Medaliści VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich „Dolny Śląsk 2002”

 

Biathlon letni 18-21.07.2002 Duszniki Zdrój

 

Bieg indywidualny

1.Weronika Nowakowska (MKS Duszniki Zdrój)

2.Celina Szynkiewicz (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

Bieg indywidualny

1.Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

2.Jan Litwin (IKN Iwonicz)

3.Mirosław Kobus (MKS Duszniki Zdrój)

Bieg sprinterski

1.Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

2.Agata Pietraniec (UKS G-8 Warszawa)

3.Dominika Kuflowska (UKN Melafir Czarny Bór)

Bieg sprinterski

1.Tomasz Puda (KKS Bielsko Biała)

2.Bartosz Gawlik (MKS Duszniki Zdrój)

3.Jacek Wojciuch (KKS Bielsko Biała)

Bieg sztafetowy

1.Joanna Leja, Małgorzata Duraj, Monika Rzepka (BKS WP Kościelisko)

2.Celina Szynkiewicz, Kamila Czerniak, Marcelina Nowotna (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Aleksandra Wysocka, Wioletta Kaczmarek, Joanna Musielska (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

Bieg sztafetowy

1.Stanisław Tylks-Suleja, Piotr Ziemianin, Adam Kwak (BKS WP Kościelisko)

2.Bartosz Gawlik, Sebastian Witek, Mirosław Kobus (MKS Duszniki Zdrój)

3.Marek Bujak, Szymon Zientek, Paweł Czerniak (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

 

Bieg na orientację 18-21.07.2002 Strzelin

 

Bieg klasyczny dziewczęta
1.Weronika Machowska (UKS OSiR Góra Kalwaria)

2.Marta Traum (Śląsk Wrocław)

3.Marta Orzechowska (Flota Gdynia)

Bieg klasyczny chłopcy
1.Filip Mazurek (Wawel Kraków)

2.Artur Lejkowski (Flota Gdynia)

3.Jarosław Kurek (UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.)

Sprint dziewczęta
1.Agnieszka Grzelak (UKS Jedynka Nowy Dwór Maz.)

2.Weronika Machowska (UKS OSiR Góra Kalwaria)

3.Małgorzata Kosińska (Gwardia Warszawa)

Sprint chłopcy
1.Filip Mazurek (Wawel Kraków)

2.Jan Szatkowski (Flota Gdynia)

3.Dawid Ławniczak (Grunwald Poznań)

Bieg krótkodystansowy

1.Natalia Karasek (Śląsk Wrocław)

2.Katarzyna Kopka (Flota Gdynia)

3.Alicja Ewiak (Orientuś Łódź)

Bieg krótkodystansowy

1.Filip Mazurek (Wawel Kraków)

2.Tomasz Pancerowicz (Śląsk Wrocław)

3.Dawid Ławniczak (Grunwald Poznań)

Bieg sztafetowy

1.Marta Traum, Agnieszka Tyczkowska, Natalia Karasek (Śląsk Wrocław)

2.Lilianna Grzymkowska, Amelia Ewiak, Alicja Ewiak (Orientuś Łódź)

3.Katarzyna Jaśniewska, Ewelina Dyjok, Małgorzata Maciejczyk (Śląsk Wrocław)

Bieg sztafetowy

1.Artur Lejkowski, Mateusz Wensław, Jarosław Leszkowicz (Flota Gdynia)

2.Andrzej Głowacki, Adrian Kopczyński, Jan Szatkowski (Flota Gdynia)

3.Grzegorz H. Marcinkiewicz, Grzegorz Kurowski, Jarosław Kurek (eKS zedyrka kowy Dwór Maz.)

 

 

Jeździectwo          skoki 20-21.07.2002 Wrocław           ujeżdżenie, WKKW 17-19.07.2002 Wrocław  

 

Ujeżdzenie duże konie

1.Weronika Lipińska (KJ Plejada Tarczyn)

2.Małgorzata Kaliszewska (LKJ Lewada Zakrzów)

3.Jacek Mierzwiński (KJ Eko-Argo Hanna Bystrzyca)

Ujeżdżenie pony

1.Aleksandra Piątkowska (SKJ Paszków)

2.Monika Kalicińska (Legia Warszawa)

3.Stanisław Przedpełski (Legia Warszawa)

Skoki duże konie

1.Marcin Bętkowski (JKS Fer Więckowice)

2.Jacek Mierzwiński (KJ Eko-Argo Hanna Bystrzyca)

3.Magdalena Kamińska (KJ Deresz Siemianowice Śl.)

Skoki pony

1.Piotr Sikorski (Łódzki Klub Jeździecki)

2.Marta Szrajer (KJ Kielce)

3.Agata Kuświk (KJ Wolica Kalisz)

WKKW duże konie

1.Katarzyna Olech (Stragona Strzegom)

2.Jacek Mierzwiński (KJ Eko-Argo Hanna Bystrzyca)

3.Ewelina Krawczak (Gaz Polski Drzonków)

WKKW pony

1.Paweł Kaliciński (SKJ Paszków)

2.Iga Wróblewska (JKS Lotna Warszawa)

3.Małgorzata Kurek (JKS Abakus Kaczyna)


Kajakarstwo klasyczne 12-14.07.2002 Bydgoszcz

 

k-1 500 k

1.Ewelina Wojnarowska (Warta Poznań)

2.Anna Grala (Baza Mragowo)

3.Marta Walczykiewicz (KTW Kalisz)

k-1 500 m

1.Mariusz Kujawski (Włókniarz Chełmża)

2.Karol Rogoziński (Victoria Sztum)

3.Mateusz Skoczyński (Yacht Club Kraków)

k-2 500 k

1.Katarzyna Waszyk, Anna Zyśk (Baza Mragowo)

2.Ewa Kacprzycka, Izabela Uselis (Baza Mrągowo)

3.Aleksandra.Gospodarczyk, Apolonia Siwińska (Spójnia Warszawa)

k-2 500 m

1.Wiktor Dąbrowski, Norbert Oleś (Spójnia Warszawa)

2.Łukasz Przybył, Bartosz Hancyk (Posnania)

3.Rafał Jackowiak, Zbigniew Narożny (Błyskawica Rokietnica)

k-4 500 k

1.Gospodarczyk, Elwira Gogo, Anna Marcinkowska, Apolonia Siwińska (Spójnia Warszawa)

2.Agnieszka MAjewska, Joanna Antczak, Natalia Szarpak, Paulina Hoffmann (Posnania)

3.Violetta Olkowska, Bogusława Okrągła, Ewa Kacprzycka, Izabela Uselis (Baza Mrągowo)

k-4 500 m

1.Krzysztof Gorczyca, Maciej Podgórski, Rafał Lewandowski, Adam Roćko (OKS Olsztyn)

2.Jarosław Krefta, Marcin Kopp, Tomasz Lewandowski, Radosław Zielski (Nogat Malbork)

3.Paweł Janowski, Maciej Radomski, Marcin Gąsiorek, Krzysztof Szandrocha (Polonia Elbląg)

k-1 3000 k

1.Ewelina Wojnarowska (Warta Poznań)

2.Anna Grala (Baza Mrągowo)

3.Daria Polakowska (UKS Nadwiślanin Wera Chełmno)

c-1 500 m

1.Jakub Kubicz (MOS Wrocław)

2.Rafał Trzebiatowski (Orzeł Wałcz)

3.Piotr Okuniewski (Astoria Bydgoszcz)

k-2 3000 k

1.Katarzyna Waszyk, Anna Zyśk (Baza Mrągowo)

2.Violetta Olkowska, Bogusława Okragła (Baza Mrągowo)

3.Monika Jeżak, Dalida Ratza (Hubertus Biały Bór)

c-2 500 m

1.Kamil Mendalka, Radosław Ruczyński (Wel Lidzbark Welski)

2.Mariusz Kumor, Sławomir Owczarek (Wiskord Szczecin)

3.Arkadiusz Mąkina, Adrian Czysz (Posnania)

-

c-4 500 m

1.Tomasz Walkowiak, Karol Matysiak, Tomasz Nowak, Adam Ziegenhagen (Warta Poznań)

2.Łukasz Harasimowicz, Krzysztof Czerniecki, Przemysław Bosiacki, Adrian Janicki (Astoria Bydgoszcz)

3.Andrzej Siejak, Jan Przewoźny, Przemysław Kaczmarek, Paweł Dochniak (Posnania)

-

k-1 1000 m

1.Mariusz Kujawski (Włókniarz Chełmża)

2.Marcin Nickowski (Polstyr Człuchów)

3.Tomasz Wegner (Astoria Bydgoszcz)

-

k-2 1000 m

1.Norbert Oleś, Wiktor Dąbrowski (Spójnia Warszawa)

2.Łukasz Przybył, Bartosz Hancyk (Posnania)

3.Mariusz Bondarenko, Tomasz Szwed (Włokniarz Chełmża)

-

k-4 1000 m

1.Marcin Oszmian, Przemysław Dawidczyk, Arkadiusz Malisz, Michał Ilasiuk (Baza Mrągowo)

2.Jarosław Krefta, Marcin Kopp, Tomasz Lewandowski, Radosław Zielski (Nogat Malbork)

3.Michał Doroszewicz, Paweł Fertykowski, Grzegorz Mańczak, Norbert Dzierża (UKS Kormoran Bydgoszcz)

-

c-1 1000 m

1.Sebastian Osiurak (Piast Człuchów)

2.Rafał Trzebiatowski (Orzeł Wałcz)

3.Jakub Kubicz (MOS Wrocław)

-

c-2 1000 m

1.Tomasz Kołodziej, Adam Kołodziej (Warta Poznań)

2.Mariusz Kumor, Sławomir Owczarek (Wiskord Szczecin)

3.Andrzej Machoń, Juliusz Plesiewicz (Piast Człuchów)

-

k-1 5000 m

1.Robert Krawiec (Baza Mrągowo)

2.Marcin Nickowski (Polstyr Człuchów)

3.Tomasz Wegner (Astoria Bydgoszcz)

-

k-2 5000 m

1.Mariusz Bondarenko, Tomasz Szwed (Włókniarz Chełmża)

2.Mateusz Skoczyński, Mariusz Łączak (Yacht Club Kraków)

3.Marcin Oszmian, Arkadiusz Malisz (Baza Mrągowo)

-

c-1 5000 m

1.Sebastian Osiurak (Piast Człuchów)

2.Tomasz Wandzik (UKS Świerklaniec)

3.Dariusz Urbaniak (MOS Wrocław)

-

c-2 5000 m

1.Arkadiusz Mąkina, Adrian Czysz (Posnania)

2.Krzysztof Czerniecki, Adrian Janicki (Astoria Bydgoszcz)

3.Łukasz Kołodziej, Karol Korcz (Warta Poznań)

 

 

Kajakarstwo górskie 20-21.07.2002 Leśna

 

k-1 slalom k

1.Alicja Dudek (Start Nowy Sącz)

2.Magdalena Dąbrowska (AZS-AWF Kraków)

3.Karolina Jabłońska (Start Nowy Sącz)

k-1 slalom m

1.Henryk Polarczyk (Pieniny Szczawnica)

2.Łukasz Dudziński (Włókniarz Leśna)

3.Daniel Twardowski (Start Nowy Sącz)

 

c-1 slalom m

1.Michał Paluch (Gerlach Drzewica)

2.Tomasz Dobrowolski (Włókniarz Leśna)

3.Łukasz Wiercioch (Pieniny Szczawnica)

 

c-2 slalom m

1.Damian Bartos, Michał Paluch (Gerlach Drzewica)

2.Szymon Faron, Piotr Pytel (Start Nowy Sącz)

3.Michał Wolski, Wojciech Bartyzel (Sokolica Krościenko)

 

Kolarstwo szosowe 2-4.08.2002 Sobótka

 

Wyścig ze startu wspólnego dziewczęta
1.Barbara Gromaszek (MKS Start Lublin)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźminianka Koźminek)

3.Marlena Pyrgies (Trasa Zielona Góra)

Wyścig ze startu wspólnego chłopcy
1.Łukasz Kurkowski (UKS Panorama Nowogard)

2.Mateusz Czapla (Pacyfik Toruń)

3.Mariusz Pawełkowicz (Społem Łódź)

Jazda indywidualna na czas
1.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźminianka Koźminek)

2.Katarzyna Fliszkiewicz (Ziemia Darłowska Darłowo)

3.Aleksandra Wnuczek (GKS Opty Mazowsze Grodzisk Maz.)

Jazda indywidualna na czas
1.Mateusz Powęska (LKS Azalia Leżajsk)

2.Miłosz Szymczak (KTK Kalisz)

3.Arkadiusz Walny (KTC Konin)

 

 

Kolarstwo MTB 24.07.2002 Szczawno Zdrój

 

MTB k

1.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźminianka Koźminek)

2.Marlena Pyrgies (Trasa Zielona Góra)

3.Alina Czachor (UKS Dwójka Kolbuszowa)

MTB m

1.Paweł Szpila (CCC Polsat Piechowice)

2.Krzysztof Wieczorek (LKS Optex Opoczno)

3.Karol Sroka (LKS Optex Opoczno)

 

 

Kolarstwo torowe 19-21.07.2002 Wrocław

 

Sprint k

1.Magdalena Sara (Stal Grudziądz)

2.Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

3.Martyna Ryńska (Orleta Gorzów)

Sprint m

1.Łukasz Kurkowski (UKS Panorama Nowogard)

2.Paweł Kościecha (Stal Grudziądz)

3.Krzysztof Szymanek (Baszta Golczewo)

500 m k

1.Magdalena Sara (Stal Grudziądz)

2.Martyna Ryńska (Orleta Gorzów)

3.Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

500 m m

1.Mateusz Czapla (Pacyfik Toruń)

2.Bartłomiej Sowa (KTK Kalisz)

3.Dawid Głowacki (Stal Grudziądz)

2000 m k

1.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźminianka Koźminek)

2.Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

3.Katarzyna Fliszkiewicz (Ziemia Darłowska Darłowo)

Sprint olimpijski m

1.Paweł Kościecha, Dawid Głowacki, Ireneusz Sieczkowski (Stal Grudziądz)

2.Mateusz Pomykała, Miłosz Szymczak, Bartłomiej Sowa (KTK Kalisz)

3.Krzysztof Ławniczak, Maciej Olkowski, Arkadiusz Walny (KTC Konin)

Wyścig punktowy k

1.Katarzyna Fliszkiewicz (Ziemia Darłowska Darłowo)

2.Aleksandra Dawidowicz (UKS Koźminianka Koźminek)

3.Karolina Janik (BO-GO Szczecin)

2000 m m

1.Dawid Głowacki (Stal Grudziądz)

2.Mateusz Czapla (Pacyfik Toruń)

3.Arkadiusz Walny (KTC Konin)

 

Drużyna m

1.Przemysław Klonowski, Dawid Godziński, Dawid Głowacki, Mateusz Teresak (Stal Grudziądz)

2.Miłosz Szymczak, Kamil Kuświk, Tomasz Ratajczyk, Hubert Tułacz (KTK Kalisz)

3.Mateusz Czapla, Paweł Mikulicz, Mariusz Duszyński, Radosław Kwiatkowski (Pacyfik Toruń)

 

Wyścig punktowy m

1.Kamil Kuświk (KTK Kalisz)

2.Mariusz Pałyga (GKK Opty Mazowsze Grodzisk Maz.)

3.Paweł Cieślik (Tarnovia Tarnowo Podgórne)

 

Madison

1.Grzegorz Krzesiński, Łukasz Borysiuk (Baszta Golczewo)

2.Michał Urtnowski, Łukasz Kurkowski (UKS Panorama Nowogard)

3.Paweł Kościecha, Przemysław Klonowski (Stal Grudziądz)

 

 

 

 

Lekka atletyka 25-27.07.2002 Wrocław

 

100 m

1.Agnieszka Kasica (Lubusz Słubice)

2.Dominika Minda (Płomień Sosnowiec)

3.Joanna Gabryelewicz (Orkan Wielkopolska)

100 m

1.Dariusz Kuć (Wawel Kraków)

2.Dominik Kopeć (RKS Łódź)

3.Konrad Michalik (Orkan Ostrzeszów)

200 m

1.Agnieszka Kasica (Lubusz Słubice)

2.Marta Jeshke (AZS-AWF Gdańsk)

3.Joanna Gabryelewicz (Orkan Wielkopolska)

200 m

1.Kamil Witkowski (MKL Szczecin)

2.Przemysław Całkowski (Vectra Włocławek)

3.Rafał Błocian (Krokus Leszno)

400 m

1,Ernestyna Tomzia (Budowlani Częstochowa)

2.Bożena Łukasik (RTL Dami-ZTE Radom)

3.Izabela Pilarczyk (Gwardia Piła)

400 m

1.Tomasz Bąk (Stal Ostrów Wlkp.)

2.Łukasz Pryga (Górnik Wałbrzych)

3.Krzysztof Sobkowski (Gwda Piła)

800 m

1.Małgorzata Drążkowska (Vectra Włocławek)

2.Edyta Gruszka (AZS-AWF Katowice)

3.Anna Nicińska (MKL Szczecin)

800 m

1.Kamil Gawryś (LUKS Budokar Orneta)

2.Piotr Dąbrowski (Górnik Wałbrzych)

3.Adam Prawdzik (Technik Augustów)

1500 m

1.Marta Wojtkuńska (Vectra Włocławek)

2.Iwona Lewandowska (Vectra Włocławek)

3.Beata Kaczmarczyk (WLKS Siedlce)

1500 m

1.Piotr Krupa (Ostrowianka Ostrów Maz.)

2.Bartłomiej Makowski (RTL Dami-ZTE Radom)

3.Tomasz Krasowski (SKB Kraśnik)

3000 m

1.Aleksandra Jawor (Budowlani Częstochowa)

2.Edyta Marcinkowska (Błękitni Osowa Sień)

3.Dominika Wiśniewska (SKB Kraśnik)

3000 m

1.Tomasz Pakulski (Orkan Wielkopolska)

2.Łukasz Parszczyński (Polonia Warszawa)

3.Marcin Chabowski (Wejher Wejherowo)

100 pł

1.Beata Gorzelańczyk (Lubusz Słubice)

2.Aneta Czerwińska (Orzeł Warszawa)

3.Agnieszka Czyż (MKL 12 Jelenia Góra)

110 pł

1.Piotr Kuśmirek (Wisła Puławy)

2.Adam Błaszczyk (Lechia Gdańsk)

3.Michał Grudka (SKLA Sopot)

400 pł

1.Weronika Kitas (Podlasie Białystok)

2.Emilia Wielińska (Budowlani Kielce)

3.Anna Ciszewicz (Olimpia Poznań)

400 pł

1.Weronika Kitlas (Podlasie Białystok)

2.Emilia Wielińska (Budowlani Kielce)

3.Anna Ciszewicz (Olimpia Poznań)

1500 prz

1.Katarzyna Kowalska (Vectra Włocławek)

2.Ewa Gronostaj (Juventa Starachowice)

3.Agnieszka Morawska (STS Skarżysko)

2000 prz

1.Hubert Pokrop (Maraton Turek)

2.Mariusz Sieńkowski (Technik Augustów)

3.Karol Brzozowski (Astra Nowa Sól)

4x100

1.Anna Sażalska, Marta Jeschke, Maria Niewiadomska, M Cieślak (AZS-AWF Gdańsk)

2.Ewelina Fraczyk, Joanna Kasperek, Malwina Całka, Dominika Minda (Płomień Sosnowiec)

3.A Krukowska, Danuta Blicharska, Monika Piotrowska, I Brzezińska (AZS-AWF Warszawa)

4x100

1.M Nowicki, A Rachuła, D Kempa, T Bąk (Stal Ostrów Wlkp.)

2.M Starzak, K Połoński, Dariusz Kuć, M Romański (Wawel Kraków)

3.Ł Konieczynski, M Gliński, S Kowalki, Radosław Drapała (Zryw Toruń)

4x400

1.J Kaca, K Kowalska, I Lewandowska, Małgorzata Drążkowska (Vectra Włocławek)

2.Marta Żochowska, Marta Głowacka, Maria Niewiadomska, A Sażalska (AZS-AWF Gdańsk)

3.W Kitlas, P Rutkowska, J Płoszaj, D Dziejma (Podlasie Białystok)

4x400

1.Damian Kempa, M Nowicki, A Rachuta, Tomasz Bąk (Stal Ostrów Wlkp.)

2.Ł Nogajczyk, Piotr Dąbrowski, P Baranowski, Łukasz Pryga (Górnik Wałbrzych)

3.D Dacka, D Stachowiak, M Wnęk, Krzysztof Sobkowski (Gwda Piła)

Chód 5 km

1.paulina Buziak (Sokół Mielec)

2.Małgorzata Przybylska (AZS Poznań)

3.Natalia Matuszak (Orkan Wielkopolska)

Chód 10 km

1.Tomasz Kmuk (Sokół Mielec)

2.Jakub Jelonek (Budowlani Częstochowa)

3.Bartosz Grzęca (Gwda Piła)

Skok wzwyż

1.Kamila Stepaniuk (Podlasie Białystok)

2.Aleksandra Zarecka (Podlasie Białystok)

3.Aleksandra Górska (Pomorze Stargard)

Skok wzwyż

1.Paweł Kułakowski (Wda Świecie)

2.Paweł Wojtyna (ZKL Zielona Góra)

3.Dawid Zieliński (Sambor Tczew)

Skok o tyczce

1.Paulina Dębska (AZS-AWF Gdańsk)

2.Justyna Ratajczak (ZKL Zielona Góra)

3.Oliwia Kalinowska (OŚr. Sk. Tycz. Gdańsk)

Skok o tyczce

1.Michał Strzelczyk (SKLS Sopot)

2.Jerzy Węgrzyński (SKLA Sopot)

3.Błażej Ziętek (SKLA Sopot)

Skok w dal

1.Dominika Miszczak (Gwda Piła)

2.Elżbieta Druzd (MOSM Tychy)

3.Olga Jerzykowska (Warszawianka)

Skok w dal

1.Marcin Starzak (Wawel Kraków)

2.Michał Futyma (Zryw Sanok)

3.Łukasz Rędzio (Lechia Gdańsk)

Trójskok

1.Sylwia Wiśniewska (Budokar Orneta)

2.Magdalena Bachmatiuk (Gwardia Piła)

3.Monika Łukaszewicz (MKS Aleksandrów)

Trójskok

1.Michał Futyma (Zryw Sanok)

2.Adrian Świderski (Śląsk Wrocław)

3.Marcin Starzak (Wawel Kraków)

Pchnięcie kulą

1.Małgorzata Drop (LKS Polkowice)

2.Magdalena Sobieszek (AZS Lublin)

3.Edyta Predel (Start Łódź)

Pchnięcie kulą

1.Jakub Giża (LKS Mielec)

2.Sławomir Remiszewski (Płomień Sosnowiec)

3.Marcin Górzyński (SKLA Sopot)

Rzut dyskiem

1.Izabela Koralewska (Ilno Torzym)

2.Magdalena Jabłońska (AZS-AWF Katowice)

3.Malwina Jankowska (Wawel Kraków)

Rzut dyskiem

1.Bartosz Ratajczyk (AZS Poznań)

2.Kamil Grzegorczyk (Uczniak Szprotawa)

3.Dawid Malinowski (Agros Zamość)

Rzut młotem

1.1.Malwina Sobierajska (Podlasie Białystok)

2.Dorota Stonoga (Ilno Torzym)

3.Paulina Wechman (Ilno Torzym)

Rzut młotem

1.Michał Rodak (Ilno Torzym)

2.Rafał Konopski (Osa Zgorzelec)

3.Mariusz Ciesielski (Pomorzanka Skórcz)

Rzut oszczepem

1.Julia Gralicka (UKS Cyprianka)

2.Marlena Lubowicka (Podlasie Białystok)

3.Anna Bielas (SKLA Sopot)

Rzut oszczepem

1.Marcin Czajkowski (Podlasie Białystok)

2.Tomasz Rogiński (SKLA Sopot)

3.Michał Smętek (Płomień Sosnowiec)

7-bój

1.Marzena Nowakowska (Start Łódź)

2.Paulina Siwek (WLKS Siedlce)

3.Anna Polanowska (Vectra Włocławek)

10-bój

1.Tomasz Durasiewicz (Warszawianka)

2.Mateusz Łazowski (Warszawianka)

3.Krzysztof Plaskota (UKS MOS Opole)

 

Łucznictwo 19-21.07.2002 Legnica

 

IOR FIT

1.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

2.Alicja Trzcionka (Obuwnik Prudnik)

3.Joanna Janus (Czarna Strzała Bytom)

IOR FIT

1.Krzysztof Szokal-Egird (Społem Łódź)

2.Grzegorz Wróbel (Agros Zamość)

3.Tomasz Przepióra (Stella Kielce)

ŁAB

1.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

2.Joanna Janus (Czarna Strzała Bytom)

3.Sabina Poznańska (AZS UR Rzeszów)

ŁAB

1.Jacek Kwaczyński (Sokół Radom)

2.Przemysław Porzucek (Stella Kielce)

3.Krzysztof Szokal-Egird (Społem Łódź)

ŁA

1.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

2.Joanna Janus (Czarna Strzała Bytom)

3.Karina Liparska (Kmita Zabierzów)

ŁA

1.Jacek Kwaczyński (Sokół Radom)

2.Przemysław Porzucek (Stella Kielce)

3.Przemysław Franczuk (Mewa Kołobrzeg)

ŁB

1.Sabina Poznańska (AZS UR Rzeszów)

2.Joanna Janus (Czarna Strzała Bytom)

3.Izabela Skopek (ŁKS Radom)

ŁB

1.Jacek Kwaczyński (Sokół Radom)

2.Krzysztof Szokal-Egird (Społem Łódź)

3.Mateusz Czechowski (Sokół Radom)

Zespołowa runda FIT

1.Izabela Skopek, Agnieszka Szydłowska, Anna Szydłowska, Edyta Pyrgiem (ŁKS Radom)

2.Karina Lipiarska, Katarzyna Mickiewicz, Agata Winiarska (małopolskie)

3.Sabina Poznańska, Aneta Siuta, Marcela Wołos (AZS UR Rzeszów)

Zespołowa runda FIT

1.Jerzy Mieńkowski, Karol Orzechowski, Tomasz Wojciechowski, Grzegorz Piróg (mazowieckie)

2.Jacek Kwaczyński, Mateusz Czechowski, Maciej Gregorczyk, Przemysław Sułek (Sokół Radom)

3.Grzegorz Wróbel, Rafał Ciupa, Krzysztof Duras (Agros Zamość)

 

Pięciobój 16-17.07.2002 Drzonków

 

Dwubój

1.Beata Celej (UKS Orlik Elbląg)

2.Monika Can (UŚKS Ostrołęka)

3.Martyna Banaśkiewicz (UKS G-8 Warszawa)

Dwubój

1.Witold Welfel (Start Łódź)

2.Rafał Dąbrowski (Gaz Polski Drzonków)

3.Mateusz Pośnik (UKS G-8 Warszawa)

Trójbój

1.Magdalena Pałasińska (Legia Warszawa)

2.Katarzyna Zaleska (Start Łódź)

3.Katarzyna Kulaj (UKS 48 Częstochowa)

Trójbój

1.Andrzej Cieslak (UTS Orlik Lublin)

2.Szymon Staśkiewicz (Gaz Polski Drzonków)

3.Radosław Słomisn (UŚKS Ostrołęka)

Sztafety

1.Magdalena Pałasińska (Legia Warszawa), Lura Dudek (UKS G-8 Warszawa), Aleksandra Skarżyńska (UKS G-8 Warszawa) (mazowieckie)

2.Urszula Kozicka, Liubow Praskurina, Dominika Rachoń) (UTS Orlik Lublin)

3.Joanna Rykała, Karolina Kobierecka, Magdalena Łybacka (Gaz Polski Drzonków)

Sztafety

1.Radosław Słomian (UŚKS Ostrołęka), Robert Zubrzycki (UKS Kusy Warszawa), Kuba Kusowski (UKS G-8 Warszawa) (mazowieckie)

2.Łukasz Lis, Rafał Zielonka, Andrzej Cieślak (UTS Orlik Lublin)

3.Łukasz Siudziński (UKS G-8 Warszawa), Maciej Stawiarski (UKS G-8 Warszawa), Rafał Becher (Legia Warszawa)

 

Pływanie 22-24.07.2002 Drzonków

 

50 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer (Novita 10 Zielona Góra)

2.Karolina Nosek (Flota Gdynia)

3.Jaonna Wojtyczka (AZS-AWF Katowice)

50 m stylem dowolnym

1.Bartłomiej Miziak (Polonia Warszawa)

2.Michał Witkowski (Trójka Łódź)

3-4.Piotr Gęgotek (AZS-AWF Katowice)

3-4.Krzysztof Doruch (AZS-AWF Gdańsk)

100 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer (Novita 10 Zielona Góra)

2.Monika Bronk (MOSiR Sopot)

3.Angelika Oleksy (Dwory Unia Oświęcim)

100 m stylem dowolnym

1.Piotr Gęgotek (AZS-AWF Katowice)

2.Michał Witkowski (Trójka Łódź)

3.Bartłomiej Miziak (Polonia Warszawa)

200 m stylem dowolnym

1.Angelika Oleksy (Dwory Unia Oświęcim)

2.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

3.Anna Rus (Unia Oświęcim)

200 m stylem dowolnym

1.Michał Budny (Kormoran Olsztyn)

2.Michał Rokicki (Victoria Racibórz)

3.Piotr Gęgotek (AZS-AWF Katowice)

400 m stylem dowolnym

1.Angelika Oleksy (Dwory Unia Oświęcim)

2.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

3.Anna Rus (Unia Oświęcim)

400 m stylem dowolnym

1.Paweł Korzeniowski (Unia Dwory Oświęcim)

2.Tomasz Stankowski (Trójka Łódź)

3.Przemysław Nowak (Warta Poznań)

800 m stylem dowolnym

1.Angelika Oleksy (Dwory Unia Oświęcim)

2.Katarzyna Siuda (Unia Oświęcim)

3.Klaudia Palak (Jordan Kraków)

800 m stylem dowolnym

1.Tomasz Stankowski (Trójka Łódź)

2.Grzegorz Kantor (Unia Oświęcim)

3.Mateusz Kiliszek (AZS-AWF Gdańsk)

4x100 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer, Agata Pawłowska, Katarzyna Zwolińska, Linda Gulba (Novita 10 Zielona Góra)

2.Monika Hanczewska, Małgorzata Fijałek, Katarzyna Jakubiuk, Michalina Średnicka (MKP Szczecin)

3.Patrycja Skibińska, Agnieszka Wysocka, Martyna Pawlik, Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

4x100 m stylem dowolnym

1.Michał Witkowski, Marcin Babuchowski, Rafał Żabiałowicz, Tomasz Stankowski (Trójka Łódź)

2.Damian Krawiec, Tomasz Rumianowski, Arkadiusz Kowalewski, Adam Plutecki (Novita 10 Zielona Góra)

3.Andrzej Marecik, Piotr Wielgosz, Jakub Baranowski, Przemysław Stańczyk (MKP Szczecin)

4x200 m stylem dowolnym

1.Joanna Bocer, Agata Pawłowska, Katarzyna Zwolińska, Linda Gulba (Novita 10 Zielona Góra)

2.Monika Hanczewska, Małgorzata Fijałek, Katarzyna Jakubiuk, Michalina Średnicka (MKP Szczecin)

3.Patrycja Skibińska, Agnieszka Wysocka, Martyna Pawlik, Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

4x200 m stylem dowolnym

1.Andrzej Marecik, Piotr Wielgosz, Jakub Baranowski, Przemysław Stańczyk (MKP Szczecin)

2.Damian Krawiec, Michał Majewski, Arkadiusz Kowalewski, Adam Plutecki (Novita 10 Zielona Góra)

3.Michał Witkowski, Marcin Babuchowski, Rafał Żabiałowicz, Tomasz Stankowski (Trójka Łódź)

50 m stylem grzbietowym

1.Karolina Nosek (Flota Gdynia)

2.Dorota Koperska (Kormoran Olsztyn)

3.Katarzyna Siuda (Unia Oświęcim)

50 m stylem grzbietowym

1.Wojciech Betlej (Delfin Połaniec)

2.Tomasz Rumianowski (Novita 10 Zielona Góra)

3.Ernest Hudziak (Śląsk Wrocław)

100 m stylem grzbietowym

1.Dorota Koperska (Kormoran Olsztyn)

2.Karolina Nosek (Flota Gdynia)

3.Ewa Wojciechowska (Warta Poznań)

100 m stylem grzbietowym

1.Wojciech Betlej (Delfin Połaniec)

2.Ernest Hudziak (Śląsk Wrocław)

3.Piotr Urbańczyk (Jordan Kraków)

200 m stylem grzbietowym

1.Karolina Nosek (Flota Gdynia)

2.Katarzyna Siuda (Unia Oświęcim)

3.Dorota Koperska (Kormoran Olsztyn)

200 m stylem grzbietowym

1.Wojciech Betlej (Delfin Połaniec)

2.Piotr Urbańczyk (Jordan Kraków)

3.Ernest Hudziak (Śląsk Wrocław)

50 m stylem klasycznym

1.Ewa Różańska (Flota Gdynia)

2-3.Linda Gulba (Novita 10 Zielona Góra)

2-3.Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

50 m stylem klasycznym

1.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

2.Marek Małopolski (AZS-AWF Katowice)

3.Michał Stasiaczek (Śląsk Wrocław)

100 m stylem klasycznym

1.Ewa Różańska (Flota Gdynia)

2.Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

3.Małgorzata Fijałek (MKP Szczecin)

100 m stylem klasycznym

1.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

2.Adam Plutecki (Novita 10 Zielona Góra)

3.Rafał Żebiałowicz (Trójka Łódź)

200 m stylem klasycznym

1.Małgorzata Fijałek (MKP Szczecin)

2.Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

3,Linda Gulba (Novita 10 Zielona Góra)

200 m stylem klasycznym

1.Adam Plutecki (Novita 10 Zielona Góra)

2.Sławomir Kuczko (Znicz Koszalin)

3.Michał Stasiaczek (Śląsk Wrocław)

50 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Patrycja Pawlak (Śląsk Wrocław)

3.Agnieszka Gapińska (Polonia Warszawa)

50 m stylem motylkowym

1.Bartłomiej Miziak (Polonia Warszawa)

2.Marcin Babuchowski (Trójka Łódź)

3.Andrzej Olesiński (Novita 10 Zielona Góra)

100 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Agnieszka Gapińska (Polonia Warszawa)

3.Patrycja Pawlak (Śląsk Wrocław)zek (Śląsk Wrocław)ibórz)

100 m stylem motylkowym

1.Paweł Korzeniowski (Unia Dwory Oświęcim)

2.Bartłomiej Miziak (Polonia Warszawa)

3.Piotr Wielgosz (MKP Szczecin)

200 m stylem motylkowym

1.Małgorzata Gembicka (Śląsk Wrocław)

2.Patrycja Pawlak (Śląsk Wrocław)

3.Michalina Średnicka (MKP Szczecin)

200 m stylem motylkowym

1.Paweł Korzeniowski (Unia Dwory Oświęcim)

2.Krzysztof Żołdak (Unia Dwory Oświęcim)

3.Tomasz Stankowski (Warta Poznań)

200 m stylem zmiennym

1.Katarzyna Siuda (Unia Oświęcim)

2.Michalina Średnicka (MKP Szczecin)

3.Joanna Bocer (Novita 10 Zielona Góra)

200 m stylem zmiennym

1.Krzysztof Żołdak (Unia Dwory Oświęcim)

2.Wojciech Betlej (Delfin Połaniec)

3.Marek Zemło (Górnik Radlin)

400 m stylem zmiennym

1.Małgorzata Fijałek (MKP Szczecin)

2.Dominika Ir (Jordan Kraków)

3.Katarzyna Siuda (Unia Oświęcim)

400 m stylem zmiennym

1.Krzysztof Żołdak (Unia Dwory Oświęcim)

2.Paweł Korzeniowski (Unia Dwory Oświęcim)

3.Paweł Bladowski (AZS-AWF Katowice)

4x100 m stylem zmiennym

1.Joanna Bocer, Agata Pawłowska, Katarzyna Zwolińska, Linda Gulba (Novita 10 Zielona Góra)

2.Monika Hanczewska, Małgorzata Fijałek, Katarzyna Jakubiuk, Michalina Średnicka (MKP Szczecin)

3.Patrycja Skibińska, Agnieszka Wysocka, Martyna Pawlik, Natalia Kowalczyk (Victoria Racibórz)

4x100 m stylem zmiennym

1.Michał Witkowski, Marcin Babuchowski, Rafał Żabiałowicz, Artur Budzyński (Trójka Łódź)

2.Damian Krawiec, Tomasz Rumianowski, Arkadiusz Kowalewski, Adam Plutecki (Novita 10 Zielona Góra)

3.Sebastian Figarski, Piotr Hanisz, Michał Stasiaczek, Ernest Hudziak (Śląsk Wrocław)

 

 

Strzelectwo 18-22.07.2002 Wrocław

 

Karabin sportowy 50 m

1.Katarzyna Dąbrowska (Tarcza Bydgoszcz)

2.Adrianna Bistram (Lider Lębork)

3.Daria Minkowska (Gryf Słupski Słupsk)

Karabin sportowy 50 m

1.Maciej Gwiźdź (Gryf Słupski Słupsk)

2.Janusz Wesołowski (Kaliber Białystok)

3.Dariusz Trybuch (Vetrim Opole)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Daria Minkowska (Gryf Słupski Słupsk)

2.Karina Pomorska (Gwardia Zielona Góra)

3.Anna Ziółkowska (Iglica Niewiadów)

Karabin sportowy 3x20 strz.

1.Adam Dudziak (Gwardia Zielona Góra)

2.Patryk Brzeziński (Śląsk Wrocław)

3.Arkadiusz Król (TKS LOK Tarnów)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Agnieszka Łuczak (Gwardia Zielona Góra)

2.Karina Pomorska (Gwardia Zielona Góra)

3.Nonika Barycka (Gwardia Zielona Góra)

Karabin pneumatyczny 10 m

1.Bartosz Nowak (Orzeł Łódź)

2.Łukasz Jarocki (Kaliber Białystok)

3.Damian Komolka (Gwardia Zielona Góra)

Pistolet sportowy 30+30

1.Sandra Stankiewicz (Flota Gdynia)

2.Arletta Serwińska (Zawisza Bydgoszcz)

3.Magdalena Kruk (Leśna Leszno)

Pistolet dowolny

1.Andrzej Borecki (Śląsk Wrocław)

2.Adam Mikołajczyk (Społem Łódź)

3.Marcin Wiesiołek (Gryf Słupski Słupsk)

Pistolet pneumatyczny 10 m

1.Karolina Chabros (Śląsk Wrocław)

2.Martyna Piersiak (Agat Złotoryja)

3.Joanna Zorn (Flota Gdynia)

Pistolet szybkostrzelny 2x30

1.Jacek Małecki (Świt Starachowice)

2.Paweł Dereszewski (Flota Gdynia)

3.Karol Osiecki (Śląsk Wrocław)

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Katarzyna Sopyła (IC Piła)

2.Karolina Wysiecka (Flota Gdynia)

3.Magdalena Krawczyk (IC Piła)

Pistolet sportowy 30+30

1.Andrzej Kwarciński (Hejnał Kraków)

2.Andrzej Skonecki (Gwardia Warszawa)

3.Bartosz Niedbałka (Lider Lębork)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix 10 m

1.Katarzyna Sopyła (IC Piła)

2.Karolina Wysiecka (Flota Gdynia)

3.Magdalena Krawczyk (IC Piła)

Pistolet pneumatyczny

1.Andrzej Borecki (Śląsk Wrocław)

2.Andrzej Kwarciński (Hejnał Kraków)

3.Adam Mikołajczyk (Społem Łódź)

Skeet 75

===

Ruchoma tarcza 20+20 10 m

1.Marcin Żmuda (Flota Gdynia)

2.Paweł Sowiński (Śląsk Wrocław)

3.Łukasz Pawelus (Gwardia Zielona Góra)

Trap 75

1.Patrycja Stahl (Śląsk Wrocław)

2.Magdalena Grześlak (Śląsk Wrocław)

3.Aleksandra Gowin (Legia Warszawa)

Ruchoma tarcza 40 strz. Mix

1.Roman Pełeński (Flota Gdynia)

2.Krzysztof Skoniecki (Gwardia Zielona Góra)

3.Michał Wróbel (Świt Starachowice)ia Zielona Góra)

DT 80

1.Patrycja Stahl (Śląsk Wrocław)

2.Aleksandra Gowin (Legia Warszawa)

3.Hanna Gallas (Diana Poznań)

Ruchoma tarcza 20+20 50 m

1.Paweł Sowiński (Śląsk Wrocław)

2.Krzysztof Skoniecki (Gwardia Zielona Góra)

3.Mateusz Rosiak (Gwardia Zielona Góra)

 

Skeet 75

1.Piotr Chudy (Śląsk Wrocław)

2.Marcin Ludwiniak (Legia Warszawa)

3.Tomasz Nicpoń (Diana Poznań)

                                                                                                     

 

Trap 75

1.Jakub Trzebiński (Zawisza Bydgoszcz)

2.Bartłomiej Franczak (Diana Poznań)

3.Dariusz Tyrawa (Wawel Kraków)

 

DT 120

1.Szymon Polański (Śląsk Wrocław)

2.Paweł Czerski (Śląsk Wrocław)

3.Piotr Kowalczyk Diana Poznań)

 

Tenis 14-19.07.2002 Wrocław

 

Gra pojedyncza k

1.Olga Brózda (AZS Śr. Poznań)

2.Sylwia Niedbało (Mostostal Zabrze)

3-4.Katarzyna Gawron (Mostostal Zabrze)

3-4.Natalia Bubień (Warszawianka)

Gra pojedyncza m

1.Przemysław Stęc (Nafta Zielona Góra)

2.Mateusz Kowalczyk (Mostostal Zabrze)

3-4.Sławomir Szeremeta (UKT Radość 90 Warszawa)

3-4.Karol Urbański (Wawel Kraków)

Gra podwójna k

1.Olga Brózda, Karolina Filipiak (AZS Śr. Poznań)

2.Patrycja Komarska, Aleksandra Zdeb (Górnik Bytom)

3-4.Natalia Bubień, Karolina Kosińska (Warszawianka)

3-4.Alicja Orcholska, Ewa Szatkowska (Start Wisła Toruń)

Gra podwójna m

1.Janusz Conradi, Dariusz Lipka (SKT Sopot)

2.Kacper Owsian, Michał Walków (AZS Śr. Poznań)

3-4.Artur Romanowski, Piotr Zieliński (UKT Radość 90 Warszawa)

3-4.Mateusz Kowalczyk, Dawid Piątkowski (Mostostal Zabrze)

 

Gra mieszana

1.Patrycja Sandurska (PKT Pabianice), Jakub Żurawski (Topspin Łódź)

2.Anna Niemiec, Mateusz Kniaginin (UKT Radość 90 Warszawa)

3-4.Maria Kukla, Paweł Briks (AZS Śr. Poznań)

3-4.Kinga Kozłowska, Michał Zawadzki (SKT Szczecin)

 

 

Triatlon 4.08.2002 Głogów

 

K

1.Katarzyna Pastwa (Olimpia Poznań)

2.Paulina Kotfica (Triathlon Szczecin)

3.Justyna Balińska (Truso Elbląg)

M

1.Filip Szołowski (Akwedukt Kielce)

2.Mirosław Pogorzelski (UKS Tornado Szczecin)

3.Daniel Góraj (Triathlon Szczecin)


 

Wioślarstwo 26-28.07.2002 Kruszwica

 

Jedynka

1.Paulina Wojciechowska (WTW Włocławek)

2.Zuzanna Trzcińska (Wir Iława)

3.Monika Zdrojewska (Wisła Grudziądz)

Jedynka

1.Kamil Jasiński (Zawisza Bydgoszcz)

2.Agam Gregor (AZS Szczecin)

3.Tomasz Sadkowski (WTW Warszawa)

Dwójka podwójna

1.Paulina Wojciechowska, Małgorzata Marciniak (WTW Włocławek)

2.Karolina Gniadek, Karolina Wiśniewska (CHTW Chełmża)

3.Magdalena Pasińska, Zuzanna Trzcińska (Wir Iława)

Dwójka podwójna

1.Tomasz Sadkowski, Roch Sójka (WTW Warszawa)

2.Adam Cerbiński, Łukasz Wala (KW-04 Poznań)

3.Dominik Kubiak, Dawid Kubiak (Tryton Poznań)

Dwójka bez sterniczki

1.Katarzyna Morawska, Magda Madziewicz (WTW Włocławek)

2.Kalina Podlaska, Kinga Kantorska (WTW Włocławek)

3.Ewelina Nowak, Agata Zieleniewska (Bydgostia Bydgoszcz)

Dwójka bez sternika

1.Damian Wójcik, Maciej Trojnar (AZS Szczecin)

2.Marcin Liniewski, Piotr Dorsz (WTW Włocławek)

3.Krzysztof Dymel, Tomasz Ciechanowski Zawisza Bydgoszcz)

Czwórka bez sterniczki

1.Agata Paczesna, Iwona Buda, Marika Klimczak, Anna Janusz (KTW Kalisz)

2.Karolina Kudlikowska, K Ogieniewska, Katarzyna Hortyńska, A Wojciechowska (PTW Płock)

3.Katarzyna Leśniewska, A Maciejewska, Lidia Korotkiewicz, B Puszkiewicz (Bydgostia Bydgoszcz)

Czwórka ze sternikiem

1.Adrian Machała, Rafał Szlachta, Tomasz Cichocki, Michał Grzelak, st. Wojciech Lewicki (PTW Płock)

2.Piotr Karpiński, Przemysław Grzelak, Michał Rydz, Jarosław Karpinski, st. Łukasz Sobótka (PTW Płock)

3.Tomasz Knapik, Tomasz Żaboklicki, Łukasz Kwapiński, Grzegorz Pachocki, st. Michał Jeżewski (WTW Warszawa)

Czwórka podwójna bez sterniczki

1.Karolina Gniadek, Kornelia Nitzler, Ilona Nosowa, Karolina Wiśniewska (CHTW Chełmża)

2.Agata Paczesna, Iwona Buda, Marika Klimczak, Anna Janusz (KTW Kalisz)

3.Karina Leoniak, Agnieszka Żebrowska, Aleksandra Kunkel, Aleksandra Skrajna (WTW Warszawa)

Czwórka bez sternika

1.Tomasz Ciechanowski, Krzysztof Dymel, Paweł Thaddey, Dominik Januszkiewicz (Zawisza Bydgoszcz)

2.Damian Wójcik, Maciej Trojnar, Tomasz Cybulski, maciej Rygielski (AZS Szczecin)

3.Piotr Jędryszek, Piotr Śmiałkowski, Paweł Barszcz, Piotr Klik (Gedania Gdańsk)

Ósemka

1.Ewelina Nowak, Agata Zieleniewska, Katarzyna Leśniewska, Monika Łata, Lidia Korotkiewicz, Anna Maciejewska, Barbara Puszkiewicz, Adrianna Naglewicz, st. Żaneta Krzemińska (Bydgostia Bydgoszcz)

2.Karolina Kudlikowska, Kaja Oginiewska, Agnieszka Jacek, Aleksandra Wojciechowska, Katarzyna Hortyńska, Iwona Madany, Katarzyna Bugaj, Marta Mielnikow, st. Katarzyna Jaworska (PTW Płock)

3.Kalina Podlaska, Kinga Kantorska, Katarzyna Morawska, Magdalena Madziewicz, Małgorzata Marciniak, Aneta Rewers, Ewelina Specjalska, Joanna Czernicka, st. M Gołembowska (WTW Włocławek)

Czwórka podwójna bez sternika

1.Adam Cerbiński, Łukasz Wala, Łukasz Tylikowski, Michał Majchrzak (KW-04 Poznań)

2.Adam Jerchewicz, Krzysztof Barszcz, Jakub Bryzgalski, Michał Sułek (BTW Bydgoszcz)

3.Maciej Wasilewski, Przemysław Grabowski, Michał Babicz, R Sójka (WTW Warszawa)

 

Czwórka podwójna ze sternikiem

1.Adam Jerchewicz, Krzysztof Barszcz, Jakub Bryzgalski, Michał Sułek, st. Dawid Mrowiński (BTW Bydgoszcz)

2.Łukasz Piechowski, Łukasz Tylikowski, Michał Majchrzak, Jarosław Nowak, st. Marcin Janowski (KW-04 Poznań)

3.Michał Majewski, Michał Piotrowski, Grzegorz Kałamajski, Bartosz Pawlak, st. Jakub Soćko (MOS 2 Warszawa)

 

Ósemka

1.Piotr Chyczewski, Piotr Dorsz, Marcin Liniewski, Damian Zembik, Artur Grajczyk, Jakub Żak, Mateusz Stasikowski, Kamil Kucma, st. Tomasz Łęga (WTW Włocławek)

2.Adrian Machała, Rafał Szlachta, Tomasz Cichocki, Michał Grzelak, Mariusz Tomczyk, Robert Grzywiński, Łukasz Sułkowski, st. Wojciech Lewiński

3.Michał Borkowski, Tomasz Żaboklicki, Krzysztof Żegnałek, Łukasz Romanowski, Tomasz Knapik, Grzegorz Pachocki, Łukasz Kwapiszewski, Leszek Kochanowski, st. Michał Szjer

 

Żeglarstwo 5-8.08.2002 Puck, 21-24.08.2002 Puck

 

Cadet k

1.Agata Piecha, Małgorzata Gans (Energetyk Rybnik)

2.Anna Sadowska, Joanna Krzyżanowska (Stal Gdynia)

3.Beata Skut, Nicole Chmiel (AZS Wrocław)

Cadet m

1.Rafał Becker, Rafał Roszczuk (MKŻR Świebodzin)

2.Bartosz Bartnicki, Andrzej Sadura (Stal Gdynia)

3.Piotr Kasprzak, Jędrzej Charłampowicz (ŻMKS Poznań)

Aloha k

1.Monika Nawrcik (Szturwał Kalisz)

2.Agnieszka Kiszko (Baza Mrągowo)

3.Agnieszka Piotrowska (Szturwał Kalisz)

Aloha m

1.Łukasz Grodzicki (SKŻ Sopot)

2.Kamil Lewandowski (SKŻ Sopot)

3.Michał Przybytek (DKŻ Anwil Dobrzyń)

Optymist k

1.Katarzyna Pic (ŻMKS Poznań)

2.Marta Kłyszejko (Spójnia Warszawa)

3.Daria Abramowicz (MOS Iława)

Optymist m

1.Tomasz Januszewski (Baza Mrągowo)

2.Łukasz Przybytek (DKŻ Anwil Dobrzyń)

3.Kacper Ziemiński (CHKŻ Chojnice)

L’Equipe

1.Katarzyna Sroczyńska, Małgorzata Sidor (MOS 2 Warszawa)

2.Bartosz Milewski, Rafał Malinowski (MOS 2 Warszawa)

3.Jan Talaśka, Wojciech Szulc (Wda Czarna Woda)

Laser Radial

1.Jan Siekierzyński (MOS 2 Warszawa)

2.Maciej Żygłowicz (YC Beskid Nowy Sącz)

3.Piotr Jakubiak (MOS Iława)


 

Hokej na trawie K 17-20.07.2002 Wrocław

 

1.Pocztowiec Poznań

Sandra Leińska, Małgorzata Pawłowska, Agnieszka Brzyz, Marta Nejman, Katarzyna Piechowiak, Maria Matysiak, Agnieszka Katin, Natalia Krzemińska, Marta Frankowska, Lidia Gapik, Aleksandra Pilaczyńska, Joanna Jóźwiak, Anna Wilińska

2.UKS Orient Łozina

Urszula Danicka, Joanna Dąbek, Sylwia Jadachowska, Izabela Jasion, Sylwia Sobieraj, Anna Śliwka, Anna Maliga, Wioleta Miziniak, Marta Szymańska, Monika Szydełko, Sylwia Krug, Iwona Pyczyk, Katarzyna Nowak, Natalia Tomaszewska, Elżbieta Bednarska, Sabina Kania

3/LKS Nysa

Ewelina Sieczka, Izabela Szlag, Agnieszka Chrząstek, Krolina Szczudło, Magdalena Szczurek, Marta Dziergas, Magdalena Matros, Marlena Rybacha, Marta Sosnowska, Katarzyna Moskalska, Patrycja Cholewińska, Magdalena Moskalska, Katarzyna Urbaniak

 

Hokej na trawie M 16-21.07.2002 Wrocław

 

1.Pomorzanin Toruń

Łukasz Kotkiewicz, Michał Ruchwa, Marek Dąbrowski, Karol Makowski, Paweł Jaworski, Jakub Gurczyński, Damian Wróblewski, Bartłomiej Witkowski, Adam Wegenke, Bartosz Żywiczka, Jarosław Kulpa, Michał Kunklewski, Jakub Sokołowski, Tomasz Nowicki, Jakub Balicki, Adrian Dominik

2.UKS Bałagany Łubianka

Michał Śliwiński, Szymon Kalota, Mariusz Matłosz, Dariusz Matłosz, Paweł Balcerowicz, Radosław Zaczadzki, Rafał Mazurowski, Paweł Bubacz, Dariusz Zając, Patryk Dzięgielewski, Michał Raciniewski, Marcin Norkowski, Piotr Amtmański, Damian Kozieł, Rafał Grabowski

3.LKS Gąsawa

Dawid Szafraniak, Michał Zajączkowski, Przemysław Trzeciak, Adam Czub, Mirosław Wieczorek, Kamil Pazderski, Marcin Kapłoński, Michał Warkoczewski, Daniel Strzemkowski, Michał Jułga, Waldemar Rataj, Michał Plewa, Tomasz Kałamejka, Jakub Matuszak, Paweł Krupiński, Paweł Romański,

 

Piłka nożna K 19-23.07.2002 Jelenia Góra

 

1.UKS Kusy Kielce

 

2.TKKF Stilon Gorzów

 

3.Zamęt Tarnowskie Góry

 

 

Piłka nożna M 20-24.07.2002 Wałbrzych

 

1.Gwarek Zabrze

 

2.Amica Wronki

 

3.Pogoń Szczecin

 

 

Piłka siatkowa plażowa K 23-24.07.2002 Milicz

 

1.UKS Grom Rybnik

Aleksandra Hecht, Natalia Musz

2.Chemik Police

Agata Furmanek, Ewa Dworakowska

3.MKS Wodzisław

Agnieszka Starzyk, Krystyna Selwa

 

Piłka siatkowa plażowa M 23-24.07.2002 Milicz

 

1.Joker Piła

Kamil Łyczko, Sebastian Pęcherz

2.Joker Piła

Michał Lach, Szymon Rozental

3.MOS Będzin

Kamil Krawczyk, Dariusz Syguła

 

Piłka wodna 22-23.07.2002 Gorzów

 

1.Arkonia Szczecin

 

2.MKP Słowianka Gorzów

 

3.MOSM Bytom

 

 

Rugby 23-27.07.2002 Brzeg Dolny

 

1.Ogniwo Sopot

Grzegorz Bołt, Piotr Brenk, Robert Chodań, Michał Czerwiński, Bartłomiej Elwart, Szymon Falak, Jakub Irla, Jacek Jawniak, Wojciech Jakosn, Filip Karaś, Piotr Krzymiński, Damian Kwiatkowski, Grzegorz Kurdelski, Tomasz Napiórkowski, Marcin Pogorzelski, Michał Plich, Jarosław Rycewicz, Paweł Schulte-Noelle, Krzysztof Szewczyk, Szymon Szymkowiak, Maciej Wojtkuński, Robert Zeszutek, Dawid Żochowski

2.UKS Jantar Pruszcz Gdański

Łukasz Borowiec, Adam Ciółkowski, Jarosław Duraj, Sebastian Eliminowski, Tomasz Gendek, Adam Gorczyca, Daniel Jastrząb, Mariusz Kasperek, Krzysztof Kiereński, Dominik Kwiatkowski, Dawid Lubacki, Krzysztof Mazur, Marcin Morawski, Przemysław Olszewski, Piotr Piszczek, Jarosław Radaszewski, Jakub Ratka, Arkadiusz Wenta, Jakub Wiktorski, Wojciech Wójcik, Tomasz Zajkowski, Grzegorz Zieniuk, Rafał Zimny

3.Budowlani Łódź

Maciej Antosiak, Krystian Chmielak, Grzegorz Dutka, Mariusz Fortuna, Przemysław Kata, Sławomir Kiełbik, Daniel Kłoskowski, Krzysztof Kolasa, Maciej Królikowski, Piotr Krysiak, Arkadiusz Kukulski, Kacper Ławski, Maciej Matwiej, Andrzej Milczak, Maciej Miziołek, Radosław Praski, Łukasz Sachrajda, Dominik Skwarciak, Artur Słomiński, Tomasz Torzewski, Łukasz Winciorek, Robert Załamski, Łukasz Zamerski