Medaliści VII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów

w sportach zimowych „Śląsk 2001”

 

Biathlon 20-24.02.2001 Kościelisko - Kiry

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

6 km sprint
1.Paulina Bobak (WKS Zakopane)

2.Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki)

3.Izabela Hobot (WKS Zakopane)

7,5 km sprint
1.Kazimierz Obrochta (WKS Zakopane)

2.Stanisław Karpiel (WKS Zakopane)

3.Rafał Skoczowski (Ryfama Rybnik)

7,5 km dochodzenie
1.Paulina Bobak (WKS Zakopane)

2.Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki)

3.Katarzyna Kulach (WKS Zakopane)

8 km dochodzenie
1.Stanisław Karpiel (WKS Zakopane)

2.Kazimierz Obrochta (WKS Zakopane)

3.Jerzy Niemczyk (Ryfama Rybnik)

juniorki młodsze - 8 km
1.Paulina Bobak (WKS Zakopane)

2.Dorota Zuberska (MKS Duszniki)

3.Aneta Laskowska (MKS Duszniki)

juniorzy młodsi - 10 km
1.Stanisław Karpiel (WKS Zakopane)

2.Kazimierz Obrochta (WKS Zakopane)

3.Tomasz Trzop (WKS Zakopane)

sztafeta juniorki młodsze 3x6 km
1.Izabela Robot, Katarzyna Kulach, Paulina Bobak (WKS Zakopane)

2.Aneta Laskowska, Dorota Zuberska, Angelika Szrubianiec (MKS Duszniki)

3.Monika Rzepka, Angelika Leśnik, Joanna Leja (WKS Zakopane)

sztafeta juniorzy młodsi 3x6 km
1.Kazimierz Obrochta, Daniel Gąsienica, Stanisław Karpiel (WKS Zakopane)

2.Jerzy Niemczyk, Michał Jegierski, Rafał Skoczowski (Ryfama Rybnik)

3.Marcin Masny, Łukasz Zieliński, Tomasz Trzop (WKS Zakopane)

 

juniorki

juniorzy

7,5 km sprint
1.Magdalena Kiełtyka (WKS Zakopane)
2.Katarzyna Ponikwia (WKS Zakopane)
3.Bernadetta Bednarz (WKS Zakopane)
10 km sprint
1.Sylwester Kulig (UKN Melafir Czarny Bór)
2.Krzysztof Pływaczyk (UKN Melafir Czarny Bór)
3.Dawid Paniak (WKS Zakopane)

10 km dochodzenie
1.
Bernadetta Bednarz (WKS Zakopane)

2.Katarzyna Ponikwia (WKS Zakopane)

3.Beata Kiełtyka (WKS Zakopane)

12,5 km dochodzenie
1.Sylwester Kulig (UKN Melafir Czarny Bór)
2.Krzysztof Pływaczyk (UKN Melafir Czarny Bór)

3.Łukasz Wojaczek (Ryfama Rybnik)

juniorki - 12,5 km
1.Katarzyna Ponikwia (WKS Zakopane)

2.Beata Kiełtyka (WKS Zakopane)

3.Krystyna Pałka (WKS Zakopane)

juniorzy - 15 km
1.Grzegorz Bodziana (MKS Duszniki)

2.Łukasz Wojaczek (Ryfama Rybnik)

3.Dawid Paniak (WKS Zakopane)

sztafeta juniorki 3x6 km
1.Beata Kiełtyka, Bernadetta Bednarz, Katarzyna Ponikwia (WKS Zakopane)

2.Magdalena Kiełtyka, Krystyna Jarecka, Krystyna Pałka (WKS Zakopane)

3.Joanna Grzybek, Anna Borejko, Anna Gałek (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

sztafeta juniorzy 3x7,5 km
1.Hubert Lewandowski, Artur Kulczycki, Grzegorz Bodziana (MKS Duszniki)

2.Przemysłąw Konach, Krzysztof Pływaczyk, Sylwester Kulig (UKN Melafir Czarny Bór)

3.Marek Górecki, Daniel Czogała, Łukasz Wojaczek (Ryfama Rybnik)

 

Hokej na lodzie
 

1.Podhale Nowy Targ

Tomasz Rajski, Łukasz Pytel, Rafał Dutka, G. Wielkiewicz, P.Piekarz, Robert Sięka,

Ł. Wołoszczuk, Andrzej Sojka, Robert Halczak, Dawid Grynia, Mateusz Szopiński,

D. Bryniarski, Marek Olszewski, Piotr Krauzowicz, D. Słowakiewicz, Michał Chudoba,

Wiesław Firek, Mariusz Jastrzębski, Piotr Tętnowski, Michał Zubek, Marcin Kolusz

2.UKS MOSiR Sosnowiec

Łukasz Bazylewicz, Marcin Bartosik, Krzysztof Bartosik, Kamil Duszak, Jacek Dzwonek, Karol Golec, Michał Golik, Artur Kucharski, Piotr Majewski, Przemysław Migas, Przemysław Mikoś,

Grzegorz Mrozowski, Mariusz Masternak, Paweł Pudełko, Kamil Rajski, Maciej Rajski, Ryszard Rutkowski, Daniel Salomon, Rafał Tkacz, Dariusz Wieruszewski, Igor Wilk, Dariusz Zimka

3.UKH Unia Oświęcim

Piotr Szałasy, Michał Chodorowski, Paweł Żak, Marcin Kotoński, Marcin Kwiatek, Marek Modrzejewski, Jacek Bolek, Przemysław Szymczyk, Adrian Sanak, Piotr Krzemień, Robert Bisaga, Paweł Lorek, Grzegorz Madeja, Paweł Pomorzewski, Krzysztof Kornaś, Łukasz Sękowski, Michał Kapciński, Mariusz Obstarczyk, Seweryn Krompiec, Łukasz Łąka, Sebastian Kowalówka, Krystian Górka

 

Łyżwiarstwo figurowe 16-19.02.2001 Katowice

 

solistki – klasa złota
1.Anna Zawada (KŁF Olimpijczyk Oświęcim)

2.Dorota Pieńkos (KŁF Olimpijczyk Oświęcim)

3.Karolina Bulak (Marymont Warszawa)

solistki – klasa srebrna
1.Marta Misiewicz (UKŁ Katowice)

2.Lidia Osińska (Marymont Warszawa)

3.Joanna Sulej (Marymont Warszawa)

soliści - klasa złota
1.Mateusz Chruściński (KŁF Olimpijczyk Oświęcim)

2.Krystian Tera (ŁTŁF Łodź)

3.Łukasz Chluba (KŁF Olimpijczyk Oświęcim)

soliści - klasa srebrna
1.Janusz Karweta (KŁF Olimpijczyk Oświęcim)

2.Maciej Cieplucha (ŁTŁF Łodź)

3.Tomasz Grajcar (OMKŁ Opole)

pary sportowe - klasa złota
===

 



 

pary taneczne - klasa złota
1.Patrycja Petrus, Łukasz Dzióbek (Stoczniowiec Gdańsk)

2.Justyna Potocka, Łukasz Pejka (Stoczniowiec Gdańsk)

3.Joanna Krysztofiak, Bartłomiej Witczak (MKŁ Łódź)

pary taneczne - klasa srebrna
===

 

Łyżwiarstwo szybkie 9-11.02.2001 Tomaszów Mazowiecki
 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Aleksandra Przeor (Orzeł Elbląg)

2.Ewelina Szkutnik (Cuprum Lubin)

3.Marta Szymczak (Pilica Tomaszów)

500 m

1.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

2.Marek Bartosiewicz (Cuprum Lubin)

3.Łukasz Budz (Białka)

1000 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Aleksandra Przeor (Orzeł Elbląg)

3.Joanna Grabowska (WTŁ Stegny Warszawa)

1500 m
1.Tomasz Tarnawski (Zryw Sanok)

2.Przemysław Przybysz (Zryw Sanok)

3.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa)

1500 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Aleksandra Przeor (Orzeł Elbląg)

3.Małgorzata Bylinka (Pilica Tomaszów)

3000 m
1.Tomasz Tarnawski (Zryw Sanok)

2.Arkadiusz Perzyński (MKS-MOS Pruszków)

3.Jakub Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

3000 m
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Małgorzata Bylinka (Pilica Tomaszów)

3.Agata Skarabucha (Marymont Warszawa)

5000 m
1.Tomasz Tarnawski (Zryw Sanok)

2.Przemysław Przybysz (Zryw Sanok)

3.Jakub Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

wielobój
1.Joanna Łęcka (Marymont Warszawa)

2.Ewelina Szkutnik (Cuprum Lubin)

3.Małgorzata Bylinka (Pilica Tomaszów)

wielobój
1.Tomasz Tarnawski (Zryw Sanok)

2.Przemysław Przybysz (Zryw Sanok)

3.Marek Bartosiewicz (Cuprum Lubin)

drużyna

1.Joanna Łęcka, Agata Skarabucha, Paulina Matuszewska (Marymont Warszawa)

2.Marta Szymczak, Małgorzata Bylinka, Kamila Grabowska (Pilica Tomaszów)

3.Katarzyna Kowalczyk, Ewelina Szkutnik, Marta Skowron (Cuprum Lubin)

drużyna

1.Tomasz Tarnawski, Tomasz Kurzyński, Przemysław Przybysz (Zryw Sanok)

2.Łukasz Budz (Białka), Jakub Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane), Marek Bartosiewicz (Cuprum Lubin)

3.Maciej Ustynowicz (Marymont Warszawa), Arkadiusz Perzyński (MKS-MOS Pruszków), Marcin Myszkowski (UKS Zryw Słomczyn)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Monika Skonieczna (MKS-MOS Pruszków)

500 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Marcin Budz (SNPTT Zakopane)

3.Krzysztof Rysz (Górnik Sanok)

1000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Anna Tobuch (Cuprum Lubin)

3.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

1500 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Krzysztof Rysz (Górnik Sanok)

3.Marcin Budz (SNPTT Zakopane)

1500 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Monika Skonieczna (MKS-MOS Pruszków)

3000 m
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Sławomir Chmura (MKS-MOS Pruszków)

3000 m
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

5000 m
1.Robert Kustra (Górnik Sanok)

2.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

3.Sławomir Chmura (MKS-MOS Pruszków)

wielobój
1.Karolina Ksyt (Pilica Tomaszów)

2.Magdalena Gołębiewska (WTŁ Stegny Warszawa)

3.Katarzyna Gawrońska (WTŁ Stegny Warszawa)

wielobój
1.Konrad Niedźwiedzki (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok)

3.Marcin Budz (SNPTT Zakopane)

drużyna

1.Katarzyna Gawrońska, Magdalena Gołębiewska, Hanna Mroczkowska (WTŁ Stegny Warszawa)

2.Karolina Ksyt, Iwona Kmiecik, Kamila Bylinka (Pilica Tomaszów)

3.Monika Skonieczna, Marta Skonieczna, Martyna Wiśniewska (MKS-MOS Pruszków)

drużyna

1.Konrad Niedźwiedzki, Marcin Budz, Krystian Morawetz (SNPTT Zakopane)

2.Robert Kustra (Górnik Sanok), Krzysztof Rysz (Górnik Sanok), Grzegorz Gwiazdowski (Orzeł Elbląg)

3.Rafał Jarosz, Piotr Majewski, Marcin Kasprzyk (Cuprum Lubin)

 

Short track 17-18.02.2001 Sosnowiec

 

juniorki

juniorzy

500 m
1.Aleksandra Janas (OMKŁS Opole)

2.Agnieszka Szostek (Stęcograf Olsztyn)

3.Anna Dąbrowska (Podhale Nowy Targ)

500 m
1.Krystian Zdrojkowski (Juvenia Białystok)

2.Adam Bitiucki (Juvenia Białystok)

3.Marcin Wojnowski (Juvenia Białystok)

800 m
1.Anna Dąbrowska (Podhale Nowy Targ)

2.Aleksandra Janas (OMKŁS Opole)

3.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

800 m
1.Krystian Zdrojkowski (Juvenia Białystok)

2.Adam Bitiucki (Juvenia Białystok)

3.Marcin Wojnowski (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Anna Dąbrowska (Podhale Nowy Targ)

2.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

3.Aleksandra Janas (OMKŁS Opole)

1000 m
1.Adam Bitiucki (Juvenia Białystok)

2.Krystian Zdrojkowski (Juvenia Białystok)

3.Kamil Taudul (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Anna Dąbrowska (Podhale Nowy Targ)

2.Aleksandra Janas (OMKŁS Opole)

3.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Krystian Zdrojkowski (Juvenia Białystok)

2.Adam Bitiucki (Juvenia Białystok)

3.Marcin Wojnowski (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Anna Dąbrowska (Podhale Nowy Targ)

2.Aleksandra Janas (OMKŁS Opole)

3.Laura Rzemek (Juvenia Białystok)

wielobój
1.Krystian Zdrojkowski (Juvenia Białystok)

2.Adam Bitiucki (Juvenia Białystok)

3.Marcin Wojnowski (Juvenia Białystok)

sztafeta 3000 m
1.(Juvenia Białystok)

2.(Błyskawica Toruń)

3.(Podhale Nowy Targ)

sztafeta 3000 m
1.(Juvenia Białystok)

2.(Juvenia Białystok)

3.(Juvenia Białystok)

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

500 m
1.Magdalena Gąsior (Podhale Nowy Targ)

2.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

3.Dobrosława Mrowińska (Błyskawica Toruń)

500 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

800 m
1.Magdalena Gąsior (Podhale Nowy Targ)

2.Dobrosława Mrowińska (Błyskawica Toruń)

3.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

800 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

3.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

1000 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Magdalena Gąsior (Podhale Nowy Targ)

3.Dobrosława Mrowińska (Błyskawica Toruń)

1000 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

3.Łukasz Ryczanowski (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

2.Magdalena Gąsior (Podhale Nowy Targ)

3.Wioleta Supranowicz (Juvenia Białystok)

1500 m
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

3.Zbigniew Bródka (Błyskawica Domaniewice)

wielobój
1.Magdalena Gąsior (Podhale Nowy Targ)

2.Aida Popiołek (OMKŁS Opole)

3.Dobrosława Mrowińska (Błyskawica Toruń)

wielobój
1.Przemysław Jurkiewicz (Juvenia Białystok)

2.Tomasz Wróblewski (Juvenia Białystok)

3.Paweł Filipowicz (Juvenia Białystok)

 

Narciarstwo alpejskie    juniorzy młodsi 25.02-1.03.2001 Szczyrk

juniorzy 22-26.01.2001 Szczyrk

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom gigant

1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Katarzyna Dębska (Aesculap Jelenia Góra)

3.Jadwiga Biela (SNPTT Zakopane)

slalom gigant

1.Tomasz Plan (Śnieżka Karpacz)

2.Michał Burzyński ( Aesculap Jelenia Góra)

3.Piotr Kalisz (Śnieżka Karpacz)

slalom

1.Katarzyna Dębska (Aesculap Jelenia Góra)

2.Jadwiga Biela (SNPTT Zakopane)

3.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

Slalom

1.Jakub Hładowczak (WKS Zakopane)

2.Piotr Kalisz (Śnieżka Karpacz)

3.Bartłomiej Kwiek (Aesculap Jelenia Góra)

supergigant
1.Aleksandra Kluś (SNPTT Zakopane)

2.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

2.Katarzyna Dębska (Aesculap Jelenia Góra)

supergigant
1.Tomasz Plan (Śnieżka Karpacz)

2.Michał Burzyński (Aesculap Jelenia Góra)

3.Jakub Hładowczak (WKS Zakopane)

kombinacja alpejska
1.Katarzyna Dębska (Aesculap Jelenia Góra)

2.Magdalena Wałęga (WKS Zakopane)

3.Anna Ogarzyńska (Malta Ski Poznań)

kombinacja alpejska
1.Tomasz Plan (Śnieżka Karpacz)

2.Michał Burzyński (Aesculap Jelenia Góra)

3.Piotr Kalisz (Śnieżka Karpacz)

 

juniorki

juniorzy

slalom gigant

1.Anna Klimek (WKS Zakopane)

2.Aleksandra Burzyńska (SNPTT Zakopane)

3.Magdalena Kozik (AZS Zakopane)

slalom gigant

1.Piotr Kaczmarek (Aesculap Jelenia Góra)

2.Artur Haber (WKS Zakopane)

3.Jan Wojtiuk (WTS Deski Warszawa)

super slalom gigant

1.Magdalena Kozik (AZS Zakopane)

2.Patrycja Polak (BBTS Bielsko Biała)

3.Katarzyna Mysłajek (Sokół Szczyrk)

super slalom gigant

1.Artur Haber (WKS Zakopane)

2.Jan Wojtiuk (WTS Deski Warszawa)

3.Sz. Gąsienica Daniel (WKS Zakopane)

slalom

1.Anna Klimek (WKS Zakopane)

2.Aniela Strama (AZS Zakopane)

3.Aleksandra Burzyńska (SNPTT Zakopane)

slalom

1.Artur Haber (WKS Zakopane)

2.Piotr Kaczmarek (Aesculap Jelenia Góra)

3.Jan Wojtiuk (WTS Deski Warszawa)

kombinacja

1.Magdalena Kozik (AZS Zakopane)

2.Patrycja Polak (BBTS Bielsko Biała)

3.Anna Wawrytko (WKS Zakopane)

kombinacja

1.Artur Haber (WKS Zakopane)

2.Sz. Gąsienica Daniel (WKS Zakopane)

3.Wojciech Zagórski (MKS Zryw Bielsko Biała)

 

Narciarstwo klasyczne                 

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

1000 m sprint

1.Anna Kohut (MKS Istebna)

2.Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra)

3.Weronika Przyczynek (MKS Marklowice)

1000 m sprint
1.Łukasz Kunc-Jasinski (AZS Zakopane)

2.Wojciech Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

3.Piotr Pilch ((KS Wisła w Wiśle)

5 km CL
1.Anna Kohut (MKS Istebna)

2.Weronika Przyczynek (MKS Marklowice)

3.Aneta Syk (BBTS Bielsko Biała)

5 km CL
1.Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka)

2.Piotr Pilch ((KS Wisła w Wiśle)

3.Wojciech Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

7,5 km F
1.Anna Kohut (MKS Istebna)

2.Weronika Przyczynek (MKS Marklowice)

3.Aneta Syk (BBTS Bielsko Biała)

10 km F
1.Łukasz Olejnik (Śnieżka Karpacz)

2.Łukasz Kunc-Jasinski (AZS Zakopane)

3.Wojciech Mojeścik (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta

1.Anna Paszenda, Weronika Przyczynek, Kornelia Marek  (MKS Marklowice)

2.Aleksandra Maciaszek, Maria Mąka, Katarzyna Guzik (Podhale Nowy Targ)

3.Agnieszka Rapta, Katarzyna Gucia, Małgorzata Gucia (KS Witów Mszana Górna)

sztafeta 3x5 km

1.Wojciech Mojeścik, Łukasz Sikora, Wojciech Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

2.Mariusz Zowada, Jan Wałach,Stanisław Żyrek (MKS Istebna)

3.Paweł Fundanicz, Patryk Fundanicz, Piotr Janczy (Halicz Ustrzyki Dolne)

 

 

skoki I K-65 Wisła Łabajów
1.Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

2.Krzysztof Styrczula (Wisła Zakopane)

3.Stefan Hula (Jastrząb Szczyrk)

skoki II K-85 Szczyrk Skalite
1.Krzysztof Styrczula (Wisła Zakopane)

2.Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

3.Janusz Zygmuntowicz (Wisła Zakopane)

drużynowy konkursu skoków
1.Szymon Badura, Marek Cieślar, Wojciech Cieślar (KS Wisła w Wiśle)

2.Krzysztof Masny, Krzysztof Styrczula, Mateusz Rutkowski (Wisła Zakopane)

3.Jan Mąka, Sławomir Bobak, Andrzej Dorula (WKS Zakopane)

 

kombinacja norweska
1.Tomisław Tajner (KS Wisła w Wiśle)

2.Rafał Śliż (KS Wisła w Wiśle)

3.Grzegorz Zapotoczny (LKS Poroniec Poronin)

kombinacja norweska sprint

1.Rafał Śliż (KS Wisła w Wiśle)

2.Grzegorz Zapotoczny (LKS Poroniec Poronin)

3.Michał Żołnierczyk (LKS Poroniec Poronin)

 

juniorki

juniorzy

1000 m sprint

1.Justyna Kowalczyk (Maraton Mszana Dolna)

2.Marta Brol (Śnieżka Karpacz)

3.Ewa Guzy (Halicz Ustrzyki Dolne)

1000 m sprint

1.Maciej Kreczmar (BBTS Bielsko Biała)

2.Rafał Węgrzyn (Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Zbibniew Jałowiczor (NKS Trójwieś Beskidzka)

10 km CL
1.Monika Legierska (MKS Istebna)

2.Marzena Golińska (Śnieżka Karpacz)

3.Ewa Guzy (Halicz Ustrzyki Dolne)

15 km CL
1.Maciej Kreczmar (BBTS Bielsko Biała)

2.Andrzej Michałek (MKS Istebna)

3.Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka)

bieg łączony (5 km CL + 5 km F)
1.Monika Legierska (MKS Istebna)

2.Marta Brol (Śnieżka Karpacz)

3.Marzena Golińska (Śnieżka Karpacz)

bieg łączony (10 km CL + 10 km F)
1.Maciej Kreczmar (BBTS Bielsko Biała)

2.Łukasz Kupski (BBTS Bielsko Biała)

3.Arkadiusz Małyjurek (NKS Trójwieś Beskidzka)

sztafeta

===

sztafeta 3x10 km

1.Paweł Kupski, Łukasz Kupski, Maciej Kreczmar (BBTS Bielsko Biała)

2.Sylwester Romanowicz, Wojciech Cybuch, Rafał Węgrzyn (Halicz Ustrzyki Dolne)

3.Zbibniew Jałowiczor, Arkadiusz Małyjurek, Przemysław Zawada (NKS Trójwieś Beskidzka)

 

 

skoki I K-65 Wisła - Łabajów
1.Tomisław Tajner (KS Wisła w Wiśle)

2.Paweł Kruczek (WKS Zakopane)

3.Grzegorz Zapotoczny (LKS Poroniec Poronin)

skoki II K-85 Szczyrk Skalite
1.Tomisław Tajner (KS Wisła w Wiśle)

2.Paweł Kruczek (WKS Zakopane)

3.Bartłomiej Nikiel (LKS Bystra)

drużynowy konkursu skoków K-85 Szczyrk Skalite

1.Przemysław Ozorków, Grzegorz Zapotoczny, Michał Żołnierczyk (LKS Poroniec Poronin)

2.Marian Słodyczka, Daniel Bobak, Marek Miśkowiec (LKS Ząb)

3.Mariusz Zając, Andrzej Bobak, Wojciech Janik (LKS Poroniec)

 

kombinacja norweska juniorzy
1.Mariusz Chrapek (WKS Zakopane)

2.Łukasz Kociński (BBTS Bielsko Biała)

3.Grzegorz Śliwka (KS Wisła w Wiśle)

kombinacja norweska sprint

1.Mariusz Chrapek (WKS Zakopane)

2.Łukasz Kociński (BBTS Bielsko Biała)

3.Grzegorz Śliwka (KS Wisła w Wiśle)


Saneczkarstwo lodowe 5-6.03.2001 Krynica

 

jedynki - juniorki młodsze
1.Sabina Dobija (KSS Beskidy Bielsko Biała)

2.Marta Pryszcz (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Marta Diak (Śnieżka Karpacz)

jedynki - juniorzy młodsi
1.Krzysztof Lipiński (UKS Nowiny Wielkie)

2.Paweł Mróz (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Bartosz Hutor (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

 

dwójki - juniorzy młodsi
1.Grzegorz Górniak, Łukasz Kwaśny (UKS Nowiny Wielkie)

2.Wacław Łątka, Tomasz Łątka (UKS Jedynka-G Krynica)

3.Tobiasz Górniak, Sebastian Kaczor (UKS Smyk Bielsko Biała)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.
1.Paweł Mróz, Marta Pryszcz, T Mróz/Kurowski(MKS Karkonosze Jelenia Góra)

2.Marcin Kurc, Marcela Siodlarz, Wacław Łątka/Tomasz Łątka (UKS Jedynka-G Krynica)

3.Mariusz Bielesz, Mariola Kubica, Tobiasz Górniak/Sebastian Kaczor (UKS Smyk Bielsko Biała)

 

jedynki - juniorki
1.Sylwia Dobija (KSS Beskidy Bielsko Biała)

2.Monika Romańczuk (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

3.Joanna Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

jedynki - juniorzy
1.Przemysław Pitroń (UKS Smyk Bielsko Biała)

2.Łukasz Kruczek (UKS Smyk Bielsko Biała)

3.Daniel Gontarz (ULKS Zryw Pszczyna)

 

dwójki
1.Przemysław Pitroń (UKS Smyk Bielsko Biała), Daniel Gontarz (ULKS Zryw Pszczyna)

2.Łukasz Kruczek (UKS Smyk Bielsko Biała), Marcin Piekarski (UKS Nowiny Wielkie)

3.Tomasz Wróbel, Paweł Kałuziak (Śnieżka Karpacz)

 

Drużyny

Na wynik składał się jeden przejazd saneczkarki, jeden saneczkarza i jeden dwójki.

1.Przemysław Pitroń (UKS Smyk Bielsko Biała),, Katarzyna Kuryło (UKS Smyk Bielsko Biała), Przemysław Pitoń (UKS Smyk Bielsko Biała)/Daniel Gontarz (ULKS Zryw Pszczyna)

2.Tomasz Wróbel, Anna Białek, Tomasz Wróbel/Paweł Kałuziak (Śnieżka Karpacz)

3.Marcin Sikora, Monika Romańczuk, M Gadzina/Marcin Sikora(MKS Karkonosze Jelenia Góra)


Saneczkarstwo naturalne 20-21.02.2001 Szczyrk Biła

 

juniorki młodsze
1.Magdalena Zawada (Jastrząb Szczyrk)

2.Magdalena Herzyk (KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Sylwia Zarzecka (UKS Boćwinka)

juniorzy młodsi
1.Andrzej Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

2.Ludwik Kobielus (KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Tomasz Kowalczyk (KSS Beskidy Bielsko Biała)

 

 

 

drużynowo (jeden przejazd zawodniczki i jeden zawodnika)
1.Magdalena Zawada, Tobiasz Pieszko (Jastrząb Szczyrk)

2.Magdalena Herzyk, Andrzej Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Sylwia Zarzecka, Dariusz Świątek (UKS Boćwinka)

 

juniorki
1.Magdalena Hula (Jastrząb Szczyrk)

2.Agnieszka Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Małgorzata Krysmalska (Jastrząb Szczyrk)

juniorzy
1.Krzysztof Urbaniec (Start Bielsko Biała)

2.Damian Waniczek (Jastrząb Szczyrk)

3.Bartłomiej Pisuk (Jastrząb Szczyrk)

 

dwójki
1.Bartłomiej Pisuk, Damian Waniczek (Jastrząb Szczyrk)

2.Krzysztof Urbaniec, Oskar Kruczalak (Start Bielsko Biała)

3.Łukasz Kobielus, Andrzej Tyrna (KSS Beskidy Bielsko Biała)

 

drużynowo (dwa przejazdy jedynek oraz dwójki)
1.Magdalena Hula, Damian Waniczek, Bartłomiej Pisuk/Damian Waniczek (Jastrząb Szczyrk)

2.Agnieszka Tyrna, Łukasz Kobielus, Łukasz Kobielus/Tomasz Kowalczyk ( KSS Beskidy Bielsko Biała)

3.Iwona Piec, Rafał Hajda, Rafał Hajda/Eryk Pawlica(ULKS Zryw  Pszczyna)

 

Snowboard 22-25.02.2001 Szczyrk

 

juniorki młodsze

juniorzy młodsi

slalom równoległy

1.Marlena Szadkowska (UKS Mayerspin

2.Karolina Hula (UKS Sokół

3.Karolina Bienek (BSS Bielsko Biała)

slalom równoległy
1.Mariusz Kołodziejczak (UKS Sokół

2.Andrzej Jękot (BSS Bielsko Biała)

3.Mateusz Adamski (BSS Bielsko Biała)

skoki

1.Paulina Adamczyk (UKS Mayerspin

2.Karolina Bienek (BSS Bielsko Biała)

3.Karolina Hula (UKS Sokół

skoki

1.Mariusz Kołodziejczak (UKS Sokół

2.Andrzej Jękot (BSS Bielsko Biała)

3.Maciej Skrzypek (BSS Bielsko Biała)

kombinacja

1.Paulina Adamczyk (UKS Mayerspin

2.Karolina Bienek (BSS Bielsko Biała)

3.Karolina Hula (UKS Sokół

kombinacja

1.Mariusz Kołodziejczak (UKS Sokół

2.Andrzej Jękot (BSS Bielsko Biała)

3-4.Maciej Lepski (BSS Bielsko Biała)

3-4.Maciej Skrzypek (BSS Bielsko Biała)

 

juniorki

juniorzy

slalom równoległy

1.Katarzyna Wiejach (KS Buster

2.Joanna Sztokfisz (AZS Zakopane)

3.Jolanta Sitarz (AZS Zakopane)

slalom równoległy

1.Jakub Hoły (AZS Zakopane)

2.Łukasz Hoły (AZS Zakopane)

3.Michał Wykrota (BSS Bielsko Biała)

skoki

1.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

2.Katarzyna Lewieniec (KS Buster

3.Maria Orzeszyna (BSS Bielsko Biała)

skoki

1.Marcin Kurdziel (CCS Cieszyn)

2.Szczepan Ligocki (CCS Cieszyn)

3.Michał Ligocki (CCS Cieszyn)

kombinacja

1.Iza Pająk (BSS Bielsko Biała)

2.Jolanta Sitarz (AZS Zakopane)

3.Joanna Sztokfisz (AZS Zakopane)

kombinacja

1.Jakub Hoły (AZS Zakopane)

2.Marcin Kurdziel (CCS Cieszyn)

3.Michał Wykrota (BSS Bielsko Biała)