

 

dwójki
1.
Marcin Piekarski, Krzysztof Lipiński (UKS Nowiny Wielkie)

2.Przemysław Pochód, Marcin Sikora (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Łuczek Kruczek, Marcin Przemysławski (UKS Smyk Bielsko Biała)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.

1.Monika Romańczuk, Przemysław Pochód, Przemysław Pochód/Marcin Sikora (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Katarzyna Chromińska, Marcin Piekarski, Marcin Piekarski/Krzysztof Lipiński (UKS Nowiny Wielkie)

3.Agnieszka Pawliszak, Marcin Kurc, Marcin Kurc/Karol Siedlarz  (UMKS Parkowa Krynica)

 

Saneczkarstwo naturalne 26-28.02.2002 Krynica Zdrój

 

juniorki młodsze
1.Sylwia Zarzecka (UKS Boćwinka)

2.Magdalena Zawada (LKS Jastrząb Szczyrk)

3.Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice)

juniorzy młodsi
1.Tobiasz Pieszko (LKS Jastrząb Szczyrk)

2.Adam Jędrzejko (UKS Lipnik Bielsko Biała)

3.Tomasz Kowalczyk (KSS Beskidy Bielsko Biała)

 

drużynowo (jeden przejazd zawodniczki i jeden zawodnika)
1.Marzena Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice), Adam Jędrzejko (UKS Lipnik Bielsko Biała)

2.Sylwia Zarzecka (UKS Boćwinka), Mariusz Wawrzyn (UKS Łoś Gołdap)

3.Agata Cymbała (LKS Jastrząb Szczyrk), Ludwik Kobielus (KSS Beskidy Bielsko Biała)

 

juniorki
1.Karolina Waniczek (LKS Jastrząb Szczyrk)

2.Magdalena Hula (LKS Jastrząb Szczyrk)

3.Małgorzata Krysmalska (LKS Jastrząb Szczyrk)

juniorzy
1.Dominik Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice)

2.Krzysztof Urbaniec (Start Bielsko Biała)

3.Andrzej Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

 

dwójki
1.Andrzej Tyrna, Tomasz Kowalczyk (KSS Beskidy Bielsko)

2.Magdalena Hula, Tobiasz Pieszko (LKS Jastrząb Szczyrk)

3.Irena Borsiak, Jarosław Sujkowski (UKS Łoś Gołdap)

 

drużynowo (dwa przejazdy jedynek oraz dwójki)
1.Agnieszka Tyrna, Andrzej Tyrna, Andrzej Tyrna/Tomasz Kowalczyk (KSS Beskidy Bielsko Biała)

2.Magdalena Hula (LKS Jastrząb Szczyrk), Dominik Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice), Dominik Goryl (ULKS Lipowiec Czechowice)/Karolina Waniczek (LKS Jastrząb Szczyrk)

3.Joanna Deja, Krzysztof Urbaniec, Oskar Kruczalak/Krzysztof Urbaniec (Start Bielko Biała)

 

Snowboard 23-24.02.2002 Krynica Zdrój

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom równoległy

1.Natalia Hula (UKS Sokół Szczyrk)

2.Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)

3.Magda Urbańska (Malta Ski Poznań)

slalom równoległy
1.Aleksander Waligóra (Malta Ski Poznań)

2.Piotr Hańczewski (Malta Ski Poznań)

3.Rafał Golus (UKS Beskidy Bielsko Biała)

skok

1.Emilia Ptaszek (Galicjanka Olimpus Krynica)

2.Agnieszka Rusin (KSE Geronimo Kraków)

3.Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)

skok

1.Tomasz Tylka (AZS Zakopane)

2.Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)

3.Maciej Skrzypek (BSS Bielsko Biała)

kombinacja

1.Emilia Ptaszek (Galicjanka Olimpus Krynica)

2.Natalia Hula (UKS Sokół Szczyrk)

3.Karolina Sztokfisz (AZS Zakopane)

kombinacja

1.Tomasz Tylka (AZS Zakopane)

2.Maciej Skrzypek (BSS Bielsko Biała)

3.Łukasz Tadel (CCS Cieszyn)

 

juniorki

juniorzy

slalom równoległy

1.Katarzyna Wiejacha (UKS Busters Ustroń)

2.Dorota Żyła (UKS Stożek Wisła)

3.Agata Cieślar (UKS Stożek Wisła)

slalom równoległy

1.Piotr Pinkas (UKS Stożek Wisła)

2.Łukasz Hoły (AZS Zakopane)

3.Jakub Hoły (AZS Zakopane)

skok

1.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

2.Kamila Gronner (BSS Bielsko Biała)

3.Karolina Jeruzal (AZS Zakopane)

skok

1.Marcin Kurdziel (CCS Cieszyn)

2.Łukasz Hoły (AZS Zakopane)

3.Michał Ligocki (CCS Cieszyn)

kombinacja

1.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

2.Kamila Gronner (BSS Bielsko Biała)

3.Marcelina Frycz (BSS Bielsko Biała)

kombinacja

1.Łukasz Hoły (AZS Zakopane)

2.Piotr Pinkas (UKS Stożek Wisła)

3.Jakub Hoły (AZS Zakopane)