Medaliści VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubuskie 2002”

 

 

Akrobatyka sportowa 26-28.04.2002 Zielona Góra

 

dwójki dziewcząt

1.Ewelina Barej, Roksana Mogilicka (Zawisza Bydgoszcz)

2.Monika Serwin, Agata Horna (Piramida Kielce)

3.Ewa Bilska, Klaudia Pokrzywko (DKS Targówek Warszawa)

dwójki chłopców

1.Jan Zaradkiewicz, Rafał Antoniewicz (DKS Targówek Warszawa)

2.Tomasz Żuberek, Daniel Biernat (Polonia Świdnica)

3.Tomasz Szyrszeń, Kamil Saczuk (MDK Świnoujście)

trójki dziewcząt

1.Aleksandra Hałambiec, Joanna Frątczak, Marzena Ciołek (Gwardia Zielona Góra)

2.Katarzyna Kozłowska, Natalia Płaczek, Ewelina Wysiecka (Agro-Kociewie Starogard)

3.Ewa Bilska, Monika Dębowska, Klaudia Pokrzywko (DKS Targówek Warszawa)

czwórki chłopców

1.Daniel Biernat, Mateusz Pawlos, Marcin Stoparczyk, Tomasz Żuberek (Polonia Świdnica)

2.Krystian Szaładziński, Karol Buliński, Wojciech Maruszak, Szymon Wysocki (Olimpijczyk Toruń)

3.Marcin Wołoszyn, Marcin Tyniec, Szymon Turczyński, Paweł Mikołajczak (Darzbór Szczecinek)

 

dwójki mieszane

1.Zofia Grzemska, Mariusz Dyrek (AZS-AWF Katowice)

2.Agnieszka Brzozowska, Patryk Gawron (Zawisza Bydgoszcz)

3.Angelika Podlewska, Partyk Mitura (Zawisza Bydgoszcz)

skok dziewcząt

1.Karolina Szarzankiewicz (AZS-AWF Poznań)

2.Anna Wadecka (Gwardia Zielona Góra)

3.katarzyna Matyja (LCK Libiąż)

skok chłopców

1.Józef Wadecki (Gwardia Zielona Góra)

2.Oskar Lipa (AZS-AWF Katowice)

3.Paweł Cieślik (Nadzieja Olkusz)

trampolina indyw. k

1.Emilia Zawadzka (Victoria Jawor)

2.Paulina Ludwiczak (AZS-AWF Poznań)

3.Monika Jaworska (UKS Salto Jawor)

trampolina indyw. m

1.Bolewsław Guzek (Stal Rzeszów)

2.Jakub Kubiak (AZS-AWF Poznań)

3.Łukasz Korybski (Victoria Jawor)

trampolina synchroniczna k

1.Emilia Zawadzka, Justyna Zaim (Victoria Jawor)

2.Monika Jaworska, Jasmina Kuc (UKS Salto Jawor)

3.Katarzyna Kustoń, Joanna Leśniewska (AZS-AWF Poznań)

trampolina synchroniczna k m

1.Łukasz Korybski, Krzysztof Jutkiewicz (Victoria Jawor)

2.Przemysław Wójcik, Michał Szyfer (Victoria Jawor)

3.Dawid Dzięcioł, Jakub Kubiak (AZS-AWF Poznań)

 

 

Badminton 1-3.05.2002 Sulęcin

 

gra pojedyncza dziewcząt
1.Magda Dakowicz (UKS Hubal Białystok)

2.Anna Płecha (UKS Hubal Białystok)

3-4.Agnieszka Wojtkowska (Technik Głubczyce)

3-4.Magdalena Jaworek (BUKS Zakole Szczecin)

gra pojedyncza chłopców
1.Wojciech Szkudlarczyk (PTS Puszczykowo)

2.Łukasz Moreń (MKS Garwolin)

3-4.Piotr Żuromski (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Dawid Gąsior (UKS Orbitek Straszęcin)

gra podwójna dziewcząt  

1.Aleksandra Walaszek, Agnieszka Wojtkowska (Technik Głubczyce)

2.Monika Kowalczyk (Orlicz Suchedniów), Anna Kubec (AZS Śr. Kielce)

3-4.Martyna Bartosińska, Anna Hildebrandt (Sparta Złotów)

3-4.Karolina Ślińska, Milena Walentukanis (SKB Suwałki)

gra podwójna chłopców
1.Dawid Gąsior (UKS Orbitek Straszęcin), Wojciech Szkudlarczyk (PTS Puszczykowo)

2.Krzysztof Kaczor, Kamil Krukowski (Stal Nowa Dęba)

3-4.Krzysztof Kuczkowski (Sparta Złotów), Piotr Żuromski (BUKS Zakole Szczecin)

3-4.Łukasz Biela, Adrian Zatorski (Orlicz Suchedniów)

gra mieszana

1.Monika Kowalczyk (Orlicz Suchedniów),  Łukasz Moreń (MKS Garwolin)

2.Magda Dakowicz, Daniel Mitroszewski (UKS Hubal Białystok)

3-4.Anna Płecha, Paweł Grzegorzewski (UKS Hubal Białystok)

3-4.Karolina Brzezińska (Akro-Bad Warszawa), Cezary Gutowski (MLKS Wesoła)

 

 

 

Boks 30.04-5.05.2002 Gorzów

 

45 kg
1.Michał Chudecki (Warta Śrem)

2.Piotr Sokołowski (Sztorm Szczecin)

3-4.Patryk Konieczny (Walka Zabrze)

3-4.Patry Drozdowski (Zawisza Bydgoszcz)

48 kg
1.Maciej Adamiak (Czarni Słupsk)

2.Hubert Gładyn (Górnik Wieliczka)

3-4.Krzysztof Rozmiarek (BKS Gorzów Wlkp.)

3-4.Michał Żeromiński (UKS Hubal Radom)

51 kg
1.Przemysław Pawlikowski (Star Starachowice)

2.Krystian Miller (OSiR Chojnice)

3-4.Adrian Szerszeń (Górnik Sosnowiec)

3-4.Adrian Maziarczuk (Hetman Zamość)

54 kg
1.Łukasz Wasilewski (Walka Makoszowy Zabrze)

2.Bartosz Mazur (Star Starachowice)

3-4.Michał Krupiński (Gwarek Łęczna)

3-4.Remigiusz Zieliński (Zawisza Bydgoszcz)

57 kg
1.Dawid Szynkiewicz (Walka Makoszowi Zabrze)

2.Łukasz Kujawa (Zawisza Bydgoszcz)

3-4.Michał Jagodziński (Janina Libiąż)

3-4.Andrzej Chrzanowski (Narew Ostrołęka)

60 kg
1.Artur Kogut (Gwarek Łęczna)

2.Leszek Wójcik (Górnik Sosnowiec)

3-4.Michał Slemp (AKS Strzegom)

3-4.Marcin Korzeń (nst. Pomorskie)

63,5 kg
1.Karol Landowski (OSiR Chojnice)

2.Piotr Janik (Gwardia Warszawa)

3-4.Damian Pankowski (Sztorm Szczecin)

3-4.Paweł Wróbel (BKS Gorzów Wlkp.)

67 kg
1.Rafał Stankiewicz (Hetman Zamość)

2.Jakub Łoboda (Narew Ostrołęka)

3-4.Marcin Gaca (Zagłębie Konin)

3-4.Grzegorz Graja (Śląsk Ruda Śląska)

71 kg
1.Łukasz Wojciuch (Góral Żywiec)

2.Tomasz Dziamałek (Narew Ostrołęka)

3-4.Adam Truskolaski (Cristal Białystok)

3-4.Krzysztof Miłek (Sokół Sieradz)

75 kg
1.Karol Radomski (Prosna Kalisz)

2.Karol Wiśniewski (Narew Ostrołęka)

3-4.Szymon Zamachowicz (Cristal Białystok)

3-4.Przemysłąw Buczyński (Astoria Bydgoszcz)

81 kg
1.Krzysztof Głowacki (Orzeł Wałcz)

2.Piotr Oleszczak (ŁKB Łask)

3-4.Piotr Szymanowicz (Walka Zabrze)

3-4.Jakub Chmist (Gwardia Wrocław)

+81 kg
1.Sebastian Biesek (Astoria Bydgoszcz)

2.Tomasz Matczuk (Hetman Zamość)

3-4.Radosłąw Pastucha (Walka Zabrze)

3-4.Norbert Gałązka (Polonia Świdnica)


Brydż 1-3.05.2002 Zbąszynek

 

dziewczęta pary
1.Ewa Grabowska, Edyta Jurkiewicz (AZS-UW Warszawa)

2.Anna Gawrońska, Dorota Krzyżaniak (MDK Słupsk)

3.Sandra Żabierek, Iwona Glińska (WZBS Warszawa)

chłopcy pary
1.Marcin Malesa, Filip Nizioł (AZS-UW Warszawa

2.Przemysław Piotrowski, Piotr Wiankowski (MOSiR Sopot)

3.Artur Guła (AZS AE Gliwice), Piotr Mierzejewski (BUKS MKS-MOSM Bytom)

turniej indywidualny dziewcząt
1.Ewa Orłowska (MOS Olimpijczyk Bielsko Biała)

2.Dorota Krzyżaniak (MDK Słupsk)

3.Sandra Żabierek (WZBS Warszawa)

turniej drużynowy chłopców
1.Jan Sikora (Spójnia Warszawa), Piotr Nawrocki (AZS-UW Warszawa), Filip Nizioł (AZS-UW Warszawa), Marcin Malesa (AZS-UW Warszawa)

2.Przemysław Piotrowski (MOSiR Sopot), Piotr Wiankowski (MOSiR Sopot), Michał Górski (MDK Słupsk), Kamil Matusiak (MDK Słupsk)

3.Maciej Sinkiewicz (BDK Bartoszyce), Tomasz Reczuga (Singelton Olsztyn), Wojciech Romaszko (TKKF Witoszewo), Michał Hryniewicz (TKKF Witoszewo)

 


Gimnastyka artystyczna 30.04-2.05.2002 Zielona Góra

 

klasa II
układ ze skakanką
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Ewa Kowalczyk (Widzew Łódź)

3.Małgorzata Stupak (UKS Kopernik Wrocław)

klasa III
układ ze skakanką
1.Beata Brzeska (UKS Jantar Gdynia)

2.Marta Witkowska (Legia Warszawa)

3.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)

układ z obręczą
1.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

2.Ewa Kowalczyk (Widzew Łódź)

3.Małgorzata Stupak (UKS Kopernik Wrocław)

układ z obręczą
1.Marta Witkowska (Legia Warszawa)

2.Beata Brzeska (UKS Jantar Gdynia)

3.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)

układ z piłką
1.Ewa Kowalczyk (Widzew Łódź)

2.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

3.Maria Podsiedlik (UKS 41 Łódź)

układ taneczno-akrobatyczny
1.Beata Brzeska (UKS Jantar Gdynia)

2.Malwina Sideropulu (UKS Kopernik Wrocław)

3.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)

układ z maczugami
1.Małgorzata Stupak (UKS Kopernik Wrocław)

2.Ewa Kowalczyk (Widzew Łódź)

3.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

 

wielobój
1.Ewa Kowalczyk (Widzew Łódź)

2.Marta Drozdowska (UKS Jantar Gdynia)

3.Monika Matusiewicz (UKS Jantar Gdynia)

wielobój
1.Beata Brzeska (UKS Jantar Gdynia)

2.Marta Witkowska (Legia Warszawa)

3.Angelika Paradowska (SGA Gdynia)

Gimnastyka sportowa 1-3.05.2002 Nysa

 

dziewczęta - klasa II

dziewczęta - klasa III

skok
1.Marta Tajduś (Wisła Kraków)

2.Katarzyna Kowalczyk (Kusy Szczecin)

3.Iwona Durka (TGS Olsztyn)

skok
1.Marta Kolarczyk (Wisła Kraków)

2.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

3.Anna Turczyńska (Wisła Kraków)

poręcze
1.Iwona Durka (TGS Olsztyn)

2.Agnieszka Miarka (Wisła Kraków)

3.Justyna Michalska (Iskra Zabrze)

poręcze
1.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

2.Magdalena Kruk (Wisła Kraków)

3.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

równoważnia
1.Daria Łazarewicz (Pałac Młodzieży Katowice)

2.Natalia Kogut (Iskra Zabrze)

3.Justyna Michalska (Iskra Zabrze)

równoważnia
1.Anna Turczyńska (Wisła Kraków)

2.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

3-4.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

3-4.Anna Jop (Iskra Zabrze)

ćwiczenia wolne
1.Dominika Milewska (Iskra Zabrze)

2.Katarzyna Dmitruk (TGS Olsztyn)

3.Iwona Durka (TGS Olsztyn)

ćwiczenia wolne
1.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

2.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

3.Anna Turczyńska (Wisła Kraków)

wielobój
1.Agnieszka Miarka (Wisła Kraków)

2.Iwona Durka (TGS Olsztyn)

3.Marta Tajduś (Wisła Kraków)

wielobój
1.Monika Frandofert (Wisła Kraków)

2.Anna Turczyńska (Wisła Kraków)

3.Ewa Radew (TGS Olsztyn)

 

chłopcy - klasa II

chłopcy - klasa III

skok
1-2.
Patryk Jabłoński (AZS-AWF Kraków)

1-2.Maciej Wolski (NTG Nysa)

3.Marcin Dziagiel (MKS Gdańsk)

skok
1.Oskar Baumgard (Zawisza Bydgoszcz)

2.Krzysztof Janasek (Zawisza Bydgoszcz)

3.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

poręcze
1.
Patryk Jabłoński (AZS-AWF Kraków)

2.Maciej Wolski (NTG Nysa)

3.Paweł Serdyński (Pałac Młodzieży Katowice)

poręcze
1.Mariusz Kaźmierczak (KG Radlin)

2-3.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2-3.Maciej Ćwierlikowski (Legia Warszawa)

drążek
1-2.
Marcin Dziagiel (MKS Gdańsk)

1-2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

3.Paweł Jędrzejewski (MKS Gdańsk)

drążek
1-2.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

1-2.Krzysztof Janasek (Zawisza Bydgoszcz)

3.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

koń
1.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

2.Patryk Jabłoński (AZS-AWF Kraków)

3.Marcin Dziagiel (MKS Gdańsk)

koń
1.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

2.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

3.Mariusz Kaźmierczak (KG Radlin)

kółka
1.
Marcin Dziagiel (MKS Gdańsk)

2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

3-4.Dariusz Pisarek (Cukrownik Chybie)

3-4.Alan Wadecki (MKS Gdańsk)

kółka
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

3.Kamil Jasiński (AZS-AWF Kraków)

ćwiczenia wolne
1.Mateusz Ryszkiewicz (MKS Gdańsk)

2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

3.Maciej Wolski (NTG Nysa)

ćwiczenia wolne
1.Kamil Jasiński (AZS-AWF Kraków)

2-3.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2-3.Tomasz Nowak (Legia Warszawa)

wielobój
1.
Marcin Dziagiel (MKS Gdańsk)

2.Maciej Łabutin (NTG Nysa)

3.Kazimierz Tyczyński (NTG Nysa)

wielobój
1.Bartosz Reginiak (MKS Gdańsk)

2.Adam Rzepa (Zawisza Bydgoszcz)

3.Mariusz Kaźmierczak (KG Radlin)

 

 

Judo K 27-28.04.2002 Nowa Sól

 

40 kg
1.Katarzyna Pasternak (AON Warszawa)

2.Julia Piotrowska (Olimpia Poznań)

3-4.Małgorzata Kramek (Gwardia Opole)

3-4.Sylwia Brzoza (UKS Rekord Olsztyn)

44 kg
1.Sandra Gruszczyńska (Gwardia Warszawa)

2.Katarzyna Pułkośnik (UKS Narew Łapy)

3-4.Barbara Jopek (Olimpia Poznań)

3-4.Ewelina Basińska (Samuraj Koszalin)

48 kg
1.Agata Gawełczyk (Koka Jastrzębie)

2.Joanna Maciej (AZS Opole)

3-4.Paulina Zawadzka (AZS-UW Warszawa)

3-4.Sylwia Rządkowska (Koka Jastrzębie)

52 kg
1.Anna Matejuk (AON Warszawa)

2.Katarzyna Iwanicka (Koka Jastrzębie)

3-4.Marlena Pieniążek (KS Judo Głogów)

3-4.Aleksandra Sosnowska (Gryf 3 Słupsk)

57 kg
1.Katarzyna Pilocik (MKS Czechowice)

2.Marlena Zaleszczenko (Truso Elbląg)

3-4.Małgorzata Szostało (Hetman Białystok)

3-4.Katarzyna Śledź (Gryf 3 Słupsk)

63 kg
1.Beata Raińczuk (Czarni Bytom)

2.Małgorzata Raińczuk (Czarni Bytom)

3-4.Marzena Jaworska (Gwardia Łódź)

3-4.Karolina Koszela (AZS UAM Poznań)

70 kg
1.Izabela Szewieczek (PKS Katowice)

2.Agata Madalińska (Samuraj Koszalin)

3-4.Monika Jopek (Olimpia Poznań)

3-4.katarzyna Pankowska (Gwardia Bydgoszcz)

+ 70 kg
1.Magdalena Ogórek (UKS Ósemka Nowa Sól)

2.Marta Trzaska (Start Skierniewice)

3-4.Emilia Rulka (UKS Rekord Olsztyn)

3-4.Nina Kucharska (UKS Judo Wolbrom)

 

 

Judo M 25-26.04.2002 Nowa Sól

 

50 kg
1.Tomasz Buczak (Juvenia Wrocław)

2.Maciej Irek (UKS Orlęta Krosno)

3-4.Marcin Irek (UKS Orlęta Krosno)

3-4.Łukasz Kałwiński (Tori Dąbrowa

55 kg
1.Tomasz Ozdoba (AZS Opole)

2.Rafał Hetman (Koka Jastrzębie)

3-4.Bartłomiej Balcerzak (Gwardia Warszawa)

3-4.Paweł Żydak (Gwardia Warszawa)

60 kg
1.Ignacy Rudawiec (AZS Gliwice)

2.Grzegorz Murawiak (Gwardia Warszawa)

3-4.Michał Kubieniec (MKS Czechowice Dziedzice)

3-4.Paweł Grzywacz (Juvenia Wrocław)

66 kg
1.Jarosław Surga (Wisła Kraków)

2.Tomasz Ledwoń (Śląsk Wrocław)

3-4.Radosław Zamęcki (Juvenia Wrocław)

3-4.Piotr Słowikowski (Juvenia Wrocław)

73 kg
1.Michał Haberka (UKS Judo Wolbrom)

2.Tomasz Lisowski (UKS Bushido Morus Szczecin)

3-4.Mariusz Poniewozik (Shiroikaj Świdnik)

3-4.Łukasz Laskowski (AZS Gliwice)

81 kg
1.Marcin Gębarowski (MKS Jedynka Łódź)

2.Łukasz Chojecki (Truso Elbląg)

3-4.Grzegorz Siwy (Błękitni Tarnów)

3-4.Wojciech Skarul (Juvenia Wrocław)

90 kg
1.Mateusz Śliwowski (AON Rembertów)

2.Paweł Śledziewski (Juvenia Wrocław)

3-4.Jakub Jabłoński (Czarni Bytom)

3-4.Damian Zwara (UKS Galeon Gdynia)

+90 kg
1.Michał Orocz (AZS-AWF Wrocław)

2.Jacek Hojczak (Gwardia Warszawa)

3-4.Gościrad Brycz (Gwardia Bielsko Biała)

3-4.Grzegorz Truszkowski (Flota Gdynia)

 

 

Koszykówka K 1-5.05.2002 Gorzów Wlkp.

 

1.UKS Olimp Sokołów Podlaski

Małgorzata Bałkowiec, Aneta Kalbarczyk, Emilia Kowalczyk, Anna Nowak, Ewa Romaniuk, Edyta Kalbarczyk, Urszula Kurowicka, Anna Czarnocka, Luzia Sadło, Olga Ogrodowicz, Katarzyna Perycz, Olga Pogorzelska

2.Łączność Olsztyn

Martyna Żuchlewska, Karolina Załoga, Aleksandra Sokołowska, Magdalena Czapla, Ewelina Muraszko, Karolina Zadka, Magdalena Jacewicz, Sabina Jankowska, Elwira Kowalska, Izabela Korsak, Barbara Głocka

3.Olimpia Poznań

Magdalena Anielak, Alicja Boguła, Natalia Borak, Natalia Klaczkowska, Magdalena Leciejewska, Anna Modrzejewska, Katarzyna Najtkowska, Małgorzata Puc, Agata Rafałowicz, Ewa Rafałowicz, Anna Urban, Marta Urbaniak

 

 

 

Koszykówka M 30.04-4.05.2002 Zielona Góra

 

1.UKS Ósemka Wejherowo

Damian Bijan, Jakub Bogusz, Krzysztof Gęsicki, Krzysztof Karsznic, Marcin Ikonowicz, Adrian Nowakowski, Łukasz Ratajczak, Paweł Strychalski, Marcin Świerk, Konrad Szyszka, Piotr Urbański

2.Polonia Warszawa

Tomasz Ochońko, Tomasz Politowski, Paweł Podobas, Kamil Romanowski, Marcin Traczyk, Robert Majchrzak, Maciej Skrzyniarz, Wojciech Piszewski, Wiktor Gruszczyński, Marcin Dutkiewicz, Wojciech Bocianowski, Marcin Marchoff

3.MKS Odra Wodzisław Śląski

Przemysław Jasiński, Rafa Malik, Piotr Kotyrba, Tomasz Kozielski, Rafał Tomczak, Miłosz Dziak, Kamil Szarek, Karol Leszczyński, Dawid Zajączkowski, Adam Anduła, Bartosz Gośniowski

 

 

Kręglarstwo 1-3.05.2002 Lubin

 

juniorki młodsze indywidualnie
1.Judyta Jóźwiak (Polonia 1912 Leszno)

2.Anna Tomkowiak (Polonia 1912 Leszno)

3.Magdalena Przewoźna (Dziewiątka Wronki)

juniorzy młodsi indywidualnie
1.Mikołaj Piosik (Polonia 1912 Leszno)

2.Jakub Osiewicz (Start Gostyń)

3.Marcin Janiszewski (Start Gostyń)

pary juniorek młodszych
1.Anna Tomkowiak, Judyta Jóźwiak (Polonia 1912 Leszno)

2.Marta Dobrowolska, Dorota Orłowska (Pilica Tomaszów Maz.)

3.Iwona Pacholczyk, Magdalena Przewoźna (Dziewiątka Wronki)

pary juniorów młodszych
1.Marcin Janiszewski, Jakub Osiewicz (Start Gostyń)

2.Mikołaj Piosik, Marek Majer (Polonia 1912 Leszno)

3.Jacek Gąsiorowski, Jakub Brzeziński (LTK Lubin)

miksty
1.Judyta Jóźwiak, Mikołaj Piosik (Polonia 1912 Leszno)

2.Olga Ceglarek, Maciej Krzyżostaniak (Wrzos Sieraków)

3.Sylwia Szydłowska(Sudety Świebodzice), Jacek Gąsiorowski (LTK Lubin)

 



 

Piłka ręczna K 1-5.05.2002 Gubin

 

1.Pogoń 1922 Żory

Marta Franczuk, Edyta Grudka, Patrycja Gruszka, Aleksandra Kwiatkowska, Justyna Moćko, Monika Motyl, Żaneta Nieściór, Marta Oleszczuk, Katarzyna Rozmus, Monika Skwirowska, Małgorzata Szafrańska, Barbara Wojciechowska

2.MTS Kwidzyn

Katazryna Andyskowska, Natalia Borowska, Agnieszka Franckowska, Natalia Gusiniec, Katarzyna Hałabiś, Magdalena Jamrozik, Ewa Kawacka, Marta Kwiatek, Karolina Latkowska, Aleksandra Łuźna, Małgorzata Soroka, Karolina Wlazło, Aleksandra Wojdaszko, Monika Zawadzka

3.MKS Jelfa Jelenia Góra

Anna Baranowska, Marzena Buchcic, Joanna Bogusławska, Anna Burdach, Izabela Czarna, Katarzyna Focht, Agnieszka Gadzina, Anna Giniowiec, Joanna Jóźwik, Elżbieta Makowiec, Anna Olech, Kinga Ślusarczyk, Angelika Wasiucionek, Katarzyna Wiśniewska, Małgorzata Zamara

 

 

Piłka ręczna M 1-5.05.2002 Gorzów

 

1.Truso Elbląg

Rafał Ciemieniewski, Jarosław Gawryjołek, Dawid Humla, Łukasz Kaczkowski, Krzysztof Kancelarczyk, Filip Korzeniowski, Jacek Kozik, Marcin Kulik, Paweł Legan, Paweł Makowski, Łukasz Masiak, Marcin Ostachowski, Michał Pietrucin, Marek Woźniak

2.Kolporter Kielce

Marcin Brzdąk, Piotr Dominiczak, Paweł Gawęcki, Mateusz Hajduk, Artur Mikołaszek, Tomasz Mochocki, Arkadiusz Mróz, Tomasz Mróz, Kacper Pawłowski, Paweł Podsiadło, Paweł Siwek, Mateusz Sowiar, Przemysław Terlecki, Łukasz Toborek, Andrzej Turkowski, Konrad Wiórkiewicz, Bartłomiej Zieliński

3.Ostrovia Ostrów

Jakub Perzyński, Miłosz Smoliński, Piotr Kierzek, Mateusz Frąszczak, Paweł Adamczak, Łukasz Jaszka, Kamil Zawielak, Michał Kołodziej, Łukasz Stachowiak, Tobiasz Górecki, Marcin Szulc, Bartłomiej Tomczak, Błażej Potocki, Paweł Dutkiewicz

 

 

Piłka siatkowa K 1-5.05.2002 Sulechów

 

1.ŁKS Łódź

Marta Bieńkowska, Katarzyna Ciesielska, Magda Dobrowolska, Klaudia Drelowska, Katarzyna Grabowska, Agnieszka Kosińska, Agnieszka Mataśka, Joanna Mikołajczyk, Paulina Podleś, Magda Saad, Beata Sardygiewicz, Agata Sawicka, Zuzanna Sieradzka, Anna Wojtczak, Natalia Wojtczak

2.MKS Łańcut

Małgorzata Deręgowska, Sylwia Dobosz, Iwona Głowińska, Paulina Kuźniar, Anna Podolec, Monika Poradowska, Iwona Szeredko, Klaudia Szubart, Jolanta Trojnar, Renata Węgrzyn, Agata Wilk, Żywia Wlaż, Agnieszka Władyka, Katarzyna Wrona, Iwona Wrzosowska

3.MLKS Sparta Złotów

Olga Adamowicz, Katarzyna Bazuń, Agnieszka Bednarek, Anita Chojnacka, Karolina Kiestrzyń, Marietta Kopczyk, Paulina Maj, Aleksandra Manikowska, Anna Manikowska, Anna Szweda, Krzysztofa Urbańska, Katarzyna Wellna, Marta Wellna, Agata Wojtasik

 

 

Piłka siatkowa M 1-5.05.2002 Gubin

 

1.AZS Norwid Częstochowa

Miłosz Engel, Maciej Kordysz, Michał Nitkowski, Jarosław Papalski, Sebastian Pęcherz, Paweł Powązka, Piotr Skrok, Marcin Tlałka, Michał Wachowiak, Paweł Wachowiak, Marek Wojtyna, Erwin Woźniak, Michał Żuk

2.AZS UWM Olsztyn

Piotr Brojek, Piotr Frąckiewicz, Paweł Gołębiewski, Paweł Janicki, Krzysztof Koperski, Marcin Możdżonek, Dorian Nawrocki, Marcin Paczos, Mariusz Przyborowski, Kamil Starzewski, Wojciech Ściana, Marek Wasilewski

3.MMKS Maraton Świnoujście

Marcin Barszcz, Tomasz Bołba, Łukasz Buczma, Michał Glinka, Michał Gogol, Sebastian Kryger, Błażej Kubiak, Artur Kulikowski, Paweł Łasocha, Mariusz Stępień, Emil Wysocki, Mariusz Zwierzchowski, Łukasz Żymła

 

 

Podnoszenie ciężarów 3-5.05.2002 Zielona Góra

 

dziewczęta

chłopcy

48 kg

1.Katarzyna Muszyńska (Żuławy Nowy Dwór)

2.Ilona Małecka (Promień Opalenica)

3.paulina Karczewska (Mazovia Ciechanów)

50 kg

1.Michał Filar (Rzemieślnik Malbork)

2.Henryk Polok (KOSiR Tarnowskie Góry)

3.Tomasz Olekszyk (Znicz Biłgoraj)

53 kg
1.Monika Olszewska (Mazovia Ciechanów)

2.Malwina Rowińska (UOLKA Ostrów Maz.)

3.Justyna Matryba (Mazowsze Miętne)

56 kg
1.Krzysztof Dolski (Promień Opalenica)

2.Bartosz Pindel (Zawisza Bydgoszcz)

3.Michał Kania (LKS Dobryszyce)

58 kg
1.Anna Smolarska (Mazovia Ciechanów)

2.Emilia Cichowska (Strzelec Strzelin)

3.Magdalena Karolak (Mazovia Ciechanów)

62 kg
1.Sebastian Żukowski (POM Piotrowice)

2.Grzegorz Kądziołka (Akropol Polwica)

3.Adrian Mazur (Andaluzja Piekary Śląskie)

63 kg
1.Justyna Smosarska (Mazovia Ciechanów)

2.Malwina Grądzka (WLKS Siedlce)

3.Agnieszka Olszewska (WLKS Siedlce)

69 kg
1.Piotr Chruściewicz (Legia Warszawa)

2.Łukasz Sosiński (Przyjaźń Bartoszyce)

3.Tomasz Leks (Tarpan Mrocza)

69 kg
1.Anna Lubińska (Mazovia Ciechanów)

2.Jolanta Wielebska (Promień Opalenica)

3.Marlena Domagała (Zagłębie Wałbrzych)

77 kg
1.Krzysztof Szramiak (Budowlani Opole)

2.Andrzej Szkup (Mazovia Ciechanów)

3.Grzegorz Kłąsowski (HKS Szopienice)

75 kg
1.Katarzyna Stachowiak (Promień Opalenica)

2.Irmina Sławek (Stal Kunów)

3.Dagmara Dominiak (Promień Opalenica)

85 kg
1.Tomasz Gosławski (LKS Dobryszyce)

2.Karol Dueskau (Grom Więcbork)

3.Michał Skolimowski (OKS Start Otwock)

+75 kg
1.Dorota Życzkowska (Strzelec Strzelin)

2.Kamila Białkowska (ŁKS Łódź)

3.Natalia Figielka (Promień Opalenica)

94 kg
1.Bartłomiej Bonk (Budowlani Opole)

2.Zbyszko Kienast (Grom Więcbork)

3.Robert Kłusek (WLKS Siedlce)

 

+94 kg
1.Tomasz Wnuczek (Mazovia Ciechanów)

2.Mariusz Paliświat (Włókniarz Konstantynów)

3.Mateusz Lendzioszek (UOLKA Ostrów Maz.)


 

Pływanie synchroniczne 11-12.05.2002 Gorzów Wielkopolski

 

solo

1.Agata Bilska (Wanda Poznań)

2.Karolina Skowrońska (Wanda Poznań)

3.Angelika Ślifińska (Wanda Poznań)

duety

1.Karolina Skowrońska, Monika Rybarczyk (Wanda Poznań)

2.Agata Bilska, Zuzanna Tuliszka (Wanda Poznań)

3.Angelika Ślifińska, Sandra Kaczmarek (Wanda Poznań)

zespoły

1.Agata Bilska, Zuzanna Tuliszka, Karolina Skowrońska, Monika Rybarczyk, Angelika Ślifińska, Sandra Kaczmarek (Wanda Poznań)

2.Natalia Kościelna, Natalia Stachowiak, Karolina Kajca, Barbara Mendyka, Alicja Krempa, Agnieszka Suwiczak, Magdalena Wawrzyniak, Daria Skrzypczak (Akwawit Leszno)

3.Hanna Alankiewicz, Magdalena Zygmunt, Adrianna Borowiak, Wiktoria Bożek, Monika Kuncewicz, Olga Bujak, Anna Klimaszyk, Dagmara Kowalska (UKS Sp 6 Poznań). Katarzyna Brzostowicz, Marianna Gabryelczyk, Jagoda Górska, Marta Janiszewska, Agata Jędrychowska, Joanna Olejniczak, Weronik

 

 

 

Skoki do wody 10-11.05.2002 Rzeszów

 

trampolina 1 m dziewcząt gr. B

1.Mira Skowronek (Stal Rzeszów)

2.Karolina Borowiec (Stal Rzeszów)

3.Ewelina Baran (Stal Rzeszów)

trampolina 1 m chłopcy gr. B

1.Kamil Gackowski (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Karol Czerwiński (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Sebastian Brudny (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m dziewcząt gr. B

1.Karolina Borowiec (Stal Rzeszów)

2.Mira Skowronek (Stal Rzeszów)

3.Ewelina Baran (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m chłopcy gr. B

1.Kamil Gackowski (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Karol Czerwiński (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Sebastian Brudny (Stal Rzeszów)

wieża dziewcząt gr. B

1.Mira Skowronek (Stal Rzeszów)

2.Karolina Borowiec (Stal Rzeszów)

3.Ewelina Baran (Stal Rzeszów)

wieża chłopcy gr. B

1.Kamil Gackowski (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

2.Karol Czerwiński (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Sebastian Brudny (Stal Rzeszów)

trampolina 1 m dziewcząt gr. C

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Karolina Sołtysik (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

trampolina 1 m chłopcy gr. C

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Jakub Boguta (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Andrzej Rzeszutek (Stal Rzeszów)

trampolina 3 m dziewcząt gr. C

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Karolina Sołtysik (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

trampolina 3 m chłopcy gr. C

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Jakub Boguta (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

wieża dziewcząt gr. C

1.Karolina Musiałek (Stal Rzeszów)

2.Anna Ablamowicz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

3.Paulina Plesińska (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

wieża chłopcy gr. C

1.Maciej Mackiewicz (Stal Rzeszów)

2.Jakub Boguta (MKS Pałac Młodzieży Warszawa)

3.Mateusz Borowiec (Stal Rzeszów)

 

Szachy 28.04-5.05.2002 Żagań

 

D14

1.Joanna Majdan (Hetman Koszalin)

2.Anna Gasik (Damis Polonia Warszawa)

3.Hanna Leks (Start Katowice)

C14

1.Paweł Czarnota (Kłos Czarny Koń Olkusz)

2.Piotr Brodowski (Budoprojekt Głogów)

3.Wojciech Moranda (UMKS Żak Kielce)

 

Szermierka 30.04-5.05.2002 Drzonków

 

floret dziewcząt

1.Anna Lidzbarska (AZS-AWF Gdańsk)

2.Klaudia Tomkowiak (Korona Wrocław)

3-4.Izabela Paul (Warta Poznań)

3-4.Martyna Synoradzka (Warta Poznań)

floret chłopców

1.Michał Majewski (AZS-AWF Warszawa)

2.Michał Przybysławski (AZS-AWF Warszawa)

3-4.Andrzej Pokropski (AZS-AWF Gdańsk)

3-4.Tomasz Gmerek (Korona Wrocław)

szpada dziewcząt

1.Monika Żola (SKS Radomyśl)

2.Urszula Osiecka (UKS Zagłoba Warszawa)

3-4.Klaudia Tomkowiak (Korona Wrocław)

3-4.Agnieszka Kwapisz (MKS Pałac Młodzieży Katowice)

szpada chłopców

1.Michał Adamek (Muszkieter Gliwice)

2.Piotr Trębacz (Muszkieter Gliwice)

3-4.Mateusz Chojnecki (Flesz Świdnica)

3-4.Daniel Skatuła (Górnik radlin)

szabla dziewcząt

1.Marta Wątor (MOSiR Sosnowiec)

2.Karolina Budna (KKSz. Konin)

3-4.Marta Rosiak (Włókniarz Łódź)

3-4.Ewelina Owczarek (KKSz. Konin)

szabla chłopców

1.Adrian Stanisławski (KKSz. Konin)

2.Maciej Kaliszan (AZS Poznań)

3-4.Albert Stanisławski (KKSz. Konin)

3-4.Łukasz Gal (KKSz. Konin)

 

Taekwondo ITF 27-28.04.2002 Zielona Góra

 

45 kg

1.Marta Kubala (Hawrang Brzeg Dolny)

2.Anna Szczepańska (MKST Bystrzyca Kłodzka)

3-4.Gabriela Ratyńska (OSiR Targówek Warszawa)

3-4.Marzena Wawryniuk (Żak Biała Podlaska)

48 kg

1.Marcin Rozumiszewski (Centrum TKD Wrocław)

2.Grzegorz Bednarski (MKST Bystrzyca Kłodzka)

3-4.Maciej Kokosza (Green Sport Club Lublin)

3-4.Sebastian Lewandowski (Green Sport Club Lublin)

49 kg

1.Małgorzata Kosim (Lotos Chotomów)

2.Ewa Woch (MKS Lubartów)

3-4.Wioletta Cwetanow (Start Olsztyn)

3-4.Katarzyna Janik (Gdański Klub TKD ITF)

54 kg

1.Michał Kołodyński (WAT Wrocław)

2.Marek Trembowski (Atlantic Kołobrzeg)

3-4. Maciej Kołodyński (WAT Wrocław)

3-4.Kamil Koszak (Żak Biała Podlaska). Natalia Wyrzykowska (KKSW Legnica)ław)

 

53 kg

1.Anna Szczecińska KST Tornado Szczecin)

2.Agnieszka Dzieszkowska (So-San Białystok)

3-4.Agnieszka Korgul (Start Olsztyn)

3-4.Aleksandra Wojtaszczyk (MKST Mińsk Maz.)

60 kg

1.Maciej Kowalski (TKKF Promyk Ciechanów)

2.Daniel Poniatowski (WAT Wrocław)

3-4.Fabian Bylicki (WSKT Wrocław)

3-4.Patryk Druszkiewicz (KKSW Legnica)

57 kg

1.Monika Olek (MKS Lewart Lubartów)

2.Julia Sakowska (KST Tornado Szczecin)

3-4.Martyna Kasprzak (Stoczek Białystok)

3-4.Beata Urban (Start Olsztyn)

66 kg

1.Grzegorz Pojasek (MKST Bystrzyca Kłodzka)

2.Radosław Gójski (MKST Mińsk Maz.)

3-4.Bartosz Hoszczewski (Żak Biała Podlaska)

3-4.Daniel Karoń (Dragon Janów)

+57 kg

1.Wioleta Miśkiewicz (KKSW Legnica)

2.Agnieszka Narkiewicz (WAT Wrocław)

3-4.Magdalena Barmuta (So-San Białystok)

3-4.Aleksandra Plucińska (Centrum TKD Wrocław)

+66 kg

1.Łukasz Bieńkowski (TKKF Promyk Ciechanów)

2.Łukasz Wołoszyn (Bolesławiecki Klub TKD)

3-4.Sebastian Pamrow (Start Olsztyn)

3-4.Marcin Taran (Atlantic Kołobrzeg)T Wrocław)

 

układy

1.Monika Mironiuk (Radzyńska Akademia TKD)

2.Milena Korolczuk (Radzyńska Akademia TKD)

3-4.Anna Szczecińska (KST Tornado Szczecin)

3-4.Anna Szczepańska (MKST Bystrzyca Kłodzka)

układy

1.Jarosław Bakin (KST Tornado Szczecin)

2.Andrzej Mieszczakowski (KKSW Legnica)

3-4.Piotr Bieńko (Klub TKDITF Szczecin)

3-4.Marcin Wronowski (MKS Lewart Lubartów)

techniki specjalne

1.Antonina Falandysz (Taekwon Mokotów Warszawa)

2.Magda Hoffmann-Zdrojewska (Taewo Warszawa)

3-4.Dagmara Raczkowska (Hosinsul Koszalin)

3-4.Beata Urban (Start Olsztyn)

techniki specjalne

1.Grzegorz Pojasek (MKST Bystrzyca Kłodzka)

2.Mateusz Góralski (SKST Szczecin)

3-4.Daniel Poniatowski (WAT Wrocław)

3-4.Przemysław Seliwiak (KTT Łódź)

 

 

 

Taekwondo WTF 27-28.04.2002 Zielona Góra

 

44 kg

1.Karolina Mośko (KKT Bałtyk Koszalin)

2.Agnieszka Ciesińska (UKS Jedynka Jarocin)

3-4.Izabela Gacek (KSW Szczecinek)

3-4.Sylwia Zajutrek (UKS ZS Bełżyce)

45 kg

1.Dominik Zimowski (UKS LO Poniatowa)

2.Jarosław Kowalczyk (Sirocco Łódź)

3-4.Krzysztof Filipowski (KSW Szczecinek)

3-4.Karol Szewczyk (KSW Szczecinek)

46 kg

1.Julia Jankowiak (Rapid Śrem)

2.Julia Orlik (UKS Andros Puławy)

3-4.Agnieszka Stanny (TKD Świnoujście)

3-4.Dorota Wójcik (UKS Arkus Krynica)

48 kg

1.Gabriel Siliwoniuk (Huragan Międzyrzecz Podl.)

2.Marcin Wiśniewski (Wikingowie Pisz)

3-4.Szymon Martyna (UKS TKD Urwis Gdańsk)

3-4.Dawid Kamiński (Centrum Bydgoszcz)

49 kg

1.Katarzyna Bartoś (UKS LO Poniatowa)

2.Natalia Cieślik (Atlas Sopot)

3-4.Hanna Smolińska (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Alicja Skalik (Kmicic Częstochowa)

51 kg

1.Radosław Gałązka (AZS UWM Olsztyn)

2.Piotr Kurpiewski (Wikingowie Pisz)

3-4.Adam Czartoliński (Czarni Olecko)

3-4.Jacek Kmieciak (AZS Śr. Poznań)

52 kg

1.Anna Łowczyńska (Czarni Olecko)

2.Katarzyna Kubat (UKS Taebek Warszawa)

3-4.Monika Banach (Wikingowie Pisz)

3-4.Katazryna Gorgoń (UKS Stoper Bieżuń)

55 kg

1.Tomasz Czelusta (Rapid Śrem)

2.Marek Zawadka (TKD Giżycko)

3-4.Łukasz Iłeczko (Wikingowie Pisz)

3-4.Łukasz Staiński (Dan Świdnik)

55 kg

1.Sylwia Strasz (UKS TKD Środa Wlkp.)

2.Paulina Świerzbin (Czarni Olecko)

3-4.Urszula Szulc (AZ Śr. Poznań)

3-4.Karolina Piekarska (KS TKD Giżycko)

59 kg

1.Maciej Ruta (AZS UWM Olsztyn)

2.Piotr Jabłoński (AZS Śr. Poznań)

3-4.Radosław Daszkiewicz (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Łukasz Płaczek (Rapid Śrem)

59 kg

1.Monika Gałczyk (Czarni Olecko)

2.Karolina Florczyk (Medyk Łomża)

3-4.Kamila Kowalska (Sirocco Łódź)

3-4.Barbara Dąbek (AZS Śr. Poznań)

63 kg

1.Robert Jankowski (AZS Śr. Poznań)

2.Tomasz Wenecki (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Wojciech Jabłonka (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Daniel Janik (AZS UWM Olsztyn)

63 kg

1.Marta Miller (Medyk Łomża)

2.Joanna Szafrańska (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Aleksandra Pawlak (UKS LO Poniatowa)

3-4.Magdalena Pawlukowska (Granica Kętrzyn)

68 kg

1.Marcin Kozak (Rapid Śrem)

2.Kamil Chwesiuk (AZS UWM Olsztyn)

3-4.Radosław Kamiński (TKKF Promyk Ciechanów)

3-4.Tomasz Stefaniak (KSW Szczecinek)

68 kg

1.Grażyna Harasim (UKS Grom Leszno)

2.Małgorzata Daniel (Sokół Krasnystaw)

3-4.Agnieszka Szczuka (AZS Śr. Gdańsk)

3-4.Urszula Turczyńska (KSW Szczecinek)

73 kg

1.Marcin Łapacz (Kmicic Częstochowa)

2.Maciej Sobieraj (Sirocco Łódź)

3-4.Piotr Fidler (Czarni Olecko)

3-4.Piotr Chomicz (TKD Giżycko)

+68 kg

1.Elżbieta Uścińska (Rapid Śrem)

2.Ewelina Stasiak (Sirocco Łódź)

3-4.Anna Szewczyk (MKS Limanowa)

3-4.Ewa Rydzewska (Czarni Olecko)

78 kg

1.Marcin Potakiewicz (UKS ZS Bełżyce)

2.Damian Zalewski (TKKF Promyk Ciechanów)

3-4.Maciej Piwowarski (UKS Taebek Warszawa)

3-4.Wojciech Kossewski (Wikingowie Pisz)

 

+78 kg

1.Michał Gabrjel (Sirocco Łódź)

2.Bartłomiej Turczyński (KSW Szczecinek)

3-4.Artur Zasępa (Sirocco Łódź)

3-4.Jarosław Juniak (Centrum Bydgoszcz)

 

 

Tenis Stołowy 9-12.05.2002 Drzonków

 

gra pojedyncza k
1.Marta Gołota (Mrągovia Mrągowo)

2.Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn)

3-4.Alicja Kamińska (LUKS Stawiguda)

3-4.Izabela Kordyś (MOS Krosno)

gra pojedyncza m
1.Daniel Bąk (Gaz Polski Zielona Góra)

2.Bogusław Koszyk (Gaz Polski Zielona Góra)

3-4.Danial Jędryszka (Lewart Lubartów)

3-4.Karol Szarmach (Kormoran Ostróda)

gra podwójna k
1.Aneta Olendzka (LUKS Stawiguda), Marta Gołota (Mrągovia Mrągowo)

2.Natalia Bąk, Magdalena Jelonek (GLKS Nadarzyn)

3-4.Agnieszka Moskal, Kamila Kocoń (MMKS Chełmno)

3-4.Daria Dudzińska (LUKS Stawiguda), Weronika Walna (UKS Smecz Konin)

gra podwójna m
1.Bartosz Szarmach, Karol Szarmach (Kormoran Ostróda)

2.Bogusław Koszyk, Daniel Bąk (Gaz Polski Zielona Góra)

3-4.Artur Stebiński (AZS AE Wrocław), Wojciech Dziura (LKS Odra Głoska Księginice)

3-4.Maciej Chojnacki (GOSiR Piaseczno), Tomasz Fortunko (AZS PW Wrocław)

gra drużynowy k
1.Aneta Olendzka, Daria Dudzińska (LUKS Stawiguda)

2.Agnieszka Moskal, Kamila Kocoń, Agata Melerska (MMKS Chełmno)

3.Natalia Bąk, Magdalena Jelonek, Katarzyna Listwon (GLKS Nadarzyn)

gra drużynowy m
1.Bogusław Koszyk, Daniel Bąk, Jędrzej Basaj (Gaz Polski Zielona Góra)

2.Bartosz Szarmach, Karol Szarmach (Kormoran Ostróda)

3.Bartosz Bednarkiewicz, Przemysław Sikorski (Stella Gniezno)

 

gra mieszana
1.Daniel Bąk (Gaz Polski Zielona Góra), Natalia Bąk (GLKS Nadarzyn)

2.Bartosz Szarmach (Kormoran Ostróda), Agnieszka Moskal (MMKS Chełmno)

3-4.Bogusław Koszyk (Gaz Polski Zielona Góra), Aneta Olendzka (LUKS Stawiguda)

3-4.Karol Szarmach (Kormoran Ostróda), Marta Gołota (Mrągovia Mrągowo)

 

 

 

Zapasy styl klasyczny 27-28.04.2002 Kostrzyn n/Odrą

 

42 kg
1.Damian Zuba (Budowlanka Radom)

2.Tomasz Fel (Cement Gryf Chełm)

3-4.Patryk Maciołek (AKS Piotrków Trybunalski)

3-4.Łukasz Bystroń (Agros Żary)

46 kg
1.Tomasz Kierpec (Śląsk Wrocław)

2.Łukasz Soja (RKS Radomsko)

3-4.Krzysztof Szatko (Zagłębie Wałbrzych)

3-4.Janusz Bartczak (AKS Piotrków Trybunalski)

50 kg
1.Robert Niedźwiecki (AKS Piotrków Trybunalski)

2.Marcin Pawlak (Orzeł Namysłów)

3-4.Mariusz Bielecki (Śląsk Wrocław)

3-4.Daniel Wojnicki (Budowlani Olsztyn)

54 kg
1.Dominik Haba (Wisłoka Dębica)

2.Sebastia Zuba (Budowlanka Radom)

3-4.Mariusz Furgał (Wisłoka Dębica)

3-4.Piotr Godlewski (AKS Piotrków Trybunalski)

58 kg
1.Tomasz Zawiślański (Cement Gryf Chełm)

2.Srtur Skrzypiec (Cement Gryf Chełm)

3-4.Rafał Nalikowski (Polonia Elbląg)

3-4.Kamil Selwon (Budowlani Olsztyn)

63 kg
1.Jan Zdun (WLKS Siedlce)

2.Mariusz Łechtański (PTC Pabianice)

3-4.Krzysztof Kowalski (Derby Kobylanka)

3-4.Łukasz Furgał (Wisłoka Dębica)

69 kg
1.Łukasz Wiechna (Orzeł Namysłów)

2.Krzysztof Rozenkranc (Wisłoka Dębica)

3-4.Michał Kudliński (PTC Pabianice)

3-4.Paweł Bielecki (WLKS Siedlce)

76 kg
1.Michał Tymoszuk (Straszyn Pruszcz Gdański)

2.Maciej Szatan (Dalin Myślenice)

3-4.Sebastian Glanc (Sobieski Poznań)

3-4.Wacław Siorak (Unia Racibórz)

85 kg
1.Michał Jośkowski (Zagłębie Wałbrzych)

2.Kamil Słupski (WLKS Siedlce)

3-4.Marcin Olejniczak (Sobieski Poznań)

3-4.Paweł Jałtoszuk (Cement Gryf Chełm)

100 kg
1.Michał Mierzejewski (Śląsk Wrocław)

2.Adam Pryczkowski (Cartusia Kartuzy)

3-4.Mariusz Nikiel (PTC Pabianice)

3-4.Maciej Hasiec (Podlasie Białystok)

 

 

Zapasy kobiet 29-30.04.2002 Żary

 

38 kg

1.Anna Staszewska (Olimp Janów Lubelski)

2.Magdalena Dmowska (WLKS Siedlce)

3-4.Joanna Strzałka (GLKS Osielsko)

3-4.Paulina Czaja (Heros Witków)

40 kg

1.Barbara Szpendowska (Cement Gryf Chełm)

2.Marta Podedworna (Agros Żary)

3-4.Barbara Kołek (Dąb Brzeźnica)

3-4.Daria Kurzawska (GLKS Osielsko)

43 kg

1.Beata Skrzypek (LUKS Kraśnik)

2.Anna Sznajder (Granica Gdańsk)

3-4.Dorota Bramowska (Slavia Ruda Śląska)

3-4.Jolanta Drozdowska (Agros Żary)

46 kg

1.Małgorzata Kamińska (GLKS Osielsko)

2.Katarzyna Mazurowska (Bielawianka Bielawa)

3-4.Katarzyna Domżalska (Platan Borkowice)

3-4.Sylwia Urbańska (WLKS Siedlce)

49 kg

1.Magda Marton (WLKS Siedlce)

2.Sylwia Piwowar (Cement Gryf Chełm)

3-4.Katarzyna Grochalska (Agros Żary)

3-4.Magdalena Bryk (WLKS Siedlce)

52 kg

1.Paulina Rojek (Szczyt Boguszów Gorce)

2.Magdalena Janowska (Włókniarz Łódź)

3-4.Kamila Guściora (Szczyt Boguszów Gorce)

3-4.Katarzyna Kalenik (WLKS Siedlce)

56 kg

1.Edyta Lis (Orzeł Wierzbica)

2.Malwina Gumienna (Samson Kobylin)

3-4.Paulina Czerska (Agros Żary)

3-4.Kinga Lach (Heros Witków)

60 kg

1.Katarzyna Mielniczuk (MMKS Dąbrowa Górnicza)

2.Małgorzata Celińska (WLKS Siedlce)

3-4.Anna Zwirydowska (Hutnik Pieńsk)

3-4.Justyna Kruk (Agros Żary)

65 kg

1.Paulina Petrykowska (Gwardia Warszawa)

2.Anna Rzepińska (GLKS Osielsko)

3-4.Paulina Goc (Włókniarz Łódź)

3-4.Magdalena Król (Szczyt Boguszów Gorce)

70 kg

1.Benita Zarzecka (Szczyt Boguszów Gorce)

2.Marta Śliwińska (Orzeł Wierzbica)

3-4.Marzena Kącka (Szczyt Boguszów Gorce)

3-4.Marta Sakowicz (Granica Gdańsk)

 

 

Zapasy styl wolny M 1-2.05.2002 Kostrzyn n/Odrą

 

42 kg

1.Paweł Kiryk (Górnik Łęczna)

2.Mirosław Bulak (Dąb Brzeźnica)

3-4.Mariusz Pawłowski (Górnik Łęczna)

3-4.Maciej Balawender (Stal Rzeszów)

46 kg

1.Radosław Marcinkiewicz (Orzeł Namysłów)

2.Adam Blok (Olimpijczyk Bydgoszcz)

3-4.Kamil Mitosek (ZKS Koszalin)

3-4.Łukasz Piwowarczyk (Podlasie Białystok)

50 kg

1.Adam Sobieraj (ZKS Koszalin)

2.Łukasz Piotrowski (Spartakus Pyrzyce)

3-4.Daniel Wojnicki (Budowlani Olsztyn)

3-4.Daniel Smętek (LUKS Kraśnik)

54 kg

1.Łukasz Pawlak (Orzeł Namysłów)

2.Sławomir Pepka (GLKS Osielsko)

3-4.Grzegorz Zadrożny (Śląsk Milicz)

3-4.Dawid Defort (Orzeł Namysłów)

58 kg

1.Bartosz Sofiński (Śląsk Milicz)

2.Łukasz Sobiepan (ZKS Koszalin)

3-4.Marek Literski (ZKS Koszalin)

3-4.Damian Jakóbczyk (LUKS Kraśnik)

63 kg

1.Piotr Haręża (Piast Wola)

2.Bartosz Krysztofiak (Śląsk Milicz)

3-4.Mariusz Jachniak (Piast Wola)

3-4.Jacek Pniewski (AKS Białogard)

69 kg

1.Tomasz Siciarz (Platan Borkowice)

2.Michał Cukierman (Sprząśla Supraśl)

3-4.Fabian Tęcza (LUKS Kraśnik)

3-4.Tomasz Bącal (LUKS Kraśnik)

76 kg

1.Łukasz Wiechna (Orzeł Namysłów)

2.Łukasz Skaskiewicz (AKS Białogard)

3-4.Tomasz Twardoń (ZKS Koszalin)

3-4.Piotr Kubicki (ZTA Zgierz)

85 kg

1.Paweł Zarczuk (Włodawianka Włodawa)

2.Łukasz Jasionek (Podlasie Białystok)

3-4.Michał Kamola (LUKS Kraśnik)

3-4.Andrzej Piróg (Stal Rzeszów)

100 kg

1.Maciej Hasiec (Podlasie Białystok)

2.Łukasz Jabłoński (ZTA Zgierz)

3-4.Łukasz Zembarowicz (LUKS Kraśnik)

3-4.Bartłomiej Bielicki (Sprząśla Supraśl)